Nenechte se zmást vedlejší show Silicon Valley Bank (SVB), ve skutečnosti se děje to, že Rockefellerova a Bidenova hororová show imploduje. Řekněme si to jasně, takzvaný prezident Joe Biden, Janet Yellenová, Rockefellerovi atd. jsou zločinci, kteří budou brzy čelit spravedlnosti. Abyste viděli, jaký je tento režim výsměch, podívejte se, jak takzvaný „vůdce svobodného světa“ říká: „Několikrát mi museli sundat temeno hlavy, aby zjistili, jestli mám mozek…“.

Není divu, že ruská zařízení pro lidi s demencí používají Bidena na svých plakátech.

Myslíte si, že tito lidé zůstanou u moci tím, že se budou zachraňovat svými penězi? Ne, všichni zbankrotují a půjdou do vězení. Jen se dívejte a uvidíte.

V případě SVB se stalo to, že insideři vybrali z banky všechny své peníze, aby Janet Yellenová jejich prostředky doplnila. Zdroje kanadské tajné služby tvrdí, že šlo jen o masivní úplatkářskou operaci, která nikoho neošálí. Zamyslete se nad tím: Finančním ředitelem banky SVB není nikdo jiný než bývalý finanční ředitel banky Lehman Brothers!

Banka Silicon Valley neměla devět měsíců před svým krachem žádného šéfa „hodnocení rizik“, protože její šéf pro Evropu, Blízký východ a Afriku byl zaneprázdněn organizováním měsíční kampaně Pride a „Dne viditelnosti lesbiček“.

Aktuální seznam společností s vklady v Silicon Valley Bank (bilion = miliarda).

Co je na tom nejhorší?

Jedná se pouze o společnosti, které dosud zveřejnily svou angažovanost. SVB má vklady v hodnotě téměř 200 miliard dolarů, přičemž 97 % těchto vkladů je nad limitem 250 000 dolarů. Nejsou tedy pojištěné.

To nemůže skončit dobře.

Banky seřazené podle derivátů

Následuje žebříček všech bank ve Spojených státech amerických z hlediska „derivátů“. Toto srovnání vychází z údajů vykázaných k 30.9.2022:

Celá tato vedlejší show měla odvést pozornost od mnohem závažnější zprávy o bankrotu KORPORACE SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH a s ní i celé řídící sítě chazarské mafie.

Lidé stojí frontu před First Republic Bank a chtějí své peníze:

Proto se 10. března sešla šéfka nacistické EU Ursula von der Leyenová s falešným „prezidentem“ Joem Bidenem, aby „zahájili rozhovory o založení globálního klubu pro klíčové suroviny“. Jinými slovy, „zahajují rozhovory“ poté, co již byli odříznuti od krádeže surovin ze zbytku světa.

Jasným důkazem toho je, že australská státní mincovna Perth Mint byla minulý týden přistižena při prodeji 100 tun nečistých zlatých prutů v Šanghaji v zoufalé snaze získat finanční prostředky pro americký Fed.

To je jen špička ledovce. Trezory BIS (Banka pro mezinárodní platby) a švýcarské centrální banky jsou prázdné a nikdo dosud nevysvětlil, kam zlato zmizelo. Na nejvyšší úrovni světového finančního systému se přijímají pouze skutečné věci jako zlato, takže pokud nemají zlato, nemají nic.

Jsou odříznuti nejen od zlata, ale i od ropy. Právě to stálo za oznámením Íránu a Saúdské Arábie, že se chystají ve spolupráci s Čínou založit vojenskou alianci.

Íránské zdroje nám sdělily, že tajnou klauzulí této dohody je, že Írán byl uznán za jadernou mocnost a že Saúdská Arábie bude mít také jaderný odstrašující prostředek, aby zabránila jadernému vydírání ze strany ChM. Íránská tisková agentura Monitor uvádí, že „dnes arogance ví, že nemá jinou možnost než diplomacii, a uznala Írán jako jadernou zemi“.

Po tomto oznámení napsal šéf Íránsko-čínské obchodní komory na Twitteru: „Soudruzi, nalijte na trh všechny dolary, které jste ušetřili.“

To znamená, že Rockefellerův petrodolar je na smetišti dějin.

Americký dolar je nyní oficiálně dolarem OSN a již není kontrolován společností UNITED STATES CORPORATION. Dolar OSN je podložen zlatem a komoditami, ale již není kontrolován chazarskou mafií.

Jinými slovy, všechny ty „dolary“, které Janet Yellenová rozdává svým spolupachatelům, nejsou reálně ničím podloženy. To bude každému dříve nebo později zřejmé. Finanční systém ChM se hroutí, to je matematická jistota.

Bankrot SVB je jen odvedením pozornosti od nyní potvrzeného mnohem většího krachu Credit Suisse, která podle Depository Trust and Clearing Corporation (DTCC) k 24. březnu uzavře účty.

Credit Suisse bude jen první velkou kostkou domina. „Bankovní kolaps v USA již začal. Není cesty zpět. ChM nemůže zastavit to, co přichází. Bylo mi doporučeno sledovat Credit Suisse a Deutsche Bank,“ říká zdroj z Mosadu.

Hal Turner uvádí, že celý domeček z karet se brzy zhroutí:

Podle informací od peněžního gigantu VANGUARD se lidé s penzijním fondem 401-k, kteří se v posledních dvou měsících pokoušeli provést „výběr z důvodu nouze“, setkali s překážkami ze strany VANGUARD.

Něco velkého se stane, pravděpodobně v krátké době. A pravděpodobně se to spojí s nějakou show, (geo)politicky. Přemýšlejte o Číně. Kybernetické útoky, něco takového. Mohlo by se klidně stát, že to bude konec Bidenovy administrativy. Budeme si muset počkat a uvidíme, ale věci budou šílené,“ říká Anthony Migchels.

„Všechny centrální banky na světě jsou nyní v bankrotu – jen se to zatím nedozvěděla veřejnost, a možná je to dobře. Jedná se o postup ‚měkkého přistání‘ řízeného vojenskou aliancí bílých klobouků, aby se zabránilo obrovským škodám, utrpení a obětem na životech,“ tvrdí kanadský zpravodajský zdroj.

„Odhalení bankrotu bude probíhat veřejně po etapách, aby nedošlo najednou k úplnému zhroucení občanů po celém světě,“ dodává zdroj.

„Jak stále více lidí přichází na to, co se skutečně děje uvnitř matrixových finančních systémů a vlády, nebude to legrace. Bude to intenzivnější než poslední tři roky, kdy jsme se zabývali agendou CONvid,“ uvádí dále zdroj.

Pro zbytek světa je to již dávno. Čínský ministr zahraničí Qin Gang vysvětluje, že rozvojové země představují více než 80 % světové populace a více než 70 % světového hospodářského růstu a mají „právo na… hlasitější hlas v mezinárodních záležitostech“. Dodává, že svět si přeje mírový rozvoj, který „není uskutečňován válkou, kolonizací a nebo drancováním“.

Rusko souhlasí s tím, že „je třeba, aby se africké, asijské a latinskoamerické rozvojové země více zapojily“ do Rady bezpečnosti OSN.

Pokud si vzpomenete na veto OSN, které Spojené státy v posledních desetiletích uplatnily ve prospěch Izraele, zjistíte, že Izrael ovládaný ChM je zde jako „slon v porcelánu“.

Tato země nyní směřuje k revoluci. Podle kontaktů v Izraeli se během příštích dvou týdnů v zemi s největší pravděpodobností rozhostí naprostý chaos. „Každý den demonstruje proti nelegitimní Netanjahuově vládě více skutečných Judejců. S Netanjahuovou agendou nesouhlasí ani vrchní velitelé v armádě a Mossadu. Lidé už toho mají dost. Chystá se tam něco velkého,“ říká zdroj z Mossadu.

Zde je část toho, co se Netanjahu – spojenec arcizločinců z ChM, jako jsou Elliot Abrams a Victoria Nulandová – snaží vnutit Izraeli:

  • Umožnit otevřeně rasistickým stranám kandidovat do úřadů
  • Vyjmout ze škol základní světské předměty, jako je matematika a angličtina.
  • Dát kontrolu nad distribucí potravinových poukázek do rukou fašistů
  • Zrušit kritérium přiměřenosti pro soudní rozhodnutí;
  • Prohlásit, že z náboženských důvodů by se na Spojené státy a Izrael nemělo vztahovat žádné mezinárodní právo.

Není divu, že v sobotu vyšlo do ulic po celé zemi na 500 000 pro-demokratických protestujících, což izraelský deník Haaretz označil za „největší demonstraci v historii země“.

Předseda opozice Jair Lapid řekl davům, že země čelí „největší krizi ve svých dějinách…, ale jediné, co tuto vládu zajímá, je rozdrcení izraelské demokracie“.

Netanjahu otevřeně říká, že je satanista a ne Žid. Netanjahu na jednom videu bývalému americkému prezidentovi Baracku Obamovi říká: „Vy jste velký satan a my jsme malý satan.“

Kolonie ChM ve Spojených státech se rovněž otevřeně bouří. Například guvernérka Arizony Kari Lakeová se sešla s Melem Gibsonem, aby s ním projednala novou americkou revoluci.

Chcete-li zjistit, zda máte červy, rozpusťte v šálku…

Mel Gibson jí říká, že právě pracuje na filmu o Rothschildech a na pokračování Umučení Krista.

Když už mluvíme o Kari Lakeové a zmanipulovaných volbách proti ní:

Výplata 38 milionů dolarů byla provedena ze CDC okresu Maricopa pro super důležité „pracovní síly a základní schopnosti“ tři týdny poté, co ji zmanipuloval proti Kari Lakeové v polovině volebního období.

Toto je jen část laviny odhalení. Zjistili jsme také, že v Bostonu bylo nalezeno dalších devět krabic s usvědčujícími Bidenovými dokumenty.

Probíhá spousta dalších bojů, protože ChM se snaží zamést stopy neboť se Bílé klobouky snaží dosáhnout spravedlnosti.

Například Dana Hydeová, významná úřednice Clintonovy a Obamovy administrativy, která působila v Komisi pro 11. září, náhle zemřela v důsledku „silných turbulencí“.

Vůdce senátní menšiny Mitch McConnell byl hospitalizován „na několik dní“ poté, co ve středu upadl během soukromé večeře.

„McTurtleova manželka je napojena na Triádu v Číně, takže si myslím, že jeho „pád“ byl pro něj varováním. Její rodina podniká v globální lodní dopravě a jedna z jejich lodí byla chycena s mnoha tunami kokainu – ve zprávách se objevila jen krátká zmínka a pak už se o tom nic neřeklo,“ tvrdí zdroj z kanadských zpravodajských služeb.

Vojenská aliance Bílých klobouků nyní zatkla kalifornského guvernéra avatara Gavina Newsoma. Oficiální verze zní, že „byl pozitivně testován na COVID-19“ a „bude pracovat na dálku“.

Vazby banky Silicon Valley na kalifornskou první partnerku Jennifer Newsomovou:

Existují náznaky, že se další falešní vůdci snaží uprchnout. V Kanadě to je Justin Castro Trudeau a falešný vůdce opozice Pierre Poilievre. Podívejte se na jejich postoje. Jsou stejné.

Dostáváme zprávy, že Trudeau už utekl, protože minulý týden byl v Kostarice spatřen muž, který Trudeau se chce vyhnout zatčení a soudu za své zločiny s vakcínami a falešnou pandemickou show.

Nyní se rozpadá i celé představení „povstání“ z 6. ledna. „ChM ovládaní demokraté zuří a šílí. Člen sionistického Chabadu Chuck Schumer prosí Fox, aby přestal zveřejňovat záběry dokazující, že komise 6. ledna je obrovská orwellovská psy-op,“ tvrdí zdroj z CIA.

Donal J. Trump uveřejnil tento příspěvek:

„Nevybraný výbor politických hochštaplerů a lumpů byl zcela zdiskreditován. Vědomě odmítli ukázat videa, na kterých záleží. Měli by být souzeni za Podvod a Vlastizradu a ti, kteří jsou vězněni a pronásledováni, by měli být zproštěni viny a propuštěni, a to TEĎ.“

Místo toho jde celé vedení KM do vězení. Pascal Najadi ze Švýcarska – ve spolupráci s Vojenskou aliancí Bílých klobouků – zaslal policejním orgánům všech 194 členských států Interpolu výzvu k zatčení za válečné zločiny spojené s vakcínami a biologickými zbraněmi, genocidu a zločiny proti lidskosti následujících osob a organizací: Např. Bill a Melinda Gatesovi jednotlivě a Nadace Billa a Melindy Gatesových. Světová zdravotnická organizace (WHO) a její úředníci, ředitelé, zaměstnanci a zástupci Tedros Adhanom Ghebreyesus generální ředitel WHO, Anthony Stephen Fauci, Světové ekonomické fórum, Klaus Schwab a vedoucí pracovníci, ředitelé, zaměstnanci a zástupci. Michael Bloomberg, David Rockefeller mladší, Warren Buffett, George Soros, Ted Turner, Oprah Winfrey, Rockefellerova nadace, Global Business Network (GBN), Peter Schwartz – předseda GBN, a další.

Důkazem toho, že zločiny spojené s očkováním mají dlouhou historii, je dánská studie, která zkoumala třicet let staré záznamy a zjistila, že příjemci oblíbené vakcíny Billa Gatese umírají desetkrát častěji než neočkované děti, upozorňují polské zpravodajské zdroje. Nejnovější vakcíny jsou ještě horší. Zde je dramatický příklad toho, čemu se říká vakcinační incident (vaccident). K těm dochází denně i po celých USA.

Vakcíny jsou tím nejmenším z lékařských zločinů, kterých se tyto zrůdy dopouštějí. Podle polských zpravodajských zdrojů objevili horníci v dole Bogdanka, který se nachází asi 40 kilometrů od ukrajinských hranic, nejméně 500 těl mužů v ukrajinských vojenských uniformách. Místní obyvatelé tvrdí, že nalezená těla byla vykuchána, a jsou si jisti, že se jedná o zraněné ukrajinské vojáky, které pod záminkou léčby přivezli do Polska „černí transplantologové“.

To je jen část satanské nacistické hrůzy, která se tam odehrává. Plukovník Douglas McGregor poukazuje na ohromující ztráty sil kyjevského režimu, které se „nyní blíží 200 000“. Satanský prezident Zelenskyj v podstatě přiznává porážku a vysmívá se politickému Západu, konkrétně USA, aby „přišel a vyhrál válku za nás“, jinak „je konec“.

Dalším znamením, že je konec, byla minulý týden salva nezastavitelných ruských hypersonických raket, které zničily řídicí a plánovací střediska, protivzdušnou obranu a radary. Zasvěcenci hlásili těžké ztráty mezi důstojníky, včetně amerických. „Zdá se, že ‚stínový generální štáb‘ proxy-NATO dostal pořádně zabrat,“ uvádí polská rozvědka. Dodávají, že se ukazuje, že obyvatelé Bachmutu se nechtějí nechat evakuovat na Ukrajinu, protože… čekají na osvobození ruskými vojáky.

Zoufalí přisluhovači ChM se ale nechystají jen tak vzdát. V ohromujícím popření reality spojeném se zastřenou hrozbou generální ředitel společnosti Pfizer Albert Burla říká: „Opravdu věřím, že nás čekají lepší časy, protože Covid byl pro nás zkouškou.“

Zde vidíte člověka v masce:

Připomeňme, že bývalá zaměstnankyně společnosti Pfizer Karen Kingstonová tvrdí, že produkty této americké farmaceutické společnosti „jsou podle definice biologickými zbraněmi“.

Tyto hrozby ChM nezachrání. „Norimberk 2.0″ má začít v červnu. Vojenské tribunály budou pokračovat proti těm, kteří se podíleli na zločinech proti lidskosti,“ tvrdí vysoce postavený zdroj z okruhu Bílých klobouků v Pentagonu.

Podle zdroje je to možné díky spojenectví mezi Čínou, Ruskem a Tajnými vesmírnými silami.

Na znamení toho, že Číňané vzhlížejí k nebesům, byl novým ministrem obrany potvrzen generál Li Šangfu, čínský letecký inženýr. To světu signalizuje, že na pozadí stále intenzivnějšího technologického soupeření mezi Čínou a USA bude Čína při modernizaci obrany nadále upřednostňovat letectví a kosmonautiku.

Po této zmínce o vesmíru přejděme k nejnovějším informacím o projektu Blue Beam. V této souvislosti vedoucí jednotky Pentagonu pro vyšetřování UFO, Úřad pro řešení anomálií (AARO), a astrofyzik z Harvardu v nové výzkumné práci tvrdí, že by naší sluneční soustavou mohly prolétávat mimozemské „mateřské lodě“.

A nakonec jsou tu vizuály fenoménů nebo i Blue Beam pro tento týden.

1. Maskovaná mateřská loď:

2. Maskované UFO nad Cincinnati, Ohio, 1.11.2022:

3. UFO nad Itaipavou, Brazílie:

4. UFO s blikajícími světly nad Brazílií:

5. Další UFO vznášející se nad Brazílií:

Uvidíme, zda se nám všem tato „mateřská loď“ nakonec ukáže. Do té doby doporučujeme nakupovat zlato, stříbro, konzervované potraviny a další reálné věci jako přípravu na probíhající turbulence na viditelném „povrchu“ planety.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/zacina-breznove-silenstvi-rockefellerova-a-bidenova-hororova-show-se-hrouti/