…..celé roky vás datujeme o dvojnících, kteří nahradili originální bytosti. Jsou to uměle vytvořené bytosti za účelem dohrání hry v Hotelu Země. Lidem to nemůžete říct, lidem to musíte ukázat. Možná nyní chápete (myslím tím nově probuzené), co se za obrovské a gigantické divadlo na planetě zemi hraje. Probuzení bude pro mnohé kruté a nelítostné….

***** ****

Zločiny jako velezrada a zločiny proti lidskosti spadají do pravomoci armády a umožňují rychlý neveřejný soudní proces, který obvykle končí popravou nebo dlouhým pobytem v GITMO.

Uvádí se, že mnoho veřejných osobností je dnes nahrazováno klony – dvojníky. Opět Vám to ukazáli.

*****

Skutečné klony:

Jedná se o lidi vypěstované ve zkumavkách (tzv. „in vitro“) nebo implantované v děloze, kteří mají stejnou genetickou výbavu jako jiný člověk.

****

Syntetičtí lidé:

Tyto „osoby“ vypadají přesně jako skuteční lidé, ačkoli jsou vyrobeny z určitých tkání získaných například z hovězího dobytka.

*****

Organický robot:

Jedná se o umělý život vytvořený zcela jiným způsobem, než klony nebo syntetičtí lidé.

Technologie Organic Robotoid se používá k vytváření co nejpřesnějších kopií velmi důležitých osob.

****

Dvojčata:

Existuje program, který vyhledává dvojčata významných osobností, a program, který tajně vytváří jednovaječná dvojčata, která jsou po narození oddělena a už nikdy se nesetkají.

*****

Popravení lidé: mají klony a dvojníky.

Nyní, když víme, že klonování lidí je velmi reálné, se můžeme podívat na některé z nejzjevnějších klonů / duplikátů slavných osobností.

Tito „lidé“ jsou pouze náhradníky, dokud se společnost neprobudí do stavu, kdy bude možné plně odhalit jejich zločiny proti lidskosti.

Měli bychom mít na paměti, že každá „slavná osoba“ může být klon, dvojník, herec, maskovaná osoba, holografický obraz nebo jinak počítačem vytvořená.

Fotky si můžete prohlédnout ve zdrojovém článku.

Zdroj: amg-news.com

https://tadesco.org/vojenske-tribunaly-funguji-v-usa-od-zacatku-roku-2019-a-to-na-zaklade-narizeni-prezidenta-trumpa/