Potápějící se loď zločinecké elity vytahuje další strašáky z rukávu. Jak vás tadesco v minulosti datovalo, chcípající hydra se nenchá jen tak zničit. Proto má zájem s sebou vzít co nejvíce lidí. Covid jim nestačí. Další šílenost, kterou vymyleli je rozkaz: „Vyhodit Ukrajinu do povětří“. Možná si vzpomenete na poslední sezení KARDINÁLA JUDASE, sezení 23 bratrů na posledním consilu 3 kilometry pod Vatikánem. V případě, že jste neviděli, podívejte se nyní.

***** **** ***** ****

Nemějte ale obavu, boj by skončil ještě dříve než by začal a poslední Armagedon by tím byl odehrán. Podíváme se nyní, jak se situace jeví po boku k článku, který přeložila kolegyně. Předem si musíme vysvětlit co se odehrálo při odstoupení MERKELOVÉ ve vztahu k Ukrajině. Článek o tom napsal rusoněmec Peter Haisenko. Je bývalý CPT u Lufthansy  a mý značné zkušenosti a rozhled. Také kritizoval v minulosti podvod se suicidním pilotem Lubitzem, který se nezakládal na pravdě.

Autor: Peter Haisenko
Když se teď podíváte na Ukrajinu, protřete si oči. Prezident Zelenskij chce vdechnout život Minské dohodě náhle a rychle. Chce tímto způsobem vytvořit mír. To se děje jen pár dní po rezignaci Merkelové. Vidíte tam souvislost? (Díky tomuto kroku je DS v totální panice – pozn překladatele)
Pokud se něco stane v politice, budu souhlasit s Rooseveltem. Nevěřím na náhody. Nevěřím tedy, že je náhoda, že současně s rezignací Merkelové došlo k pozitivní dynamice ukrajinského konfliktu. Ostatně faktem je, že to byla vždy Merkelová, kdo prosadil prodloužení ruských sankcí i proti odporu ostatních evropských zemí.
.
Že se vždy postavila ke svému příteli Porošenkovi a vždy při něm stála s politickými i finančními prostředky. Ano, i proti diplomatickým praktikám se pokusil zrušit výběr válečného štváče Porošenka, kery nebyl zvolen, Zelenskij zvolen byl. Nyní je pryč a do doutnajícího konfliktu bez prodlení přichází pozitivní dynamika. Paralelně s odchodem Merkelové si americký prezident Biden a prezident Putin vyměnili názory na videokonferenci, která trvala dobré dvě hodiny.
.
Zprávy o tom v médiích MS jsou více než řídké. Ukazuje se však, že výsledky této výměny jsou senzační a mimořádně zajímavé. První věc, které by si měli pozorovatelé všimnout, je, že Biden slíbil Putinovi volnou ruku nad Ukrajinou. Jak jinak si lze vyložit, když Biden říká, že USA nebudou bránit Ukrajinu vojenskými prostředky? Alespoň to můžete vidět v amerických tiskových zprávách k této konferenci. Další sankce proti Rusku by Západ zasáhly ještě více.
.
Hloupé kvílení o tom, že by Rusko muselo počítat s vysokou cenou, pokud by tam zasáhlo, lze bezpečně klasifikovat jako politickou záchranu tváře. Faktem také je, že režim sankcí vůči Rusku je již léta vyčerpaný. „Nové sankce“ se dlouho vztahují pouze k lidem a jsou pouze symbolické. Jakékoli další skutečné sankce by Západ zasáhly ještě více, protože je závislý například na dodávkách surovin a raketových motorů z Ruska.
.
Protisankce ze strany Ruska by mohly rychle uvrhnout nejen celou Evropu do existenční krize. USA také, pokud Čína bude stát na straně Ruska a také uvalí protisankce. Boeing by pak například musel zastavit výrobu svého „Dreamlineru“ B 787, jakmile přestanou dostávat díly z uhlíkových vláken z Číny. Atd atd atd. Ekonomické vzájemné závislosti na celém světě nedovolují další zintenzivnění ekonomických válek. To vědí i Američané. Vědí také, že na Rusko se lze spolehnout, a to v pozitivním i negativním smyslu. Takže dokud nebude Rusko oficiálně ve válce se Západem, bude dodávat své produkty podle smlouvy. Ale pokud dojde ke skutečnému ozbrojenému konfliktu, tedy válce proti Rusku, není již vázáno starými smlouvami podle mezinárodního práva.
.
Evropa, Německo v čele, by prostě zůstalo stát, v pravém slova smyslu zamrznout v mrazu bez elektřiny, kdyby Rusko vypnulo plyn. V případě války by toto opatření bylo nejen logické, ale také přípustné podle všech pravidel války a mezinárodního práva. Před konferencí s Bidenem Putin jasně prohlásil, že „zamezí“ jakoukoli agresi ukrajinské armády proti lidem na východě. To je silné slovo mimo diplomacii. Putin neřekl, že to zastaví nebo se bude bát a bude se držet Merkelové. Ne, on to zastaví. A ne „chce“, ale „bude“. To zase může znamenat jen to, že v tomto případě zasadí ukrajinské armádě ničivý úder.
.
Může to udělat, aniž by poslal vojáka na ukrajinské území. Stačí odpálit rakety a během několika hodin by rozdrtily nasazení ukrajinské armády. Nic a nikdo tomu nemůže zabránit. Biden to ví ze své armády a Biden dal Putinovi volnou ruku. Právě proto, že vojensky nepodpoří Ukrajinu.

Selenskij chce najednou prosadit dohodu z Minsku

Celý článek ZDE:

https://tadesco.org/zoufale-zbytky-elity-delaji-zoufala-rozhodnuti-rozkaz-vyhodit-ukrajinu-do-povetri-vsichni-se-bavi-o-covidu-zatimco-za-vasimi-zady-pripravuji-dalsi-silenosti-zustante-klidni/

Harold Turner: Tajné informace – válka?

16.12.: Začátkem tohoto týdne jsem se dostal k informacím, které mi poskytl bývalý kolega, když jsem pracoval pro společnou pracovní skupinu Joint Terrorism Task Force v FBI pro národní bezpečnost. Potichu jsem se pustil do ověřování těchto informací. Zjevně jsem zasáhl nerv. Dnes ráno nad mým domem asi pětkrát přelétly dva vládní vrtulníky ve výšce méně než 500 stop.Informace, které jsem obdržel, nebyly velkým problémem kvůli jejich obsahu, pohybu tanků, ale to, co dokazují, je obrovský problém. Nyní se zdá, že skutečná, kinetická válka s Ruskem začne velmi brzy. Možná ještě před Vánocemi.

Následující informace by neměly být zveřejněny široké veřejnosti, aby nevyvolaly paniku. Poskytuje se předplatitelům této webové stránky, protože ONI umožňují toto úsilí. Proto dostávají informace, které široká veřejnost nedostává, aby mohla přijmout opatření k co nejlepší ochraně sebe a svých rodin vzhledem k vážnosti situace. Máme skutečné problémy.
Následující podrobnosti…
.

Ruské ministerstvo zahraničních věcí 10. prosince veřejně informovalo NATO o obavách Ruska v oblasti bezpečnosti. Rusové chtěli od Spojených států pevné záruky, že Ukrajina nikdy nebude přijata do NATO.

I Gruzie. Rusové se domnívají, že to zachází příliš daleko. A tvrdí, že budou nuceni jednat, pokud budou jejich požadavky odmítnuty. O osm hodin později je Stoltenberg z NATO odmítl a odpověděl jim jasným „ne“. NATO nesplní bezpečnostní požadavky Ruska.

O tři dny později ruské ministerstvo zahraničních věcí poslalo NATO novou verzi těch samých požadavků, tentokrát však s konkrétním datem. Pokud by bezpečnostní požadavky Ruska nebyly do tohoto data splněny, Rusko by na tyto obavy reagovalo vojenskou silou. Rusko doručilo toto nové vydání prostřednictvím diplomatických pracovníků ruské vlády. Kopie dokumentu doručili ruští diplomaté všem vedoucím představitelům NATO, například Bidenovi do Bílého domu a Borisovi Johnsonovi na Downing Street č.j. 10.

Šéf NATO Jens Stoltenberg dnes jménem všech členů NATO zaslal Rusku oficiální odpověď. „Žádost Ruska o bezpečnostní záruky ze strany NATO a další požadavky se odmítají.“ Stoltenberg právě potvrdil, že Ukrajina a Gruzie budou v blízké budoucnosti přijaty do NATO.

Nyní k informacím, které zjistila vláda, které jsem obdržel a které nesmím prozradit:
V době, kdy píšu tyto řádky, se už rozmisťují vojenské posily:
– USA přesouvají stíhačky F-15 do Rumunska.
– Konvoj letadlových lodí je na cestě přes Středozemní moře.
– Vojská USA / NATO se přesouvají do východní Evropy.

Před třemi týdny začaly USA velmi, VELMI potichu nakládat tanky M1A1 a M1A2 Abrams na lodě typu Roll-On-Roll-Off (RO-RO) ve Spojených státech. Trvalo přibližně týden, než první z těchto lodí dorazily do Řecka. Po příchodu byly tanky vyloženy.

Za poslední dva týdny Spojené státy poslaly do jihovýchodní Evropy něco přes 1000 tanků M1A1 nebo A2 Abrams. Ve stejném období vyslali také 35000 až 45000 amerických vojáků. Před příchodem těchto tanků a jednotek měly USA v celé Evropě ekvivalent JEDNÉ obrněné divize. K dnešnímu dni mají dostatek prostředků na tři obrněné divize, případně na dvě obrněné divize a dvě nebo tři pěší divize.
Zítra začne Pentagon letecky přepravovat zbraně na Ukrajinu.

Snahy Ruska vyhnout se konfliktu prostřednictvím diplomatických jednání o jeho bezpečnostních obavách byly tedy rázně a záměrně odmítnuty. Západ si jednoznačně přeje válku a v současné situaci dostane, co chce.

Zde je problém: pokud NATO vstoupí do konfliktu mezi Ruskem a Ukrajinou, VŠECHNY země NATO se okamžitě stanou legitimními cíli Ruska. To se týká i nás ve Spojených státech.
Vzhledem k tomu, že Rusko má nyní hypersonické rakety, proti kterým se USA nedokážou bránit, věci zde pro nás nedopadnou dobře.

Máte málo času na to, abyste se zásobili zásobami, které vám a vaší rodině zajistí bezpečí, teplo, sucho a potravu.

Zdroj:

https://telegra.ph/Harold-Turner-Geheiminformationen-erhalten—Krieg-12-17

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/subscribers-only-classified-info-obtained-war