Zhroucení západního finančního systému se odehraje s matematickou jistotou, protože nedávné zvýšení sazeb způsobilo finančním institucím ztrátu nejméně 8 bilionů amerických dolarů. Vlády se to snaží lidem vnutit. Výsledkem bude revoluce. Proto Francii, Německo, Pákistán, Izrael a mnoho dalších míst zachvátily bezprecedentní nepokoje.

Dochází také k celosvětovému probuzení a uvědomění si, že takzvaný „světový řád založený na pravidlech“ znamená vládu genocidních, satana uctívajících zločinců. To znamená, že masivní zatýkání a tribunály pro válečné zločiny jsou nevyhnutelné.

Otázkou nyní je, který vůdce chazarské mafie padne jako první, zda Emanuelle Macron z Francie, nebo Benjamin Netanjahu z Izraele? Ať už to bude kdokoli, v krátkém sledu je budou následovat falešný prezident Joe Biden v USA, Justin Castro-Trudeau v Kanadě, Olaf Scholz v Německu a Ursula von der Leyenová v EU. Další domino, které padne, bude zahrnovat falešného papeže Františka a loutkové vůdce v Pákistánu, v Jižní Koreji, v Japonsku atd.

Protože příčinou politických zmatků je bankrot západní mafiánské vládnoucí třídy, podívejme se nejprve na nejnovější vývoj na této frontě. Základní příběh spočívá v tom, že bez ohledu na to, jak moc se snažíte vyhnout realitě, nakonec vás stejně dožene. ChM se začala vyhýbat realitě nejprve tím, že bankám povolila půjčovat 100 dolarů za každých 8 dolarů; to jsou takzvaná „pravidla BIS“. To je nebezpečné, protože to znamená více než desetinásobnou finanční páku. Pak, protože se to hroutilo, Bill Rockefeller Clinton zvýšil laťku tím, že povolil 1000 a více násobnou páku, Tím se většina západního finančního systému změnila v obří „halucinaci“ známou jako deriváty s nespočtem gazilionů dolarů (velmi velké číslo), které se zmítají uvnitř bankovních superpočítačů.

Problém je v tom, že zbytek světa, zejména Asiaté, trvá na tom, aby se jim platilo penězi podloženými skutečnými aktivy, které reálně existují. Aby mohla korporace SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ a její majitelé nadále splácet dluhy Asii a dalším, skutečnými věcmi, ukradli ropu Iráku a dalším zemím, vybrali japonské „hnízdo“ (pravděpodobně má na mysli penzijní fondy – pozn. př.), donutili svět kupovat toxické vakcíny atd. Konflikt na Ukrajině byl jejich poslední hurá akcí, protože ho využili k rozprodeji svých zbrojních zásob a k „vyprání“ ukradené kryptoměny prostřednictvím ukrajinské centrální banky.

USA zastavují financování nových studií rizikových virů a vyzývají k dobrovolnému pozastavení:

Protože ani to nestačilo, Rockefellerové, Rothschildové atd. začali od Evropanů a Američanů vymáhat ještě více peněz.

Například vyhodili do povětří plynovod Nordstream, aby donutili Evropany kupovat LNG z USA za čtyřnásobek ceny, než platili Rusku. Proto se celkový dovoz LNG z USA do EU v roce 2022 zvýšil o 154 % oproti roku 2021. Netřeba zdůrazňovat, že životní úroveň Evropanů se odpovídajícím způsobem snížila. To je jeden z důvodů, proč je nyní Evropa v plamenech (o tom ale později).

Největší vydírání nyní přichází od soukromého amerického Fedu, který zvyšuje úrokové sazby. V důsledku nedávného zvýšení sazeb přišly podle odhadů indického listu Express Newspaper americké banky o nejméně dva biliony dolarů, zatímco banky mimo USA přišly od roku 2022 o šest bilionů dolarů investic do úrokově citlivých aktiv.

Oproti tomuto konzervativnímu odhadu ztrát ve výši osmi bilionů dolarů mají americké banky pojištěné u FDIC aktiva v hodnotě téměř 24 bilionů dolarů, zatímco FDIC má ve svém válečném fondu pouze 125 miliard dolarů. Dokonce i těchto 125 miliard dolarů je pryč, protože americké banky si půjčily 153 miliard dolarů za trestných 4,75 procenta. To je více než během krize banky Lehman Brothers v roce 2008. A to ani nebereme v úvahu čtyřmiliardové ztráty, které banky mají z derivátových hazardů. Na znamení toho, že tentokrát jdou ke dnu i centrální banky, nizozemská centrální banka loni ztratila téměř půl miliardy eur, což je její první ztráta od velké krize v roce 1931. A to je teprve začátek.

Tato finanční krize nevyhnutelně povede ke kolapsu Světové banky, MMF, BIS a většiny mezinárodních finančních institucí i mnoha vlád.

Proto západní Výbor 300 navrhl Asijským starším zahájit jednání o vytvoření nové světové finanční architektury. Konkrétně podporují myšlenku zřízení budoucí plánovací agentury se sídlem v Asii. Ta by převzala jen funkční části MMF, Světové banky, BIS atd. a pomohla by přesměrovat západní zdroje od věčných válek a krádeží zdrojů k budování lepší budoucnosti pro celou planetu.

I kdyby Asiaté na jednání hned nepřistoupili, Západ směřuje k úplné změně režimu. Asiaté se pak budou muset s novým vedením nějak dohodnout, ať už to bude válka, nebo mír.

Dobrá, podívejme se nyní, jak se vyvíjí revoluce. Začneme v Izraeli, který je po Švýcarsku hlavním sídlem ChM.

Jejich zdroje z Mossadu hlásí: „V zemi probíhá totální revoluce. To vše se děje právě teď.“

Zde je několik bodů, které ukazují totální chaos v této zemi:

  • „Izraelský konzul v New Yorku rezignoval, prý nemůže sloužit Netanjahuovi.“

  • „Několik starostů vyhlásilo hladovku kvůli revizi soudnictví.“

  • „Masové protesty v Izraeli poté, co premiér Netanjahua odvolal z funkce ministra obrany, který se postavil proti revizi soudnictví.“

„Izrael je v největším nebezpečím od války v roce 1967“ – bývalý premiér Naftali Bennet:

Hebrejská Stanice 12 s odvoláním na vysokého představitele strany Likud: „Netanjahu ztratil kontrolu.“

„Kolují zvěsti o vzpouře v izraelských obranných silách.“

„Izraelské národní odbory vyhlásily generální stávku, která zastaví ekonomiku.“

Situace dospěla tak daleko, že „avatar Netanjahu byl nucen uprchnout do úkrytu, když do jeho domu vtrhly davy rozzuřených občanů“.

To je pád Babylonu a konec více než 3000 let trvajícího otroctví Židů, říkají židovské odbojové síly.

Ve Francii je situace ještě dramatičtější. Odhaduje se, že do ulic vyšlo přes 9 milionů lidí, z toho 3,5 milionu jen v Paříži.

Ještě zlověstnější pro Rothschildova otroka prezidenta Macrona je, že někteří policisté složili zbraně a podporují protestující lid. Davy křičí „Až Macron padne… dozvíte se to VŠICHNI“!

Radnice v Bordeaux hoří:

Lidé volají „Ven z NATO“ a „Frexit“:

Jednou z věcí, kterou se již dozvěděli, je, že francouzská první „dáma“ Brigitte Macronová začala svůj život jako muž. To proto, že její žaloba proti dvěma ženám, které tvrdily, že podstoupila operaci na změnu pohlaví, byla bez projednání zamítnuta. Důležité je, že skutečnost, že tak tvrdě bojoval za to, aby to zůstalo utajeno, znamená, že Macronová byla v této věci vydírána.

Francouzské celostátní televizní vysílání již také informovalo o tom, že francouzská elita každoročně mučí a zabíjí tisíce dětí, aby získala adrenochrom. To pro vedení ChM ve Francii nedopadne dobře. Macron doufá, že příští týden odletí do Číny pro pomoc, ale je dost pravděpodobné, že bude zatčen dříve, než tam dorazí.

Ke změně režimu dochází také v Německu. Například německá opoziční strana AfD prohlašuje: „Pokud má Seymour Hersh pravdu o tom, že se podílel (Scholz) na zničení plynovodu Nordstream, pak se německý kancléř Olaf Scholz dopustil velezrady a musí odstoupit“.

Dnes (27. března) se také v Německu koná masivní stávka. Jedná se o poslední z měsíců protestů a stávek, které zasáhly hlavní evropské ekonomiky, protože vyšší ceny potravin a energií snižují životní úroveň.

Tato hrozící ztráta moci je důvodem, proč chtějí předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová, Macron a další evropští představitelé navštívit Čínu a pokusit se získat pomoc.

Takzvaný americký prezident Biden se také snaží domluvit telefonát s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem, ale zatím se mu dostává chladného odmítnutí.

Zde z oficiální čínské tiskové agentury Sinchua můžete vidět, proč Čína jeho výzvu nepřijímá:

Spojené státy jsou jedinou zemí, která použila biologické a chemické zbraně v několika válkách, a jedinou zemí, která se staví proti zavedení mnohostranného ověřovacího mechanismu pro Úmluvu o zákazu biologických zbraní.

Spojené státy jsou válečným štváčem číslo jedna na světě. Během své více než 240leté historie nebyly ve válce pouze 16 let a podílely se na přibližně 80-ti procentech všech ozbrojených konfliktů po druhé světové válce.

V každém případě jsou dny loutek Rockefellerova režimu a Bidena sečteny. Z více zdrojů se dozvídáme, že celé politické drama o tom, že americký prezident Donald Trump má být zatčen, „není nic jiného než cirkusové představení. Vše je nacvičené a představení řídí Aliance bílých klobouků“. Právě to se skrývá za titulky, jako je tento:

Trump představil plán na „demontáž hlubokého státu“, protože se blíží možné obvinění.

Také v Kanadě jsou „vytaženy nože“ na válečného zločince Justina Castro Trudeaua. Mimo jiné přivádí Kanadu k bankrotu, aby posloužil svým pánům ze Světového ekonomického fóra. Jen on sám udělal dluh ve výši 659 miliard dolarů:

Vynikající potence bude i ve věku 70 let, pokud každý den …

Podíl na celkovém světovém HDP: G7 (30,7 %) vs. BRICS (31,5 %)

Útok na západní vůdce je součástí „globální inscenace, která je jako cirkusové představení den ode dne napínavější“, komentují zdroje ze CIA.

Velká část této show se odehrává v Pákistánu, kde Imran Chán – podporovaný globální Aliancí bílých klobouků – dnes uspořádá největší shromáždění v historii země, a to uprostřed zásahů nezákonné vlády, která je v současnosti u moci, proti jeho příznivcům.

Současný falešný premiér Šaríf tvrdí, že Chánova politická strana nebyla politickou stranou, ale spíše „gangem militantů“. Mluví samozřejmě o sobě a své loutkové vládě, která prodává heroin.

Součástí přehlídky je také vojenský ohňostroj na Blízkém východě. Minulý týden došlo k bezprecedentnímu vojenskému střetu mezi Íránem a USA na syrském území. Doposud Íránce brzdili Rusové, ale nyní, když Írán a Saúdská Arábie uzavřely vojenské spojenectví, se zdá, že Čína a Rusko dostaly zelenou k tomu, aby vykopaly americké zloděje ropy ze Sýrie a Iráku.

Saúdská televize mezitím vylíčila Bidena, jak natahuje ruku, aby podal ruku neexistující osobě, ztrácí se na pódiu a padá po schodech Air Force One, zatímco se na něj dívá stejně zbytečná Kamala Harrisová.

Falešný prezident Biden na tento vývoj reagoval slovy: „Nenechte se mýlit, Spojené státy neusilují o konflikt s Íránem, zdůrazňuji, neusilují o něj.“

Nyní to vypadá, že USA mrkly a stahují se ze Sýrie, pokud se dá z této zprávy něco vyčíst:

Dne 25. března bylo ze Sýrie vyvezeno nejméně 80 cisteren se stovkami tun ukradené syrské ropy v rámci konvoje 148 vozidel, který překročil nelegální hraniční přechod Al-Walid.

Všimli jsme si také, že Egypt opustil MMF a oficiálně se stal novým členem Nové rozvojové banky (NDB / New Development Bank), kterou vytvořily členské státy BRICS (Brazílie, Rusko, Indie, Čína a Jihoafrická republika).

Také v Mexiku mexická námořní pěchota a policisté obsadili přístavní terminál americké stavební firmy Vulcan Materials poblíž Playa del Carmen v jižním Mexiku. Je zřejmé, že v tomto příběhu jde o mnohem víc, než se uvádí, pravděpodobně o peníze z prodeje drog atd.

Hodně se toho děje také v Africe. Minulý týden se v Moskvě setkalo 40 hlav afrických států s Putinem a Si. Nyní na znamení toho, že Rusové, kteří vyhnali Francouze z většiny Afriky, jdou po britských „bývalých koloniích“, ugandský prezident Yoweri Museveni prohlásil, že je vděčný za pomoc Ruské federaci v boji Afriky proti kolonialismu….. „jsme velmi spokojeni s naší spoluprací s Ruskou federací… v oblasti obrany“.

Ve stejné době Čad znárodňuje veškerý majetek nadnárodního ropného gigantu Exxon Mobil, včetně jeho povolení k těžbě uhlovodíků a dalšímu průzkumu. To znamená, že Rockefellerové již nemohou v této zemi krást ropu.

Právě s ohledem na tento vývoj Si Ťin-pching médiím řekl: „Přichází změna, která tu nebyla 100 let, a my tuto změnu řídíme společně,“ na což Putin odpověděl: „Souhlasím.“

Generál Michael Langley, šéf amerického velitelství pro Afriku (AFRICOM), mezitím přiznává, že Afričané, kteří absolvují americký výcvik, se později zapojují do převratů proti civilním vládám.

Vidíme také kamiony, které převážejí uhlí z Richard’s Bay v Jihoafrické republice do EU. 9,6 milionu tun za 9 měsíců. Je možné, že podobně jako Američané prchají ze Sýrie s posledními zásobami ukradené ropy, ChM prchá z Jihoafrické republiky s ukradeným uhlím.

Dodali, že čínský mírový návrh pro Ukrajinu „není podporován pouze Ruskem, ale celým globálním Jihem“.

Speciální vojenskou operaci na Ukrajině stejně vyhrálo Rusko. Za současného stavu je 100 000 ukrajinských vojáků uvězněno ve strategickém a důležitém městě Bachmut alias Arťomovsk.

Nyní se dozvídáme, že ruský ministr obrany Sergej Šojgu a turecký ministr obrany Hulusi Akar dosáhli dohody o Černém moři. Jak poznamenává vysoce postavený zdroj ze CIA: „Kdo ovládne Černé moře, vyhraje tento konflikt.“

Krysy z ChM zahnané do kouta mezitím zvyšují nároky na své válečné zločiny. Polská rozvědka tvrdí, že „Ukrajina už dva měsíce používá chemické zbraně. Přesné chemické složení používaných látek zatím není známo, ale způsobují vážná zranění vojáků i civilistů. Použití chemických zbraní je válečným zločinem spáchaným ukrajinskou stranou.“

ChM se také snaží šířit radioaktivní látky maskované jako „střely s ochuzeným uranem“. Proto bude zástupkyně šéfa britské obrany Annabelle Goldieová obviněna z válečných zločinů.

V Polsku mezitím „současná vládnoucí strana plánuje zanechat nepořádek, Pandořinu skříňku, zdánlivě se hádá s ostatními a ví, že budou vládnout společně: obrovská rozpočtová díra, špatné investice a plánování, a volby probíhající jako pěvecká soutěž“, uvádí polská rozvědka. Plánem ChM je prý „použít vakcíny s nízkou koncentrací ricinu k doražení zbytku lidí. Mohou to udělat s pomocí Ukrajinců převlečených do polských uniforem. Chanuk-vláda ve Varšavě má plán, který se v současné době realizuje, na likvidaci polského národa. Polský stát se má skládat ze Židů a Ukrajinců, Úředními jazyky budou hebrejština a ukrajinština.“

Poláci si mohou být jisti, že globální Aliance bílých klobouků těmto plánům ChM na vytvoření větší Chazarie učiní přítrž. Polsko bude osvobozeno.

V USA mezitím Americká lékařská komora uvedla, že „naléhavou hrozbou“, která se šíří po celé Americe, je supersmrtící houba s 60-ti procentní smrtelností. Korporátní média o tom mluví jako o „hitu HBO“. V něm se postavy nakazí kmenem houby cordyceps, který se vyvinul tak, že infikuje lidi, ovládá jejich mysl a mění je v „krvežíznivé zombie, kterým z těla vyrážejí liány a mohou nakazit ostatní“. Je zřejmé, že strach, který ChM chrlí, nyní degeneruje až k frašce.

Konečně se dozvídáme o zesílení bojů v podzemních základnách v USA a nyní i v Kanadě. Dokonce dostáváme zprávy z Kanady, kde přinejmenším připouštějí, že nedávná zemětřesení nejsou přirozená, ale téměř jistě lžou o jejich příčině. Všimněte si, že to bylo 4 km pod zemí.

Největší zaznamenané zemětřesení v Albertě není přirozené, je způsobeno odpadními vodami z ropných písků, tvrdí MSM:

Dostáváme také stále více zpráv o neobvyklé aktivitě na obloze. Na závěr vám přinášíme několik nejnovějších zpráv.

1. UFO viděné z paluby letadla na obrazovce:

2. Několik UFO nad oceánem:

3. Plazmová energie mimozemských plavidel:

4. UFO nad Itálií ve tvaru doutníku:

5. Flotila „hadů“ nad Sacramentem, Kalifornie, USA:

6. Interdimenzionální portál:

Pokud se věci budou vyvíjet tímto způsobem, možná budeme mít brzy všichni v obývacích pokojích hvězdné brány a v garážích létající talíře. Můžeme jen doufat.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/zapadni-financni-system-se-hrouti-ztratil-8-bilionu-dolaru-revoluce-bude-nasledovat/