Vzhledem k tomu, že tento týden vychází zpráva 1. dubna, napadlo nás napsat aprílový žertík. Skutečná situace však již připomíná nechutný vtip, a tak jsme se neobtěžovali. Stačí si vzpomenout na takzvaného prezidenta Joea Bidena, který oficiálně vyhlásil Velikonoce jako “Den viditelnosti transgenderu”. Zdá se, že jde buď o zvrácený aprílový žert, nebo o vzpřímený prostředníček křesťanům, a to z úst údajně katolíka Joea Bidena.

Prohlášení Trumpovy kampaně k rouhačskému prohlášení Joea Bidena ke Dni viditelnosti transsexuálů na Velikonoční neděli.

“Je děsivé a urážlivé, že Bílý dům Joea Bidena zakázal dětem předkládat náboženské návrhy vajíček pro velikonoční výtvarnou akci a oficiálně vyhlásil Velikonoční neděli za “Den viditelnosti transsexuálů”. Je smutné, že to jsou jen dva další příklady dlouholetého útoku Bidenovy administrativy na křesťanskou víru. Vyzýváme neúspěšnou kampaň Joea Bidena a Bílý dům, aby se omluvili milionům katolíků a křesťanů po celé Americe, kteří věří, že zítřek je určen pouze k jednomu svátku – vzkříšení Ježíše Krista.” – Karoline Leavittová, národní tisková tajemnice

Ve skutečnosti to, co se děje, není žádný vtip, ale předehra k velmi pravděpodobnému masivnímu vojenskému kroku Ruska, Severní Koreje a Číny, jehož cílem je vymanit západní Evropu, Jižní Koreu a Tchaj-wan z kontroly Západu. Západ je natolik paralyzován zločinecky nekompetentními vládami, že to nebude ani tak válka, jako spíše procházka růžovým sadem.

Začněme Ruskem. Ruská pravoslavná církev vydala “rozkaz” ruskému lidu, že speciální vojenská operace na Ukrajině je “novou etapou národně osvobozeneckého boje… k naplnění poslání těch, kteří brání svět před náporem globalismu a vítězstvím Západu, který propadl satanismu”.

Aby bylo jasno, Rusko je řízeno pravoslavnou církví a svatá válka se nevyhlašuje, pokud to nemyslíte smrtelně vážně. Ruská FSB dala najevo, že za svého skutečného nepřítele považuje Federální rezervní systém (FRB) a rodiny, které ho vlastní.

Proto loutka FRB, polský premiér Donald Tusk, varuje před “reálnou” hrozbou konfliktu v Evropě a říká, že “doslova každý scénář je možný. Takovou situaci jsme nezažili od roku 1945”.

Pokud Rusko vstoupí do západní Evropy, francouzské a německé vojenské velení přiznalo, že by nedokázalo vzdorovat déle než několik týdnů.

Generálporučík Rob Magowan, zástupce náčelníka obranného štábu země, v parlamentu přiznal, že Spojené království nebude schopno “vést plnohodnotnou válku proti Vladimiru Putinovi” po dobu delší než dva měsíce kvůli nedostatku munice a zásob vybavení.

Ani americká armáda už nebude schopna pomoci. Demolice mostu v Baltimoru to zajistila.

Mimochodem, pokud jste jedním z mála zbývajících konzumentů, kteří stále věří “oficiální” verzi, že se jednalo o nehodu, podívejte se prosím na níže uvedená videa a obrázky.

(Most v Baltimoru – VIDEO)

Panebože. To nemůže být náhoda. Loď, která narazila do mostu Francise Scotta Keye v Baltimoru, mířila na Srí Lanku.

Na vlajce Srí Lanky je lev. Loď v úvodní scéně filmu Barracka Obamy “Leave the World Behind” se jmenuje Bílý lev.

Pokud si však položíte otázku qui bono (kdo z toho má prospěch), musí to být Rusko. Zřícení mostu uvěznilo čtyři lodě, které by americká armáda nezbytně potřebovala k rychlé přepravě vybavení přes Atlantik v případě války v západní Evropě. Jedná se o tyto lodě:

  • Cape Washington, plavidlo třídy roll-on/roll-off (Lodě tohoto typu jsou nákladní lodě určené k přepravě kolového nákladu, jako jsou osobní automobily, motocykly, nákladní automobily, návěsy nákladních automobilů, autobusy, přívěsy a železniční vozy, které se na loď a z lodi pohybují na vlastních kolech.)

  • Gary I. Gordon, plavidlo třídy Gordon typu roll-on/roll-off

  • SS Antares (T-AKR-294), rychlá nákladní loď třídy Algol

  • SS Denebola (T-AKR-294), další rychlá nákladní loď třídy Algol

To znamená, že pokud by se Rusko přesunulo do západní Evropy, USA by nebyly schopny včas dopravit dostatek vojenského vybavení, aby s tím mohly něco udělat. Podle polního maršála Douglase MacGregora by ruské ponorky mohly vyřadit všechny zbývající americké transportní lodě.

V každém případě z vlastních kontaktů v Pentagonu víme, že americká armáda stejně nehodlá bojovat na ochranu loutkových vlád Chazarské mafie (ChM) v Evropě.

To je důležité, protože Rusko téměř vyhlásilo válku. Ruské ministerstvo zahraničí požaduje zatčení a vydání do Ruska všech osob, které se podílely na teroristických útocích na ruském území z 22.3. (322), včetně šéfa Ukrajinské bezpečnostní služby (SBU) Vasyla Maljuka.

Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová jasně řekla, že americká vláda se obvinila sama, když okamžitě obvinila ISIS, přestože je dobře známo, že ISIS je výtvor USA a Velké Británie.

Šéf ruské Federální bezpečnostní služby (FSB) Alexandr Bortnikov také veřejně obvinil Spojené státy, Velkou Británii a Ukrajinu z teroristického útoku na Crocus City Hall.

Podle našich zdrojů z FSB Rusko dále požaduje zatčení falešného amerického prezidenta Joea Bidena a jeho šéfa Baracka Obamy. Žádají také zatčení Charlese Mountbattena Windsora.

Proto ruský velvyslanec v USA Anatolij Antonov tvrdí, že zlepšení vztahů s Washingtonem pod vedením prezidenta Joea Bidena je “nemožné”.

Existují také náznaky, že případný ruský útok by se uskutečnil současně se severokorejským útokem na Jižní Koreu.

Severní Korea se zřejmě připravuje na válku a dováží z Ruska obrovské množství paliva pro vojenská vozidla. Tento měsíc vyplulo nejméně pět severokorejských tankerů s ropnými produkty z přístavu Vostočnyj na ruském Dálném východě.

Severokorejské tankery mohly v období od 1. ledna do 15. září 2023 dodat více než 1,5 milionu barelů ropných produktů (239 000 m3), informuje ruská tisková agentura TASS. “Moskva a Pchjongjang si slíbily posílit vojensko-technickou spolupráci,” dodává.

Rusko také minulý týden využilo svého práva veta, aby zastavilo monitorování OSN v oblasti transferu zbraní mezi Moskvou a Pchjongjangem.

V tomto napětí se Japonsko zoufale snaží se Severní Koreou jednat, ale severokorejský ministr zahraničí Choe Son Hui v pátek zopakoval postoj Pchjongjangu, že odmítne jakýkoli kontakt s Japonskem.

Naše vlastní severokorejské zdroje tvrdí, že ovládají japonské podzemí a připravují se odstranit otrockou vládu v Japonsku, protože zavraždila více než 400 000 lidí pomocí “vakcín”.

Dalším znamením, že se něco zásadního změnilo, je, že Goldman Sachs ukončuje svou bankovní činnost v Japonsku.

Když jsem pracoval pro Forbes, vzpomínám si, že jsem chodil na večírky Goldmanu, kde byli zaměstnanci jako bývalý viceprezident USA Walter Mondale. Byla to de facto japonská vláda. Jejich odchod je velkou novinkou.

Podle mých vlastních zdrojů napojených na širší císařskou rodinu (Fudžiwara) bude mít Japonsko nového císaře a novou vládu.

“Bezpečnostní prostředí jsem označil za nejnebezpečnější, jaké jsem za 40 let v uniformě zažil,” řekl tento měsíc před výborem pro ozbrojené služby Sněmovny reprezentantů americký admirál John Aquilino, šéf indo-pacifického velitelství.

Čína a Tchaj-wan se však sjednotí bez války, tvrdí zdroje z Asijských tajných společností. Podle nich již byla uzavřena dohoda o mírovém sjednocení.

Situace je každopádně tak napjatá, že tento týden byla svolána mimořádná schůzka se zástupci habsburské rodiny (evropské královské rodiny), Pentagonu, CIA, ruské FSB, obyvatel Antarktidy a asijských královských rodin. Osoba, která se schůzky zúčastní, říká, že se bude jednat o nahrazení WEF a mezinárodního systému řízeného chazarskou mafií se sídlem v OSN. V jihovýchodní Asii prý již začala výstavba nového sídla náhradní organizace OSN.

Na schůzce se bude rovněž projednávat návrh Společnosti Bílého draka na vydání dluhopisů v hodnotě 100 bilionů dolarů, které mají nastartovat nový věk. Jak již bylo zmíněno, proces by začal jubileem, které by zahrnovalo jednorázové zrušení všech dluhů, veřejných i soukromých. Zahrnoval by také jednorázové přerozdělení majetku, který byl v průběhu desetiletí ukraden podvodným centrálním bankovnictvím. Poté by meritokraticky obsazené budoucí plánovací organizace (jedna globální a sedm regionálních) vymyslely, jak nejlépe rozložit 100 bilionů dolarů.

Návrh SBD také vyzývá západní vojensko-průmyslový komplex, aby přestal krást zdroje pro oligarchy uctívající Satana a začal chránit živé tvory na této planetě. K tomuto účelu budou poskytnuty štědré finanční prostředky, aby se zabránilo válce.

Západ také začne napravovat staletí drancování, dobývání a vraždění po celém světě tím, že povede masivní kampaň za ukončení chudoby, nemocí a ničení životního prostředí. Rovněž uvolní technologii, která nám všem umožní žít mnohem déle.

Ať už toto setkání dopadne jakkoli, současný finanční systém vedený Západem je matematicky odsouzen k zániku.

Národní úřad pro ekonomický výzkum odhaduje, že jen kvůli úvěrům na komerční nemovitosti by mohlo zkrachovat až 385 amerických bank. “Velká města, jako je San Francisco, již mají místa jako po zombie apokalypse, kde se na slunci pečou opuštěné kancelářské budovy.” Očekává se, že polovina kancelářských prostor v centru Pittsburghu bude do čtyř let prázdná.

Tato realitní apokalypsa navazuje na 45% znehodnocení všech držených dluhopisů, které bylo způsobeno panickým zvýšením úrokových sazeb ze strany Fedu.

Americký akciový trh je také obrovskou halucinací, kde má například malá automobilka Tesla údajně větší hodnotu než všechny ostatní automobilky na světě dohromady.

Stále více odborníků dochází k závěru, že Amerika je možná na pokraji svého Minského okamžiku. Tento proces, který se pohybuje od pomalého, pozvolného až po náhlé a teď, trvá již několik desetiletí.”

Fed není v pozici, kdy by mohl zachraňovat banky, od roku 2019 netiskne nové peníze a v loňském roce přišel o rekordních 114 miliard dolarů.

Vysoce postavení zasvěcenci vědí, že se vše chýlí ke konci. Například Bill Gates prodal všechny své akcie “velkolepé sedmičky” (Alphabet, Amazon, Apple, Meta, Microsoft, Nvidia a Tesla).

Vypadá to, že lidé ovládající falešnou Bidenovu administrativu před kolapsem rozkradli, co se dalo.

Americký Úřad pro vládní odpovědnost (GAO) odhaduje, že Bidenova administrativa si v loňském roce přišla na 236 miliard dolarů. GAO se navíc domnívá, že odhad 236 miliard dolarů “potenciálně nepředstavuje plný rozsah nesprávných plateb”.

Výše těchto plateb za Bidenovy vlády od roku 2021 činila více než 764 miliard dolarů. GAO odhaduje, že kumulativní nesprávné platby od fiskálního roku 2003 činí přibližně 2,7 bilionu dolarů.

Podobné plýtvání se objevuje i v Kanadě. Jeden z kanadských zpravodajských agentů nám zaslal níže uvedené video s následujícím komentářem:

(Freelandová – VIDEO)

Sledujte a poslouchejte, jak arogantní je tato nacistická loutka ChM – WEF, když se znovu a znovu vyhýbá otázce. Chrystia Freelandová odmítá odpovědět na otázku, kolik vláda vybrala na uhlíkové dani, když je vyzvána, aby uvedla 2 miliardy dolarů, které nebyly vyúčtovány.

Feelandová bude souzena za velezradu a zločiny proti lidskosti. Budou shledáni vinnými a čeká je provaz.

To je věc, která se stává s koncem režimu.

ChM si myslela, že finance dostala až v září poté, co otrocká vláda Fedu v USA slíbila, že v září proběhne “Summit budoucnosti” OSN, na kterém bude vytvořen “lepší, spravedlivější a mírumilovnější svět”. Problém je, že se nás pokusili všechny vyvraždit vakcínami a biologickými zbraněmi, takže jejich slibům, že najednou budou dobří, nikdo nevěří.

Asiaté z dobrých důvodů nechtějí financovat lidi, kteří stojí za zločineckým režimem na Ukrajině. Generální tajemník Rady národní obrany a bezpečnosti Oleksij Danilov říká, že Rusové jsou “méně lidští” než ostatní lidé, protože jsou “Asiaté”. Minulý týden vyprovokoval velmi vážný diplomatický incident s Čínou, když pronesl neslušnou slovní hříčku na jméno zvláštního čínského vyslance Li Chuej.

A nejen to, stále více vládních médií nyní informuje o obchodování s orgány a zabíjení dětí, které tento režim provádí.

Dokonce i BBC uvádí, že na Ukrajině byly možná zabity zdravé novorozené děti, aby se tak podpořil kvetoucí mezinárodní obchod s kmenovými buňkami.

Rusové měli zločinný ukrajinský režim zlikvidovat už dávno. Určitě brzy padne.

Nacistická vláda Benjamina Netanjahua v Izraeli je také na spadnutí. Postarala se o to veřejná genocida v Gaze. Stejně jako komentáře republikánského kongresmana Tima Walberga z Michiganu, že by vláda USA měla místo posílání pomoci do Gazy zvážit použití jaderné bomby v regionu.

Máme tu Trumpova sionistického zetě Jareda Kushnera, který vyzval k etnickým čistkám v Gaze, aby “dokončil práci”… Kushner, který působil jako Trumpův klíčový poradce pro Blízký východ, řekl, že “pobřeží Gazy by mohlo být velmi cenné”, a vyzval Izrael, aby ho “vyčistil”.

“To, co nyní vidíme v Gaze, představuje hrubé porušování mezinárodního humanitárního práva v masovém měřítku,” řekl irský ministr zahraničí Micheál Martin, když oznámil, že jeho země pomůže Jihoafrické republice s obviněním Izraele z válečných zločinů.

Pod hrozbou mezinárodního obchodního bojkotu odmítla vláda USA vetovat výzvu 14 členů Rady bezpečnosti OSN k “okamžitému příměří” mezi Izraelem a Hamásem a “bezpodmínečnému propuštění všech rukojmích”.

Američtí politici, kteří stále podporují současnou izraelskou vládu, se nemohou objevit na veřejnosti, aniž by vyvolali nepokoje, jak ukazuje tato scéna před předvolební akcí prezidenta Bidena na Manhattanu.

(Protesty v New Yorku – VIDEO)

V Izraeli “Desetitisíce Izraelců demonstrovaly v sobotu večer před vojenským velitelstvím v Tel Avivu v rámci největšího protestu proti premiérovi Benjaminu Netanjahuovi od teroristického útoku ze 7. října.”

Rozhodnutí izraelského Nejvyššího soudu, které zmrazuje financování ultraortodoxních seminářů, pokud jejich studenti neslouží v armádě, nutí vládu premiéra Benjamina Netanjahua, aby v době, kdy válka v Gaze prohlubuje politické rozpory v zemi, řešila otázku svého přežití.

Také nyní byla Netanjahuovi “diagnostikována těžká kýla a dnes večer podstoupí urgentní operaci v plné narkóze; jeho povinnosti převezme jeho zástupce.”

Zdroj z Mossadu k tomu říká: “Je to konec Avatara Netanjahua? Příběh o odchodu do nemocnice. Možná plánuje svůj útěk? Pochybuji, že z ošetřovny vyjde stejný člověk. Pokud vyjde?”

Ať se děje, co se děje, Izrael zkrachoval, protože jeho americký sponzor už nedostává peníze z Asie, které by na něj vyplýtval.

Vláda USA používá asijské peníze i na mnoho dalších nemorálních účelů. Například Národní vědecká nadace utrácí peníze daňových poplatníků na vytváření nástrojů umělé inteligence pro cenzuru Američanů na různých platformách sociálních médií. Zaměřovaly se na konzervativce, menšiny, venkovské Američany, starší dospělé a vojenské rodiny. Tato cenzura se například zaměřila na lidi, jako jsem já, kteří uvádějí vědecké důkazy o tom, že vakcíny COVID-19 jsou škodlivé. Jinými slovy, vláda používala umělou inteligenci, aby skryla skutečnost, že se nás snaží zabít.

Tato zpráva založená na faktech o masivní korupci spojené s Covidem je přesně tím typem věcí, které se snaží cenzurovat.

Miliardy vynaložené na obchody s Covidem….. Americká společnost Innova Medical Group získala 9 zakázek na testy laterálního toku v hodnotě 3,7 miliardy liber. Samozřejmě jde o interní dohodu. Číslo 10 v Downing Street (premiér) bylo samozřejmě zapojeno.

Skotská policie mezitím plánuje přestat vyšetřovat trestné činy jako krádeže a poškozování cizí věci, aby mohla vyšetřovat každé oznámení, které obdrží podle nového zákona o trestných činech z nenávisti, například zveřejnění komentáře proti LGBT na Facebooku.

Pro LGTB je něco jiného. Během projevu na nedělní večeři Human Rights Campaign v Los Angeles Jill Bidenová naznačila, že nemít v dětských knihovnách ve školách k dispozici gay porno knihy je podobné jako v nacistickém Německu.

Dále bychom neměli kritizovat nelegální přistěhovalce. Nemáme například říkat, že cizinci jsou zodpovědní za 100 % případů závažných sexuálních útoků a 57,4 % všech trestných činů v německém Frankfurtu.

Média ChM se také snaží zamlčet věci, jako je tato vzpoura, která vypukla na pařížském letišti, když se ilegálové snažili zastavit deportaci.

(Ilegální migranti na letišti – VIDEO)

Lidé si uvědomují, že pedofilové uctívající Molocha a pijící krev, kteří řídí západní vlády, nemají na mysli nejlepší zájmy lidí.

Navzdory tomuto probuzení se ChM zoufale snaží, aby to vypadalo, že je vše při starém, a po dlouhém zmizení vytahuje na veřejnost “krále Karla” a “papeže Františka”.

(Karel III. – VIDEO)

Podle níže uvedené zprávy německého tisku to také vypadá, že členové britské královské rodiny byli vyvedeni z domu poté, co se několik měsíců neobjevili na veřejnosti. V dnešní době digitálních podvrhů a gumových masek není možné potvrdit, zda jsou skuteční, či nikoli. Co můžeme potvrdit, je, že zatímco od královny Alžběty jsme dostali analogové potvrzení v podobě podepsaných dopisů, od její vraždy nic takového nepřišlo.

Podle našich zdrojů z MI6 byl král Karel nebo ten, kdo ovládá jeho avatara, obviněn z velezrady. Něco zásadního se změnilo. Volá se po gilotině, a to z dobrého důvodu.

Nehledě na zločinnost a korupci jsou ChM nekompetentními manažery zemí, které ovládají.

Průzkum společnosti Ipsos ukazuje, že ve většině západních zemí panuje všeobecná nedůvěra ve vládu. Ve Francii se 82 %, ve Spojeném království 79 % a v Kanadě 70 % občanů domnívá, že se země ubírá špatným směrem, což je nový historický rekord.

Vlády ovládané ChM jsou velmi znepokojeny. Tajná zpráva RCMP varuje, že se Kanaďané mohou vzbouřit, jakmile si uvědomí, jak jsou na mizině. Zpráva například uvádí, že mnoho Kanaďanů mladších 35 let si pravděpodobně nikdy nebude moci koupit bydlení.”

Zamyslete se nad tím, že v zemi s druhou největší rozlohou na světě (po Rusku), malým počtem obyvatel a obrovskými zásobami dřeva je vláda tak neschopná, že nedokáže zajistit ani základní bydlení.

Jiná zpráva kanadské vlády uvádí:

Výhrůžky politikům se “stále více normalizují” kvůli extremistickým narativům, které jsou vyvolány osobními křivdami a podněcovány dezinformacemi nebo záměrnými lžemi… V Kanadě se rozšířily konspirační teorie, vzrostla nedůvěra v integritu státu a zvýšila se politická polarizace… Neopodstatněné teorie, dezinformace a nepravdivosti se rozšířily mezi širší publikum a vystavily uživatele internetu rozsáhlé síti narativů, které podkopávají vědu, vládní systémy a tradiční autority.

Nevadí, že Trudeauova vláda zpronevěřila miliardy dolarů, zatímco se snažila zabíjet lidi toxickými vakcínami.

Lidé začínají podnikat přímé akce. Například šerif okresu Santa Rosa Bob Johnson říká občanům, aby stříleli a zabíjeli útočníky, aby “ušetřili peníze daňových poplatníků”.

Na tiskové konferenci v dubnu 2022 šerif okresu Santa Rosa Bob Johnson řekl:“Pokud se vám někdo vloupá do domu, můžete střílet. Vlastně jsme raději, když to uděláte.” Tyto komentáře se opět staly virálními v kontrastu s příběhem v New Yorku, kde byla zatčena žena, která se snažila odstranit squattery ze svého pozemku.

“Řekl jsem na tiskové konferenci, že pokud střílíte přesně a toho člověka zabijete, ušetříte peníze daňových poplatníků. A také jsem řekl, že pokud někoho zabijí při vloupání do domu, pravděpodobnost, že se znovu dopustí trestného činu, je nulová. A nám se tyto šance líbí, což se nám líbí,” řekl pro Fox News Digital.

Od té doby, co se vyjádřil, nedošlo podle něj k jedinému vloupání do domu.“Nemusíte ustupovat. Nemusíte je varovat. Nemusíte se zabarikádovat v místnosti. Můžete je zastřelit a zabít. A ve státě Florida je to naprosto legální. A v těch ostatních státech, kde to nemají, se lidé bojí vlastnit zbraně a bojí se bránit. Proto máte takovou kriminalitu v New Yorku nebo v Kalifornii.”

ChM hledá únik. Možná se dokonce pokusí uniknout z tohoto vesmíru.

CERN po dvouleté hibernaci znovu spustil Velký hadronový urychlovač (LHC), nejvýkonnější urychlovač částic na světě, aby během dubnového zatmění Slunce “pátral po ‘neviditelné’ hmotě, která skrytě pohání náš vesmír”.

“Aktivace CERNu je obrovská věc. Ano, víte, ten, o kterém se říká, že hledá božskou částici, zatímco ve skutečnosti otevírá portály a nabourává časové linie,” komentuje to jeden z představitelů amerických vesmírných sil.

Je také pouhou náhodou, že si NASA vybrala zatmění Slunce 8. dubna pro představení mise APEP?

APEP je také jméno hadího božstva ze staroegyptské mytologie, úhlavního nepřítele slunečního božstva Ra. Říkalo se, že Apep pronásledoval Ra a každou chvíli ho téměř pohltil, což vedlo k zatmění.

NASA vypouští k tomuto zatmění 3 rakety: Ra, Ba a Sekhmet.

1. Ra vede útok a startuje 45 minut před zatměním.

Ra, bůh Slunce ve staroegyptské mytologii, představuje světlo, teplo a vitalitu. Raovy interakce s Apepem, hadím božstvem, byly často zobrazovány jako boj mezi světlem a temnotou.

2. Ba bude vypuštěn do temnoty vrcholu tohoto zatmění.

Ve staroegyptské mytologii představuje Ba osobnost nebo duši jedince, často zobrazovanou jako pták s lidskou hlavou. Věřilo se, že Ba je součástí osobnosti člověka, která se po smrti může oddělit od těla a putovat do posmrtného života.

3. Sekhmet se za zatměním opozdí o 45 minut.

Sekhmet byla dalším staroegyptským božstvem, často spojovaným s ohněm, válkou a léčením. Věřilo se, že má moc zahnat Apepa a chránit Ra během jeho cesty podsvětím.

Příští týden vyjde report bezprostředně před zatměním, ale pokusíme se vás informovat o tom, co můžete očekávat. Jediné, co víme jistě, je, že svět se brzy dramaticky změní. Budeme tvrdě bojovat za to, aby tato změna znamenala obrovské zlepšení.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/zapadni-vlady-jsou-zvracenym-aprilovym-zertem-i-kdyz-hrozi-valka/