Jednotky amerického námořnictva SEALS ve středu zachránily 14 dětí po lítém boji s neznámými žoldáky, kteří střežili vchod do podzemního vězení v severovýchodním Oregonu, uvedl zdroj z kanceláře generála Erica M. Smithe pro Real Raw News.

Podle jeho slov vedl tip spolehlivého zdroje k objevu jeskynního otvoru a tunelu, který sestupoval 50 metrů pod zem a končil v komoře obdélníkového tvaru vytesané ze žuly. V místnosti se nacházely přikrývky a polštáře a 13 mladých chlapců a dívek s odřenými kotníky připoutanými k ocelovým poutům a metrovým řetězům, jejichž druhé konce byly připevněny k ocelovým šroubům, které někdo pneumaticky zatloukl do stěn jeskyně. Kromě přikrývek byly jediným zdrojem tepla pro děti tři petrolejové ohřívače uprostřed místnosti.

Náš zdroj nechtěl uvést, zda byl oznamovatel federální pátou kolonou.

„Jediné, co mohu říct o člověku, který nám dal tip, je, že řekl, že tito překupníci nejsou napojeni na Deep State, a my v tuto chvíli nemůžeme dokázat opak. Poskytl nám dostatek informací, včetně obecné polohy poblíž Wallowa-Whitman National Forest, abychom mohli okamžitě zahájit operaci. Řekl, že času je málo, že děti budou brzy přemístěny,“ uvedl náš zdroj.

Velitel Páté skupiny speciálních sil plukovník Brent Lindemen, který dohlíží na činnost Bílých klobouků, zatímco si generál Smith po atentátu odpočine, hovořil se spojenci z Velitelství speciálních sil námořnictva (USNSWC), aby se zeptal, zda by tým SEAL mohl rychle prošetřit tvrzení, neutralizovat hrozby a zachránit děti, pokud by tam vůbec byly. USNSWC odpovědělo, že tu noc bude na místě.

Protože šlo o čas a vzdálenost byla příliš velká pro vysazení vrtulníkem, USNSWC rozhodl, že SEAL odcestují do Oregonu na palubě letadla C-130 a provedou nebezpečný seskok ve velké výšce s nízkým otevřením (HALO) do nebezpečného terénu tři kilometry od tunelu. Poté by zničili hrozby, udrželi pozici a vyčkali na pozemní posily, které by odvedly případné děti.

Náš zdroj uvedl, že jednotky SEAL seskočily z výšky šesti kilometrů a bezpečně přistály ve vymezené zóně. Uložili padáky a vyzbrojili se k boji. Blížili se kopcovitým terénem a skalnatými výběžky, zpomalovali na taktické tempo a skenovali okolí pomocí brýlí pro noční vidění, jak se přibližovali k údajným souřadnicím.

Spatřili vchod do jeskyně a vedle něj modulární služební přívěs a tři zaparkované Land Rovery. Když polovina týmu SEAL obklíčila přívěs, odkud slyšeli tlumené hlasy, z tunelu vyšel muž v černém taktickém oblečení. Jeden z příslušníků SEAL se otočil a vystřelil ze své útočné pušky AK36 vybavené tlumičem, přičemž muže zasáhl dvěma ranami do hlavy. Muž padl mrtvý k zemi. Příslušníci SEAL byli připraveni vtrhnout do přívěsu, když uslyšeli nezaměnitelný pronikavý dětský křik vycházející zevnitř.

Jeden z příslušníků SEAL rozbil pažbou své pušky okno a rozbitým sklem prohodil granát s bleskem. Dva příslušníci SEAL vykopli dveře, vnikli do přívěsu a postupně odvedli čtyři muže, kteří padli na kolena a zakryli si rukama uši. Vyhnuli se zasažení mladého chlapce, kterému stáhli kalhoty pod pas a odhalili jeho genitálie. Třesoucí se dítě si vyhrnulo kalhoty, kleslo na kolena a krčilo se v koutě. Bylo mu asi deset let a SEALs ho ujistili, že ho přišli zachránit. Chlapcův třesoucí se hlas SEALs prozradil, že pod zemí je dalších 13 dětí a čtyři únosci. SEALs usoudili, že muž, kterého sundali u ústí jeskyně, byl jedním z těch čtyř, takže děti hlídali tři.

Rádio připnuté k opasku jednoho z mrtvých mužů zapraskalo. „Kdy přijde pomoc, Bille? Myslel jsem, že už tu budou. Mají zpoždění?“ ozval se hlas.

Velitel týmu SEAL nesmírně riskoval, když na volání odpověděl, protože mluvčí si mohl uvědomit, že hlas, který odpovídá, nepatří Billovi. „Trochu pozdě, jen vyčkejte,“ odpověděl velitel SEAL.

Pak vytočil satelitním telefonem číslo USNSWC a řekl, že musí změnit plán, protože brzy dorazí nepřátelské posily. Namísto čekání na vytažení by každý SEAL obsadil jeden Land Rover a odvezl děti do nejbližšího města Union (stát Oregon), kde by počkali na stažení. Zbývající jednotky SEAL by místo boje s jednotkou neznámé velikosti a síly opustily AO pěšky.

SEALs vstoupili do svažujícího se tunelu a sundali si noční vidění, protože ho osvětloval řetěz světel poháněných řinčícím dieselovým generátorem, který zastíral jejich kroky. Na dně spatřili děti, jak bylo popsáno na začátku tohoto článku, a tři strážce s puškami přehozenými přes ramena. SEALs hodili další zábleskové granáty, čímž omráčili stráže na dostatečně dlouhou dobu, aby na ně mohli zaútočit a zabít je dřív, než stihli odepnout zbraně.

U mrtvého strážného našli klíče od pout a osvobodili děti, z nichž všechny byly Američané a mluvily plynně anglicky. SEALs prohledali kapsy mrtvých mužů, ale žádný z nich neměl peněženku ani žádný doklad totožnosti. Poté, co vyběhli z tunelu, SEALs vmáčkli děti do tří Land Roverů a ujížděli z oblasti po úzké polní cestě, která nakonec vedla do města Union.

Zbytek týmu SEAL odebral mrtvým vlasy a kožní stěry k analýze DNA a poté opustil místo, než dorazily nepřátelské posily.

„Děti jsou v bezpečí. Jsou v dobrém zdravotním stavu; naraženiny, modřiny, odřeniny a tak, ale nic životu nebezpečného kromě nějaké dehydratace. Identifikujeme je, abychom je mohli dostat domů. Co se týče těch nechutných, nemocných pedofilů, no, doufáme, že je identifikujeme. Obáváme se, že tato malá doupata mohou být po celé zemi. Alespoň se chudáci děti brzy vrátí ke svým rodičům,“ uvedl náš zdroj.

https://realrawnews.com/2023/11/navy-seals-rescue-kidnapped-children-from-pedos/