Bílý dům je uzavřen. Říká telefonická centrála. Biden nežije v Bílém domě, protože není prezidentem Republiky Spojených států pro Ameriku.

Zákon o povstání je aktivní, Bidenova rozhodnutí jsou NELEGÁLNÍ, zatýkání bylo 20. ledna paralyzováno, aby se zabránilo většímu zlu a zatkli se především ti, kteří mohli způsobit obrovský masakr (odtud poznámky k vnitřním bojům CIA, FBI a NSA) doba, kterou tento proces může trvat, jsou „dny, týdny nebo maximálně dva měsíce“. Aplikace Fligh Radar ukazuje velkou leteckou aktivitu směrem k vojenské základně Guantánamo.

Muž v masce se vydává za Bidena…

REPORT THIS AD

Rafapal – Pokud se podíváte na zprávy, které posílám, před dvěma nocemi došlo k výpadku proudu v Bílém domě. Než na dvě hodiny vypadla energie, dorazily policejní a vojenské dodávky a poté explodoval ohňostroj (odkud není známo). Charlie Ward tvrdí, že

Biden byl zatčen.

Tento dokument, který bezpochyby napsala armáda, která má věci pod kompletní kontrolou, popisuje, co se stalo v posledních týdnech.

Zákon o povstání je aktivní, Bidenova rozhodnutí jsou NELEGÁLNÍ, zatýkání bylo 20. ledna paralyzováno, aby se zabránilo většímu zlu a zatkli se především ti, kteří mohli způsobit obrovský masakr (odtud poznámky k vnitřním bojům CIA, FBI a NSA) doba, kterou tento proces může trvat, jsou „dny, týdny nebo maximálně dva měsíce“.

Opravdu šokující: Uvnitř špinavého přechodu v Pentagonu.

Snaha bránit výkonu administrativních funkcí Bidenovu týmu je v moderních prezidentských přechodech bezprecedentní a novou pokulhávající Bidenovu administrativu brzdí v klíčových záležitostech národní bezpečnosti.
Napětí mezi Pentagonem a týmem Bidenovi agentury, která přistála v Bílém Domě se objevilo téměř ve stejném okamžiku, kdy Správa všeobecných služeb povolila zahájení přechodu.

Pentagon zablokoval členům nastupující administrativy prezidenta Joe Bidena přístup k důležitým informacím o současných operacích, včetně povolání vojsk z Afghánistánu, nadcházejících zvláštních operačních misích v Africe a distribučního programu vakcín Covid-19, podle nových podrobností poskytnutých v přechodu úředníky ministerstva obrany.

Snaha bránit týmu Bidena ve vykonávání funkcí, vedená vyššími jmenovanými členy Bílého domu v Pentagonu, nemá v moderních prezidentských přechodech obdoby a nová administrativa bude pokořena v klíčových otázkách národní bezpečnosti, protože ve středu převezme pozice v resortu obrany, uvedli představitelé .

Biden otevřeně odsoudil zacházení, kterému jeho pomocníkům v prosinci v Pentagonu dostalo, a nazval to „podle mého názoru nezodpovědné“ poté, co byla setkání před Vánoci zrušena. Řekl, že jeho lidem byly odepřeny informace o hacku SolarWinds, a řekl, že jeho tým „potřebuje jasný obraz našeho postavení sil po celém světě a našich operací, aby odradil naše nepřátele.“ https://www.politico.com/news/2021/01/20/biden-pentagon-transition-460768

Americká armáda zatýká Kongres v Bílém domě

27. ledna 2021 (je možné, že se vám stránka roserambles ukáže jako “nebezpečná” nebo “zablokovaná” či “zavirovaná” ..etc. Použijte Tor nebo VPN. U nás to běží ?

https://roserambles.org/2021/01/27/us-military-at-the-white-house-arresting-congress-january-27-2021/

Poznámka redaktora roserambles: Vezměte prosím na vědomí dichotomii mezi „novinkami“, které slyšíte na stanicích MSM, a pravdivějšími informacemi odhalenými těmi, kteří se více zajímají o pravdu. Děje se něco, o čem nevíme?
Jak již bylo řečeno, prohlédněte si VŠECHNY informace, dešifrujte a rozeznejte, co jste se naučili, a poté BUĎTE v …
Kvantová radosti!

Jednotky zvláštních operací (SOF), včetně 4 000 vojáků Národní gardy působících jako američtí maršálové, vznesli obvinění nebo se chystali zatknout 67% Kongresu. Brzy po ránu 25. ledna mezi 3 a 6 hod byl detekován v zatemněném Bílém domě velký pohyb vojenských dodávek, autobusů a policejních aut, spolu s množstvím policejních a vojenských jednotek.

“Jen jsem sledoval, jak byli všichni v Bílém domě pozatýkáni,” prohlásil nejmenovaný člověk, který dělá jedno ze dvou uvedených videí (to nahoře pod textem: Biden byl zatčen).

Mustang Medic natočili scénu ve Washingtonu poněkud blíže: https://rumble.com/vdawtd-mass-arrest-at-the-capitol.html

I když to sdělovací prostředky odmítly ohlásit, fungují USA, od Soboty 9. ledna, podle stanného práva. Prozatímní vojenská vláda USA ve skutečnosti řídila USA a viděli prezidenta Bidena jako zradu. Několik dní před inaugurací Joe Bidena a kvůli cizím zásahům do prezidentských voleb v roce 2020

Trump vyhlásil Zákon o povstání, vyhlásil stanné právo a svou moc přenesl na americkou armádu.

Brzy po ráno 25. ledna mezi 3 a 6 hodinou ráno došlo ve Washingtonu k výpadku proudu kolem Bílého domu. Podle dvou samostatných videí nahraných na místě činu byli policisté a američtí vojáci ve té tmě naprosto všude. Vojenské dodávky, autobusy a policejní vozy dorazily do Bílého domu, naložily cestující, svezly je dolů po silnici a přes most, a pak se některé dodávky vrátily prázdné, aby to zopakovaly.

Záznam Mustang Medic ukázal mnoho autobusů a dodávek vstupujících do areálu Kapitolu, a některé byli označené jako vojenské. Několik lidí bylo nahráno, když vystupovali ze svých aut, ukazovali stráže ID a poté vešli do areálu.

Když to skončilo a zdánlivě na Q, ohňostroj rozzářil oblohu na celém pozadí. Zprávy od lidí na místě tvrdili, že později ten den byl Bílý dům těsně uzavřen a tak zůstal dosud. (p.př.: zde je v původním článku video, které je těsně pod nadisem, jako první)

Bidenův tým evidentně v Bílém domě nebyl, ale byl zadržen a zatčen v zákulisí. Očekávalo se, že americká armáda zatkla Harris na základě obvinění ze zrady, zatímco se dovolávala 25. dodatku o Bidenovi kvůli jeho demenci a následné neschopnosti zastávat úřad. (Deep State -Státní Mafie měla plány uplatnit na Bidena 25. dodatek, na jeho místo nasadit Harris a Pelosi jako VP. To se nestane).

V pátek 22. ledna Juan O Savin uvedl, že prozatímní vojenská vláda USA se chystá zatknout Joea Bidena a jeho partu zrádců Deep State politiků ve Washingtonu DC. Zločiny těchto elitních politiků byly nedávno odhaleny na základě zjištění ruské podvodné Muellerovy sondy, obžaloby Trumpa a Obamagate.

Bylo oznámeno, že k dnešnímu dni bylo “obslouženo” 260 členů globálních elit: „Dohoda, kterou dostali, byla, že pokud poskytnou užitečné informace, mohou mít lepší smrt nebo celu na celý život”. Obama vydal Michelle a poté porušil svou garanci. https://amg-news.com/list-of-indictments-arrests-and-executions-dismantling-the-deep-state-operatives-and-doubles-january-23-2021/

Při zatýkání bylo pravděpodobné, že v jiných oblastech země dojde k výpadkům proudu. Komunikace by byla na krátkou dobu přerušena. Existuje několik starostů, guvernérů a soudců jejichž jména figurují u některých z více než 222 286 zapečetěných obžalob podaných u federálních soudů po celé zemi od doby, kdy se Trump ujal úřadu v roce 2016.

V úterý 26. ledna od 11:00 EST do 16:00 EST došlo na východním pobřeží k masivním výpadkům internetu a sítí, které byly označeny jako zástěrka pro jednotky zvláštních operací (SOF) zatýkající zločince Deep State. https://www.cnn.com/2021/01/26/tech/verizon-fios-outage/index.html

Brzy bude aktivován systém nouzového vysílání, který oznámí vše. Armáda by poté alespoň po dobu příštích 72 hodin produkovala veškeré televizní programy, naplněné videozáznamy tribunálů politických elit, doprovázené sedmi zprávami od Trumpa. Sítě již byly informovány, že by mohly být trestně odpovědné, pokud by nedovolily vysílání.

Vzhledem k tomu, že se globální finanční trhy zhroutily, ve středu 27. ledna se měl uskutečnit celosvětový globální reset měny. V Neděli, 31. ledna byl Den svobody podle Trumpova výkonného nařízení podepsaného 4. července 2020.

Nefunkční obchodní platformy Scholla Marthova

Brzy bude aktivován systém nouzového vysílání, který oznámí vše. Armáda by poté alespoň po dobu příštích 72 hodin produkovala veškeré televizní programy, naplněné videozáznamy tribunálů politických elit, doprovázené sedmi zprávami od Trumpa. Sítě již byly informovány, že by mohly být trestně odpovědné, pokud by nedovolily vysílání vzduchu.

Od Soboty 9. ledna USA podléhaly zkrácenému stannému právu. https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/01/seals-indictments-as-of-december-31.html

Deset mil od Washingtonu DC, Bílého domu a budovy Capitol bylo zajištěno ostnatými ploty a více než 30 000 vojáky. Americká armáda kontroluje veškerá aktiva, dolary daňových poplatníků, provádí návrat k dolaru krytému zlatem / aktivy a zajišťuje, aby byla Republika obnovena s prvky původní ústavy, jak byla napsána před rokem 1871.

dvě vlády, které právě teď vládnou v USA: (1) legitimní dočasná vojenská vláda USA zmocněná ústavou a ministerstvem obrany podle vojenského zákoníku 11.3 a (2) nelegální, podvodná zahraničním placená a kontrolovaná vláda (na cizí půda District of Columbia) Bidenovy Administration.

DHS vydává bulletin Národního poradního systému pro terorismus (NTAS) s varováním„v současné době existuje v USA zvýšené prostředí hrozeb, které bude pravděpodobně přetrvávat v následujících týdnech.“

Aplikace Fligh Radar ukazuje velkou leteckou aktivitu směrem k vojenské základně Guantánamo.

https://themarshallreport.wordpress.com/2021/01/27/president-donald-j-trump-on-inauguration-day/

Dodatečné informace k celkové situaci (španělsky). Rafael Palacios: Dvě vlády, jedna zrušená a druhá restaurovaná. https://lbry.tv/@rafapal:5/corporacion-o-republica:7

Tři americké státy odňaly vysílací koncese na vysílání megalhářům ze CNN, protože „selhávají v pravdivém zpravodajství“.

CNN má dlouhou historii šíření lží a polopravd. To není překvapující, protože jsou ve vlastnictví Clintonovy nadace. Zdá se, že jejich vláda dezinformací se možná začíná rozpadat, protože dnes konečně začínají platit cenu za svou nepoctivost, protože vlády států začínají jednat.

Tři státy, všechny vedené republikánskými guvernéry, se rozhodly vypnout vysílání CNN v rámci svých hranic. Těmito velkými státy jsou Mississippi, Alabama a Louisiana, nesvatá trojice států, které mají nejlepší kvalitu života a vzdělání v zemi, takže vědí, co tímto rozhodnutím dělají.
Chad Benoit, generální prokurátor státu Mississippi, uvedl na tiskové konferenci následující prohlášení, ve kterém oznámil rozhodnutí odebrat státní licenci CNN:

“CNN je známý prodavač lží a podvodů.” Nemůžeme mít takové dezinformace, které by zde ničily mysl našich dětí. Máme zde skvělý vzdělávací systém a nechceme riskovat ztrátu lidí kupujících falešná zpravodajské média.

Proto mi guvernér nařídil, abych kanálu CNN odňal licenci na vysílání v Mississippi. Náš stát spolu s Louisianou a Alabamou zatím doufají, že to bude dobrý první krok k zastavení šíření dezinformací v našem národě. To je to, co je pro lidi nejlepší. “

Mississippi senátor, Joe Barron, aplauduje rozhodnutí, které vidí jako „nejlepší věc pro Ameriku“.

To je absolutně pravda.

Odstraněním CNN budou diváci pravděpodobně hledat přesnější zpravodajské zdroje. Doufáme, že to připraví půdu poctivým médiím, jako jsou Fox News, Breitbart a Infowars, k oslovení více domácností v Americe.

http://englishwire.today/three-states-pull-cnns-broadcasting-license-they-fail-to-be-truthful/

Pro ty, kteří dosud nevěří, že Donald Trump byl na svou pozici předurčen. Ukazuje se, že floridská rezidence prezidenta nové Republiky US byla v sedmdesátých letech zimní rezidencí prezidenta, tj. „Zimní Bílý dům“, a má několik protiatomových bunkrů. Šance nebo podprahové sdělení?
„Červený štít“ odkazuje na Rothschildy, „filth“ znamená „špína“, to znamená „Špinavá ulice”. Nejdůležitějším detailem je, že toto video zveřejnil generál McInerney, který je významným členem Q a již varoval, že začala třetí světová válka.

BÍLÝ DŮM – DESÁTÁ NOC TEMNOTY

@TheTrumpist Disclose.‌tv

30-01-2021
Zdroj: