Bidenova administrativa, která podporuje politiku otevřených hranic, má podle všeho i jisté postranní úmysly. Na hranicích bývají nezletilci oddělováni od dospělých a děti pak mnohdy zmizí neznámo kam, stejně jako děti, které přijdou bez doprovodu svých příbuzných.

Podle všeho je mnoho dětí pašováno z jihoamerických zemí záměrně, aby pak – zřejmě podle věku, pohlaví a situace – posloužily k neblahým účelům.

To, že je americká vláda  zapojena do obchodování s dětmi, potvrzuje i whistleblowerka.

Tara Lee Rodas řekla soudnímu výboru Sněmovny reprezentantů, že americká vláda jedná jako prostředník v sofistikované síti obchodu s dětmi, přičemž upozornila na to, že „zmizelo“ asi 85 000 většinou jihoamerických dětí.

„Myslela jsem, že pomůžu umístit děti k milujícím rodičům,“ řekla. „Místo toho jsem zjistila, že s dětmi se obchoduje prostřednictvím sofistikované sítě.“

Rodasová nabídla Bidenově administrativě pomoc při řešení krize na jižní hranici. Původně si myslela, že pomůže umístit děti do milující pěstounské rodiny, ale brzy byla konfrontována s temnou realitou.

Děti neskončily v pěstounských domovech, ale prostřednictvím americké vlády padly do rukou zločinců, pašeráků a členů nadnárodních zločineckých organizací. Někteří z nich vidí děti jako zboží, které lze vyměnit za účelem vydělávání peněz.

Rodasová na vlastní oči viděla, jak jsou děti zneužívány. Její svědectví ukazuje, že americká vláda je spoluviníkem masivního pašování dětí.

„Nenabídli jsme dětem americký sen, ale podrobili jsme je modernímu otroctví,“ říká informátorka. „To bylo hrozné odhalení.“

„Osobně jsem byla svědkem hrůz obchodování s dětmi a vykořisťování. Můj život už nikdy nebude stejný po tom, co jsem viděla.“

https://cz24.news/potvrzeno-bidenova-vlada-je-prostrednikem-v-obrovske-operaci-pasovani-deti-video/

ZDROJ

Zpracoval: Slovanka/Necenzurovaná Pravda