Sága globalistického krále Klause Schwaba vyvrcholila jeho smrtí ve středu odpoledne poté, co prezident Donald J. Trump údajně nařídil viceadmirálovi Darse E. Crandallovi, aby “vytáhl zástrčku”, uvedl zdroj z GITMO pro Real Raw News.

Schwab, který trpěl selháním orgánů a akutní absencí adrenochromu, byl od příjezdu do Námořní nemocnice Guantánamo Bay 19. dubna napojen na přístroje a personál pochyboval, zda se zotaví, aby mohl být uznán za schopného stanout před soudem, přičemž tato vyhlídka se s každou další hodinou zmenšovala.

Schwabova až příliš milosrdná smrt přišla dva dny poté, co se na něj v nemocničním pokoji pokusil spáchat atentát údajný příslušník Červených klobouků. Krátce na okraj, JAG kritizoval “senzační titulek” RRN, který tvrdil, že Červené klobouky “infiltrovaly” GITMO, neboť toto tvrzení postrádá pádný důkaz. V současné době spojuje eventuálního atentátníka s Červenými klobouky pouze jeho pochybné přiznání, kterým by se mohl snažit z neznámých důvodů obvinit. “Jestli je to skutečně Červený klobouk, to se dozvíme, ale může to být osamělý vlk nebo chytrá nastrčená figurka Deep State. Název vašeho článku navozuje dojem, že GITMO přepadla armáda Červených klobouků, ale tak to není. Prosím, zlepšete se,” vzkázal nám JAG. Do budoucna se budeme snažit o lepší zprávy. Ale to jsem odbočil od tématu.

Ve středu večer prezident Trump telefonoval admirálu Crandallovi, aby se zeptal na Schwabův stav a na to, zda bude 86letý nositel smrti někdy natolik zdravý, aby mohl stanout před vojenským tribunálem za své nesčetné zločiny proti lidskosti. Admirál podle našeho zdroje Trumpa informoval, že Schwabova prognóza je neradostná a že nejlepší lékaři v GITMO odhadují jeho šance na uzdravení na méně než 1:150 000.

“Pane prezidente, pokud se probere z bezvědomí, je nepravděpodobné, že bude vědět, kdo nebo kde je a co se děje. Je to vegetativní člověk, pane prezidente. Jeden zdejší specialista sice navrhl radikální terapii, která by ho mohla stimulovat k vědomí, ale je to neetické, nemorální a není to něco, co bychom kdy vyzkoušeli – alespoň ne bez vašeho souhlasu,” řekl admirál.

“Co to je?” Zeptal se prezident Trump.

No, pane prezidente, znamenalo by to získat a podávat adrenochrom,” řekl admirál.

“To se nestane,” řekl autoritativně prezident Trump. “Schwab je ubožák a zaslouží si obrovskou popravu, ale nemá smysl to protahovat. Vytáhněte ‘zástrčku’. Je to moje rozhodnutí.”

O hodinu později, jak uvedl náš zdroj, lékaři Schwabovi odstranili dýchací trubici; srdce mu přestalo bít a krátce nato zemřel.

“Bude držen na ledu jako ostatní,” řekl náš zdroj.

Na otázku, zda prezident Trump a admirál Crandall diskutovali o zdravotníkovi, který chtěl Schwabovy vnitřnosti zkapalnit kyselinou, náš zdroj odpověděl: “Nebavili. Zjistíme jeho loajalitu a pak se rozhodneme, kam se vydáme.”

https://tadesco.org/klaus-schwab-zemrel/

https://realrawnews.com/2024/04/jag-pulls-plug-on-klaus-schwab/