Ukrajinské hnutí s názvem AllatRa je kontroverzní pro propagaci reptiliánů, jako ,,dobrých duchovních bytostí”, které údajně chtějí pomoci naší planetě. Je to naprostý opak toho, co celé roky psala alternativní média, jelikož každý kdo někdy slyšel slovo ,,reptilián” věděl, že to mají být nebezpečné hadí mimozemské bytosti se schopností fyzické proměny, přechodu mezi dimenzemi, nebo se schopností vstupovat do lidí. Po mnoho let před nimi vycházelo jedno varování za druhým.

Připadá vám to přitažené za vlasy? Realita je někdy mnohem horší, než by si člověk uměl představit.

Čtěte také:
AllatRa: Nové reptiliánské hnutí odhalilo komu slouží. Anastasia Novych neexistuje, past na lidstvo sklapla

AllatRa: Nové reptiliánské hnutí odhaleno. Ovládání lidí pomocí manipulace. ,,Pozvěte nás jako své spasitele”, žádají Annunaki

Je mezi námi mnoho lidí, kteří popisují zkušenosti s reptiliány vtělenými do lidí, i do členů vlastní rodiny. Problikávají jim hadí oči, nebo se jim protáhne hlava z lidské na plazí. Tito lidé jsou také velice zlí. Nic podobného v minulosti (10-15 let zpátky) nebylo, žádné podobné zprávy neexistovaly. A tyto zkušenosti pocházejí od nás, z České republiky a Slovenska.
Opakovaně dostávám maily od různých osob se stejným svědectvím o plazovi v někom, koho znají. Tito lidé jsou vyděšení a bezmocně se ptají, co mají dělat.

Reptilián

AllatRa útočí na tuto základní znalost, aby přinutila lidi myslet si pravý opak a přesvědčila nás, že reptiliánská rasa je dobrá. Když se lidstvo nebude bránit a začne plazí bytosti naopak uctívat, bude pro ně snadnější se mezi námi pohybovat a realizovat své plány.

Je šokující, jak se této skupině daří, přestože je zřejmé, že jde o manipulaci lidí, kteří se zajímají o esoteriku a duchovní vzestup. Nechytili vás na náboženství, na mainsteam, na lechtivé filmy, na alkohol, ani na zlo? Dostanou vás něčím jiným. Jako například hnutím AllatRa, které je už dnes na Ukrajině nechvalně známé pro skandály a kontroverzi, v Česku to však nikdo nepřekládá. Zkrátka se to propagátorům nehodí do krámu.

Jako autorka jednoho z mála nezávislých alternativních webů, který nepapouškuje a nehltá nesmysly New Age, cítím povinnost vás před tímto nebezpečným kultem opět varovat. Nevěřte tomu, že reptiliáni jsou dobří a chtějí spasit tuto planetu. Podle dostupných indicií je jejich planeta M55, ze které skutečně přišli (není to žádný Vamfim, nesmysl) zničená, vydrancovaná a proto přišli sem.

Není ani jisté, nakolik je nebezpečné sledovat pravidelně AllatRa materiály, nebo chodit na jejich setkání. Jediná jistota je, držet se od toho co nejdál. Je mezi námi mnoho lidí, kteří se s těmito reptiliány osobně setkali a viděli to samé, co ukazuje Žana z AllatRy. Toto není fenomén pouze daného kultu, je to problém, který zažívají obyčejní lidé a který se může zhoršit, pokud budeme reptiliány uctívat a přát si je tady.

Nebo si snad myslíte, že když se zničehonic schází svědectví lidí, kteří viděli to samé, že jde o jednu a tutéž nově vzniklou, doposud neobjevenou duševní chorobu? Něco takového je velice nepravděpodobné.

celý článek zde: https://aluska.org/hnuti-allatra-duchovni-sekta-nebo-zpusob-jak-nahonit-energii-a-zeny-do-haremu/