Výzkumníci z Peru ohlásili významný objev. Je jím nález pěti mumifikovaných těl, která mají podobné rysy jako grays.

Nalezená těla byla pojmenována jako Mumie z Nazky a to u příležitosti zvláštní konference, která byla mimořádně uspořádána v souvislosti s jejich odhalením veřejnosti.

Tým výzkumníků, jejichž součástí jsou mexičtí badatelé a také známý exopolitický novinář Jaime Maussan, shodně konstatují, že nalezená těla vypadají více jako reptiliáni než lidé (humanoidi). Západní mainstream jim oponuje, že určitě musí jít o největší hoax od zveřejnění pitvy mimozemšťana z Roswellu v roce 1996.

Krátký film zobrazuje pitvu mimozemšťana, který měl být z Roswellského incidentu. Dodnes se vedou spory, zda jde o autentický film nebo jde o podvrh. Přičemž existují i důvody se domnívat, že jde o filmové zpracování podle skutečné události.

Tým zkoumající mumifikovaná těla prohlásil, že radiokarbonové datování kostí ukázalo stáří těl přibližně 1700 let zpět. To nás vrací přibližně do roku 317 našeho letopočtu. Zpráva přesněji uvádí, že těla pocházejí z období let 245 AD až 410 AD. Pokud by nezávislé testování potvrdilo obdobné výsledky (hlavně tělesnou formu), pak by to byl jistě onen klíčový (poslední) kamínek do skládačky o přítomnosti mimozemšťanů na Zemi.

Tým na tiskové konferenci na počátku července 2017 zveřejnil rentgenové snímky mumií, aby potvrdili, že jde o skutečná těla neznámých bytostí. Tým získal přístup k dalším podobným mimozemsky vypadajícím tělům, které podle jejich slov má v držení i (tajná) vláda USA.

Jaime Maussan

Jaime Maussan

Jaime Maussan je investigativním novinářem v oblasti exopolitiky s více jak 40 letou praxí. Uvedl na kameru: Lidé si musí pochopit, že takovýto druh těl byl vždy v držení vlád nebo armády. Je to poprvé, kdy máme příležitost je vzít a zkoumat. Oněch pět nalezených těl má charakteristické vlastnosti, které jsou blíže k reptiliánům než k člověku (humanoidu).

Z některých online komentářů se můžeme dočíst, že těla lidem připomínají spíše grays – tedy v exopolitické kultuře – ty nejčastější formy mimozemšťanů.

Jaime Maussan dále uvedl, že zatím nic nenasvědčuje tomu, že by šlo o podvrh. Chceme předložit mediím další průběžné výsledky testování, které by měly potvrdit, naše předpoklady. Testy byly provedeny zatím pouze na jednom z celkem pěti těl. I zbývající čtyři těla mají příznaky naznačující, že jde o jiný živočišný druh.

Podle dostupných informací, byla těla nalezena na pláni Nazca (místo známe svými obrazci a čarami). Přesné místo a způsob, jakým byly provedeny archeologické vykopávky, nebyl zveřejněn.

Pokud první testy prokázaly, že jde o autentické formy života staré téměř dvě tisíciletí, pak už samotný vzhled napovídá, že jde o něco mimořádného. Mainstrem se snaží vše zlehčovat jako jednoznačný podvod. Nicméně exopolitický svět Jižní Ameriky je v odhalování mimozemské problematiky mnohem dále, než ostatní. Tam kde se domáháme součinnosti vládních struktur k odtajnění klíčových dokumentů, tam některé státy Jižní Ameriky otevřeně spolupracují s výzkumnými UFO-výzkumnými skupinami. Viliam Poltikovič na toto téma natočil filmový dokument Učitelé z hvězd.

Pokračování: Mumie mimozemšťanů z Nazka [3112x]

Zdroje: Express.co.uk, Mumie z Nazca (Zdroj foto: TV Gaia.com)