Je čas se dozvědět o životě v 5. dimenzi. Byli jste tak zvyklí žít ve světě 3D, že jste si mysleli, že neexistuje žádný jiný způsob života. Ve skutečnosti jste žili v kleci a nyní jsou dveře klece otevřené a přemýšlíte, zda odletět nebo zůstat ve své zóně pohodlí uvnitř klece. Svět, který jste znali, se rychle mění a vy se musíte změnit s ním. Údajně se o vás staraly od kolébky do hrobu vaší vlády, které vás podvedly, abyste uvěřili, že existuje jen tolik peněz, z nichž můžete přežít, a takto vás držely pod kontrolou.

Vždy bylo dost peněz, aby každý žil šťastný život, ale temná strana si mnohé z toho přivlastnila. Brzy přijde čas, kdy se mnoho světových vlád bude hroutit a místní komunity převezmou jejich roli. Někteří z vás jako průkopníci budou velmi potřební, abyste pomohli komunitám postavit se znovu na nohy po kolapsu. Nyní je čas přemýšlet o tom, jaký byste chtěli, aby tento Nový svět byl a jaké máte místo ve společnosti, kterou se má stát.

Někomu se může zdát, že se život po pandemii pomalu vrací do normálních kolejí, ale k tomu je velmi daleko. Život už nikdy nebude jako dřív, protože se pomalu do popředí dostávají nové technologie, které vám byly skryty. Život bude v budoucnu vypadat úplně jinak, protože více práce budou vykonávat stroje a lidé budou mít méně práce a více času na volnočasové aktivity.
Objeví se mnoho informací o tom, co bylo světu skryto. Zjistíte, že historie ve vašich knihách nebyla přesně taková, jak se ve skutečnosti odehrála. Světy některých lidí se obrátí vzhůru nohama, když si začnou uvědomovat, jak se v minulosti mýlili. Lidé, kteří v posledních dvou letech věřili vládnímu vyprávění, budou mít hodně vnitřní práce, až vyjde najevo skutečná pravda, a budou velmi potřebovat vaši pomoc, aby pochopili, co se skutečně děje.

Skutečná Pravda, že se průkopníci probudili před mnoha lety, bude nyní pomalu vycházet na povrch, a když se to stane, bude to hodně šokovat. Vaším posláním jako průkopníků bylo probudit se první, abyste mohli pomáhat a léčit ostatní, když se probudí, a vyvést je z temnoty.

Mnozí z vás se cítí unavení a chtějí, aby se něco stalo, aby se věci změnily, a my jsme tu, abychom vám řekli, že Změna přichází. Pokračujte v meditaci a vycházejte do přírody, abyste si udrželi vysokou hladinu energie. Vyhněte se přeplněným místům. Spojte se s podobně smýšlejícími dušemi, abyste udrželi vysokou vibraci po celé planetě. Představte si, jaký byste chtěli, aby byl váš život v 5. dimenzi a projevte tento Nový svět, aby jej všichni viděli. 5. Dimenze je připravena, abyste mohli vstoupit, pokud budete dostatečně odvážní. Vaši přátelé a rodiny budou ve 2. vlně probuzení a samozřejmě budou potřebovat vaši pomoc, aby se vyvíjeli. Budou tu temné duše, které se nebudou vyvíjet, a duše, které se rozhodly opustit planetu v tuto chvíli, takže buďte připraveni na tento hromadný odchod.


Země bude potřebovat vaši pomoc, aby se vzpamatovala ze vzniklých škod, ale nebude to obtížný úkol, protože se objeví další technologie, které pomohou. Nemějte strach. Vyvarujte se sledování mainstreemu. Mnohé z toho, co se říká, je daleko od pravdy. Objevuje se však mnoho zpravodajských kanálů, které říkají pravdu, a ty se stanou populárnějšími, až se stará hlavní zpravodajská média zhroutí. Světlo zvítězilo a Pravda je pomalu přiváděna k masám tak, aby způsobila co nejmenší škody a některé zlo, které se stalo, nebudou masy znát po mnoho měsíců, ne-li let.

Mnoho z vás se ptalo na finance. Jsme tu, abychom vám řekli, že se nemusíte bát, protože ve velmi blízké budoucnosti budete mít vše, co potřebujete. Existuje dostatek bohatství a hojnosti, aby každý člověk na Zemi měl dostatek, aby si mohl užívat šťastný a zdravý dlouhý život. Staré žití byla lež a lidé budou žít tak dlouho, jak budou chtít, bez zdravotních problémů.

Nebojte se, vše je v pořádku. Světlo zvítězilo, není se čeho bát. Užívejte si svůj život a vězte, že vaše budoucnost je zajištěna, ať už se to může zdát jinak. Hojnost je vaše; dobré zdraví, dlouhý a šťastný život. Jste suverénní bytost a svět je váš, abyste si jej mohli vzít. Budoucnost na Zemi bude rájem, který si sami vytvoříte.

Zdroj: https://eraoflight.com/2022/05/15/the-siriusians-living-in-the-5th-dimension/

Zdroj: http://channeling.safo.cz/detail.php?id=2546