Pokud uvažujete v biblických termínech, pak je nejpravděpodobnějším kandidátem na antikrista David Rockefeller mladší.

On a jeho rodina stojí za celou podvodnou aférou s Covid vakcínami a za zločiny spáchanými v posledních několika letech. To je také jen špička ledovce. Jeho zatčení a zabavení majetku jeho rodiny by přineslo světový mír a zahájilo nový zlatý věk nebývalé prosperity.

Rockefeller byl minulý týden v Japonsku, kde se ubytoval v hotelu Yokohama Grand Intercontinental, a my jsme mu zavolali a požádali ho o rozhovor. Neodpověděl a od té doby opustil zemi. Uvítali bychom jeho reakci na to, co jsme o něm a jeho rodině v průběhu let slyšeli z mnoha zdrojů.

Podle našich zdrojů byl v Japonsku na žebrácké misi poté, co odjel ze zasedání G20 v Indonésii s prázdnou. Předtím vyslal svého otroka Richarda Haase, šéfa Rady pro zahraniční vztahy, aby žadonil o peníze japonskou císařskou rodinu a vládu a poté jim vyhrožoval. Když Haas neuspěl a následně odstoupil ze své funkce, přijel vyhrožovat a žebrat Rockefellerův nejlepší agent Henry Kissinger. Podle japonských zdrojů byl Kissinger nakonec otráven jedním ze svých mnoha nepřátel.

Dále přijela žebrat a vyhrožovat Rockefellerova sestra Hillary Clintonová, jak uvádějí zdroje z japonské vojenské rozvědky (Je s podivem, že je stále naživu a na svobodě, přestože newyorská policie má videozáznam, na němž je zachyceno, jak umučila k smrti dvě mladé dívky). Clintonová podle nich dostala od japonské nadace japonské jeny v hodnotě asi 3 milionů dolarů, ale nepodařilo se jí získat biliony dolarů potřebné k tomu, aby Rockefellerova a Bidenova s*ačka pokračovala. Zdroje tvrdí, že šlo o skutečnou Hillary, která vypadala „staře a velmi tlustě“, a ne o jednoho z jejích mnoha dvojníků. Nakonec se tedy objevil sám Rockefeller junior a také odešel s prázdnýma rukama.

Tvrzení, že Clintonová je Rockefellerova sestra, mimochodem pochází ze zdrojů Mossadu a CIA, takže pokud je to pravda, jedna z dívek na obrázku níže musí být mladá Hillary. Možná by naši čtenáři mohli přijít na to, která to je.

Skutečnost, že tento autor byl o těchto Rockefellerových hnutích v Japonsku podrobně informován, je jasným znamením, že zde ztrácejí kontrolu. Určitým veřejným znamením, že Asiaté celou Rockefellerovu show odkopávají, bylo, že severokorejský ministr zahraničí Choe Son Hui veřejně obvinil Rockefellerova otroka, šéfa OSN Antonia Guterrese, že je „loutkou Spojených států“.

Bývalý japonský premiér Joširo Mori zase veřejně obvinil ukrajinského prezidenta Zelenského, že způsobuje utrpení svým spoluobčanům.

Každopádně by bylo snadné nechat Rockefellera zabít, když byl v Jokohamě, ale to by znamenalo pouze to, že by ho na postu babylonského krále nahradil jiný člen rodiny. Co je potřeba, je, aby byl veřejně souzen za válečné zločiny. Je také třeba, aby ztratil kontrolu nad společnostmi Fortune 500, OSN atd.

Skutečnost, že na setkání G20 na Bali minulý týden bylo vydáno prohlášení podporující digitální identifikační znak šelmy spojený s očkováním látkami měnícími geny, je znamením, že většina tamních tzv. vůdců jsou jeho otroci.

Například zde můžete sledovat vyjádření indonéského ministra zdravotnictví Budi Gunadi Sadikiho: „Pokud jste byli řádně očkováni nebo testováni, pak se můžete volně pohybovat…“.

Zde je obrázek některých Rockefellerových nejvyšších otroků na Západě. Jediný, kdo ještě nebyl nahrazen avatarem, je Rishi Sunak z Velké Británie. Mimochodem, v typické formě vydírání homosexuálů zdroje Mossadu tvrdí, že Sunak je milencem Justina Castra Ttrudeaua.

Jako jasnou známku ovládání pomocí úplatků se podívejte na majetek avatara Justina Castro Trudeaua ve srovnání s dobou před dvěma lety: 10 milionů dolarů oproti 385 milionům dolarů nyní. Při platu 371 600 dolarů ročně.

Tento seznam z nedávného setkání G20 ukazuje část toho, nad čím ztrácí kontrolu budoucí král Rockefeller:

Děkujeme mezinárodním organizacím, včetně OSN a jejích specializovaných agentur, Skupiny Světové banky, MMF, OECD, Asijské rozvojové banky, ERIA, CEPI, Evropské investiční banky, GGGI, ICAO, IEA, IEF, IFAD, ILO, IRENA, FAO, FSB, Gavi, Globálního fondu, IAEA, Islámské rozvojové banky, ITU, Medicine Patent Pool, Udržitelná energie pro všechny (SEforAll), OPEC, WEF, WFP, WHO, WTO, UNCCD, UNCTAD, UNDESA, UNDP, UNECE, UNESCAP, UNESCO, UNFCCC, UN Global Pulse, UN Habitat, UNICEF, UNIDO, UNOPS, UN Women, UNWTO a skupinám pro zapojení G20 (W20, L20, T20, S20, Y20, SAI20, P20, C20, B20, U20) za jejich cenné příspěvky a politická doporučení.

Protože v seznamu vidíte Světové ekonomické fórum, ukazuje se, že Klaus Schwab Rothschild je jen vyšším služebníkem Rockefellera.

Toto je babylonská tyranie známá jako „světový řád založený na pravidlech“. Rockefeller junior se narodil, aby vládl této noční můře, kterou vytvořil John D. Rockefeller I.

Právě oni jsou zodpovědní za šíření rakovinotvorných a sterilizujících látek v mnoha výrobcích denní potřeby. Proto se počet spermií u mužů na celém světě za posledních 50 let snížil o 62 %. Díky jejich jedům vzrostl výskyt rakoviny z jednoho z 20 lidí na přelomu 19. a 20. století na jednoho ze dvou lidí v současnosti.

Seznam jejich dalších zločinů je tak dlouhý, že je může odhalit pouze norimberský tribunál pro válečné zločiny.

V boji proti těmto lidem musí vojenské a zpravodajské agentury pochopit, že většina takzvaných světových politiků jsou jen vydíraní a podplacení otroci nebo avataři zavražděných politiků.

Zdroje ruské FSB si myslely, že mnoho světových problémů bylo vyřešeno, když byl na summitu G20 zabit herec, který se vydával za (dávno mrtvého) Joea Bidena. Následná vystoupení počítačového „Joea Bidena“ zpět v USA však jasně ukazují, že zabití loutkových herců na tom nic nemění. Je třeba jít po loutkovodičích.

Když už o tom mluvíme, Rockefeller se nyní nachází v oblasti New Yorku ve Spojených státech a speciální jednotky ho musí co nejdříve dopadnout a odvézt na Guantánamo, pokud mají být Spojené státy osvobozeny a obnovena demokracie.

Dokud nebude odstraněn, bude ekonomický pád Spojených států pokračovat. Protože většina světa nadále odmítá platit Rockefellerovými fiat dolary, dochází USA ropa a mnoho dalších životně důležitých komodit. Na potvrzení toho, že je to pravda, si všimněte, že Japonsko a Čína se v září zbavily amerických státních dluhopisů v rekordní hodnotě 118 miliard dolarů.

Jak naznačuje titulek, americká logistika se nyní zastavuje:

„Poptávka po námořní, železniční a nákladní dopravě se stále propadá do historicky slabých měsíců.“

V nepříliš vzdálené budoucnosti, až se zcela vyčerpají strategické ropné rezervy, se zcela zastaví.

Gene Seroka, šéf přístavu, uvedl, že přístav v Los Angeles zažil nejklidnější říjen od roku 2009.

Vzhledem k tomu, že korporace USA mohla používat svou kreditní kartu až do 14. října, měl by být listopad ještě zajímavější. Pokusili jsme se zkontrolovat webovou kameru přístavu, abychom zjistili, co se děje nyní, ale byla „vypnuta“.

Tito zoufalí zločinci se nyní pokoušejí drancovat Afriku, aby se udrželi na trhu. Podle Světového ekonomického fóra musí kontinent zaplatit 2,8 bilionu dolarů, aby splnil své závazky vyplývající z Pařížské dohody o minimalizaci emisí.

Jak však poznamenává členka Světové aliance pro svobodu a italská premiérka Giorgia Meloniová, je to Paříž, kdo musí Africe platit, nikoli naopak.

Důvodem, proč jsou Afričané chudí, je to, že Francouzi okrádají lidi o jejich zdroje a nutí je k manuální práci téměř za nic. Když chtějí afričtí vůdci s otroctvím a vykořisťováním skoncovat, Francouzi na ně pošlou své žoldáky, aby je zavraždili.“

Je čas, aby se celá Afrika osvobodila od cabal ChM a jejich loutek.

V každém případě existují náznaky, že USA konečně zahájily svou druhou revoluci. Všimli jsme si například, že odstoupila předsedkyně Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosiová. Zaznamenáváme také, že republikánští politici zahájili vyšetřování zpronevěry peněz určených pro Ukrajinu, gestapáckého chování FBI a samozřejmě mimo jiné i krádeže v nedávných volbách.

Všimli jsme si také, že prezident Donald Trump oznámil svou kandidaturu ve volbách. Mnoho lidí z hnutí za pravdu si myslelo, že je to znamení, že Trump je řízenou opozicí. Domnívali se totiž, že to znamená, že žádá lidi, aby počkali do roku 2024. Trump však neřekl rok 2024. Naše zdroje ze CIA tvrdí, že Trump bude kandidovat ve volbách naplánovaných na březen 2023 poté, co bude odstraněna současná zkorumpovaná politická třída. Kromě toho Trump při svém vystoupení použil americkou vlajku se zlatým lemováním; což naznačuje, že má vojenskou podporu. Na stožáru měl také orlici, kterou může používat pouze prezident.

Všímáme si také žaloby podané u Nejvyššího soudu, která obviňuje 388 členů Kongresu, Senátu a takzvané Bidenovy administrativy z velezrady, za kterou hrozí trest smrti.

Vzhledem k jedinečnosti tohoto případu má soud prvního stupně příslušnou pravomoc odvolat žalované z jejich funkcí podle § 2381 zákona USA, který stanoví, že „kdokoli, kdo je zavázán věrností USA, vede proti nim válku nebo se přidá na stranu jejich nepřátel a poskytuje jim pomoc a podporu uvnitř USA nebo kdekoli jinde, je vinen velezradou a bude potrestán smrtí nebo odnětím svobody na dobu nejméně pěti let a pokutou podle této hlavy, nejméně však 10 000 dolarů; a nebude moci zastávat žádnou funkci v rámci USA“.

Texaský guvernér Greg Abbot v úterý na Twitteru napsal: „Odvolal jsem se na invazní klauzule americké a texaské ústavy, abych plně zmocnil Texas k přijetí bezprecedentních opatření na obranu našeho státu proti invazi. Využívám této ústavní pravomoci a dalších oprávnění a exekutivních příkazů, abych udržel náš stát a zemi v bezpečí.“ (Viz přiložená fotografie)

Doufejme, že pošle texaské vojáky do New Yorku, aby pomohli zajmout Rockefellery atd.

Všimli jsme si také, že na Ukrajinu dorazili američtí dobrovolníci, aby bojovali s Rusy proti satanistům.

Zbytek světa také jedná, zejména Brazílie. Od masivních podvodů během druhého kola voleb 30. října v Brazílii miliony Brazilců denně protestují v ulicích proti volebním podvodům komunisty odsouzeného zločince Luize Inácia Luly da Silvy.

Brazílie je jen poslední zemí, která se vymanila z této kontrolní sítě falešných voleb, falešných vůdců, falešných zpráv, falešných ekonomických údajů, zmanipulovaných trhů atd.

Zde je vyjádření zdroje z tajných vesmírných sil k této situaci:

„Na kolektivní úrovni je to velmi stará a temná energie, která je ze Země odstraňována. Zdroj této energie je nyní mrtvý. Útoky a potíže, kterým dnes lidstvo čelí, jsou způsobeny přisluhovači a zombie nakaženými touto energií a stále naprogramovanými k plnění její agendy.“

S tímto odbočením se podívejme na některé esoteričtější události. Nejprve se podívejte na krátký videoklip o tom, jak se klonují hollywoodské hvězdy.

Náš zdroj z vesmírného programu říká, že „toto video jen zkopírovali ze satirického webu The Onion – bylo natočeno před 14 lety… Jde o to, že je pravdivé a loutkovodiči ChM to dělají už od dob Hitlera. Určitě jste viděli film Kluci z Brazílie. Vyšel v roce 1978. Bylo mi řečeno, že ve filmu skutečně ukázali postup klonování s 95% přesností. Vystavili pravdu všem na odiv. (Samozřejmě smíchanou s trochou „omáčky“.)“

Když mluvíme o Brazílii, „v posledních dvou týdnech brazilská média a místní občané opakovaně informovali o tom, že civilní piloti a místní civilisté spatřili nad oblohou jižních států Rio Grande do Sul a Santa Catarina neidentifikované létající objekty (UFO), což vedlo k pokusům o jejich zachycení bojovými letouny brazilského letectva.

1. Mimozemský dron pozoruje start rakety k ISS:

2. Objekt použil hyper-pohon:

3. CN tower Toronto, zachycen mimozemský plazmový pohon dronu:

4. Sférický mimozemský dron nad městem Gainesville na Floridě:

Doufejme, že tento druh technologie brzy učiní z letadel zastaralou formu cestování pro nás všechny.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/zatknete-davida-rockefellera-juniora-abyste-ukoncili-bidenovu-hororovou-show/