SCHUMI POD SILNOU ZÁTĚŽÍ – 30.5.2022
Přerušování suboptimálních spojů stojatých vln v poli pozadí pokračuje a právě nyní se opět objevují silné rušivé vstupy, které zesilují disonanci, přičemž současně dochází ke zhroucení frekvencí stojatých vln Schumi, které právě všechny oscilují pod konduktivitou a s hlasitým řevem se zakořeňují v bažině podvědomí, což lze rozpoznat podle silných amplitudových nábojů. Bez ohledu na to, co zrovna rozdmýchávají, je to hlasité a velmi soustředěné a člověk má menší problém to vnímat, než aby to dokázal jasně rozpoznat odděleně. Staré rezonanční odkazy a související mentálně-emocionální programování se chtějí rozpustit, aby uvolnily místo novému. Nový prázdný prostor, který vzniká, je vnímatelný v tom, že člověk už nemá sílu a touhu držet se starého a dělat ho divnějším, a protože nové ještě není rozpoznatelné, je důležité zachovat klid a trpělivost.

? ATMOSFÉRICKÁ ELEKTŘINA DNE 30.5.2022
Stresující a příliš nabitá noc, kdy se zdálo, že energie nenašla jinou cestu než vytvořit napětí v nervech, které se rozprostřely po celém těle poté, co energie vytvořila docela šílené smyčky, které dosáhly vrcholu mezi 22:00 a těsně po půlnoci, kdy pak přešla do vratké oscilace směrem nahoru při nábojích, které dosáhly téměř 3 mV. Tento mohutně nabitý vzestup trval téměř do sedmi hodin, a protože se ke konci pohyboval jen velmi málo, tato energie se dnes méně promítla do intenzivních snů, ale místo toho vyvolala silné napětí díky přebíjení a vlažnou noc, která dnes přináší den plný tíhy a únavy, s bolestmi hlavy a končetin v závěsu, – prostě si to užijte, protože se s tím nedá nic dělat.

? SLUNCE AKTUÁLNÍ KE DNI 30.5.2022
Naše hvězda začíná s KP 3 a nerovnoměrným ozářením, které kumulativně dosahuje 38 GW, což svědčí o zeslabení slunečního větru, ale sluneční vítr stále vane rychlostí přes 550 km/s a výsledný tlak na magnetosféru vyvolává drobné geomagnetické poruchy, které vedou ke KP 3. Na východním rovníku se právě znovu otevírá koronální díra, jejíž větry by měly v příštích dnech osvěžit sluneční vítr. Slunce má tendenci slábnout, aktivní jsou pouze tři oblasti, z nichž pouze dvě mají geoefektivní význam pro Zemi. Sluneční skvrny se opět o něco zvýšily, a to o 8, a v současné době jich je 42, zatímco Röntenův tok klesá do zeleného pásma na 98 kvůli nedostatku erupcí. Navzdory klidu zůstává náhodná, protože skvrny na Slunci obrácené k Zemi jsou stabilní a mohou přinést překvapení.

ROZBITÍ GANGU PEDOFILŮ ++ POLICEJNÍ ŠÉF POPISUJE HRŮZNÉ DETAILY.
“Nikdy jsem neviděl takovou brutalitu vůči dětem.”
73 podezřelých ve 14 federálních státech +++ Miliony vyměněných dětských pornografií +++ Nejmladší oběti je jeden měsíc.

Kolín nad Rýnem – Německem opět otřásá pedofilní gang – pachatelé zneužívali nejmenší děti tím nejbrutálnějším způsobem. Nejmladší oběti byl údajně pouhý jeden měsíc. Nyní vyšlo najevo: Hlavní podezřelý (44) pracoval jako chůva a své oběti si prý hledal přes internetové platformy!

Kolínský policejní šéf Falk Schnabel (52) na tiskové konferenci klasifikoval hrůzné zločiny: “Sám jsem viděl jen malou část zabavených dat. Jsem hluboce šokován. Nikdy jsem neviděl tak nelidskou brutalitu vůči dětem, jejich bolest a pláč a takovou bezcitnou lhostejnost.” Svým rozsahem by se tyto trestné činy řadily k případům Lügde.

Joachim Roth, vrchní státní zástupce: “Vyšetřování ukazuje, jak rozšířené je v naší společnosti sexuální zneužívání dětí. To, co jsem viděl, mnou otřáslo do hloubi duše.”

https://www.bild.de/regional/koeln/koeln-aktuell/koeln-kinderschaender-ring-gesprengt-juengstes-opfer-erst-einen-monat-alt-80245344.bild.html


Zpráva ukazuje, jak Google financoval obhajobu centra pro obchodování s dětmi za účelem sexuálního zneužívání

SANTA MONICA, Kalifornie – Koalice skupin bojujících proti obchodování s dětmi a za veřejné zájmy a matka oběti obchodování s lidmi dnes zveřejnily zprávu, která podrobně popisuje, jak kampaň financovaná společností Google chrání zákon, který chrání známé centrum obchodování s dětmi, Backpage.com, před jakoukoli odpovědností za jeho činnost. Společnost Google a organizace, které financuje, údajně chrání svobodu projevu na internetu.

Koalice vyzvala společnost Google – a organizace, které financuje – aby uznaly škody, které Backpage způsobila, a podpořily změny klíčového internetového zákona – článku 230 zákona o slušném chování v komunikacích – který chrání toto centrum pro obchodování s dětmi před odpovědností za jeho pokračující zneužívání.

“Znovu platí, že dolary znamenají víc než životy lidí, které Backpage zanechala na své cestě. To jen ukazuje, jak je ostatní společnosti raději podpoří a zachrání svůj ‘drahocenný’ paragraf 230, než aby se dočkaly bezpečnějšího internetu,” uvedla Nacole S., matka oběti obchodu se sexem prodávané na Backpage.com, která vystupuje v novém dokumentárním filmu I Am Jane Doe, jenž se touto problematikou zabývá.
https://www.consumerwatchdog.org/newsrelease/report-shows-how-google-funded-defense-child-sex-trafficking-hub

Brzy, až bude po všem, se zhroutí každý ďábel, kterého společnost postavila na piedestal jako tvář úspěchu. Jako dobře opotřebovaný plakát z alba zmizí z myslí mnoha lidí, jakmile se dozvědí o zlu, které napáchali.

Mnozí budou zraněni, až vyjde najevo pravda o lidech, ke kterým vzhlíželi. A ti, kteří jsou odhaleni, už nikdy nebudou moci žít ve společnosti, je to tak zlé. Pokud si uděláte průzkum, zjistíte, o čem mluvím, ale o čem se jinak nemluví.

V roce 2016 se John Walsh a jeho žena Reve Walshová tvářili nadšeně, když Hunteru Bidenovi předávali cenu za obchodování s dětmi na památku jeho zesnulého bratra Beaua. Všimli jste si, že jsem neřekl “cena proti obchodování s dětmi”?


Ruská vláda obstavila bankovní účty společnosti Google

Společnost Google je již delší dobu ve sporu s ruskou vládou, protože neodstraňuje obsah, který Moskva považuje za urážlivý a nezákonný. V návaznosti na tento spor Rusko údajně obstavilo bankovní účet společnosti Google, což znemožnilo vyplácení mezd zaměstnancům a dodavatelům.

“Obstavení bankovního účtu společnosti Google Russia ruskými úřady znemožnilo naší ruské dceřiné společnosti fungovat, včetně zaměstnávání a placení zaměstnanců v Rusku, placení dodavatelům a prodejcům a plnění dalších finančních závazků,” uvedl mluvčí společnosti Google a dodal, že “společnost Google Russia vydala oznámení o svém záměru podat návrh na konkurz.”

Zdroj a další informace:

https://techtrendske.co.ke/russian-government-has-taken-over-googles-bank-accounts/

“Zničující výbuch” Letiště Ženeva: Ženeva: “Několik výbuchů” a požár otřásly budovou v blízkosti přistávací dráhy, lety byly odkloněny

? >) WIRES;: ZA POŽÁRY A VÝBUCHY VE ŠVÝCARSKU STOJÍ OPERACE RUSKÝCH SPECIÁLNÍCH JEDNOTEK///

_VAROVÁNÍ ⚠ bylo zasláno skupině DAVOS/ŠVÝCARSKÉ BANKY a EU NATO OSN ..///.

> Na Ukrajině proti RUSKU bojují nejen speciální jednotky Deep State…..
Ale nyní má RUSKO SPECIÁLNÍ SÍLY v EU, které posílají ⚠ VAROVÁNÍ…

///Těmi výbuchy byly VOJENSKÉ zásoby a munice NATO /(vojenské zbraně, munice, vybavení a sklady)///. (S.R.)

https://www.the-sun.com/news/5386208/explosions-blaze-airport-flights-diverted/

V Nepálu zmizelo během vnitrostátního letu z radarů osobní letadlo s 22 cestujícími. Letecká společnost Tara Air uvedla, že kontakt s letadlem Twin Otter byl ztracen krátce po startu ze západního města Pokhara v neděli ráno. Letadlo s 19 cestujícími a třemi členy posádky na palubě bylo na cestě do Jomsomu, uvedl mluvčí společnosti.

Jomsom je oblíbeným cílem horolezců v Himálaji. Místo je vzdálené jen asi 20 minut letu od Pokhary. Mluvčí nepálského ministerstva vnitra uvedl, že k pátrání po letadle byly vyslány dva vrtulníky. Podle něj však byla v oblasti velmi špatná viditelnost. “Pátrací akci pravděpodobně ztíží špatné počasí,” uvedl mluvčí ministerstva.

Ale když se podíváte na region a budete si všímat, jak GOOGLE retušuje obrázky, abyste nic nepoznali, je to velmi zajímavé.

Pokud jde o mě, pochybuji, že letadlo spadlo kvůli počasí. To jsou obvyklá vysvětlení médií s jejich experty.

Možná viděli něco, co neměli?

Podívejte se sami na obrázky……

Profesionální zpracování obrazu vypadá rozhodně jinak….

Opet to ?potvrzuje moji teorii, o ktere jsem uz nekolikrat psala ? obloha je mnohdy zamerne umele zatazena ? nad tim se presouvaji tezka vojenska letadla. Zatahuji to proto, aby civilni obyvatelstvo nepanikarilo ?

? Ahoj Marti. U nas (jizni Morava) hodili na oblohu mlecnou deku….a litaji velke hlucne kravy….ale neni je videt

? V noci bol tu riadny výbuch v Poprade
Ale to bolo ako z podzemia
Poznám to
Ani potom hasiči ani polícia
Vždy keď sa niečo stane tak už hukaju

‼️?☠️ Co se stalo v Červeném kříži?

Hrůzná tajemství základny Červeného kříže v Mariupolu? 

Na obviňující závěry je ještě brzy, ale dokumenty nalezené na osvobozené mariupolské základně Červeného kříže vyvolávají hrůzné úvahy o tom, co přesně zde tato organizace pod krytím zabijáků Azovského národního pluku dělala. 

Více než 1 000 lékařských záznamů dětí s vyznačenými zdravými orgány; v kartách nejsou žádné informace o nemocech. To znamená, že pracovníci “Červeného kříže” se nestarali o zdraví dětí, ale vyšetřovali je na přítomnost zdravých orgánů. 

Pokyny pro zacházení se zbraněmi, také v dětském formátu. Zprávy o pořízení inkubátorů vajec používaných v laboratořích pro práci s mikrobiálními kulturami. 

Všechny informace budou předány příslušným orgánům DLR, které by měly objasnit, kdo a za jakým účelem zahraniční organizaci v Mariupolu využil.

https://t.me/c/1537767311/30610

Klikni:
IMG_4950

V Peru se demontují antény 5G, protože si veřejnost uvědomila jejich nebezpečnost??!

Operace Lost Souls probíhala od konce dubna do poloviny května v okresech El Paso, Midland, Ector a Tom Green. Pohřešovaným mladíkům, z nichž mnozí utekli z domova, bylo mezi 10 a 17 lety. Mezi nalezenými dětmi byly oběti obchodování se sexem a fyzického a sexuálního zneužívání.

Úřady našly 70 pohřešovaných dětí v západním Texasu 

Authorities Find 70 Missing Children In West Texas

IMG_4951

Vítězství se skládá z mnoha riskantních situací a pořádné dávky odvahy obětavých bojovníků.  Hrdost našich vojáků nelze popsat slovy.  Každá minuta je pro ně smrtelně nebezpečná, každý úkol vyžaduje maximální vytrvalost a profesionalitu.

  Naštěstí mají naši lidé bohaté odborné znalosti a dovednosti.  Vojáci pluku ruské gardové policie v Čečenské republice pod vedením Alikhana Šavchalova se během útočných operací pravidelně setkávají s palebnými pozicemi ukrajinských nacionalistů.  Sotva nacisté Bandera a Šajtán nabili své samopaly, okamžitě se setkali s zuřivou reakcí čečenských bezpečnostních sil.  Během několika minut se k mrtvým přidali ukrajinští nacionalisté, kteří se usadili v zákopech a okopech.

Ruský ministr zahraničí Lavrov popírá, že by byl Putin nemocný 

(IP)

Russia’s FM Lavrov denies Putin is ill