Jakmile se dostal covidový podvod na německý manstream, je zde předpoklad, že se dostane dřív či později i na ten náš. Tedy pokud se na mainstream dostane, tak zřejmě ne na ten, který injekce propagoval zdaleka nejvíc. Od propagandistů jako je Seznam nebo iděs  podobné přiznání neočekávám. Tedy alespoň prozatím.

Mimochodem, docela by mne zajímalo, kdy se tito zmínění lháři konečně dostanou na vytvářené seznamy dezinformátorů. V oboru šíření  „fake news“ totiž nemají konkurenci…

Německá novinářka z Weltu Elke Bodderas představuje machinace očkovací lobby s nezvyklou otevřeností. Konkrétně poukazuje na to, v čem mají alternativní média jasno už od počátku. Prozrazuje, že se nám záměrně lhalo…

BILD na YouTube pod videem pořadu „Viertel nach Acht“ cituje ukázku výpovědí novinářky, která podle svých vlastních vyjádření „o pandemii informuje už tři roky“:

„V klíčových dokumentech pro schválení mRNA vakcíny Pfizer-BioNTech se hromadí nesrovnalosti. Vyhodnotila jsem interní protokoly a dokumenty, které ukazují, že na nejdůležitějším studijním místě v Buenos Aires se věci nedějí tak, jak by měly: úmrtí byla potlačena, závažné vedlejší účinky nebyly registrovány a protokol studie byl několikrát porušen. Oběť očkování, 36letý právník Augusto Roux, byla zfalšována jako případ Covid. Roux stále trpí vážnými vedlejšími účinky – perikarditidou (zánět srdce)….“

Novinářka se samozřejmě odvolává na tehdejší stav poznání, protože to, co víme dnes, se údajně nevědělo … atd.  Nyní by se mělo „přehodnotit“ i očkování dětí a z dnešního pohledu by se spíše mělo váhat s doporučeními očkovat atd..

Tyto a podobné omluvné výmluvy budeme muset v budoucnu snášet stále častěji. Samozřejmě odpovědní znali pravdu – renomovaní vědci, slušní lékaři a nezávislí novináři nebo alternativní média to těmto lidem dostatečně často vysvětlovali, a proto nikdo nemůže říct, že to nemohl nikdo vědět.

O zfalšovaných studiích Pfizeru se psalo již od začátku (!!!) očkovací kampaně. A průběžně i během celé doby, co se genové injekce mnohdy nuceně podávaly. Jenže tehdy byli všichni, kdo o těchto zkušenostech psali, odsuzováni jako dezinformátoři a cenzurováni.

Sorosem a Pfizerem placení takzvaní „ověřovatelé faktů“ pak tyto informace mazali a uváděli, že jde o dezinformace, zatímco oni sami šířili skutečné lži, díky nimž bylo poškozeno na zdraví či dokonce zemřelo mnoho lidí.

Šokující je také to, že očkovací zločin není soudy bleskově zastaven, a že pachatelé a alarmisté si v zájmu farmaceutické lobby stále mohou dělat, co chtějí.

Nezastavuje se ani mnohde stále prosazované nucené očkování (např. v německém Bundeswehru, ve Francii u zdravotníků, v Rakousku u zaměstnanců města Vídně apod…) a o odškodnění obětí očkovacího zločinu stále nemůže být řeč.

Všechny státy EU naopak ve smlouvách souhlasily, že zaplatí právní poplatky mnohamiliardovým farmaceutickým společnostem (na náklady daňového poplatníka)!

Před soud nejde ani šéfka EU Lejnová, která má lví podíl na nákupu 10 dávek Pfizeru pro každého občana EU, které se zavázala – i za vaše peníze – odkoupit!

„Falešní prognostici“ jako autor PCR testů Drosten, kteří vždy vystupovali ve prospěch očkovací lobby, pak určovali očkovací politiku, kterou  naše politické loutky oddaně zaváděly právě podle vzoru Německa.

Systému poplatní a zřejmě i zkorumpovaní „odborníci“ vždy přinášejí takové informace, které politika právě naléhavě potřebuje. Nutno ovšem připomenout, že zatímco naši politici kopírovali Německo, tak Němci kopírovali USA, resp. Fauciho a jeho kumpány.

Tato pomalá přiznání mainstreamu se zřejmě nyní budou objevovat stále častěji s tím, jak již bude nemožné udržet i nadále celý covidový podvod pod pokličkou. Zarážející je ovšem fakt, že těm, kdo po celé roky záměrně dezinformovali, lidé stále převážně věří.

Tak, jak jim věřili vše kolem covidového podvodu, věří jim vše  i nyní stran podvodu klimatického, jehož konečné důsledky budou ještě mnohem zrůdnější.

Mimochodem, o podvodných studiích Pfizeru v Argentině, o nichž údajně tato novinářka dřív nic nevěděla, jsem na stránkách psala již před téměř rokem. Tehdy o nich psala dokonce i německá alternativa. Jenže to jsme ještě byli za tyto články nálepkováni za dezinformátory…

https://cz24.news/zlocin-stoleti-uz-nelze-zakryvat-nemecky-mainstream-zacina-poodhalovat-covidovy-podvod-video/

ZDROJ

Zpracoval: Slovanka/Necenzurovaná Pravda