Nevyhlášená občanská válka na Západě se vyostřuje navzdory 45dennímu rozpočtovému příměří, které prozatím udržuje korporaci The USA v chodu. Důležité je si uvědomit, že na Ukrajinu se neposílají žádné peníze; to znamená, že chazarská mafie nemá z tohoto zdroje žádné peníze na politické úplatky.

„Teď, když falešná Bidenova show nebude posílat další prostředky do ukrajinské prádelny, to může skončit poměrně rychle. Bez americké pomoci se Evropa velmi rychle složí. Chtějí z ní také vypadnout,“ tvrdí zdroje ze CIA.

Každopádně MI6, Bílé klobouky, CIA a Asijské tajné společnosti jsou nyní plně na válečném tažení.

Zde je například reakce MI6 na zprávy o tom, že Meghan Markleová, která podle zdrojů nahradila Hillary Clintonovou na postu „královny“ satanistů v USA, bude „jmenována“ senátorkou za Kalifornii místo zesnulé Diane Feinsteinové:

„Nemáme o ni zájem, protože interregnum znamená, že britská královská rodina je vyhozená. Obyčejná mrcha, která spolu s celou královninou rodinou přispěla mimo jiné k její smrti… Všichni jsou na odstřel a dobře jim tak, šmejdům. Banda hnusáků, co se snaží urvat peníze.“

Ukázalo se, že Markleová, která popírá, že by byla satanistka, nabídku odmítla. Přestoveřejným potvrzením změny moci ve Spojeném království může být to, že britský premiér Rishi Sunak zrušil rozkaz vyslat britské vojáky na Ukrajinu.

Z Asijských tajných společností se také dozvídáme, že v Japonsku a dalších částech východní Asie začala čistka. Zde je zpráva od Asiatů:

Cílem Asiatů pro rok 2024 je definitivně skoncovat s nepopsatelným zlem a chaosem, které vytváří znečišťující kakofonie lidí, jejichž nenasytnému apetitu se vyrovná pouze jejich sklon ničit vše kolem sebe.

Začněme situací s rozpočtem USA. První věc, kterou musí lidé pochopit, je, že současný americký systém je nefunkční a nelze ho opravit, pouze nahradit. Vláda USA má podle St. Louis Fed a dalších údajů dluh a nefinancované závazky ve výši přibližně 250 bilionů dolarů! To je 735 000 dolarů na každého muže, ženu a dítě v zemi. To znamená, že kdyby všichni utratili celý svůj příjem bez jídla, placení nájemného atd. na splacení dluhu, trvalo by to 23 let.

Američané žijí na dluh, to jest mimo fyzickou realitu, od roku 2006.

Pouze 22 % ekonomické aktivity v USA je založeno na fyzické realitě. Zbytek jsou youtubeři, „finanční poradci“, právníci atd.

Moje vlastní zkušenost je metaforou toho, čím budou procházet Američané a ostatní obyvatelé Západu, až dojde k bankrotu korporátní diktatury. Ve Forbesu jsem dostával vysoký plat a musel jsem produkovat pouze 18 článků ročně. Kombinace vysokého platu a nízké pracovní kvóty ničila duši a v důsledku toho jsem se stal dekadentním hédonistou. Loni jsem jako člověk na volné noze napsal hodně přes 100 článků a vydal čtyři knihy a cítil jsem se skvěle a měl jsem spoustu času na zábavu. Přesně tímhle si projde celý Západ, až se odřízne od „heroin“ fiat peněz.

Pokud si nemyslíte, že bude odříznut, podívejte se, co se děje s fiat fontánou Federální rezervní banky. Kvůli bezprecedentním ztrátám jsou nuceni propustit stovky zaměstnanců.

To znamená, že veškeré politické divadlo ve Washingtonu DC brzy skončí.

Další věc, kterou je třeba si uvědomit, je, že fiat systém vysává peníze z průměrného Američana od roku 1971, kdy byl americký dolar vyřazen ze zlatého standardu. V té době, než ChM ovládla odbory automobilových dělníků, vydělával průměrný montér automobilů dost peněz na to, aby měl dům a auto a uživil rodinu.

Průměrně vydělávající člověk, který vydělává 71 214 dolarů ročně, si nyní nemůže dovolit průměrnou cenu domu v 99 % z 575 zkoumaných okresů.

Proto nic jiného než revoluce a následné jubileum neobnoví prosperitu a pořádek pro průměrného Američana a další západní otroky dluhového otroctví.

Nenechte se mýlit, revoluce již začala tím nejhorším možným způsobem, chaosem a nepokoji, které způsobuje řádění davu. Některé nedávné příznaky tohoto jevu svědčí o tom, že společnost Target byla nucena uzavřít devět obchodů ve čtyřech státech kvůli krádežím a kriminalitě. Mezitím dochází k masovému rabování ve většině amerických měst, přičemž nejnovějším příkladem je Filadelfie.

V San Francisku za poslední měsíc nebylo poničeno pouze 3 % restaurací.

Jedinou nadějí se zdá být stanné právo. Další věcí, kterou je třeba pochopit, je, že americká armáda nyní ve skutečnosti pracuje pro Číňany, ať už si to uvědomují, nebo ne. Je to proto, že Číňané platí za podporu amerických vojenských operací po celém světě. Ve skutečnosti jsou to především čínské, japonské a saúdskoarabské peníze, které financují vládu USA a její operace po celém světě. „Rozhodli jsme se, že je levnější krmit hlídacího psa než bojovat s hladovým vlkem,“ vysvětlují zdroje z Asijské tajné společnosti.

Na znamení této světové vojenské změny uspořádají Čína a Saúdská Arábie příští měsíc společné vojenské cvičení, jehož cílem je „prohloubit praktickou a přátelskou spolupráci mezi oběma armádami a zlepšit úroveň praktického výcviku vojáků“.

Mimochodem, pokud si někdo myslí, že by USA vyhrály válku proti Číně, americká armáda právě zveřejnila zprávu, že Čína může stavět nová námořní plavidla 232krát rychleji než Spojené státy. Totéž platí pro tanky, rakety atd.

Náhlé záplavy, které zasáhly New York poté, co falešný Joe Biden pohrozil světu válkou s počasím, jsou jasným znamením, že americká armáda nemá monopol na zbraně proti počasí.

Přítomnost jaderných zbraní samozřejmě znamená, že jakákoli totální válka mezi Čínou, Ruskem a USA by ve skutečnosti znamenala jen zničení planety, takže ani jedna ze stran neočekává, že bude bojovat proti té druhé. Místo toho pravděpodobně uzavřou nějaký druh dohody.

Americká armáda pod novým vedením generála Charlese Q. Browna by se nyní měla přeměnit z vymahače satana uctívajících oligarchů na síly na ochranu planety. Jejím novým úkolem bude chránit slabé a zranitelné.

„Nikdo nevstoupí do Nového světového řádu, pokud nesloží slib, že bude uctívat Lucifera. Nikdo nevstoupí do New Age, pokud nesloží slib Luciferovu zasvěcení.“

Nejdříve ovšem dojde k zúčtování. Americká armáda pod vedením zrádce Marka Milleyho se ze všech sil snažila zabít 90 % lidstva, aby udržela své satanské vládce u moci.

Nyní bylo nade vší pochybnost prokázáno, že americká armáda provedla útok biologickými zbraněmi a elektromagnetickými vlnami, po němž následovalo použití toxických vakcín v rámci pokusu o genocidu v celoplanetárním měřítku.

Byla prokázána nadměrná úmrtnost v Německu a Japonsku po kampani nucených injekcí. Podobná čísla se objevují i v dalších zemích, například v Kanadě a Spojených státech.

Na níže uvedeném odkazu najdete více než 2000 recenzovaných vědeckých prací, které dokazují toxicitu toxických injekcí měnících geny. ODKAZ

Státní zástupci po celém světě jsou vyzýváni, aby podávali obžaloby proti místním pachatelům trestných činů spojených s vakcínami.

Jde o masové vraždění, jaké jsme nezažili od druhé světové války.

V Japonsku profesor Takayuki Miyazawa z Kjótské univerzity – jeden z předních japonských virologů – bije na poplach poté, co objevil důkazy o výrobě kmenů Covidu. Na hromadná úmrtí způsobená vakcínami upozorňují i další vědci. Postavy z podsvětí a pravdoláskaři plánují vzít věci do vlastních rukou, pokud tamní policie nebude stíhat prokázané masové vrahy očkovacími látkami, uvádějí různé zdroje.

Mnoho oligarchů bude také brzy čelit spravedlnosti. Jako jeden z mnoha signálů, že Google je trestně odpovědný, odstranil YouTube velmi dobré video s Mikem Tysonem, kde Robert F. Kennedy Jr. říká: „Skutečné peníze nejsou ve vakcínách. Jsou v lécích, které se prodávají na zranění způsobená vakcínami“.

Dalším prokázaným zločincem je Bill Gates, který požádal prezidenta Trumpa (v roce 2017), aby nevyšetřoval jeho „vakcíny“…(citát)… „To je slepá ulička…to by bylo špatné…nedělejte to…“ Tím ukázal svou vinu. Teď, když je pravda venku – vytáhněte oprátky.

„Vakcína oslabila imunitní systém a 50 % z nich zemřelo v důsledku bakteriálního zápalu plic, který se nahromadil v ústech a plicích kvůli maskám.

Zbývající úmrtí byla způsobena jinými vedlejšími účinky vakcíny… Přímo na španělskou chřipku zemřelo nula lidí. Zní vám to povědomě?“

Mimochodem, polská rozvědka nás informovala o jistém doktoru Demetre Daskalakisovi, „koordinátorovi pro simianpox“ v Bílém domě. Je to Bidenův nejlépe placený zaměstnanec, známý svým znesvěcováním Krista a posedlostí satanem a okultismem. Daskalakis, který koncem tohoto roku oslaví padesátiny, nastoupil do Bidenova štábu před necelým rokem. Za tuto krátkou dobu si vydělal 260 718 dolarů – nejvyšší plat v Bílém domě, nepočítáme-li samotného prezidenta. Proč jsme o něm neslyšeli dříve?

Elon Musk zveřejnil video na síti X o tom, že vakcíny nejsou účinné. Všechny společnosti vyrábějící vakcíny stěhují svá sídla na Ukrajinu. Můžeme vidět, jak stále snižovali účinnost jejich „vakcín“.

 

Důkazy již nelze popřít. Tribunály pro válečné zločiny jsou nyní nevyhnutelné.

Všem odpovědným osobám hrozí trest smrti, pokud je tyto soudy uznají vinnými.

Tito lidé vědí, že jsou odsouzeni k záhubě, protože jejich plán na vyvraždění 90 % lidstva a trvalé zotročení zbytku selhal.

To pravděpodobně vysvětluje následující popis chování Justina Castrudeaua během jeho zářijového pobytu v Indii, který podal indický diplomat:

„Moje žena ho viděla na letišti v Dillí a říkala, že Trudeau vypadá sklíčeně a vystresovaně. Důvod neznáme. Neznám skutečnost, ale sociální média a některé ‚důvěryhodné zvěsti‘ naznačují, že jeho letadlo bylo plné kokainu. Zmeškal také prezidentskou večeři, protože podle některých lidí nebyl kvůli požití drog při smyslech. Takže když to vidíme, nelze nic říci o tom, co se mu honí hlavou.“

Téměř jistě se mu v hlavě honí myšlenka na jeho blížící se smrt zastřelením.

Trudeau podle nacistických zvyklostí „pálí“ všechny knihy vydané v roce 2008 a dříve, protože neodpovídají propagandistickým standardům jeho režimu pro veřejné materiály.

Trudeau dále prokázal svou vinu tím, že pozval Jaroslava Hunku – nacistu z SS Halič – aby za velkého potlesku promluvil v kanadském parlamentu. Hunkovy jednotky byly za druhé světové války zodpovědné za nejméně 1,5 milionu mrtvých na Ukrajině.

Pokud to nevíte, Adolf Hitler v Mein Kampfu psal o zotročení a následném vyvraždění 90 % lidstva. Jinými slovy, nacisté byli sabatističtí frankističtí Židé, neboli to, co se dnes označuje jako chazarská mafie.

Centrum pro Izrael a židovské záležitosti, které zastupuje židovské federace v celé zemi, uvedlo, že je tímto incidentem hluboce znepokojeno.

Na znamení toho, že mnozí z nich mají stále vymyté mozky, však dodali: „Kanadská židovská komunita stojí pevně na straně Ukrajiny v její válce proti ruské agresi.“

Jde o to, že takzvaný vůdce Ukrajiny Vladimir Zelenskyj svými činy opakovaně prokázal, že je nacista. Podívejte se na tuto jím vydanou známku připomínající Hunku jako na jeden malý střípek v hoře důkazů.

Židovské organizace nyní musí protokolárně odsoudit genocidu ukrajinských mužů.

Zelenského muži násilím sebrali z ulic statisíce ukrajinských mužů a poslali je na smrt. Zdroje ruské FSB potvrzují, že Zelenskyj a jeho generálové předali Prigožinovi přesné dělostřelecké souřadnice, aby zajistili, že ukrajinští muži budou zabiti do čtyř hodin po příchodu na frontu.

Zbylé bezbranné ukrajinské ženy a děti byly následně prodány jako sexuální otrokyně nebo na odběr orgánů. Více než 60 000 dětí bylo umučeno k smrti za účelem získání adrenachromu.

Ruské ministerstvo zahraničí aktivně shromažďuje informace o zločinech Kyjeva proti nezletilým, uvedl velvyslanec Rodion Mirošnik, který má na starosti dohled nad zločiny kyjevského režimu.

Bezpečnostní služba Ukrajiny (SBU) a Státní úřad pro vyšetřování prověřují generála Valerije Zalužného, vrchního velitele ukrajinských ozbrojených sil za vlastizradu. Vysoce postavení důstojníci již byli vyslechnuti, včetně velitele společných sil generálporučíka Sergeje Naeva a Andreje Kovalčuka, bývalého velitele Jižní zóny.

Zelenskyj se nemůže vrátit na Ukrajinu, protože mu hrozí zatčení a poprava.

Nyní se také chystá zúčtování v bývalé Jugoslávii, kde podobné zločiny před desítkami let spáchal Bill Clinton Rockefeller.

Falešný mluvčí Rady národní bezpečnosti USA John Kirby potvrdil, že v uplynulém týdnu došlo k „rozsáhlému rozmístění srbské armády podél hranic s Kosovem“. Zahrnuje předsunuté dělostřelectvo, tanky a mechanizované pěší jednotky, uvedl.

Vzhledem k tomu, že většina zemí světa zločinecký stát Kosovo neuznává, nic nebrání Srbům zničit tamní satanistické hnízdo, tvrdí zdroje ze srbských zpravodajských služeb.

Na Západě jsou také naháněni otrokáři lidí.

Například školní trenér a tři zaměstnanci společnosti Disney byli mezi 219 osobami zatčenými v rámci akce zaměřené na obchodování s lidmi v okrese Polk na Floridě.

Dan Andrews, premiér australského státu Victoria, který řídil jedny z nejdelších a nejdrastičtějších výluk kvůli Covidu na světě, oficiálně odstoupil. Ve skutečnosti je zatčen a podle australských zpravodajských služeb zmizí ze scény.

Dochází také k masové populistické vzpouře proti satanské vládnoucí oligarchii a jejím otrockým politickým aktérům.

Na Slovensku právě vyhrál volby Robert Fico, který je nakloněn Rusku. Fico využil anti-rouškové nálady a také snahu zastavit vojenskou pomoc Ukrajině.

V Německu si dvě třetiny obyvatel přejí, aby země přijímala méně migrantů, protože skepse vůči přistěhovalectví roste.

Není divu, že v Německu chtějí stranu AfD zakázat.

V Polsku se konaly masové protesty za změny ve vedení země, které organizovala Občanská koalice, s hesly jako „Chceme normálnost a budeme volat k odpovědnosti podvodníky a zloděje“.

V Izraeli se v sobotu večer po celé zemi sešly desetitisíce lidí na 39. shromáždění proti vládní revizi soudnictví.

Švédský premiér si předvolal velitele armády, aby s ním projednal, jak mohou ozbrojené síly pomoci policii vypořádat se s bezprecedentní vlnou kriminality, kterou způsobily statisíce „žadatelů o azyl“ vojenského věku z Blízkého východu a Afriky.

Švédové začínají brát zákon do svých rukou. Na 26letého taxikáře z Blízkého východu bylo podáno trestní oznámení za znásilnění 14leté dívky ve Švédsku – poté byl nalezen oběšený v přírodní rezervaci. Nyní jsou z velmi bolestivé vraždy podezřelí dívka, její přítel a tři jeho bratři.

Nejde o ekonomické uprchlíky, kteří hledají lepší život. Důkazem je Světové ekonomické fórum (WEF), které převzalo kontrolu nad několika americkými vojenskými základnami v Panamě a organizuje příliv migrantů, kteří v milionech míří k jižní hranici USA.

Vypadá to, že i Anglii dobyli migranti. To vše je součástí agendy ChM / WEF.

Mimochodem, s rasou to nemá nic společného, jde o to, aby přistěhovalci dodržovali místní pravidla a zákony, jak je vidět z vyjádření britské ministryně vnitra Suelly Bravermanové: „Multikulturalismus selhal.“

Jak jsme zmínili v úvodu této zprávy, vojenské Bílé klobouky v Pentagonu, CIA a MI6 slibují, že konečně začnou jednat. Štafetu nyní držíte v rukou vy, generále Charlesi Q. Browne. Pokud nás zklamete, následky budou největší katastrofou pro západní civilizaci od jejích počátků před všemi těmi tisíci lety. Jediné, co musíte udělat, je dodržovat zákony a zatýkat masové vrahy bez ohledu na to, jak mocní a vlivní jsou.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/zatah-na-chazarskou-mafii-se-zintenzivnuje-navzdory-45dennimu-rozpoctovemu-primeri-v-usa/