K17 Q “”Na demonstraci v Berlíně bylo vidět mnoho íránských vlajek a sloganů v angličtině Woman, Life, Freedom (Žena, život, svoboda). Demonstranti požadovali pád íránského režimu a skandovali „smrt (ajatolláhovi Sejjedovi Alímu) Chameneímu“. Původně organizátoři očekávali zhruba 50 tisíc lidí. Sobotní účast pro ně byla podle mluvčí překvapením.

Protesty v Íránu vypukly v polovině září poté, co policie zatkla kvůli špatně nasazenému hidžábu dvaadvacetiletou Amíníovou. Ta pak v policejní vazbě zemřela.””


Bill Gates přinesl autismus do Vietnamu, říká vietnamský lékař. “Do roku 2001 se ve Vietnamu  nevyskytoval autismus. Ten se objevil až po zahájení zdravotní vakcinace Gatesovou organizací.”
video: IMG_6896

Další video o činnosti Gatese a spol:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02E5icyezNUxKmDYecUKeeNKYQNafCGqPfSfqup9cNXeNVNwNMmpc7vfxGGUE6Au4rl&id=1348084333


NewsMax ukončil rozhovor s Larou Logan, když začala mluvit o požívání dětské krve světovými elitami.

? Odborníci kritizují bostonskou laboratoř, která vytvořila o 80 procent smrtnější variantu C19.

Zjištění odhaluje, že výzkum a manipulace s viry pokračuje i v USA, navzdory obavám, že podobné praktiky mohly pandemii C19 spustit.

Profesor Shmuel Shapira, přední vědec v izraelské vládě, řekl: “To by mělo být zcela zakázáno, je to zahrávání si s ohněm.”

Zisk funkčního výzkumu – když jsou viry účelově manipulovány tak, aby byly infekčnější nebo smrtelnější – se považuje za střed původu Covidu.

https://www.dailymail.co.uk/health/article-11323677/Outrage-Boston-University-CREATES-Covid-strain-80-kill-rate.html

 

Testování laboratorních verzí viru Covid vědci z Bostonské univerzity přitahuje vládní kontrolu.

“”Výzkum na Bostonské univerzitě, který zahrnoval testování hybridní verze viru SARS-CoV-2 vyrobené v laboratoři, sbírá horké titulky, které tvrdí, že zúčastnění vědci mohli vypustit nový patogen.

Navíc se ukázalo, že výzkumný tým neřešil spolupráci s Národním ústavem pro alergii a infekční nemoci, který byl jedním ze sponzorů projektu. Agentura uvedla, že bude hledat odpovědi na to, proč se o práci a výzkumu cov poprvé dozvěděla prostřednictvím zpráv v médiích.””

Boston University researchers’ testing of lab-made version of Covid virus draws government scrutiny

Big magorium současné uměle-cké z-ceny: hérečky… umělcy-pi…

??””Trans umělec se svléká v živém televizním vysílání ve Spojeném království během vystoupení na Channel 4 a poslední tóny mlátí na klávesy penisem.

Dav je šokován a reakce na představení jsou smíšené, někteří říkají, že jde o umění a jiní naštvaní říkají, že show sledovaly děti.”” Video: IMG_6893

?? Sophia Urista, hlavní zpěvačka kapely Brass Against: “Potřebuju čůrat a nemůžu se dostat na záchod, tak z toho uděláme parádu,”?

36letá zpěvačka Dirty Ass řekla publiku několik sekund poté, co si vybrala objekt, ke kterému řekla:

“Dostaneme ho na jeviště a já se vyčůrám na toho hajzla” video: IMG_6904

???

https://t.me/QMartinCornel/8925

???

Tsunami mrtvých se blíží. Pokud máte nějaké příbuzné a přátele, kteří podstoupili alespoň jednu z injekcí, myslím, že byste na ně měli pohlížet, jako by jim právě byla diagnostikována smrtelná nemoc.
video: IMG_6920

Vojenská základna DULCE, Nové Mexiko. /Eng./ Video: IMG_6921

Q The Storm Rider ??????

1⃣ ŽÁDNÁ JADERNÁ VÁLKA NEBUDE.

Minulý rok v LEDNU 2021 jsem byl jedním z prvních (kromě toho, že Juan mluvil o kubánských raketových krizích), kdo dal všem vědět, že míříme do globálního jaderného STANDOFFu (mnoho normiů si myslelo, že rozptýlím strach) … Ale PRAVDA je, že jsem byl příprava všech na UDÁLOSTI, které obklopují JADERNÝ moment, jako je KOLAPS světové ekonomiky a zemí (tak dlouho jsem VAROVAL, že se to stane, i když MSM od minulého PÁDU KOLAPS stále zakrýval ////

Častěji jsem mluvil o USSF (SPACE FORCE) ….

_On je to, co se děje.

>V roce 2011 na nevadských jaderných testovacích místech se zpravodajská služba amerického letectva přiklonila k demontáži

JADERNÁ bomba využívající satelity > frekvenční paprsky a vibrační zbraně>> připojené ke zbraním s částicovým paprskem///// Tato zbraň změnila dynamiku ve způsobu, jakým JADERNÁ bomba spouští řetězovou reakci…. Ale také přímo ovlivňuje frekvenci vody .

_ v roce 2014 v KLASIFIKOVANÝCH experimentech na stejných místech v Nevadě (tehdejší soukromá pobočka ministerstva letectva, která byla civilně vedeným vojenským oddělením ministerstva obrany >>> (později nazývaná USSF >VESMÍRNÉ SÍLY Spojených států) Inteligence FORCE se přiklonila k americkým frekvencím 5G, aby opět rozložila JADERNOU bombu pomocí satelitů a zbraní s přímou energií na palubě vojenských pozemních vozidel.

Mnoho z minulých slunečních bouří, které zasáhly Zemi a elektronické magnetické bouře za posledních 7 let, bylo napojeno na USSF (dokonce předtím, než byly pojmenovány SPACE FORCE a staly se pobočkou americké zpravodajské agentury a ovládaly VŠECHNY americké mil. satelity), které byly úmyslně odzbrojeny. SVĚTOVÉ JADERNÉ ZBRANĚ…….. Velká část této VOJENSKÉ OPERACE byla neznámá ostatním předním zemím světa, které nechaly své JADERNÉ ZBRANĚ rozebrat >TICHO///…

_Tento efekt amerických vojenských setů pomocí 5G ZBRANĚ dokonce zlikvidoval OPERACE v CERNu

____

Pokud v blízké budoucnosti vybuchne dors jaderné bomby….. S největší pravděpodobností jde jen o velké zásoby TNT. Bomby/ECT se spoustou manipulace se zelenou obrazovkou<

____

Už dlouho vám říkám o STAGINGU ? a

VÁLKA, která by šla do NUCLEAR STANDOFF …. Když jsme PRÁVĚ TEĎ/////

ALE TÉMĚŘ KAŽDÁ NUKE JE TEĎ HRÁČ……. A ALIANCE TO VÍ!!!!!!

ale tyto VÁLEČNÉ UDÁLOSTI, které se dějí, se musí stát… A jsou to skutečné WARS of the DEEP STATES závěrečné bitvy, které mají vytvořit chaos a pokusit se uniknout jejich

ZLOČINY PROTI LIDSKÉMU PLANDEMIC/ biologické zbraně 2030 AGENDA/////ECT ECT ECT ECT….

V zákulisí;

ROTHSCHILDOVÉ právě ztratili kontrolu nad Spojeným královstvím a FRANCIE se nyní vymyká jejich kontrole, protože armáda White HATS ve Francii nyní začala předkládat zprávy DECLAS velkému procentu nepřátel Macrona, kteří se nyní chystají využít informace k jeho sesazení a přimět jej. změny proti tomuto režimu a vojenské [DS] hlavy, které ho chrání.

Jak se EU hroutí….. Armáda White HATS ve FRANCII se nyní umísťuje, aby opět spolupracovala s RUSKEM.

_jako Maďarsko již spolupracuje přímo s PUTINEM

_SRBSKO, Bělorusko v PŘÍMÉM kontaktu s ruskými veliteli a PUTINEM

_Italské rodiny Good Elite, které nyní ovládají Itálii, se nyní vyrovnávají s RUSKEM a dostávají ropu.

(Řekl jsem vám všem minulý rok… Velmi bohatí MILIARDÁŘI v ITÁLII přebírali ITALSKÝ režim poté, co se rozzlobili kvůli biologickým zbraním, které na ně byly poprvé vypuštěny v EU v roce 2020 (ve skutečnosti zima 2019)…. Úmrtí jejich rodin a dětí a ztracených v bilionech Za 2 roky vyvolala jednotná fronta, která zničila noci na Maltě ve Vatikánu//////// v roce 2023 se hodně stane na podzim, protože Itálie bude mít PŘÍMO otevřenou komunikaci a svět DECLASS o korupci OBAMA a DNC připojených k satelitům VATICAN a vměšování Intel do ukradených voleb v USA v roce 2020/////

2⃣ _VŠICHNI z celého světa HLAVNÍ herci. hudebníků. Sportovní idoly VEŘEJNĚ opouštějí levicové strany.

> V USA černoši, Židé, Hispánci opouštějí Demokratickou stranu v masové migraci, aby se stali republikány. Odhaduje se, že více než 6 milionů demokratů opustilo stranu DNC poté, co Tulsi Gabbard opustil stranu a Kanye West veřejně narážel na Demokratickou stranu, má hluboký pohyb v hip-hopové komunitě, když odhaluje DEEP STATE ve světě zábavy a byl trendem…,. .. V minulém měsíci několik hollywoodských herců veřejně odsoudilo Hollywood a odešlo A nebo změnilo strany na republikovou párty……/////

Veřejnost se odehrává DNC PARTY se koná…..

_Jak TRUMP moudře rozebírá FBI. DNC. EXPOZICE HLUBOKÉHO STAVU UVNITŘ TŘI VLÁDNÍ VLÁDNY

(všechno bylo nastaveno. Od Ukradených voleb _ byly ve skutečnosti VOJENSKÉ operace – byly předány BIDENOVI, aby ODHALIL U.S. DEEP STATE…. Dokonce i Trump připustil, že Ukradené volby odhalily Bidena a DNC na národní úrovni jejich korupci a ukazuje na zničení USA prostřednictvím vedení DNC…)

_Síla Q Military ops získala World Awakening a SDÍLENÍ informací v reálném čase o hlubokých agendách a vakcínách a sdílení DECLASS z časové linie Q

_WHITE HATS vycházejí z různých sil, aby převzaly kontrolu nad weby sociálních médií ///

_a vojenské operace, které jsou stále neznámé a známé pouze ALLIANCE a Insiders>uvnitř Q /////

Hodně se toho děje….. Ale hlavně DŮLEŽITÉ… NEBUDE ŽÁDNÁ JADERNÁ VÁLKA… JEN VELMI VELMI INTENZIVNÍ STANDARD……. Svět se po HOSPODÁŘSKÉM KLASU dostane do OČEKÁVANÝCH VOJENSKÝCH MARŠÁLKŮ / ///

kolaps pokračuje, protože VANGUARD AGAIN FILES FOR BANKRUPTCY a společnosti Fortune 500 kolabují……

DRÁTY; ; [ JARED KUSHNER ]

Přichází do KILLBOXu, když polský INTEL a RUSKÝ Intel dávají brífinky nejvyšším představitelům USA na téma HAD V MLZE TRUMPOVY RODINY.

Q The Storm Rider

PŘIBLÍŽENÍ/// ke dnům TMY ⚠️

Když Trump svolává své blízké SPOJENCE na tajné večeře a schůzky ///

 >Podzemní ITALSKÉ DRÁTY; BUZUJÍ, PŘICHÁZÍ TRUMPovo zatčení/

_Tato událost byla dlouho plánována Deep State

>Tato _EVENT_ byla dlouho plánována

Od ALLIANCE/WHITE HATS

(Událost, která se stane takto, se nazývá TEORIE HRY, NASHOVA ROVNOVÁHA>>>obě strany touží po stejné UDÁLOSTI… Ale jedna má jiný výsledek než druhá///// výsledek pro osobu nebo skupinu, která rozhoduje kopírovat první osoby nebo skupiny PLÁN nebo záměry má silný vhled a mechanismus při používání jejich vlastního plánu PROTI NIM)

Dlouho jsem tvrdil, že tato UDÁLOST zatčení TRUMPA byla vysoce pravděpodobná v kartách (stejně jako dva další velmi důležití Trutherové tam venku)….. Nyní WIRES; od ITALSKÉHO Mil. Kanál potvrzuje tuto UDÁLOST.

Očekává se, že zatčení TRUMPA povede k občanské válce v USA, protože DEEP STATE má PLÁNY obviňovat Trumpovy příznivce ze sabotáže a UDÁLOSTÍ FALSE FLAG po PŘEDSTAVOVANÝCH VOLbách< …..

_/Existuje mnoho důvodů, proč používat příznivce TRUMP jako obětní kozly k ZASTAVENÍ voleb v USA před nebo po VOLBÁCH loupeže ……

_GOOGLE, GMAIL. YOUTUBE

v současné době připravují nové dohody pro uživatele, aby souhlasili s novými přísnými pravidly, která >souvisí se zatýkáním Trutherů a zatýkacími rozkazy a hromadným zatýkáním v LISTOPADU počínaje rokem 2023

.. Nová dohoda je spojena s FBI a (DS] DOJ

>OBAMAS plánuje vypnout INTERNET [KILL SWITCH] v případě MASOVÉ DEZINFORMACE >PROTI JEJICH PLÁNOVANÝM AGENDÁM

. COVID

Obchodování s lidmi

HLUBOKÉ VYSTAVENÍ STAVU

UKRAJINA OPERACE PRANÍ PENĚZ

> VÁLEČNÉ STÍŽENÍ

Obchodování s drogami

DÍTĚ OBĚTUJÍCÍ ADRENO

(Dodnes je jedna z největších obětí MASS spojena se zabíjením dětí.. potraty

.. Více než 31 milionů MASS genocidy afroamerických dětí bylo potraceno.. Téměř stejný počet současných žijících Afroameričanů v U.S.

a tyto mrtvé plodnice se prodávají do bilionů $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ do průmyslu> do kosmetických řad, potravinářských výrobků, používá se v CHNIA na úrovni MASS ve skrytém potravinářském průmyslu (je smíchán s jejich potravinami a oni si nejsou vědomi produktů, které konzumují.. Včetně Američanů.. Je to uvnitř tisíců suchých produktů….)//

_použití různých částí tkání, orgánů a kostí mrtvých miminek je SPOJENO S TEMNÝMI TAJEMSTVÍMI

v PODZEMNÍCH SVĚTECH A TUNELECH

____

Jste uvnitř BOUŘE STOLETÍ

PŘIPOJTE SE.

Armáda nemůže zasáhnout, dokud

Dějí se KONEČNÉ UDÁLOSTI, které vedou ke DNY TEMNOSTI, občanským nepokojům, válce a BLACKOUTS…

[PŘEPÍNAČ ZABÍJENÍ INTERNETU]>>>>>>

Špatné UDÁLOSTI se musí stát

Je to jediný způsob, jak se spící ovce probudí a přizpůsobí se jedné straně…………

>TEORIE HRY<

Dlouho jsem vám řekl o těchto UDÁLOSTÍCH, KTERÉ SE PŘICHÁZEJÍ.. Od JADERNÉ POTŘEBY K ZACHÁZENÍ HOSPODÁŘSTVÍ K OBČANSKÉMU NEBOJI (VÁLCE)/// Bankomat BANKY se v posledních dnech zhroutí.

*Jak se věci opravdu setmí a pochmurnou, stále máte čas doplnit si jídlo a zásoby a připravit se na duchovní připravenost JAKO VŽDY.

WWG1WGA

?? USA mají pouze 25 dní dodávek nafty – nedostatek by mohl ochromit ekonomiku

BIDEN ECONOMY: US Has Only 25 Days of Diesel Supply – Shortage Could Cripple Economy

??Mladí Texasané umírají nebývalou rychlostí od začátku experimentu s mRNA.

Ale The Experts™ chtějí, abyste věřili, že jde o neočkované

https://metatron.substack.com/p/young-texans-are-dying-at-unprecedented

SMRTELNÉ INJEKCE: 18 % skotu UMŘELO bezprostředně po „vakcinaci“ mRNA.

Pátek, 21. října 2022

“”Velká část konverzace o „vakcínách“ mRNA se soustředí na jejich dopad na lidi, ale jak je to se všemi zvířaty, kterým jsou injekčně podávány?

Věřte tomu nebo ne, dobytek je údajně nyní bodán těmito látkami, což v nedávné masové „očkovací“ kampani australského stáda mělo za následek, že 35 z 200 zvířat ihned zemřelo .

Bylo nám řečeno, že chovatelé mléka a další jsou nyní nuceni podávat svým zvířatům injekce na chřipku Fauci, aby zůstali v podnikání, a že zvířata na ni nereagují dobře.

 nereagují dobře.

Stejně jako u lidí, “vakcíny” způsobují tak hluboké škody, že mnoho zvířat podlehne okamžité smrti , zatímco ostatní onemocní a umírají na delší dobu.

….””

https://www.naturalnews.com/2022-10-21-lethal-injections-cattle-die-mrna-vaccination.html

Čína, Zhengzhou. Dočasná izolační pouzdra pro lidi, kteří byli pozitivně testováni a čekají na převoz do gulagu Covid. IMG_6925

Nová kultura přichází do Evropy IMG_6891

https://t.me/QMartinCornel/8911

Informace by Martin Cornel official 

??? Svobodný vysílač – studio Tapin-radio:

✔️1/3 Tajné nástroje propagandy: Jak národu prodávat války? Inženýrství souhlasu a psychologie davu

✔️2/3 Tajné nástroje propagandy: Obchod a vzdělání. Univerzitní výchova systémových kádrů a manažerů

✔️3/3 Tajné nástroje propagandy: Prodej emocí a pocitů, ne výrobků! Konzumujme, utrácejme, půjčujme si

více zde:

https://t.me/selskyrozum/14734

‼️?Srbský prezident Aleksandar Vučič se na zasedání ústředního výboru Srbské pokrokové strany vyjádřil k možnému nasazení 101. výsadkové divize americké armády v Rumunsku, informoval list Tanjug.

Podle srbského vůdce takový krok Pentagonu přibližuje svět k “dokonalé bouři” a lze očekávat, že dojde k přímému střetu mezi Ruskem a USA.

“Blížíme se k tomu, co jsem na minulém zasedání nazval dokonalou bouří. Stačí se podívat na síly, s nimiž Rusko nyní vstupuje na Ukrajinu. Když vidíte, že Američané vyslali svou nejlepší jednotku, je vám jasné, co nás čeká, ať už dojde k přímému střetu, nebo ne,” řekl Vučič.

??Musk děsí americké úřady svou mocí.

Americká vláda se obává, že miliardář Elon Musk se stal “příliš mocným a bezohledným”-píše deník Washington Post. 

“Tento měsíc Musk vyslal na oběžnou dráhu čtyři astronauty a 54 satelitů, odhalil elektrické nákladní auto a přiblížil se koupi Twitteru. Využil také čas k tomu, aby navrhl mírové plány pro Tchaj-wan a Ukrajinu, čímž rozzlobil představitele těchto území a podráždil Washington,” uvedl deník. 

Dvě desetiletí partnerství mezi Muskem a Bílým domem pomohla USA “vrátit se ke světové nadvládě ve vesmíru” a přejít na elektromobily. Mnozí ve Washingtonu sice chválí jeho práci v oblasti národní bezpečnosti, ale nyní “považují Muska za příliš mocného a bezohledného”. 

https://t.me/selskyrozum

?M. Romero: Nepodceňujte toto sdělení:

1. Q Anon D.T. Zitko a spol.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=165180176191532&id=100080986510172

2.Nazev Československo etc.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=141340218647417&id=100083143189891

3.Vznik ČSR a podpora státu Izrael ze strany buržouzů ( diplomová práce na dané téma )

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=138651112249661&id=100083143189891

4.Nesara??? Nesaru podporuje kongres USA. Ten kongres co podporuje Izrael a jeho radikálni vládu. 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=165017486207801&id=100080986510172 TRUMPNESARA 2021: Harvey Francis Barnard (1941–2005)
„Skutečný“ NESARA

https://thetruthisthelight.home.blog/…/trumpnesara…/

https://t.me/selskyrozum/14719

PŘÍRODNÍ ASPIRIN 

Již od nepaměti je známo, že kůra některých stromů má léčivé účinky, které snižují horečku, bolest a záněty. A speciální složka obsažená v této kůře je jedním z nejsilnějších přírodních léků proti bolesti.

Horečky, bolesti svalů, osteoartritidu, bolesti hlavy, menstruační křeče, artritidu a záněty včetně burzitidy, zánětu šlach a zranění, jako jsou výrony, lze léčit dávkou přírodního salicinu získaného z kůry těchto stromů.

V 19. století se vědcům podařilo extrahovat salicin z kůry stromů a identifikovat ho jako silný lék proti bolesti, a poté vyvinout a uvést na trh jeho syntetickou verzi – kyselinu acetylsalicylovou, kterou dnes známe jako “aspirin”.

Aspirin je nejrozšířenějším lékem na světě. Na celém světě se totiž ročně spotřebuje přibližně 40 milionů kilogramů aspirinu. Přestože většina z nás dnes používá k tlumení bolesti syntetickou verzi salicinu, silný lék proti bolesti a zánětům obsažený v kůře stromů je stále k dispozici.

STROMY OBSAHUJÍCÍ SALICIN

Salicin je obsažen ve vnitřní kůře stromů a keřů z čeledi vrbovitých:

Topol osika (Populus tremuloides)

Topol (Populus grandidentata)

Vrba bílá nebo stříbrná (Salix alba)

Vrba černá (Salix nigra)

Vrba křehká (Salix fragilis)

Vrba nachová (Salix purpurea)

Vrba babylonská (Salix babylonica)

Jak vyrobím aspirin z kůry?

Nejlepším přírodním prostředkem proti bolesti a otokům, který můžete najít v přírodě, je vnitřní kůra (lýková vrstva) topolu. Topoly jsou průkopníky mezi stromy. V ekologicky narušených oblastech tyto stromy zakořeňují jako první, vyvíjejí se rychleji než jiné druhy a během jediné sezóny mohou dorůst do výšky 3 metrů i více. Při určování druhů topolů si všímejte velmi velkých listů, které vyrůstají přímo z hlavního kmene rostliny.

Salicin se nachází ve vnitřní kůře stromu, známé také jako kambium. Vnitřní kůra je vlastně živou tkání rostliny a leží mezi vnější hrubou kůrou a tvrdým dřevem.

Kambium je živná vrstva, která tvoří vnitřní kůru.

Na jaře a začátkem léta se kůra snadno odlupuje. Lze ji přímo žvýkat nebo z ní připravit čaj namočením kůry do horké vody. V jiných ročních obdobích se vám kůru nepodaří oloupat bez větší námahy. V tomto případě bude snazší seškrábat vnější a vnitřní kůru najednou pomocí ostrých hran nože.

Vůně a chuť topolové kůry je velmi podobná aspirinu. Můžete žvýkat hrst kůry a polykat tekutinu. Pokud neradi žvýkáte, povařte asi dvě lžičky vnitřní kůry deset minut v šálku vody. Před použitím nechte nápoj mírně vychladnout. Denně můžete vypít tři až čtyři šálky tohoto čaje.

https://ok.ru/zemlyakorm/topic/65221017919701

?Hygienici varují před nebezpečím legionelly. Vláda chce, abyste šetřili, ale toto, vám nikdo z nich neřekl !!!?

To je pro ty, kteří chtějí šetřit a snížili si už (nebo o tom uvažují) teplotu v potrubí dopravujícím teplou vodu pod hranici 55°C danou vyhláškou. 

?Ohrožujete zdraví ostatních !!! ?

Teplota vody pod 50°C nahrává množení nebezpečné bakterie. Legionářská nemoc nebo pontiacká horečka. 

Šetřit energiemi bychom měli s rozumem. Jinak je hazard se zdravím !!

V souvislosti s úsporami energií hygienici varují před zvýšeným výskytem bakterií legionelly ve vodovodních rozvodech. 

Jen za září už řešili čtyři případy podezření na infekce způsobené touto bakterií a bude jich zřejmě přibývat. 

V některých domech už se v rámci úspor rozhodli snížit teplotu teplé vody i pod 5O°C, což množení nebezpečné bakterie nahrává. 

Legionella se obvykle vyskytuje a množí v teplovodních potrubích, bojlerech a klimatizacích. 

K nákaze dochází téměř výhradně vdechnutím infikovaného aerosolu do plic. 

Bakterie legionelly způsobují dvě onemocnění. Je to legionářská nemoc a pak máme pontiackou horečku, která je podobná chřipce. 

V prvním případě to může končit až úmrtím. Výskyt pontiacké horečky je pro nás signálem, že legionella je v tomto systému přítomna ve velkém množství. 

Nebezpečná je podle ředitelky KHS v Liberci pro lidi ve vyšším věku nebo se sníženou imunitou, pro pacienty chronicky nemocné, po transplantacích, rizikovou skupinou jsou navíc v případě těchto onemocnění muži. 

KHS se obává, že případů legionellóz bude přibývat. 

Výhodný interval pro jejich množení je od 20 do 40°C. Proto je v rozvodech teplé vody vyhláškou doporučena teplota 55°C, která zamezuje výskytu legionelly v potrubí a teplé vodě. 

Hygienička doporučuje šetřit s energiemi s rozumem. 

Může to způsobit něco mnohem závažnějšího a náprava není jednoduchá!! 

V některých případech stačí propláchnout potrubí horkou vodou, ne vždy to ale funguje. 

U některých budov se legionelly do týdne vrací. 

Náprava proto může znamenat velké problémy a náklady!!! 

Protože to pak znamená zásah do celého systému potrubí. 

Mnohem jednodušší a levnější, je tomu předcházet. 

Tedy nesnižovat teplotu teplé vody pod stanovenou hranici, danou vyhláškou. 

Zdroj: Deník Metro 20.10. 2022, str. 6

O LÁSCE NAŠICH PŘEDKŮ. PŮVOD NADÁVEK (sprostých slov, vulgarismů) – 1. část

A co vlastně znamená slovo „je*at“, které je nyní považováno za neslušné.

Každé jemné tělo mělo svou vlastní energii: ži, chi, fi, mi, li, pi, či, si, ci. A bylo nutné učinit každou z těchto energií vysoce symetrickou, proto, aby jemnohmotné tělo získalo božské možnosti.

Nadšení, slavnostnost (vznešenost) a další radostné emoce měl na starosti Dažbog.

Muž předal ženě svůj stav citového vzedmutí, žena darovala muži své bohatství-jmění (duševní stav), (i když dnes se slovo jmění stále používá ve smyslu bohatství).

Muž obdivoval, oslavoval a uctíval ženu, žena dělala totéž a uctívala muže.

Jejich vztahy se neustále vyvíjely a oni se vyvíjeli spolu s nimi.

Došlo k božskému uspořádání všech jemných energií a manželé spolu odkrývali LIBOV, PIBOV, ČIBOV, SIBOV – nejvyšší stavy ducha, a také MIBOV, FIBOV, CHIBOV, ŽIBOV – podivuhodné stavy těla.

Tyto procesy byly doprovázeny vyššími stavy, které se označovaly slovy jako ŽIBIŤ, CHIBIŤ, FIBIŤ, MIBIŤ, atd. Ale protože v ruštině slovesa končící na “-iť” označují procesy, které jsou již dosaženy (tento pojem však není totožný s dokonavým videm slovesa), a slovesa končící na “ať” označují stavy, které teprve budou dosaženy, a tak vznikla další řada paralelních pojmů, ke kterým bylo třeba dospět: “žijebať”, “chiebať”, “fiebať”, “miebať”, “liebať”, atd.

Není těžké uvidět, že koncovka těchto činností je dnes považována za neslušné slovo, stejně jako slova samotná.

Uchvatitelé Země tato slova svého času dali do klatby a prohlásili za hříšné, což posloužilo jako základ pro zničení všech božských úrovní dosažených člověkem a našich sociálních struktur, v nichž probíhala evoluce lidí.

Ještě v minulém století se v ruštině používalo slovo “gebať”, což znamená “ohýbat”, z něhož pochází jméno egyptského boha GEBA (jedno ze jmen vládce druhého panteonu Dia), který byl zodpovědný za princip předcházející zrození, slovo, které dnes již ztratilo své první písmeno a stalo se také neslušným.

PŮVOD NADÁVEK (sprostých slov, vulgarismů)

Z knihy V. Šemšuka “Jak porodit Boha”.

Původ sprostých slov je třeba hledat v naší historii, a i zde je to důsledek působení satanských sil, které je vytvořily speciálně kvůli tomu, aby nás skrze zničení našich svátostí mohly ovládat. 

Žádného normálního člověka by přece nenapadlo pohrdat svými genitáliemi a procesem plození dětí. Avšak “sss” jsou mistry absurdnosti a tohoto znechucujícího postoje dosáhli. Například je známo, že ruské písmeno “X” (CH) se nazývalo “cher” a zároveň označovalo volchva. U mnoha indoevropských národů slova s tímto slovním základem znamenají duchovního, kněze: u Řeků CHE-Rej znamená žrec (v ruském přepisu se první písmeno ztratilo a křesťanské kněze nazývají “erej”), u hinduistů CHERana znamená mnich, v buddhistických zemích tCHERo znamená Buddhův služebník, u Skandinávců CHERu znamená magický meč. Uctivý německý výraz pro muže je “cher” (Herr), z čehož pochází slovo “Herzog”, což byl v minulosti název kněžského stavu.

Ruská přípona -uj charakterizuje slovesa: duj, žuj, kuj, volchvuj, kolduj, daruj, atd. Proto kombinace písmene “cher” a koncovky -uj znamenala činnost Volchvů, kterou se satanské síly snažily očernit, a nikoli podstatné jméno, jak si myslíme nyní. Pro název mužského orgánu bylo speciální označení “ud”, z něhož mimochodem pochází slovo “udalec” (udatný člověk), udača (úspěch), kud (kouzlo), kudesa (ta, která “má kouzlo”), kudesnik (ten, který “má kouzlo”). Slovem “cher +uj”, které je totožné se slovem “volchvuj”, začínaly ve starověku všechny božské liturgie. Ano, i u křesťanů se začíná tímto počátečním zvoláním.

Ale to všechno je ještě mnohem hlubší. Dochované čínské slovo GUJ označuje duši zemřelého, ukazuje nám, že všechny posvátné úkony byly prováděny společně se zemřelými předky, a zvoláním “GUJ” přivolávali volchvové předky ke společné liturgii. 

Na druhou stranu, ruské slovo IZGOJ označuje člověka, vyhnaného z rodu a zbaveného možnosti vtělit se v tom rodu.

Proto slovo GOJ, ačkoli se v ruštině zachovalo ve významu souhlasného zvolání a vzývání, mohlo dříve označovat zemřelého předka a původně znělo jako GUJ. 

Staroruské slovo GOJIŤ’ znamená “žít”, “zbožňovat”. Odtud GOVinda – hinduistický bůh, totožný s Velesem, odkud pochází slovo GOVjadina (hovězina), a u hebrejců bůh IeGOVa. Ale slovo “goiť” neznamená jenom žít, ale žít navždy, ať už na tomto světě, nebo v tamtom světě. Z toho můžeme vyvodit, že stát se “izGOJem”, vyhnancem z rodu, znamenalo pro člověka být vyřazen z řetězce vtělení, tj. byla pro něj předpovězena smrt jeho duše.

(pokračování)

Autor: Лариса Мосунова

Přeložila Ivanka Marešová

Celý článek v ruštině zde:https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=…