Pamatujete určitě na články, kdy tadesco varovalo lidi nejen před očkováním, ale i před nebezpečnými spike proteiny (česky se to dá přeložit jako hrotové bílkoviny). Od profesora z Ruska jsme dostali celý léčebný protokol. Možná si vzpomínáte, přeložili jsme ho pro vás (ODKAZ na protokol).

***** **** ***** ****

Minimální dávka peroxidu zvýší na maximum účinek DMSO a nadále pití Suraminového „čaje“ (jehličí z borovice a badyán) završí dílo zkázy pro spike proteiny.

Všichni byli dopředu varováni, že není radno vyčkávat a nechávat si spike proteiny v těle. Musím se přiznat, že celá rodina a známí neustále tuhle kůru pijí. Je mi jedno, jestli jsem cítit po česneku či jak někteří říkají „chemickým smradem“. Všem říkám: raději budu smrdět a budu zdravý, než vonět a být chodící mrtvola. Věděli jsme již tehdy, že tyto proteiny jsou tak nebezpečné, že se o tom lidem ani nezdá, co mohou v těle způsobit.

Přeložil jsem pro vás video, kdy tým lékařů a vědců dokázal, co spike proteiny ve skutečnosti jsou a co v těle dělají.

Německý profesor s týmem, a nezávisle na něm i američtí vědci, přišli na to samé. Výsledek je děsivější, než si myslíte. Posuďte sami.

Překlad nejdůležitější části videa:

Dokázal jsem, že spike protein, který se v těle vytváří v důsledku injekčního programu tohoto experimentu, byl upraven tak, že je kompatibilní s mozkem. Studie jasně prokázaly, důkazy jsou zcela jasné, že blokuje tvorbu nových mozkových buněk v centrech autobiografické paměti a že tato blokáda ničí náš mentální imunitní systém!

Jinými slovy, na jedné straně se mění životní podmínky tak, že se snižuje míra produkce, a zároveň je produkce těmito mechanismy blokována, a tento dvojí útok plus propaganda zajišťují přepsání našeho paměťového centra.

Individualita je redukována a zůstávají lidé, kteří jsou ve skutečnosti tvořeni pouze strachem, strachem z globálních výzev.

A protože se jedná o globální výzvy, nemůžete od těchto lidí očekávat nic jiného než: prosím, dejte nám globální vedení, které za nás problém vyřeší, i když jen povrchně.

A na tom to všechno stojí.

Jedná se o Velký Reset. Implantace nového operačního systému do mozku, který vyžaduje, aby byly nejprve vymazány všechny kontroverzní myšlenky, stejně jako to děláte s počítačem. Nasazení nového operačního systému znamená nejprve smazat starý systém naformátováním pevného disku.

Kvůli spike proteinům, jejichž existenci se snaží společnost ignorovat a nevěnuje jim pozornost, je v Německu u žen nárůst potratů o 1700 %!! Ano, to vše dělají mimo jiné i spike proteiny.

Osobně znám v Bernu jednu rodinu, kdy manžel bral neustále DMSO, ale žena nechtěla v práci mezi kolegyněmi smrdět a nikdy ho nebrala. Před několika měsíci tato žena zcela změnila své chování a v podstatě otočila svůj postoj ke společnosti a všemu o 180°. Došlo u ní ke změně osobnosti a manžel říká, že ji nepoznává, že to vůbec není ona.

Ten stejný případ jako přes kopírák mám v práci s kolegyní, ta právě protokol bere, ale její manžel nikoliv a také se změnil a otočil své názory o 180°. Ano, nikomu nemůžete nic poroučet, ale jak neustále na tadescu píšeme: Lidem ke konci časů spadnou masky. A právě se nacházíme v tomto bodu zvratu.

Přesto přes všechno vám přeji nádherné dny a pouvažujte, jestli už skoro před otevřením dveří do zlatého věku je nutné si nechat zničit život.

Tímto zdravím všechny tadesčáky ze stále zasněžených hor,

carsten

https://tadesco.org/vsechny-ctenare-jsme-v-minulosti-nadcasove-varovali/