Začala žaloba za globální zločiny proti lidskosti, kterou podal a přijal Nejvyšší soud Kanady. Tým více než 1 000 právníků a více než 10 000 lékařských odborníků pod vedením Reinera Fuellmicha z Německa, jednoho z nejmocnějších právníků v Evropě, zahájil největší soudní proces v historii nazvaný „Norimberk 2“ proti WHO (Světové zdravotnické organizaci) a skupině Davos (Světovému ekonomickému fóru vedenému Klausem Schwabem) za zločiny proti lidskosti.

Dr. Reiner Fuellmich je německo-americký právník, který vyhrál mnohamilionové kauzy proti Deutsche Bank a proti Volkswagenu za podvod Dieselgate. Je jedním ze zakladatelů „Německé korunní vyšetřovací komise“. Fuellmich a jeho tým shromáždili tisíce vědeckých důkazů, které prokazují naprostou nespolehlivost PCR testů a podvody, které za nimi stojí. Fuellmich tehdy hovořil o vakcínách a prohlásil, že „nemají nic společného s očkováním, ale jsou součástí genetických experimentů“. Kromě chybných testů a falešných úmrtních listů vystavených zkorumpovaným zdravotnickým personálem porušuje samotná „experimentální“ vakcína článek 32 Ženevské úmluvy.

Článek 32 Úmluvy IV z roku 1949 zakazuje „mrzačení a lékařské nebo vědecké pokusy, které nejsou nezbytné pro léčbu osoby“. Podle článku 147 je provádění biologických pokusů na lidech závažným porušením Úmluvy. Tato „experimentální“ vakcína porušuje všech 10 norimberských kodexů, které stanoví trest smrti pro ty, kdo tyto mezinárodní smlouvy poruší. Fuellmich také dodal, že to vše bylo již nějakou dobu plánováno k realizaci v roce 2050. Ale pak se řetězce staly chamtivými a rozhodly se předjímat plány nejprve v roce 2030 a nakonec v roce 2020 v takovém spěchu, že se dopustily tolika chyb.

Výrobci vakcín například nepředpokládali, že se objeví tolik vedlejších účinků a úmrtí. „Evropa je hlavním bojištěm této války. To proto, že je zcela v úpadku. Penzijní fondy byly zcela rozkradeny. Proto chtějí ovládnout Evropu dřív, než si lidé uvědomí, co se děje.“ (V České republice skončily prezidentské volby, a už vláda mluví o zvýšení věku odchodu do penze – pozn. př.)

Ale kdo jsou ti lidé, kteří tahají za nitky? Podle Fuellmicha se jedná o skupinu zhruba 3000 super-bohatých lidí. Davoská klika kolem Klause Schwaba patří do této skupiny.

Co chtějí? Plnou kontrolu nad lidmi. „Podplácejí lékaře, nemocniční personál i politiky. Lidé, kteří nespolupracují, jsou ohroženi. K manipulaci s lidmi používají nejrůznější psychologické techniky.“

„Média hlavního proudu,“ shrnuje Fuellmich, „vyprávějí falešnou realitu a tvrdí, že většina lidí je pro restrikce a vakcíny. To rozhodně není pravda.

Například v Německu téměř každý, s kým mluvím, ví, že rouška (respirátor) před ničím nechrání, protože téměř každý je dnes informován z alternativních médií. Stará média vymírají.“

Fuellmichova rada?

„Šiřte co nejvíce pravdu a fakta, a neplýtvejte energií na lidi, kteří jsou zoufale očkovaní. Nemůžeme zachránit všechny. Mnoho lidí zemře.“

Zdroj: corona-ausschuss.de

Když jsme u té propagandy, doporučuji jeden zajímavý film na téma „propaganda“ a „PíáR“ – Propaganda, továrna na souhlas.

https://tadesco.org/zaloba-za-globalni-zlociny-zacala/