Týdenní komentář B. Fulforda mluvčího Společnosti Bílého draka ze dne 12.10.2Q2Q

WHO náhle couvá z podvodu jménem Covid-19, protože proti jejímu vedení jsou vzneseny trestněprávní a občanskoprávní žaloby. Jedná se o součást podzimní ofenzívy Bílých klobouků v probíhající bitvě o planetu Zemi, a čistky od byzantských intrik ve Vatikánu až po rozsáhlé použití jaderných zbraní. Na všech frontách dobří lidé vyhrávají rozhodující vítězství.

Pamatujte, že máme co do činění se dvěma konkurenčními vizemi pro budoucnost planety. Jedna, ovládaná chazarskou mafií, chcete-li chasidským kultem smrti, který požaduje vyhladit 90% lidstva a zbytek zotročit. Druhá vize požaduje rozsáhlou kampaň na ukončení chudoby, zastavení ničení životního prostředí a prozkoumání vesmíru.

Zdá se, že globální situace je každým dnem zvláštní, protože bitva mezi těmito dvěma různými verzemi reality dosahuje svého vrcholu.

Není to jen případ USA versus Čína nebo Trump versus Biden. Má to mnohem větší rozměr. Na divadelní scéně se nám například nabízejí dvě různé osobnosti Donalda Trumpa a Si-Tinpinga.

Pro ilustraci se podívejme na náhlý obrat ve Světové zdravotnické organizaci. Zde v březnu řekl zkorumpovaný generální ředitel Tedros Adhanom Ghebreyesus:

„Tuto epidemii lze potlačit, ale pouze koordinovaným a komplexním přístupem, který zapojí celou vládní mašinérii.“

Minulý týden pak zvláštní zmocněnec pro COVID-19 David Nabarro řekl:

„My ve Světové zdravotnické organizaci neobhajujeme celkovou karanténu (lockdown) jako primární prostředek kontroly tohoto viru.“

Co se změnilo, je to, že kritické množství činitelů s rozhodovacími pravomocemi v tajných službách a donucovacích organizacích si uvědomilo, že celá kampaň Covid-19 je masivním zločinem proti lidskosti. (Podle toho bude zacházeno i s Babišem, Prymulou, Matovičem a dalšími zločinci, pozn. př.)

Jedním z faktorů byla vlastní idiotská prohlášení WHO. Nedávno uvedli, že 780 milionů lidí dostalo Covid-19 a z nich 1,06 milionu zemřelo. To je míra úmrtnosti na infekci 0,14 procenta!

Nyní americký úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) připouští, že „v současnosti nejsou k dispozici žádné kvantifikované virové izoláty Covid-19, tedy, že Covid nikdy neizolovali …“ (na tadescu článek ZDE)

Jinými slovy, odstavení celých ekonomik, nucení lidí nosit masky atd., je založeno na viru, o němž nemají žádný důkaz, že existuje! Nebo možná regulační agentury nechtějí poskytovat žádná data, která by mohla být pečlivě prozkoumána, protože někteří indičtí vědci tvrdili, že ve vzorcích byla přítomna nepřirozená kombinace prvků.

Ještě více usvědčující jsou důkazy předložené Dr. Reinerem Fuellmichem z německého vyšetřovacího výboru pro Coronavirus. Reiner říká, že rodina Rothschildů si před lety nechala patentovat falešný pozitivní výsledek testů Covid-19. Dr. Reiner nyní připravuje jeden z největších soudních sporů v historii ohledně škod proti pachatelům tohoto podvodu. (VIDEO)

Zdroje MI6 uvádějí, že zahájily celosvětové vyšetřování trestných činů Rothschildů a jejich chazarských mafiánských skupin přívrženců tohoto podvodu. Prodej akcií tzv. na krátko v březnu letošního roku přinesl zisk 344 miliard dolarů několika společnostem včetně Morgan Stanly, Bank of America, Charles Schwab a farmaceutické společnosti McKesson.

Vědí, že je prakticky nemožné vytvořit bezpečnou a účinnou RNA vakcínu pro SARS-Cov a jen hrají hru a čekají na svůj čas v globálním příběhu stanoveným WHO? Pamatujte, že COVID-19 znamená „Certificate of Vaccination ID-19“ a je označován jako „název nemoci“, takže ovce vědí, s čím dobrovolně souhlasit, když se brzy postaví do řady.

V konkurenční alternativní realitě zjevně Bílé klobouky podporující Trumpa, Putina a Si volají po deeskalaci pokaždé, když se chazarská mafie pokusí zahájit třetí světovou válku. Navázali soukromé schůzky, které Trump uspořádal s Putinem a Si, a stojí tak spolu a komunikují tajnými kanály proti chazarské mafii?

Posledním příkladem je konflikt mezi Ázerbájdžánem a Arménií, který rozpoutala chazarská mafie. Všichni tři vůdci zakročili, aby zabránili tomuto poslednímu pokusu chasidského kultu smrti zahájit svůj dlouho plánovaný Armageddon. Tito vůdci přesto veřejně podporují hromadné očkování, které obsahuje mikročipy. (Zde Fulford buď neví, že to je jejich taktika, nebo to píše záměrně…, pozn. př.)

Při pohledu na to vše se můžete omluvit, když si myslíte, že realita, nebo alespoň lidská sociální realita, je rozdvojená.

Prezident „Make America Great Again“ Trump bagatelizuje pandemii, protože končí a snaží se ukončit účast USA v zámořských válkách. Spolu s Melanií se objevuje na veřejnosti.

Akce mluví hlasitěji než slova a Trump podepsal exekutivní příkaz, jehož cílem je dramaticky snížit ceny léků, a způsobilo, že mnoho bohatých a mocných lidí je velmi nešťastných, jak vysvětlil prezident. Příkaz sděluje:

„Když federální vláda koupí lék hrazený v rámci programu Medicare – na jehož nákladech se podílejí američtí senioři, kteří léky užívají, a američtí daňoví poplatníci – měla by trvat minimálně na nejnižší ceně, za kterou výrobce prodává tento lék jakékoliv jiné zemi.“

Pak se objevil Trump s uvolněným výrazem a prohlásil, že chytil virus. Byl to geniální politický krok, který ukázal voličům a světu, že se nebojí vypořádat se s virem tváří v tvář bez roušky a může se rychle uzdravit pomocí nových způsobů léčby, aby se veřejnost mohla řídit jeho příkladem a nenechat se virem zastrašit?

Roky novinařiny a setkávání se se světovými vůdci mě naučily, že téměř všichni jsou herci, kteří čtou scénáře. Mám podezření, že vysvětlení toho, co vidíme, je, že chazarská mafie stále nutí světové vůdce, aby veřejně četli jejich skripta, aby prosazovali své depopulační programy na nic netušící veřejnost.

Nyní se podívejme na hráče v zákulisí. Zde nás forenzní stopa důkazů vede k řídicím centrům monoteismu, konkrétně k chasidskému kultu smrti a zednářům lóže P3. Tyto dvě frakce bojují o kontrolu nad Vatikánskou bankou a světovými centrálními bankami, protože peníze jsou moc.

Aleksandr Lukašenko minulý měsíc prohlásil prostřednictvím Běloruské agentury BelTA., že mu Světová banka a MMF nabídly úplatek ve výši 940 milionů USD. (Psali jsme ZDE, pozn. př.)

Samozřejmě proto, že odmítl tyto zločince, začali rozdělovat peníze na zaplacení protestů a lokajů, a pokusili se zahájit „barevnou revoluci“ ke svržení populárního vůdce, protože odmítl způsobit utrpení svému lidu na žádost fašistických vatikánských satanistů.

Takzvaní vůdci, které vidíte v OSN, dostávají téměř všichni úplatky od vatikánské banky za převzetí moci a je jim řečeno, že buď přijmou úplatek a budou plnit rozkazy, nebo budou zabiti či jinak zbaveni moci.

Jako důkaz se podívejme na případ kardinála George Pella, který byl v únoru 2019 uznán vinným ze sexuálního zneužívání dětí. Pell byl až do svého zatčení šéfem vatikánské banky a pracoval s papežem Františkem.

Když k tomu došlo, poskytla Vatikánská banka peníze na pandemii Covid-19. Ten, kdo za tím stál, byl kardinál Giovanni Angelo Becciu a malá skupina podobně smýšlejících satanistů.

Poté byl v dubnu 2020 rozsudek o vině nad Pellem zrušen. Ukázalo se, že Becciu zaplatil 800 000 USD za diskreditaci Pella a v důsledku toho byl Becciu propuštěn.

Pell je nyní zpět a znovu dělá čistky ve vatikánské bance…

pokračování a celý článek zde: https://tadesco.org/who-uz-couva-z-podvodu-jmenem-covid-19-ponevadz-celi-zalobam-kriticke-mnozstvi-cinitelu-si-uvedomilo-ze-cela-kampan-covid-19-je-masivnim-zlocinem-proti-lidskosti/