POTRVÁ DO 24. LEDNA.
Cz překlad jiného prohlášení, také povolebního.
Charlie Ward v tomto krátkém zvukovém záznamu POTVRZUJE, že MASOVÁ ZATÝKÁNÍ POLITIKŮ A JEJICH CELÝCH RODIN ve Španělsku právě ZAČALO! lLidé sice budou mít strach, ale není čeho se obávat; vše je pod plnou kontrolou Patriotů (Pentagonu+17armád+Q)

Tento tweet potvrzuje, že předpokládaný den inaugurace bude TAKÉ dnem MASOVÉHO zatýkání, a že vzdušné a kosmické síly zasáhnou do komunikace, aby promítly (globálně) videozáznamy o zločinech elit.

XVIII. Výsadková divize zveřejňuje: „Lidi, dostali jsme se do úterního večera. Přichází ten den, kdy je‚ VOJEDEM.“

Generál McInerney (který byl před pouhými dvěma dny v Bílém domě) oznamuje, že „prožíváme třetí světovou válku. USA utrpěly biologický útok (Covid-19) a koordinovaný útok různých zemí proti integrite US voleb.”. https://rumble.com/vconi2-general-mcinerney-ww3-has-started.html

ZAČÍNÁ VELKÁ DEKLASIFIKACEODTAJŇOVÁNÍ klíčových DOKUMENTŮ. FBI zveřejňuje mafiánské vazby rodiny Pelosi, včetně vražd. FBI ukazuje 284 stránkovou zprávu, která hovoří o rodinné korupci Pelosi: její otec měl vazby na mafiány, její bratr měl případy znásilnění dětí, jméno Nancy Pelosi se objevuje ve všech případech trestné činnosti a korupce. (Většina odkazů, nefunguje, protože logicky celá planeta chce vstoupit SOUČASNĚ, aby věděla tuto šťavnatou informaci. Někdy ráno, když není takový provoz, to pujde líp.)

Otec Thomas D’Alessandro Jr. byl během své politické kariéry v Baltimoru „pravidelnou společností“ slavného gangstera Benjamina „Bennyho Trotty“Magliana a dalších předměstských osobností. Byl kongresmanem 5 zákonodárných sborů od roku 1938 do roku 1947 a starostou Baltimoru od roku 1947 do 59.

https://redpilled.ca/fbi-quietly-releases-284-page-report-on-nancy-pelosis-corrupt-father-exposing-her-brother-as-a-repeat-child-rapist-while-the-media-was-busy-covering-the-us-capitol-protest-wednesday-night-nancy-pe/

Syn Nancy Pelosi, Paul, byl obviněn ze spáchání pojistného podvodu v roce 2014. Pelosi vlastnila pizzerii, Ghost Hill Pizza, a je obviněna z nelegálního financování Demokratů a využívaná jako firma na obrazovce. Někdo použil facebookový účet z pizzerie, aby ji obvinil z pedofilie a obchodování s dětmi. 11. února 2012 vyšlo najevo, že Nancy udržovala tajnou nadaci, která byla ve spojení s islamistickými skupinami a teroristickou palestinskou organizací (založenou a kontrolovanou Mossadem) HAMAS. Její bratr Franklin Roosvelt D’Alessandro byl obviněn z křivé přísahy v procesu znásilnění v roce 1953. Říkalo se, že existují úplatky, které brání jeho obvinění ze znásilnění. To je Nancy Pelosi a její rodina, která chce, aby viceprezident Pence odvolal Trumpa, že je neschopným pro americkou politiku a aby nemohl znovu kandidovat. To je ta dáma, která je při vyšetřování vždy tak nervózní. Důvody jsou zřejmé. Originally tweeted by Tony73 (@tony73_) on Jan 12, 2021.

Prezident Donald J. Trump schvaluje vyjímečný stav pro District of Columbia

Dnes prezident Donald J. Trump vyhlásil, že v Disctrict of Columbia (Washington DC) existuje stav nouze, a nařídil federální pomoc, aby doplnila úsilí okresu o reakci kvůli vyjímečným podmínkám vyplývajícím z 59. prezidenteské inaugurace od 11. ledna do 24. ledna 2021

Prezidentovo jednání opravňuje ministerstvo vnitřní bezpečnosti, Federální agenturu pro řízení mimořádných situací (FEMA), aby koordinovalo veškeré úsilí o pomoc při katastrofách, jejichž účelem je zmírnit těžkosti a utrpení způsobené mimořádnou situací místního obyvatelstva, a poskytnout vhodnou pomoc pro požadovaná nouzová opatření schválená podle hlavy V. Staffordova zákona, aby se zachránily životy a ochránil majetek a veřejné zdraví a bezpečnost, a snížila nebo odvrátila hrozba katastrofy v okrese Disctrict of Columbia.

Konkrétně je FEMA oprávněna identifikovat, mobilizovat a poskytovat podle svého uvážení vybavení a zdroje nezbytné ke zmírnění dopadů mimořádné situace. Nouzová ochranná opatření, omezená na přímou federální pomoc, budou poskytnuta ze 100% z federálních finančních prostředků.

12. listopadu 2020, autoritou, kterou mi jako prezidentovi svěřila ústava a zákony Spojených států amerických, včetně Mezinárodního zákona o mimořádných ekonomických silách (50 USC 1701 a násl.) (IEEPA), Národního zákona o mimořádných událostech (50 USC 1601 a násl.) .) a oddíl 301 hlavy 3, zákoníku USA, Já, DONALD J. TRUMP, prezident Spojených států amerických, zjišťuji, že Čínská lidová republika (ČLR) stále více využívá kapitál Spojených států k získávání zdrojů a umožnění rozvoje a modernizace svých vojenských, zpravodajských a jiných bezpečnostních aparátů , který nadále umožňuje ČLR přímo ohrožovat vlast Spojených států a americké síly v zámoří, mimo jiné vývojem a nasazováním zbraní hromadného ničení, pokročilých konvenčních zbraní a škodlivých kybernetických akcí proti USA a jejich obyvatelům.

Klíčem k rozvoji vojenských, zpravodajských a dalších bezpečnostních aparátů ČLR je velká, zdánlivě soukromá ekonomika země. Prostřednictvím národní strategie Vojensko-civilní fúze zvyšuje ČLR velikost vojensko-průmyslového komplexu země tím, že nutí civilní čínské společnosti, aby podporovaly její vojenské a zpravodajské aktivity. Tyto společnosti, i když jsou zdánlivě soukromé a civilní, přímo podporují vojenské, zpravodajské a bezpečnostní aparáty ČLR a pomáhají při jejich vývoji a modernizaci.

Zdroje říkají, že demokraté a levicová média byli podvedeni k (nevědomé) podpoře masivního hromadění vojsk v DC, protože si mylně myslí, že tyto jednotky ochrání Bidena. Ve skutečnosti jim bude velet Trump. Většina vojáků Národní gardy je věrná Trumpovi a pohrdá Bidenem. „Obléhací“ divadlo 6. ledna v hlavním městě bylo nutné k získání notebooku Pelosi a také k oklamání Levice, aby podpořila masivní nárůst vojsk v DC. Vojáci jsou nezbytní k ochraně Trumpa před pokusem „barevné revoluce“ radikální levice, která se aktivuje v okamžiku, kdy uvidí Bidena nedostávat inauguraci.

V reportáži se mluví o 20 000 vojácích, kteří byli odveleni do Washingtonu DC. Je tam 4x více jednotek, než je v Iráku a Afghánistánu dohromady.

Ministr zahraničí Pompeo v příštích několika dnech zveřejní informace, které odhalí vztah íránské vlády s Al-Káidou, a který by mohl vést ke konfliktu s Izraelem, a proto se setkal s hlavou Mossadu. Na celém Středním východě se udály nevysvětlitelné pohyby amerických vojenských jednotek. Schůzka se údajně točí kolem nějakých „íránských složek“. Americké ministerstvo zahraničí zveřejní informace o vztazích Teheránu s teroristickou organizací Al-Káida v nejbližších dnech, uvedla agentura Reuters. Uvádí se také, že obvinění bude vyslovovat ministr zahraničí Mike Pompeo, který včera uspořádal neformální setkání s šéfem izraelského Mossadu Yossi Cohenem v italské restauraci ve Washingtonu.

Trump dnes (12.1.) promluví k národu z Alama.

Pohyby vojenských jednotek a jednotek Národní Gardy.
Americké vojenské jednotky v plné bojové pohotovosti se přesouvají na místo – pod rouškou temnot a tiše …
https://www.simonparkes.org/post/military-units-moving-in

12. ledna 2021 prezident Donald J. Trump veřejně reagoval na blokaci svobody projevu ze strany Big Tech (Google, Twitter, Facebook, Apple) o svobodě projevu, cituji:

“Myslím si, že Big Tech dělá hroznou věc pro naši zemi a pro naši zemi, a věřím, že to pro ně bude katastrofická chyba. Rozdělují se a rozdělují se a ukazují něco, co jsem dlouho předpovídal. Už dlouho to předpovídám a lidé podle toho nejednali. Ale myslím, že Big Tech udělal hroznou chybu a je to velmi špatné pro naši zemi, a vede to ostatní k tomu, aby dělali totéž. Způsobuje to spoustu problémů a velké nebezpečí.”
On také zdůraznil ve videu, že chování Big Techs jsou “velká chyba, neměli by to dělat, ale tam je vždy protitah, i když to dělají. Nikdy jsem neviděl takový hněv, jaký vidím právě teď, a to je hrozná věc, hrozná věc. Musíte se vždy vyhnout násilí a my máme, máme obrovskou podporu. Máme podporu, pravděpodobně jakou nikdo nikdy předtím neviděl. Vždy se musíte vyhnout násilí.”
Když se jeden reportér zeptal prezidenta Trumpa na jeho roli v tom, co se stalo v hlavním městě, řekl: “Takže pokud čtete můj projev a mnoho lidí to udělalo a viděl jsem to jak v novinách, tak v médiích v televizi, bylo to analyzováno a lidé si mysleli, že to, co jsem řekl, bylo naprosto vhodné. Když se podíváte na to, co řekli jiní lidé, politici na vysoké úrovni, o nepokojích v létě, hrozných nepokojích v Portlandu a Seattlu a na různých dalších místech, to byl skutečný problém, co řekli. Ale analyzovali můj projev a moje slova a můj poslední odstavec, mou poslední větu. Všichni si vzali to klíčové a mysleli si, že je to naprosto vhodné.” https://gnews.org/745006/

„Po dostatečném vzdělání veřejnosti o FAKTU, že dochází k nezákonnému povstání, se prezident Trump odvolal na zákon o povstání z roku 1807. Většina veřejnosti má nyní za to, že volby byly prachsprostým podvodem a obrázky agentů Antifa s vikingskými rohy na hlavě stojící na půdě Kongresu tomu jen nasadili korunku. Arogantní Kabala – složená z chazarských ustívačů Satana, věřících a zkorumpovaných Demokratů a spojenci Kabaly-Deep State a Nového světového řádu v Evropě – krákaly nad svým “úspěchem” ve volebním sčítání 6. ledna a ukázaly svou pravou tvář.

Nyní se scházejí kolem loutky Pelosi, která má v plánu pokusit se obvinit prezidenta Trumpa a požádat o pomoc americkou armádu, aby prezidentovi Trumpovi byly odebrány pravomoci prezidenta. Vzhledem k FAKTU prokazatelného volebního podvodu nelze pochybovat o tom, že se jedná o povstání. Jak uvádějí různé platné zdroje, k zatýkání dochází v USA a i v Evropě, kde sídlí spojenci povstání. Aliance bílých klobouků v Evropě, složená ze spojenců NATO a vojenských spojenců amerického ministerstva obrany, byla v tyto dny velmi zaneprázdněna.

Jaké jsou hlášené výpadky? V regionech, kde mělo dojít k zatčení, může výpadek proudu zajistit, že nemůže dojít ke komunikaci mezi spojenci Kabaly. Výpadek sítě ovlivňuje více než elektrickou síť také věže mobilních telefonů a podporu internetu. Ti, kdo jsou zatýkáni, nejsou varováni, ani nemohou varovat ostatní, jako krysy. Tam, kde se předpokládá, že k zatýkání Vatikánu dochází kvůli pohlavnímu zneužívání dětí, je Vatikán ve skutečnosti satanistickou podpůrnou skupinou. Papež František byl touto skupinou již zavražděn a stal se tak vlastně doublérem Černých Klobouků. “ (http://www.zetatalk.com/ning/index.htm)

Kritickým bodem je, že celý svět sleduje Spojené státy americké v agónické karanténě a falešné inauguraci podvodníka Joe Bidena a jeho jasnou krádež 2020 POTUS voleb.
Pouhá veřejná prezentace takové žalostné podívané probouzí lidi po celé planetě k neúprosné realitě, že demokraté právě provedli největší volební loupež ve světových dějinách.

PŘIPRAVTE SE NA MOŽNÉ LOKÁLNÍ BLACKOUTY – VÝPADKY INTERNETU, ELEKTRICKÉHO PŘIPOJENÍ ČI SOCIÁLNÍCH SÍTÍ A ÚLOŽIŠŤ. Již se to děje všude podle Plánu Aliance. Zde jsou začínající blackouty, které neznamenají nic jiného než čistku speciálních jednotek a zatýkání vysokých politických figur spojených s megakorupcí, obchodů s lidma, drogama a zbraněma. Zde jsou výpadky v Berlíně, Paříži a Vatikánu.

Na této nově vytvořené stránce můžete naživo vidět výpadky proudu, které probíhají ve Spojených státech. Opravdu si myslíte, že je náhoda, že tento web vytvořili zrovna TEĎ? https://poweroutage.us Tady jsou další dva detektory problémů se sítí a různými servery: https://livemap.pingdom.com/ a https://downdetector.cz/

Dva ministři z bývalé italské Renziho strany Italia Viva resignovali. Italská vláda oficiálně vstoupila do krizového stavu.

Po Texasu jsou výpadky proudu ve státech Oregon a Washington (nezaměňovat s městem Washington). Barvy označují procento populace bez elektřiny.

Čistka bude probíhat na vícero úrovních ať už zjevných, nebo skrytých.

Ve východní Anglii je dnes hlášena intenzívní vojenská letecká aktivita. Jedno z letadel nakreslilo na obloze písmeno „Q“. Zdá se, že intervence začala (konečně).

VŠE SE BUDE POSTUPNĚ A LOKÁLNĚ (V RÁMCI STÁTNÍCH I VNITROSTÁTNÍCH CELKŮ) VYPÍNAT – RESETOVAT A ČISTIT OD KABALISTICKÉHO SVINSTVA = POČÍTAČOVÝCH VIRŮ, KABALISTICKÝCH BOTŮ, FÍZLOVACÍHO SOFTWARU, MALWARU,TROJANŮ A ALGORYTMŮ KABALY-DEEP STATE…etc..etc.. TO TAKÉ POCHOPITELNĚ ZAHRNUJE UŽ POSLEDNÍ KOMPLETIZAČNÍ RESET BANKOVNÍHO SYSTÉMU A PLOŠNÉHO GLOBÁLNÍHO SPUŠTĚNÍ KVANTOVÉHO FINANČNÍHO SYSTÉMU, VČETNĚ KVANTOVÉHO VOLEBNÍHO (a velmi pravděpodobně lokálního, ale lokálně i globálně transparentního) SYSTÉMU, KTERÝ VYLOUČÍ JAKÉKOLIV PODVODY A MANIPULACE (pro 5G “nadšence” dodávám, že QFS POTŘEBUJE siť 5G :).

Kvantové volby(tato info neznamená, že přesně tento systém Aliance použije)
Popíšeme schéma kvantového hlasování, ve kterém je hlasovací lístek pro voliče neznámým kvantovým stavem. Takový hlasovací lístek je těžké zfalšovat, protože je zásadně obtížné vytvořit kopii neznámého kvantového stavu. Naše schéma kvantového hlasování navíc zaručuje anonymitu, protože hlasovací lístky mohou voliči vybírat pomocí “náhodného výběru”. Další zdroj: https://www.nature.com/articles/s41598-017-07976-1

TÍMTO SYSTÉMEM SE BUDE VOLIT V PRVNÍCH VOLBÁCH JIŽ SVOBODNÉ REBUBLIKY SPOJENÝCH STÁTŮ, A NIKOLIV KORPORACESPOJENÝCH STÁTŮ (aka obchodní /galaktické!/ společnosti Kabaly-Deep State s těly, dušemi i duchemzotročených a permanentně lovených goyim).

John Fitzerald Kennedy Jr. posílá k nahlédnutí NOVOU titanovou černou kartu (přesně podle zmínky India Eco a Lima Delta v jednom z jejich pořadů) QFS – kvantového finančního systému, které je spojena s JEDINÝM vašim kontem ve Světové bance. Již nebudou “bankéři” jako prostředníci a banky změní od základu svou funkci … čekejte v příštích týdnech a měsících (předpokládáme kompletaci do léta).

Nejlepší česko – slovenský trumpeťák, již dlouhou dobu američan, Laco Déczi, VÍ kde je správná strana barikády …..

Vojenské zatýkanie sa začína týmto týždňom a bude pokračovať v priebehu nasledujúcich 13 dní / nocí. Niektoré medzinárodné razie sa už začali. Taliansko tiež ukázalo ako spoluvinník na amerických volebných podvodoch. Každý dostane pohotovostné upozornenia na telefóny, televízory, rádiá a internet.
Nebojte sa toho, čo príde, pretože to sa to týka bezpečnosti. Po zvyšok mesiaca NECESTUJTE v USA do žiadnych veľkých miest (najmä do Philadelphie). V mnohých veľkých korupčných mestách budú prebiehať vojenské operácie. Ľudia sa začnú búriť, mysliac si, že Trump je vojenský diktátor.

Masivní pohyby tanků v Georgii. Jeremy Kappell:Hromadný pohyb armádních tanků M1 Abrams včera v Savannah GA. Podle mého počtu jich bylo alespoň 100. Zajímalo by mě, kam jedou ?? Video s laskavým svolením Daniel Evans na fb @Lin_Wood

Ještě zbývá kousek víkendu. Pojďme je dostat pěkně jednoho za druhým.

Americká armáda dnes ráno tweetovala futuristické video, které ukazuje jejich vysoké schopnosti. „Je potřeba někoho, kdo bude psát Historii“

Republika US, 7.1. 2021:Úřadující ministr obrany Chris Miller pověřil více než 6000 národních gardistů ze šesti států udržováním pořádku ve Washingtonu DC.
Americká armáda staví kolem amerického Capitolu barikády a plot, který nelze přelézt. Ministr obrany, Ryan McCarthy, uvedl, že v komplexu bude po dobu následujících 30 dnů více než 800 bezpečnostních pracovníků.

Zdroje tvrdí, že skupina, která vpadla do budovy amerického Kapitolu, byla infiltrována speciálními jednotkami, které získaly všechny potřebné důkazy o kriminalitě vládních úředníků, hlavně z jejich zabavených laptopů (nejen Nancy Pelosi laptop), stejně jako další důležité dokumenty. Důkazy ve videu.

“There will be a smooth transition to a 2nd Trump administration.” — Pompeo

“BUDE NÁSLEDOVAT HLADKÝ PŘECHOD KE TRUMPOVĚ ADMINISTRATIVĚ VE DRUHÉMU VOLEBNÍMU OBDOBÍ.” – POMPEO

Prohlášení prezidenta Donalda J. Trumpa
„Jak už dlouho říkám, Twitter šel v zákazu svobody projevu stále dále a dnes večer se zaměstnanci Twitteru koordinovali s Demokraty a radikální levicí při odstraňování mého účtu z jejich platformy, aby umlčeli MĚ – a VÁS, 75 000 000 velkých vlastenců, kteří pro mě hlasovali. Twitter může být soukromou společností, ale bez vládních darů – § 230 – by dlouho neexistovaly.
„Předpovídal jsem, že se to stane. Jednali jsme s různými jinými stránkami a uděláme velké oznámení.
Přičemž se také podíváme na možnosti vybudování vlastní platformy v blízké budoucnosti.
Nebudeme umlčeni!”
„Twitter není o svobodném projevu. Jde především o propagaci platformy radikální levice, kde mohou svobodně mluvit někteří z nejkrutějších lidí na světě.
„Zůstaňte naladěni!

„Muž prohraje, až když přestane bojovat.“

Právě jsem brouzdal Kapitolem, abych viděl doslova stovky vojáků, kteří vevnitř odpočívají na matracích v návštěvním kongresovém centru – a ulice jsou silně blokované v širokém perimetru. Mnoho z nich drží v rukou své zbraně a je na nich vidět únava a mají masky přes hlavu, aby měli stín a své věci mají pěkně srovnané na hromádkách.

Pro ty, kdo by chtěli kontaktovat přes sociálně-komunikační bezpečnou platformu Telegram a jinde:

Naštěstí stále existují místa, kde nemá Kabala-Deep State žádnou kontrolu. Telegram je jen jedním příkladem toho. Pavel Durov, generální ředitel společnosti Telegram, zaznamenal vynikající výsledky v boji proti cenzuře a potlačování diktátorských vlád. Kromě toho, díky bezpečnosti, flexibilitě a jednoduchosti platformy je Telegram vhodnou náhradou za další zaujatá sociální média. Doporučujeme vám, abyste pozvali všechny své známé na Telegram nebo jiné platformy, jako je Signal, které se starají o svobodu a soukromí. Nezapomeňte vždy mít zálohu všeho a všech ve svém cloudu nebo zařízeních. Nenechte je rozbít vaše spojení. Boj právě začal. Jak řekl prezident Trump: „Naše neuvěřitelná cesta teprve začíná.“ Náš boj bude pokračovat a bude silnější než dříve, jak jsme již uvedli.

?? President Trump – @real_DonaldJTrump
?? RSBN – @RightSideBroadcastingNetwork
?? Candace Owens – @CandaceOwens
?? Steven Crowder – @Steven_Crowder
?? Donald Trump Jr – @TrumpJr
?? Ben Shapiro – @realBenShapiro
?? Dan Bongino – @DBongino
?? Charlie Kirk – @CharlieKirk
?? James Woods – @JamesWoodsReal
??? Benny Johnson – @Benny_Johnson
??? ALX – @ALXTheLord
?? Students For Trump – @TrumpStudents
?? PragerU – @Prager_U
?? Turning Point USA – @TPUSA
?? The Daily Wire – @realDailyWire
?? Daily Caller – @Daily_Caller
?? Breitbart – @Breitbart
??? TheBlaze – @TheBlazeTV
??? Newsmax TV – @NewsmaxTV
??? One America News Network – @OANNTV
??? NTD – @NTD_TV
?? Trump Supporters Channel – @TrumpChannel Natural News –https://www.naturalnews.com ; http://45.89.97.6/ ; https://t.me/RealHealthRanger ; Dole králičou norou sk – https://t.me/dolekralicounorousk Nová česká skupina Czech point na Signalu (další aplikace, kam se vám žádný fízl-DeepState krysa nedostane, když si hotam nedáte sami :). KontaktFb: Andrea Cartier & Daniela Špiritová Jinak se speciálně na Telegramu nachází spousta různojazyčných skupinAliance- Resistence, je možno mít svou identitu bez toho, že by někdo nechtěný viděl vaše telefonní číslo a tyto aplikace NEregistrují IMEI – něco jako “občanka vašeho telefonu” (na rodíl od typicky fízlovacího Whatsappu, který dokáže infiltrovat a číst dnes i malé dítě, to znamená, že i každý fízl-gangster ve vašem okolí, který zoufale touží po vašem majetku či vašem ponižování a jiných prasárnách, které tyto ultravygumovaná a tupá policejní zoombieprasata považujou za “svou práci”).

(@NylaNguyen999) Nic není tak, jak se zdá, i když Trudeau je zpět na očích veřejnosti.Nevěřte této iluzi. Tento Trudeau je klon. Odhaluji zde sehrané vniknutí do americkém Kapitolu. Bylo to organizováno démonickými krysami a jejich agenty z Antify. Nahrané a bezpečnostními silami dovolené fotografování je také odhaleno. Žena také nebyla zastřelena. Démonické krysy padly do další pasti. Tentokrát jim tu past připravil sám jejich způsob života. Je to pro ně mat. Zrádci ve skupině GOP jsou nyní všichni a kompletně odhaleni. Vysvětluji také Trumpovu „takzvanou“ zprávu o ústupu.
Spousta kanadských politiků se vaří ve vlastní vodě na dovolené během jimi instalované scamdemie, a falešný Trudeau není k nalezení NIKDE, kde by měl normálně být. Domy Pelosi a McConnella byly kompletně zdemolovány. Q odtajňuje informaceprostřednictvím LLina Wooda. Soudce Roberts je vydírán falešnou adopcí irských dětí. Epstein je naživu, což říkám od začátku. Donald Barr (otec AG Barra) je napojen na Epsteina, což bylo velkým šokem pro všechny. Trump se zbavil BigPharma mafie transparentností cen za zdravotnické služby. NESARA byla v Americe implementována od 1. ledna 2021.

GLOBÁLNÍ ZÁKAZ PRIVATEERINGU – KRÁDEŽÍ A LOUPEŽÍ STÁTNÍCH MAFIÍ DEEP-STATE A PŘÍKAZ K OTEVŘENÍ TÁBORŮ FEMA

Všechny vlády a armáda / námořnictvo po celém světě používají fiktivní převod jazyka,
aby se angažovali a byli nedílnou součástí loupenží, krádeží domů, obydlí, bankovních účtů, úspor, peněžní inflace a deflace, jízdenek atd. které je běžně známé pod pojmem privateering – pirátství. Bastardizace jazyka je porušením všeho, co je svatosvaté Zákonu o Důvěře.
Od 9. prosince 2020 Federální poštovní soud globálně zakazuje využívání privateers – lupičů.
Federální poštovní soud nařídí a budevelet otevření táborů FEMA. Jakékoli porušení smluvního práva znamená, že jde o veřejná rizika: Prezidenti, vlády, politici, bankéři, celé systémy soudnictví jsou federální zaměstnanci.
FEMA tábory byly vytvořeny za účelem odstranění těchto lidí kvůli jejich nebezpečnému chování vůči veřejnosti. Což znamená, že nejsou vhodné pro veřejný styk a jsou považovány za nebezpečné
pro globální občany našeho mírumilovného Globu / Světa / Planety / Země.

CIA oznamuje odtajnění svých souborů UFO z Černého Trezoru.

Vatikánská pedofilní síť byla demontována kvůli repatriaci zlata v americké státní pokladně.

Toto je zlato, které bylo odebráno VATIKÁNU a KRÁLOVSKÉ RODINĚ (anglické). Když dorazili do D.U.M.B. – podzemních základen, chodeb a komplexů, které vedou z VATIKÁNU do JERUSALEMA … prvních 150 mil (z toho tunelu dlouhého celkem přes 1500 mil) bylo ZLATO NAVRŠENÉ v 30 vrstvách prutů-ingotů, což reprezentovalo všechno zlato nakradené od křížových výprav do dnešní doby.

TRUMP nařídil vojenskému personálu přivést všechno zpět (akce proběhla v březnu!). Bylo zapotřebí 650 letů, než se všechno zlato vrátilo do Spojených států! Ano, už se to stalo v posledních měsících, během prvního lockdownu. Vojenské operace byly zahájeny již v roce 2017, a nyní budou postupně končit. Jde o vojenskou zpravodajskou operaci, USARMY nikdy nemohla zveřejnit své pohyby během mise. VATIKÁN PODVÁDĚL CELÝ SVĚT PO 2000 LET.

VŠECHNO ZLATO ZÍSKANÉ VE VATIKÁNU BUDE ROZDISTRIBUOVÁNO DO CELÉHO SVĚTA PODLE PLÁNU GESARA.

Vatikán vlastní 60.350 tun zlata. A všechno co dělají je modlení ?
Na tomto naprosto unikátním záběru vidíme KONEČNÉ papeže v okně, který ZNIČEHONIC ZMIZÍ. Není lepšího důkazu, že postava papeže je vytvářená holografickým zařízením. Není drahé, Kufříková verze přijde asi na 5 milionu cz korun. Už jsou dokonce androidy a iphony, které mají holografickou obrazovku i 3D holograf .. malý a ne tak přesný, pochopitelně ?
Audio je odhalení jedné ženy z kanárských ostrovů, která pracuje jako sociální podpora pro negry a marokánce zavlečené do Evropy na podporu extrémistických levicových vlád jako nájemní žoldáci a levná VOLEBNÍ SÍLA, nikoliv pracovní síla. Protože si získala jejich důvěru, odhaluje TO co ti NIKDY negr ani marokánec-jihádista NEŘEKNE. Mají ze španělských státních fondů 300€/měsíčně, chodí ve značkových oblečeních, prodávají kokain a hašiš na ulici a dobře se baví v poloprázdných turistických barech na jižním pobřeží ostrovů. Incidenty, násilí a rvačky jsou v izolovaných zařízeních pro tyto negerské a marokánské idioty jejichž inteligence nepřesahuje inteligenci vašeho domácího mazlíčka na denním pořádku. To všechno v době, kdy španělská vláda VRAŽDÍ vakcínama bezbranné důchodce ve státních institucích, a rodiny ani jednotlivci, kteří nejsou zapojeni v politickém puči a ve straně Podemos (Můžeme), a které španělé přejmenovali na (Pudrimos = Shnilý, zpuchřelý), nemají nárok a nepobírají žádný uzákoněný Minimální příjem.

Zdroj:https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2021/01/13/utajena-masova-zatykani-vysoke-politicke-kabaly-ve-washingtonu-d-c-prave-zacala-a-potrvaji-do-24-ledna/