Skupina agentů CIA  přepadla, zajala a uvěznila vrchního soudce vojenských tribunálů generála Bergera, kterého následně Bílé klobouky osvobodily. Špion CIA zajatý během záchrany generála Davida H. Bergera tvrdí, že on a jeho již neživí kamarádi byli „mimo službu“, když se zapojili do neoficiální operace ve které poblíž Lakeland Village v Kalifornii, několik kilometrů východně od pohoří Santa Anna, přepadli osobní vozidlo generála Bergera.

Tento agent, nyní uvězněný na neznámém místě, údajně řekl vyšetřovatelům NCIS, že jeho tým sledoval generálovo auto od okamžiku, co opouštělo tábor Pendleton a jelo na severovýchod do neobydkených oblastí, kde byly domy daleko od sebe a silnice byly bez hustého provozu. Řekl, že vozidlo přepadli tak, že vedle něj zastavili na úzkém, klikatém úseku silnice a prostřelili mu přední pneumatiku, což způsobilo, že sjelo do příkopu.

Generál Berger, řekl, vylezl z vozidla nezraněn a vystřílel 10 nábojů do špiona, který na něj zaútočil ozbrojený jen taserem. Agent padl mrtev. A generál Berger se schoval za své vozidlo a znovu nabil pistoli.

Zajatý špion řekl, že tým měl u sebe „směrovou akustickou zbraň“, která znehybnila generála Bergera, když se snažil bránit proti třem zbývajícím útočníkům. Generál bojoval statečně, vystřelil několik dalších nábojů, než se zhroutil na zem. Generála Bergera naložili do vozidla a odvezli, zatímco pohotovostní „čistící“ tým vyčistil oblast a odstranil všechny stopy po incidentu. Jeho Ford F-250 odvezli do nedalekého autodrtiče.

Zdroj v kanceláři generála Erica M. Smithe řekl agentuře Real Raw News, že zrádní agenti byli odhodláni zajmout Bergera živého, protože „[ministr obrany] Lloyd Austin ho tak chtěl.“

„Pokud vězeň mluví pravdu, a to je právě te, Austin vypsal na hlavu Gen. Bergera odměnu ve výši 10 milionů dolarů, splatnou pouze v případě, že bude zajat živý a nedotčený. Dále uvádí, že skupina operovala soukromě, mimo agenturu, aby si odměnu vyzvedla. Řekl, že ředitel CIA Burns, osvědčený Deep Stater, o jejich činech nic nevěděl.

Vyšetřovatelé NCIS, se vězně ptali, proč generála Bergera celého zmlátili, roztříštili mu čéšky a málem mu vypíchli jedno oko, kdo to nařídil.

„Z nařízení mistra, Austina“ odpověděl agent.

Bílé klobouky, řekl náš zdroj, se teď musí vypořádat s protichůdnými informacemi: I když vězeň trvá na tom, že agentura sama o únosu nevěděla, oznamovatel, který dal Bílým kloboukům tip na polohu generála Bergera uvedl, že je vysoce nepravděpodobné, že by hrstka osamělých agentů mohla únos zosnovat a ukrýt generála v úkrytu bez souhlasu Burnse nebo jeho přímého podřízeného, zástupce ředitele Davida Cohena.

Také se diví, proč se jejich vězeň dobrovolně ke všemu doznal

„Bereme jeho slova s rezervou, dokud si vše neověříme,“ uvedl zdroj. „Má štěstí, že se mu nedostalo stejného zacházení jak se chovali oni ke generálovi.“

Na závěr zdroj doplnil, že generál Berger se léčí s popáleninami, zlomeninami, tržnými ranami a údery tupým předmětem a očekává se, že se uzdraví.

https://realrawnews.com/2023/01/captured-cia-spook-claims-defense-sec-lloyd-austin-put-bounty-on-gen-bergers-head/