Podle zdrojů ze CIA se blíží konec falešného Bidenova režimu, protože Jeff Bezos, jeden z jeho hlavních podporovatelů, se vyplatil a připojil se k Alianci Země. To se ukázalo, když jeho hlásná trouba Washington Post oznámil pravdu: ukrajinská vláda a armáda se hroutí. Projekt chazarské mafie na ovládnutí světa z velké Chazarie (Ukrajina a Kazachstán) je tak nyní zcela odsouzen k zániku.

Druhou věcí, které si bylo třeba všimnout, byl naprostý kolaps Světového ekonomického fóra v Davosu a jeho sesterské organizace Světové zdravotnické organizace (WHO), které se minulý týden sešly ve Švýcarsku.

WHO měla 75. výročí svého založení oslavit vítězným tahem, který by jejímu šéfovi udělil absolutní diktátorské pravomoci nad všemi světovými vládami. Místo toho byli její vedoucí pracovníci zatčeni za šíření biologických zbraní, tvrdí zdroje z Mossadu.

Podle zdrojů CIA se totéž stalo i propagátorům vakcín, kteří se zúčastnili Davosu.

Podívejme se, kdo je poražený.

„Vlevo vidíte zakladatele Světového ekonomického fóra Klause Schwaba. Vpravo jeho otec, blízký Hitlerův důvěrník, průmyslník a fašista „Eugen Schwab“ v uniformě (oženil se s Rothschildovou).

Na Fóru se Schwab pochlubil: „Budoucnost budujeme my, silná komunita, jako jste vy zde v této místnosti.“

Pak přispěla propagandistická zpravodajská síť Rothschildů deník Bloomberg, která opět vytvořila počítačového avatara George Sorose, aby varovala, že „civilizace nemusí přežít“ válku na Ukrajině.

Ve skutečnosti měl na mysli, že „domestikace lidí nemusí přežít“, protože projekt ChM na zotročení lidstva se hroutí.

Generální ředitel společnosti Pfizer Alberta Bourla se pochlubil, že jeho společnost se chystá do roku 2023 zabít 50 % lidstva. Je docela dobrý předpoklad, že Aliance bílých klobouků použila jeho počítačovou verzi, aby to řekla nahlas.

Avatar Billa Gatese zase přiznal, že „vakcíny nemají dlouhou dobu účinku a nemají dobré blokování infekce“.

Dále Pekka Lundmark, prezident a generální ředitel společnosti Nokia řekl: „Chytré telefony budou zastaralé. Všechny technologie budou do roku 2030 přímo zabudovány do našich těl.“

A nakonec řekla Gabriela Bucherová, výkonná ředitelka Oxfam International: „Covid je jedním z nejvýnosnějších produktů vůbec.“ (Oxfam je celosvětové hnutí lidí, kteří společně usilují o odstranění nespravedlivé chudoby a nerovnosti, pozn. př.)

Mně to připadá, jako by byli všichni zajati a buď nuceni říkat tyto věci, nebo to říkají jejich počítačové verze a tím je usvědčují.

Zatímco se tato fraška v Davosu odehrávala, falešný Biden byl přivezen do Japonska a Jižní Koreje, aby potvrdil linii kontroly v Asii, kterou americká armáda získala ve druhé světové válce. Cesta však byla neúspěšná, protože Indie se odmítla připojit k vojenské alianci proti Číně a Rusku. Zdroje blízké indickému premiérovi Naréndrovi Módímu tvrdí: Indie věří, že železný věk, nejhorší ze všech možných, končí a začíná zlatý věk. Věří, že jejich nejlepší strategií je sedět a sledovat vývoj událostí.

Jedny z největších událostí se odehrávají na trhu s ropou, kde se OPEC a další producenti ropy dohodli, že odmítnou prodávat ropu za směšné fiat peníze ChM.

Západní propagandistická média se snaží vyvolat dojem, že se děje pravý opak, a uvádějí titulky jako: „Prudký pokles ruského vývozu by mohl poslat ropu nad 150 dolarů.“

Skutečnost je taková, že ropa je nyní na Západě o 30 % dražší než ve zbytku světa.

Smyčka se nyní utahuje. Turecko se rozhodlo zaútočit na americké jednotky v Sýrii, které na základě subdodavatelské smlouvy od Rockefellerů kradou tamní ropu.

Bojkot fiat peněz ChM je důvodem, proč USA za necelé dva měsíce od 25. února spotřebovaly 50 milionů barelů ze svých strategických rezerv ropy z celkových 532 milionů. Každý týden se počet barelů snižuje o 5,3 milionu.

Prohlášení Západu o platební neschopnosti Ruska jsou naprosto mimo realitu. Jedná se o platební neschopnost západních zemí před sebou samými,“ řekl v pátek ruský ministr financí Anton Siluanov.

To není bankrot USA nebo západních zemí. Je to bankrot Rothschildových a Rockefellerových vlastníků korporace Spojené státy americké. Předseda Fedu Jerome Powell přiznává, že korporátní peníze, které produkuje, nejsou ničím podloženy.

ZPRAVODAJ: Jste připraven říct, že jste systém zaplavil penězi?

PŘEDSEDA FEDu: Ano, udělali jsme to.

ZPRAVODAJ: Kde se to děje? Z čeho to jen vytisknout?

PŘEDSEDA FEDu: Tiskneme je digitálně, jako centrální banka máme možnost vytvářet peníze.

Skutečnost, že jedním z prvních kroků takzvaného Bidenova režimu bylo zrušení ropovodu Keystone, ukazuje, že jde o režim, který má zájem pouze na podpoře ropy ovládané Rockefellery, nikoli na zájmu amerického lidu. Lidé z Keystone nevlastní ChM.

Nyní Rusko získalo 80 % ukrajinské ropy, s jejíž krádeží počítalo, aby se udrželo na trhu.

Na znamení jejich zoufalství podepsal minulý týden takzvaný prezident Biden návrh zákona o poskytnutí 40 miliard dolarů Ukrajině. Jediným problémem je, že se ukázalo, že Ukrajina dostane pouze 15 % těchto peněz, tvrdí zdroje CIA. Dodávají však, že ukrajinský lid bude zodpovědný za 100 % dluhu ve výši 40 miliard dolarů, který byl použit na financování.

Kolabující ukrajinská loutková vláda to samozřejmě nikdy nebude schopna zaplatit. Jeff Bezos nechal Washington Post říct pravdu o jejich porážce.

Faktem je, že ani armáda USA, ani NATO, ani žádná jiná významná vláda nedodává ukrajinské armádě těžké zbraně.

Dokonce i Izrael odmítá dodávat zbraně na Ukrajinu.

„Nedivte se, že proti Zelenskému brzy dojde k vojenskému puči, který provedou jeho vlastní vojenští velitelé. Už teď je konec hry,“ říká vysoce postavený zdroj ze CIA.

Distribuce důkazů světovým vládám, že Ukrajina byla centrem biologické války proti lidstvu, je důvodem, proč nikdo kromě ChM kontrolovaných médií nepodporuje tamní režim.

Nyní ChM vyhazuje 30 milionů dávek vakcín Moderna, protože celý svět na tento podvod přišel.

Toto je jen špička ledovce odhalení o zločinech farmaceutického průmyslu.

Například za 40 let bylo zaznamenáno NULA úmrtí nebo zranění v důsledku neštovic, ale 5 755 zranění a úmrtí v důsledku očkování proti neštovicím.

Nikdo jim nevěří ani historku o opičích neštovicích. Podle lékaře CIA jsou opičí neštovice přejmenovaný pásový opar aktivovaný covid injekcemi.

Není to náhoda, že Kanada objednala 500 000 vakcín proti neštovicím jen pár týdnů před vypuknutím „epidemie“ opičích neštovic? Nevadí, že neštovice byly v roce 1972 prohlášeny za vymýcené.

Ve skutečnosti jsou podle CIA všechny takzvané viry patentované. Překvapuje to někoho?

Afrika nikdy nepřistoupila na vražedný podvod s Covidem a vakcínami, protože byla jeho největší obětí. Zde například londýnské The Times píší: „Světová zdravotnická organizace dala Afričanům 50 milionů vakcín proti neštovicím s příměsí AIDS.“

Máme také další důkazy, že velká část onemocnění Covid byla způsobena elektromagnetickým útokem. Minulý týden francouzský soud nařídil vypnutí 5G antény (v článku je chybně uvedeno 4G) poté, co jeden farmář uvedl, že po instalaci antény uhynulo 40 z jeho 200 krav. Ve prospěch zemědělce svědčil Philippe Molhérat, starosta obce Mazeyrat-d’Allier, který instalaci antény předtím povolil.

Podle zdrojů z Asijské tajné společnosti se Číňané pustili do plné války, aby dopadli pachatele, kteří v roce 2020 zabili miliony lidí takovým elektromagnetickým útokem ve Wuhanu. To je podle nich jeden z důvodů, proč po celé Číně padají lidé z budov.

O sběru adrenochromu informují i mainstreamová média v zemích, jako je Turecko a Bulharsko.

S tím vším, co vyšlo najevo, je jen otázkou času, kdy se celá falešná mocenská struktura ChM zhroutí. Klíčové je sledovat, co se v příštích dnech stane s falešným papežem Františkem.

Japonská vojenská rozvědka nám poslala tuto fotografii, na které je vidět, že Jonathan Pryce, herec, který hrál „vysokého vrabce“ v seriálu Hra o trůny, nyní hraje skutečnou roli papeže Františka.

Zdroj z kanadské rozvědky uvedl: „Pro kontrolory je to všechno jen divadlo. Používají dezinformace, aby shodili vyšetřováa udrželi ovčany spokojené. Je možné, že Pryce příležitostně využili v nouzové situaci. Většinou používají počítačovou grafiku se zelenými plátny a dvojníky s latexovými maskami“.

Zdroj ze CIA uvedl, že „dispečeři ChM ho možná využili, pokud prošel jejich konkurzem, ale jen na krátké úseky. Důležité je, že žádný papež František již neexistuje. Pokud si vzpomínám, opustil tento svět před několika lety. „

Až ztratí schopnost vnucovat nám avatary, aby vytvořili iluzi, že starý režim pokračuje, pak bude skutečně konec hry.

Zde je několik znamení, že osvobození lidstva přijde spíše dříve než později. John Durham, americký prokurátor – bílý klobouk – začal obviňovat klíčové osoby stojící za falešnou Bidenovou administrativou. „Tohle je teprve začátek, zpívají jako kanárci,“ říká Durham o prvních zatčených.

Až Hillary Clinton Rockefeller padne, stáhne s sebou celou bažinu, slibují zdroje ze CIA.

A co se týče „Bidena“, proč nejdůležitějšího a nejmocnějšího muže na celém světě vyzvedává na letišti civilní taxislužba? Kde je bezpečnostní služba? Kde je tajná služba? Proč si nese vlastní zavazadla? Je to podvodník, který míří domů po výkonu svých povinností? To je podnět k zamyšlení.

Bílý dům vydal prohlášení, že novým koordinátorem Rady národní bezpečnosti pro strategickou komunikaci v Bílém domě bude skutečný admirál John Kirby, což je další známka toho, že Bidenova fraška končí. V této funkci bude Kirby koordinovat úsilí mezi agenturami“. To mi připadá jako vojenské převzetí moci.

Nyní vidíme, že avatar kalifornského guvernéra Gavina Newsoma byl opět „pozitivně testován“. „Vypadá to, že byl opět zachycen. Na fotografiích je vidět, že to není stejný muž jako ten původní,“ komentuje zdroj ze CIA.

Probíhá také obrovský úklid zrádců ChM druhého a třetího stupně. Podívejte se na loutky ChM, které v poslední době chytili Covid:

  • Starosta města Fresno Jerry Dyer má pozitivní test na Covid.
  • 20 newyorských soudců mělo pozitivní test na Covid.
  • Starosta a místostarosta Beverly Hills mají pozitivní test na Covid.
  • Starosta Charlestonu John Tecklenburg v izolaci po pozitivním testu na Covid.
  • Okresní soudce Wolff a policejní náčelník McManus mají pozitivní test na Covid.
  • Reprezentant Dean Phillips má pozitivní test na Covid, izolován ve Washingtonu D.C.
  • Šéf policie v San Antonio William McManus má pozitivní test na Covid
  • Skotská první ministryně Nicola Sturgeonová má pozitivní test na Covid.
  • Záložník Detroit Tigers Will Vest má pozitivní test na COVID-19; manažer A.J. Hinch je mimo hru s nemocí, která se netýká COVIDu.

A další. Odstranění těchto středně postavených manažerů ChM je jen začátek.

V úterý 24. května Rusko oznámilo, že odmítne západní vysokoškolské vzdělávání kontrolující Boloňský (Balonský) proces a vytvoří svůj vlastní „jedinečný“ model vysokoškolského vzdělávání.

To je důležité, protože „západní“ vysoké školství bylo rozvráceno a změnilo se v proces vymývání mozků, jak ví každý sebevzdělanější člověk.

ChM se samozřejmě nevzdává bez boje. V zoufalé snaze zmocnit se zbraní dříve, než na ně někdo namíří, inscenují další a další falešné masové střelby.

Zeptejte se sami sebe, proč jsou na scéně většiny míst natáčení svobodníci? Otevřeně poskytují rozhovory nebo jsou v pozadí záběrů? Jejich nehorázné používání symboliky bude jejich zkázou. Mají pocit, že jsou nedotknutelní. Ve skutečnosti jsou to loutky, kterým je naprogramováno, co mají dělat.

I když se inscenované akce ChM nedaří po celém světě, mají stále velkou sílu. Například podle Mossadu vlastní zpravodajskou agenturu Reuters společnost „Thomson Reuters“. Kterou zase většinově vlastní společnost Blackrock. Společnost Pfizer je rovněž vlastněna Blackrock. Takže pak vidíte, že agentura Reuters říká, že společnost Pfizer nedělá nic špatného, obě jsou vlastněny stejnými lidmi.

Králičí nora vede ještě hlouběji. Minulý týden společnost Pfizer sdělila federálnímu soudci, že Pfizer vlastní federální vládu, a proto je imunní vůči normálnímu smluvnímu právu. Jinými slovy, společnost Pfizer má zákonné oprávnění páchat podvody, které zabíjejí lidi.

Pak uvidíte 12 „různých skupin“, které se zázračně objeví proti převzetí Twitteru Elonem Muskem. Ukáže se, že všechny jsou napojené na Gatesovy a Sorosovy nadace.

Současné právo je také v jejich prospěch. Například Rothschildova krycí společnost Glencore Commodities se přiznala k desítkám let manipulace s trhem a zaplatila pouze symbolickou pokutu 1,5 miliardy dolarů. To je pro ně kapesné a přijatelné náklady na podnikání.

ChM se nás také stále snaží vyhladovět. Podle zdrojů ruské FSB zaminovávají ukrajinské přístavy, aby zabránili vývozu potravin. Vytvářejí nedostatek dětské výživy, kuřat, vajec atd.

Například továrna v Kingstonu v Ontariu, která dostala od daňových poplatníků 225 milionů dolarů, posílá veškerou dětskou výživu, kterou vyrábí, do Číny, zatímco kanadští rodiče mají problém ji sehnat.

Také v Kanadě zinscenovali masivní vykolejení 43 vagonů vlaku společnosti CP Rail, který převážel potaš. Potaš je chemická látka používaná jako hnojivo, čehož je v současné době velký nedostatek. Tento druh sabotáže vlaků je něco, co zločinecká rodina Rockefellerů provádí často.

Buďte si však jisti, že všichni tito zločinci jsou stíháni a jejich porážka je nevyhnutelná.

Otázkou je, co bude následovat. To nevíme, ale lidé z tajného vesmírného programu trvají na tom, že dojde k události, jakou lidstvo v historii ještě nezažilo.

Podívejme se tedy na nejnovější informace od lidí z projektu Blue Beam. První je velmi zřetelné UFO natočené nedávno v Antarktidě.

Lidé spojení s Antarktidou tvrdí, že se tam nachází jakýsi portál do jiných dimenzí. „James Forrestal, první americký ministr obrany, byl v roce 1949 vystrčen (chci říct vyhozen) z nemocničního pokoje v Bethesdě, protože věděl příliš mnoho o Antarktidě a jejích tajemstvích,“ tvrdí zdroj z amerického tajného vesmírného programu.

Přinejmenším se dá říct, že tajní dispečeři plánují nějakou velkolepou vesmírnou show. Pokud je to skutečné, pak si brzy všichni budeme kupovat létající talíře místo aut.

Přeložila tereza | Zdroj: BF

Převzato: https://tadesco.org/falesny-bidenuv-rezim-dal-kolabuje-a-jeff-bezos-uz-neni-jeho-podporovatelem/