Divoch Volodymyr Zelenskyj povolal mladé chlapce do ukrajinských ozbrojených sil jako pěšáky a sebevražedné atentátníky, řekl agent FSB Andrej Zacharov pro Real Raw News.

Uvedl, že počátkem listopadu ruské síly v Poltavské oblasti na Ukrajině zaznamenaly změnu ve složení ukrajinských ozbrojenců střežících veřejné služby v Kremenčuku, průmyslovém městě na břehu řeky Dněpr a v ostře sledované Poltavské oblasti.

Prvního listopadu se u ropné rafinerie Kremenčuk shromáždily jednotky ruské armády po noci, kdy na zařízení útočily bezpilotní letouny, přičemž Putin zpochybnil tvrzení, že ukrajinské letectvo sestřelilo 18 z 20 bezpilotních letounů. Podle Zacharova mělo bombardování zlikvidovat tisíce beden s puškami M-16 a Heckler & Koch, které Zelenskymu poskytli rezident Biden a premiér Riši Sunak. FSB měla k dispozici satelitní snímky ukrajinských a polských jednotek, které před pěti dny umístily zbraně do rafinerie. Když se ruská armáda pokusila vstoupit do zbořeného závodu kvůli odhadu škod v bitvě, nebyli vyzváni ukrajinskými řadovými vojáky, ale školáky s M16 v pytlovitých zakrvácených uniformách.

Roj chlapců, kterým nebylo ani čtrnáct let, křičel: „Za Zelenského!“, když se vynořili z trosek a rozsévali palbu na všechny strany. Rusové, kteří se ocitli uprostřed šílené střelby, se museli neutuchajícímu náporu bránit. Nakonec zemřelo 12 ruských vojáků a 30 ukrajinských dospívajících chlapců.

„To nikdy nebyl náš záměr,“ řekl Zacharov. „Chceme ty děti zachránit před pedofily a válkou. Ale oni útočí na naše muže se zbraněmi a nenechávají nám žádné východisko. Pes Zelenskij jim vymývá mozky.“

O týden později zažila ruská armáda další hrozné střetnutí se Zelenského mládežnickým sborem. Ruské pozemní síly reagující na zprávy o sabatu pedofilů z Hlubokého státu na předměstí Poltavy se setkaly s pravdivou definicí terorismu. Když pátrali v okolí po známkách pohřešovaných dětí, přiřítil se k nim z lesa dospívající chlapec v roztřepené bundě a křičel rusky: „Pomozte nám! Zachraňte nás! Ukrajinci nás zajali!“

„Pospěš si, chlapče, pospěš si; my ti pomůžeme,“ řekl ruský voják.

Chlapec zatáhl za šňůru na bundě, jako když parašutista natrhne šňůru, a rozstřílel se na kusy, přičemž s sebou vzal dva vojáky.

Na kolenou klečel radista s sluchátkem přitisknutým k uchu. „Byl napíchnutý.“

Uprostřed řinčivého vřavy vyběhlo ze stromů dalších devět chlapců, rozběhlo se k vojákům a křičelo: „Za Ukrajinu! Za Zelenskyho!“ Nedrželi žádné zbraně, ale prsty měli zkroucené kolem šňůr, které se jim houpaly na bundách.

„Stůjte. Okamžitě stůjte, nebo budeme střílet,“ řekl ruský voják.

Chlapci varování nedbali.

Rusové zahájili palbu, křičeli a stříleli, všichni ostřelovali nepřítele. Chlapci, z nichž se stali bomboví útočníci, leželi mrtví na zemi.

„Nejsme na to hrdí,“ řekl Zacharov, „ale to prase Zelenskyj uvrhlo chlapce do války. Překrucuje jejich myšlení. Zachráníme každé dítě, které budeme moci, ruské, ukrajinské, americké. Na tom nezáleží.“

Na otázku, proč rodiče dovolili Zelenskému měnit nevinné děti v povstalce, odpověděl: „Rodiče? Ti chlapci byli pravděpodobně sirotci; jejich otcové zabíjeli bránící se pedofily, Zelenskyj a Biden, a jejich matky – jsou zabraní. To je prozatím vše, co říkám. Ale důležité je, že tohle financuje Západ.“

https://realrawnews.com/2023/11/zelenskyy-turns-young-boys-into-suicide-bombers/