Pokud přemýšlíte jak začít dělat to co vás baví, je nyní velká šance na zhmotnění vašich snů. Pokud chcete tvořit díla či pomáhat druhým jako terapeuté. Léčitelství jako takové se dnes již nedoporučuje. Energii léčení přenášíme do energie tvoření. 
Vznikají tak překrásná díla či projekty plně ze Světla a samy o sobě uzdravují druhé. Základním krokem, pokud se chcete otevřít zhmotnění své duchovní stránky, je třeba být ukotven ve hmotě či se ukotvit.

 

moon-1275774_960_720.jpg

 

Pravidla pak jsou :
1) MÍT VLASTNÍ ZAMĚSTNÁNÍ
Je to z toho důvodu, že pokud chcete pomáhat druhým, je třeba mít sami z čeho žít. Duchovní cesta jde proti hmotné ( polarity ) a proto v tomto období nemáte většinou nic. Ani práci. To vše podle karmických příčin. Karmická vyrovnání nemusí být vždy vaše. Mohou být a bývají těch, pro které jste přišli, či jejich nebo vašich partnerů. To ale už máme za sebou. 
My nyní přicházíme sjednoceni, spojeni v polaritách, učit rovnováhu hmoty a duchovního světa. To je náš úkol nyní.
Rovnováha.
Proto je třeba najít si práci. A to takovou, aby nás zabezpečila a také nám dala šanci mít svůj čas na tvoření, či pomoc lidem. 

2) TVOŘENÍ, JAKO BYZNYS, NELZE DĚLAT.
Pokud chcete tvořit – malovat, zpívat, hrát, skládat…..je třeba si uvědomit, že vlastní tvorba musí být přímo ze Zdroje Lásky. A to nejde na zakázku a pro peníze. Vaší cestou je, otevřít se Zdroji ve vás, přijmout inspiraci a skrze tok energie čisté Lásky a radosti z tvoření, tvořit. To stejné u projektů srdce. Tvořit jen z čisté touhy pomáhat a milovat. Sloužit druhým, ve jménu Lásky. Ne pro byznys a ne, jako otrok. Je to přirozená čistá energie MILOVAT A BÝT MILOVÁN. 

3) Pomáhat druhým jako vůdci, učitelé, motivátoři a terapeuté. Jen tomu, kdo o to požádá. Ve výjimečných případech, můžete pomoc nabídnout, ne však vnucovat. Vše musí jen plynout pod vládou srdce. Ne rozumu. Což neznamená, že nemáte rozum používat. Samozřejmě ano, jde přece o rovnováhu. Jenže rozum již musí být osvícen srdcem a tedy je moudrostí. Pak vy sami děláte vyvážená rozhodnutí, i když jde třeba o to, rozhodnout se rychle. Pokud je dost času, NIKDO vás k rychlé volbě nedonutí. Máte dost Síly vládnout svému životu a tak i vlastním rozhodnutím, ať jsou jakákoliv.

NIKDY Z POMOCI DRUHÝM NESMÍTE DĚLAT BYZNYS ! ANI Z TVORBY !

Je však přirozené nastavit odpovídající odměnu, za vaši energii do vaší činnosti vloženou. Pokud je to dílo jež vznikalo dny, týdny, měsíce, může se částka pohybovat opravdu vysoko. Vy se ale od daného díla musíte umět odpoutat, aby našlo energeticky, přirozeně, majitele. Jedná se pak o léčivé Zdroje a Zdroj sám k vám vyšle danou osobu. Pokud vy sami ještě nemáte dost sebedůvěry, vaše dílo ocení vysoko přirozeně jen správný kupec. Proto je třeba se od díla odpoutat, aby se cena sama mohla utvořit. Kdo jste se Zdrojem ve spojení a ne jen inspiraci, budete sami vědět. Pomoc druhým je oceněna podle vložené energie. Pokud zasvěcujete, nelze si brát tisíce, to dělá Zdroj, ne vy. Vy jste jen zprostředkovatelé a Zdroj vás tak brzo odřízne za zneužití. Je třeba tok energie spojit s vlastní činností. Takže terapie, semináře motivační, inspirující, či kurzy, jsou ideální. Propojení se Zdrojem by mělo být součástí. Je mnoho způsobů, jak pomáhat.

Vy sami to víte nejlépe. Jen dodržte pravidla Zdroje a hojnost bude plynout.

V Lásce a úctě vaše Isi

http://www.informaceodjinud.estranky.cz/clanky/nova-cesta-poznani/jak-duchovne-podnikat-ve-hmote.html