Dlouhodobě se ví, že s pedofilním guru Epsteinem měli kontakt mnozí politici – a to rozhodně nejen američtí. Nyní se objevily další informace z jeho diáře, ve kterém si zaznamenával své schůzky.

Jeho kontakty nejen s politiky a mnoha dalšími významnými osobnostmi byly známy. Nyní se ukazuje, že zasahovaly skutečně až do těch nejvyšších příček pyramidy moci, tedy mnohem výš než do okolí prezidentů.

Jisté je, že zájem o jeho umlčení byl na mnoha frontách a verzi o Epsteinově sebevraždě dnes zřejmě věří jen málokdo.

V roce 2014 měl současný ředitel CIA William Burns tři schůzky s Jeffreym Epsteinem, když byl Burns Obamovým náměstkem ministra zahraničí a poté, co byl Epstein odsouzen za sexuální zneužívání dětí.

Burns (viz obrázek) a Epstein se poprvé setkali ve Washingtonu před tím, než Burns navštívil Epsteina a jeho městský dům na Manhattanu, podle uniklých dokumentů, které zahrnují Epsteinovy plány, které nebyly obsaženy v Epsteinově „černé knize“ kontaktů nebo letových záznamů.

Burns, který se stal ředitelem CIA za Bidena v roce 2021, se podle mluvčí agentury Tammy Kupperman Thorpové setkal s Epsteinem, když se připravoval opustit svou pozici ve vládě.

„Ředitel o něm nevěděl nic jiného, než že byl představen jako odborník v sektoru finančních služeb a poskytoval obecné rady při přechodu do soukromého sektoru,“ uvedla mluvčí a dodala: „Neměli žádný vztah.“

Ředitel CIA Burns, 67 let, kariérní diplomat a bývalý velvyslanec v Rusku, se setkal s Epsteinem v roce 2014, kdy byl  Burns náměstkem ministra zahraničí.

Oběd byl naplánován na srpen v kanceláři právnické firmy Steptoe & Johnson ve Washingtonu. Dokumenty ukazují, že Epstein si na září naplánoval dvě večerní schůzky s Burnsem v jeho městském domě. Po jedné z plánovaných schůzek Epstein naplánoval, že jeho řidič odveze Burnse na letiště.

„Burns vzpomíná, jak ho ve Washingtonu představil společný přítel a jednou se s Epsteinem krátce setkal v New Yorku,“ řekla Thorpová. „Ředitel si nevzpomíná na žádný další kontakt, včetně odvozu na letiště,“ uvedla. 

Měsíc po setkání s Epsteinem, v říjnu 2014, Burns odstoupil ze svého postu na ministerstvu zahraničí, aby sloužil jako prezident Carnegieho nadace pro mezinárodní mír, mozkového trustu. Řídil ji, dokud nebyl Bidenem na začátku roku 2021 nominován do funkce ředitele CIA.

bývalá Obamova právnička

Epstein měl také desítky schůzek s tehdejší Obamovou právničkou Bílého domu Kathryn Ruemmlerovou, která se v roce 2020 stala špičkovou právničkou Goldman Sachs.

Epstein také plánoval, že se k němu v roce 2015 připojí na cestě do Paříže a v roce 2017 navštíví jeho soukromý ostrov v Karibiku.

Podle mluvčího Goldman Sachs měla Ruemmlerová s Epsteinem „profesionální vztah“ spojený s její rolí v právnické firmě Latham & Watkins LLP a necestovala s ním.

„Lituji, že jsem kdy poznala Jeffreyho Epsteina,“ řekla.

Podle dokumentů se však znali dost dobře Po Epsteinově odsouzení v roce 2006 za sexuální zneužívání dívek na Floridě ve věku pouhých 14 let se sešli mnohokrát.

Podle dokumentů požádal o avokádové sushi rolky, které by měly být po ruce při setkání s paní Ruemmlerovou. Navštívil byty, o jejichž koupi uvažovala. V říjnu 2014 Epstein znal její cestovní plány a řekl asistentovi, aby se podíval na její let. „Podívejte se, jestli je tam sedadlo první třídy,“ napsal, „pokud ano, zamluvte jej.“

Během několika týdnů po odchodu Ruemmlerové z Obamova Bílého domu v roce 2014 naplánoval Epstein srpnový oběd ve svém městském domě, po němž následovala série schůzek, na kterých ji představil svým známým.

Poprvé se setkali, když jí Epstein zavolal, aby se jí zeptal, zda by měla zájem zastupovat Nadaci Billa a Melindy Gatesových – k tomu však nikdy nedošlo.

Epstein a jeho zaměstnanci diskutovali o tom, zda by se paní Ruemmlerová, nyní 52, necítila nepříjemně v přítomnosti mladých žen, které pracovaly jako asistentky a zaměstnankyně v městském domě. Ženy dvakrát poslaly Epsteinovi e-mail, aby se zeptaly, zda by se měly vzdálit, když tam byla paní Ruemmlerová. Epstein řekl jedné z žen, že ji tam nechce, a další, že to není problém, jak ukazují dokumenty.

Paní Ruemmlerová neviděla v městském domě nic, co by ji vedlo k obavám, a nevyjádřila žádné obavy, řekl mluvčí Goldman Sachs.

Epstein také spojil Ruemmlerovou s Ariane de Rothschildovou, současnou generální ředitelkou švýcarské soukromé banky Edmond de Rothschild Group. Právní firma Ruemmlerové byla najata bankou, aby jí pomohla s americkými regulačními záležitostmi, podle banky a mluvčího Goldmanů.

De Rothschildová, která se přivdala do slavné bankéřské rodiny, se s Epsteinem setkala více než desetkrát.

V září 2013 Epstein požádal paní de Rothschildovou v e-mailu o pomoc při hledání nové asistentky, „ženy… vícejazyčné, organizované.“

„Zeptám se v okolí,“ odpověděla paní de Rothschildová.

V letech 2014 a 2015 koupila jménem Epsteina aukční předměty v hodnotě téměř 1 milionu dolarů, ukazují dokumenty.

Paní de Rothschildová byla jmenována předsedkyní banky v lednu 2015. V říjnu téhož roku ona a Epstein vyjednali smlouvu ve výši 25 milionů dolarů pro Epsteinovu společnost Southern Trust Co., aby poskytla „analýzu rizik a aplikaci a použití určitých algoritmů“ pro banku.

V roce 2019, poté, co byl Epstein zatčen, banka lživě uvedla, že paní de Rothschildová se s Epsteinem nikdy nesetkala a neměla s ním žádné obchodní vazby.

Banka na základě předložených důkazů přiznala, že ve svém dřívějším prohlášení lhala, a že paní de Rothschildová a Epstein se setkali v rámci svých běžných povinností v bance.

Mezi další významné osobnosti zmíněné v nové zprávě, které se pravidelně stýkaly s Epsteinem, patří;

  • Leon Botstein, prezident Bard College
  • Noam Chomsky, který měl v roce 2015 letět s Epsteinem na večeři do pedofilova městského domu na Manhattanu
  • Antropoložka Helen Fisherová, která říká, že „neměla nic společného s Jeffreym Epsteinem, ale pamatovala  si ho kvůli jeho velkolepému domu a kvůli šesti mladým ženám.“
  • Joshua Cooper Ramo, tehdejší generální ředitel poradenské firmy Henryho Kissingera.
  • Harvardský profesor Martin Nowak
  • Bývalý izraelský premiér Ehud Barak

Ve zprávě je uvedeno více také o Ehudu Barakovi. Informace se týkají zvěstí, že Epstein řídil operaci Mossadu:

Pan Ramo byl také pozván na snídani do městského domu v září 2013 spolu s bývalým izraelským premiérem Ehudem Barakem, dalším pravidelným hostem.

Barak (napojený na Kissingera) se také setkal s Epsteinem v roce 2015 spolu s panem Chomskym, nyní 94, profesorem lingvistiky a politickým aktivistou, který byl kritický ke kapitalismu a americké zahraniční politice.

Chomsky řekl, že Epstein zorganizoval schůzku s panem Barakem, aby diskutovali o „izraelské politice s ohledem na palestinské otázky a mezinárodní scénu.“

Barak řekl, že se často setkával s Epsteinem na cestách do New Yorku a byl představen lidem, jako jsou pan Ramo a pan Chomsky, aby diskutovali o geopolitice nebo jiných tématech. „Často přivedl další zajímavé osobnosti, z oblasti umění nebo kultury, práva nebo vědy, financí, diplomacie nebo filantropie,“ řekl Barak.

Noam Chomsky

Když byl dotázán na svůj vztah s Epsteinem, Noam Chomsky řekl: „První odpověď je, že to není vaše věc. Nebo kohokoliv. Druhá věc je, že jsem ho znal a občas jsme se potkávali.“

Poté, co Epstein daroval 850 000 dolarů MIT v letech 2002 až 2017 a 9,1 milionu dolarů Harvardu v letech 1998 až 2008, Chomsky v rozhovoru v roce 2020 řekl, že lidé „horší než Epstein“ darovali MIT.

Jejich přátelství tehdy neprozradil.

Chomsky k tomu řekl:

„V době našeho setkání bylo o Jeffreym Epsteinovi známo, že byl odsouzen za zločin a odpykal si svůj trest. Podle amerických zákonů a norem to přináší čistý štít.„

https://cz24.news/zerohedge-bestie-se-ukajely-na-detech-epsteinuv-soukromy-diar-odhalen-politici-sef-cia-i-clenka-nejznamejsi-globalisticke-rodiny/

ZDROJ