Sotva se po fiasku s balónem, které se při zpětném pohledu jeví spíše jako americký kiks než čínská špionážní operace, podařilo odvést pozornost veřejnosti od Bidenova hrubého selhání s otevřenými hranicemi, propadu národního hospodářství a únavy USA z prohrávajícího boje na Ukrajině tím, že už tři dny po sobě americké stíhačky odpalují rakety, aby sestřelily neidentifikované vzdušné objekty, jež létají do severoamerického vzdušného prostoru. Jaká je pravděpodobnost, že před tím velkým balónem z minulého víkendu USA od Roswellu v Novém Mexiku v roce 1947 už nikdy žádné neidentifikované kosmické plavidlo letící nad USA nesestřelily?

Nyní však již po tři dny po sobě sestřelují podivné vzdušné objekty, jeden na Aljašce, jeden v kanadském teritoriu Yukon a poslední v neděli v Michiganu nad Huronským jezerem. Bílý dům sice právě oznámil vytvoření nového meziagenturního týmu, který se má náhlým přílivem „invazivních“ neidentifikovaných leteckých úkazů (UAP) zabývat, ale on i Pentagon se chovají krajně neurčitě a vyhýbavě mlží, zatajují informace i pravděpodobnou pravdu, což samozřejmě ve svém důsledku podporuje divoké spekulace o tzv. konspiračních teoriích. Mnozí z nás si nemohou pomoci, ale došli k závěru, že je to všechno jen jedna nepřetržitá psychopatie s cílem vyhnout se zúčtování, které se blíží. Jiní varují před blížící se akcí pod falešnou vlajkou zbraní EMP a obviňují z toho Čínu a Rusko. (EMP – Elektromagnetický pulz – pozn. př.)

Koneckonců, odhalení Seymoura Hershe, že USA vyřadily z provozu plynovod Nord Stream a pravděpodobnost, že USA právě potrestaly Turecko svou vysokofrekvenční zbraní HAARP (High Frequency Active Auroral Research Program) s řízenou energií, která k dnešnímu dni zabila více než 35 000 nevinných lidí, jsou dalšími zločiny, kterými se Washington zoufale snaží vyhnout kapitulaci. Skrývání této temné ošklivé pravdy před světem o tom, jak vláda Spojených států, která je nyní už neustále odhalována při činu ve svém zločinném jednání jako darebácký vyvrhel světa, stále pilně plní příkazy svých pánů z pokrevní linie. Je čirým zoufalstvím, jak zastřít a nakonec i zakrýt čiré satanské zlo, které stojí za litanií nepřetržitých, odporných a nepředstavitelných zločinů elit proti lidstvu a dětem. Závažnost této ošklivé pravdy již nelze skrývat a nelze se vyhýbat skutečnosti, že vedou proti celému lidstvu genocidu, jež dosahuje téměř kritických výšin i mezi takzvaně klidnými lidmi.

Zdá se, že toto odhalení luciferiánských císařů svlečených do naha se stupňuje jako zběsilé vrtění psem, tak i lstivé přesměrovávání pozoronosti jiným směrem, zejména s cílem vyhnout se rostoucímu hněvu, který nyní nabývá na síle v důsledku všech těchto veřejných odhalení usvědčujících viníky z pokrevní linie zodpovědných za holocaust vakcínami a svět potácející se na okraji útesu jaderného Armageddonu. Než aby byli odhaleni, následně stíháni a odsouzeni k smrti za své nekonečné zločinné řádění, snaží se vládnoucí elity zběsile uniknout karmické spravedlnosti tím, že nejprve zabijí 90 až 95 % z nás. Nacházíme se uprostřed odpočítávání v této závěrečné apokalyptické válce mezi dobrem a zlem, Stvořitelem a Luciferem, pravdou a podvodem, životem a smrtí. My, lid, zvítězíme, protože pravda má naše známé nepřátele na útěku, navzdory satanským rituálům, které byly nedávno k vidění na Grammy a Super Bowlu. Zdá se, že se karta obrací: švýcarský generální prokurátor se chystá stíhat úřadujícího švýcarského prezidenta Alaina Berseta a thajská královská rodina jako hlava státu nyní stíhá společnost Pfizer za to, že uvedla princeznu do kómatu. Rothschildové, Rockefellerové i černá královská šlechta v Evropě vědí, že jejich hrůzovláda je u konce a jejich tisíciletá vláda nad lidstvem konečně končí.

Podívejme se na Luciferův poslední zločin zblízka. Katastrofální zemětřesení v Turecku udeřilo v pondělí 6. února ve 4:17 ráno na jihovýchodě Turecka, nejprve silné zemětřesení o síle 7,8 stupně podél 62 kilometrů dlouhé aktivní fronty zahrnující obě větve anatolského severního a jižního zlomu, které se táhnou na jih až k válkou zpustošenému severosyrskému městu Aleppo. Silné otřesy zcela srovnaly se zemí nespočet budov a podle šéfa krizové pomoci OSN se očekává, že počet obětí v regionu přesáhne 56 000 lidí. Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan to označil za „katastrofu století, která postihla 13,5 milionu lidí“. O několik minut a hodin později udeřily silné následné otřesy o síle 6,7 a 7,5 stupně, přičemž silnější následný otřes se nacházel 130 km severně od prvního epicentra o síle 7,8 stupně, a celkově strhl mnoho tisíc již oslabených a těžce poškozených budov spolu s každým dnem přibývajícímu počtu obětí na životech bezmocně uvězněnými pod rozsáhlým pásem trosek a sutin.

Národy jako Čína a mezinárodní organizace jako Červený kříž vyzvaly Spojené státy, aby upustily od ekonomických sankcí vůči Sýrii, které představují byrokratické překážky pro poskytování rychlé humanitární pomoci syrskému lidu trpícímu válkou vyvolanou Spojenými státy již téměř deset let. Kromě nespravedlivých sankcí USA a devíti let války, která ničí syrský lid, USA zločinně pokračují v krádeži více než 80 % syrské ropy.

Kamery těsně před a během zemětřesení o síle 7,8 stupně zachytily záblesky podivně modře osvětlené oblohy, které v úterý 7. února International Business Times předkládá jako věrohodný důkaz, že zemětřesení mohla způsobit nechvalně známý HAARP, spojený přímo s válkou o počasí jako jedna z řady přímých energetických zbraní (DEW). Neuro-zbraně, sonické zbraně, elektromagnetické (EMF) zbraně a elektromagnetický puls neboli EMP zbraně jsou různé typy DEW zbraní a prakticky všechny zůstávají tajnými technologiemi, jež jsou z velké části před veřejností schovávány z démonických důvodů. Zhodnoťme, jak rychle členství Turecka v NATO bledne, zárověn co vztahy USA a Západu se v tomto roce stále více vyostřují, když se tato islámská země stále více sbližuje s Ruskem a díky spolupráci s Putinem působí jako rozhodčí (dealmaker) umožňující vývoz obilí z Ukrajiny.

Turecký prezident Erdogan „zdržuje“ členství Švédska a Finska v NATO kvůli tomu, co Erdogan označuje za laxnost severských zemí v jednání s kurdskými teroristy, kteří využívají jejich země jako bezpečné útočiště, konkrétně kvůli odmítání těchto dvou zemí „teroristy vydávat“. Hlavní turecká obstrukce blokující rozšiřování NATO, jediná muslimská země NATO, rozhodně USA/NATO/EU a celý západní blok štve. Také Turecko, stejně jako Írán, Saúdská Arábie, Egypt a Alžírsko, patří k rostoucímu počtu islámských zemí, které žádají o urychlené členství v multipolární ekonomické alianci BRICS, zn. nepřátel USA, a směřují k zavedení vlastní měny založené na zlatém standardu, čímž vzdorně odmítají umírající americký dolar jako mezinárodní rezervní měnu.

Je to, že na msn.com Billa Gatese vyšel titulek „Turecko stále brzdí členství Švédska a Finska v NATO“ den před zemětřesením o síle 7,8 stupně s anomálií modrého záblesku, čistá náhoda? Novinář Peter Koenig ve svém příspěvku Global Research z 9. února uvádí 15 geopolitických důvodů, proč americká Říše lží proti odcizenému členu NATO – Turecku, drží nůž pod krkem. Rozhodnutí ankarské vlády uzavřít přístup do Černého moře přes Bospor a Dardanelskou úžinu válečným lodím amerického námořnictva hned poté, co v únoru 2022 začal ruský vpád na Ukrajinu, bylo další hořkou pilulkou, kterou musela samozvaná americká hegemonie spolknout. Ještě jedna anomálie – americká ambasáda v Turecku upozornila na údajnou „teroristickou hrozbu“ své západní spojence – Nizozemsko, Švýcarsko, Švédsko, Velkou Británii, Německo, Belgii, Francii a Itálii týden před zemetřesením, již 27. ledna 2023.

Navíc, když se vrátíme o několik desetiletí zpět, přítomnost americké válečné lodi USS Nitze zakotvené poblíž Istanbulu u pobřeží Marmarského moře a následné zemětřesení o síle 7,4 stupně Richterovy škály následujícího dne, 17. srpna 1999, vyvolaly předchozí podezření, že rozbušku HAARP proti Turecku zapálily právě USA. Všechny tyto kumulující se anomálie a roztoucí rozhořčení nabízejí USA nejvíce motivů, tak nejvíce prostředků k tomu, že Deep State cabal chtěl Turecko a svého dlouhodobého protivníka, Sýrii (rovněž spojence Ruska a Číny) touto nejnovější aplikací mikrovlnné technologie nepřímo potrestat.

Zlomyslná, pomstychtivá, potápějící se loď unipolárních USA má historicky notoricky dlouhé záznamy o brutálním trestání národů, které jsou vnímány jako odvážně vzdorující americkému impériu, prostřednictvím zavádění změn režimů, vražd a/nebo invaze proti cíleným národům. V posledních letech se USA stále častěji uchylují k dalším, mnohem rafinovanějším a skrytějším technologickým prostředkům k potrestání národu za jeho domnělé špatné chování: a to nasazením zbraní s řízenou energií, například HAARP, které vytváří nepřirozené katastrofy, jež mohou zůstat nezjistitelné, ale přesto vyšlou svým obětem jasné poselství.

Zdá se, že by se mohli neokonzervativní šílenci z Washingtonu opět dopustit zoufalých činů, které tentokrát nebude tak snadné zamést pod koberec a nechat bez povšimnutí. Poté, co byli v minulosti několikrát přistiženi při využívání této vysoce utajované, kontroverzní a silně destruktivní vojenské technologie, se v současné době objevuje stále více a více podezření a nevysvětlených anomálií, které naznačují, že za ničivými otřesy v Turecku a Sýrii pravděpodobně opět stojí HAARP. S definitivní pravdou o plynovodu Nord Steam, která díky legendárnímu novináři Seymouru Hershovi nyní vyplavala na povrch a prokázala, že se USA podílely na teroristickém válečném aktu proti svému dlouholetému západnímu spojenci – Německu, se zdá, že stejně tak se stane i o této nejnovější lidské katastrofě, kterou má tato ďábelská ruka opět na svědomí.

Genocida je zločinem proti lidskosti, stejně jako zbabělé skrývání se za těžko odhalitelnou zástěrku nepřirozených katastrof zabíjejících nevinné turecké a syrské oběti. Skutečná pravda již vychází najevo a viníci nakonec zaplatí.

Větší důvěryhodnost a věrohodnost o americkém útoku HAARP na Turecko dodává stručný historický přehled této mikrovlnné zbraňové technologie používané v minulosti. Na tajný vysílač HAARP umístěný poblíž Gakony na Aljašce byla veřejnost poprvé upozorněna populární kontroverzní knihou z roku 1995 s názvem Andělé si na ten HAARP nehrají: Pokroky v technologii Tesla, kterou napsal Nick Begich II. Dlouhá léta byl HAARP považován za pravděpodobně jediné zařízení svého druhu a střeženo vojenským příkazem pod titulkem „přísně tajné“, ale v roce 2015 se z místa oficiálně stalo výzkumné centrum Aljašské univerzity ve Fairbanksu, které se snažilo očistit svou nedobrou pověst vydáváním se za pouhé neškodné radiologické výzkumné zařízení.

Z článku Lew Rockwell, který jsem napsal v září téhož roku 2015 s názvem „Nová válka nepřirozených katastrof: Smrt zemětřesením, tsunami a sopkami“:

Již v roce 1958 oznámila americká armáda první úspěchy s modifikací počasí vysíláním silných elektromagnetických paprsků do atmosféry, které mají ohřívat ionosféru (nejsvrchnější vrstva naší atmosféry sahající od 60 do 1000 km nad Zemí). Jde o předchůdce nechvalně známého HAARP na Aljašce, nyní rozšířeného i jinde.

Dnes je zřejmě celá řada těchto vojenských válečných zbraní rozeseta po celé planetě, včetně Norska, Ruska, Portorika, stejně jako mobilní plovoucí HAARPy aktivované kdekoli na Zemi k tomu, aby dle libosti vytvářely neuvěřitelné množství tepla v naší nejsvrchnější vrstvě atmosféry, pak ho ďábelsky odrážely zpět na zemský povrch jako ultraúčinnou globalistickou zbraň, jež je z velké části nezjistitelná a jež vytváří děsivé katastrofy, které jsou pak lživě označovány za účinky klimatických změn.

O této nebezpečné vojenské high-tech zbrani psal Michel Chossudovsky, redaktor Global Research, vědec a spisovatel, který také tvrdí:

HAARP je schopen vyvolat záplavy, hurikány, sucha a zemětřesení.

Z Michelova článku ze září 2004 s názvem „The Ultimate Weapon of Mass Destruction: ‚Owning the Weather‘ for Military Use“:

Analýza prohlášení, která zazněla z letectva, poukazuje na nemyslitelné: tajnou manipulaci se vzorci počasí, komunikačními a elektrickými systémy využívanými jako zbraň pro globální válku.

Lze tedy snadno pochopit, že pondělní nejničivější zemětřesení v Turecku za posledních sto let na sebe nenechalo dlouho čekat a na povrch vyplulo pustošivé působení HAARP, což zpochybňuje pravděpodobnost, že tato takzvaná přírodní katastrofa vůbec nebyla přirozeným Božím činem, ale další nepřirozenou luciferiánskou katastrofou, kterou má na svědomí chazarskou mafií ovládaný Deep State.

Koneckonců existuje převaha důkazů, které naznačují, že zemětřesení na Haiti o síle 7,0 stupně z roku 2010, jehož 13. výročí připadlo na 12. ledna, bylo způsobeno člověkem, stejně jako japonské zemětřesení ve Fukušimě z 11.3.2011, přičemž obě zemětřesení byla mimo jiné ďábelským výsledkem lomené přímé energie zbraňového systému HAARP, vysoce ionizované superintenzivní tepelné paprsky zaměřené na konkrétní vysoce zranitelná místa na Zemi, které způsobily tak silná zemětřesení.

Tyto dvě pravděpodobně člověkem způsobené katastrofy měly za následek obrovské ztráty na životech a životním prostředí – 300 000 mrtvých Haiťanů v nejchudší zemi na západní polokouli. Připomeňme si, že americká ministryně zahraničí Hillary poslala Billa na Haiti, aby se v rámci Clintonovy nadace postaral o humanitární pomoc, zatímco se ve skutečnosti jako bandité v roce 2010 obohatili o 2 miliardy dolarů okradením toho nejubožejšího obyvatelstva na Zemi. F. William Engdahl odhalil supy sledující ložiska ropy na Haiti, když došlo k zemětřesení. Zápletka zhoustla, když Clintonovi krátce po zemětřesení zachránili svého člověka – Lauru Silsbyovou, kterou krátce po velkém zemětřesení přistihli při pokusu vyvézt ze země malé haitské děti. Clintonovic pedofilové jsou propojeni s Rothschildy i s izraelskými obchodníky s dětmi a samozřejmě s Epsteinem a Maxwellovou, součástí obou sexuálních skandálů Pizzagate a NXIVM. Rothschildové jsou loutkovodiči Clintonových.

Rok po Haiti přichází mamutí podmořské zemětřesení o síle 9,1 stupně, které se změnilo v tsunami 70 km východně od japonského pobřeží, což mělo za následek 80 silných otřesů o síle 6 a více stupňů, včetně zemětřesení o síle 7,4, 7,9 a 7,7 stupně, které se odehrálo rovněž 11. března. Tato zemětřesení způsobená člověkem vyvolala vlnu tsunami, která roztrhla největší japonskou jadernou elektrárnu a způsobila tak obrovské škody a úniky z chladicího zařízení tak markantně, že dodnes, po tuctu let, stále ještě znečišťuje Tichý oceán radioaktivitou. To vše operacionalizovaná ruka chazarské mafie v akci.

Když se nad posledními silnými zemětřeseními v Turecku zamyslíme v širším kontextu, lidská rasa v současnosti prochází genocidou a megakrizí záměrně vyvolanou stejnými globálními elitami, které mají na svědomí bezprecedentní tragédie lidských životů na geopolitické šachovnici Deep State, ďábelsky rozehrané hře a celé škále dosud nevídané zlovůle na této Zemi, už v rozpětí naší celé zaznamenané historie dlouhé nejméně 5 tisíc let.

Spěch k vykonání Armageddonu na Ukrajině je také závodem o zakrytí ztracených bilionů dolarů z váčků pokrevních linií na svém „ďábelském hřišti“. Celé toto šílenství dává dokonalý smysl, pedofilní Deep State se nyní potácí ze zveřejněných odhalení a lehkomyslně se hroutí. Ačkoli se bestie zuřivě vrhá do boje ve snaze zničit celé lidstvo ještě před svým koncem, nepodaří se jí to.

Zdroj: Robert David Steel

https://tadesco.org/zemetreseni-vybuchy-plynovodu-a-armageddon-deep-state-cabal-a-jeho-rostouci-zoufalstvi/