Pokud měla Melissa J. Mooreová, „královna mRNA“, výčitky svědomí kvůli nesčetným úmrtím, která způsobila vakcína, kterou zkonstruovala, nevyjádřila je, když jí viceadmirál Darse E. Crandall nabídl minutu na vyjádření lítosti, zatímco se s provazem omotaným kolem tlustého krku potácela na šibenici.

Místo toho odříkala dogmatickou mantru Deep State, která je všudypřítomná mezi mnoha agenty hlubokého státu, jimž nadešel čas na oprátku: Poslouchala jsem rozkazy. Nezasloužím si zemřít. Udělala bych to znovu. Vakcína zachraňuje životy.

Bílé klobouky odhadují, že takzvané vakcíny proti COVIDu-19 od Big Pharma zabily nebo zranily miliony Američanů. A Exposé, internetová publikace, která prosazuje odpovědnost za Covid, na základě recenzovaných studií a empirických údajů odhaduje toto číslo na 22 milionů po celém světě.

Na otázku, zda si přeje poslední pomazání, Mooreová odpověděla, že ona a její domácí partnerka Janet Kosloffová jsou praktikující pohané „v rovnováze“ s Velinasem, bohem mrtvých v baltské mytologii, a že pouze on nad ní může stanout před soudem. Velinas jí podle jejích slov pomáhal odstraňovat složitosti života.

„Nepotřebuji vaše kněžské invokace,“ vyštěkla a pohlédla na námořního kaplana.

„Pro mě za mě můžeš pokleknout před Velkým Poohbou z Věrného řádu vodních bizonů (narážka na seriál Flintstoneovy),“ řekl viceadmirál Crandall. „Něco vám řeknu: když jsem dostal tenhle úkol, bolelo mě to. Ale brzy jsem zjistil, že vy posluhovači nemáte žádné spásné vlastnosti – jste nenapravitelní. A já jsem otupěl.“

Kat nahoře na plošině přehodil Mooreové přes hlavu pytel. Počkal na admirálův povel a pak stiskl tlačítko, které způsobilo, že se dvířka pod jejíma nohama otevřela.

Moorová byla prohlášena za mrtvou 18. září v 10:45 hodin.

https://realrawnews.com/2023/09/mrna-queen-hanged-at-gitmo/