Já, prezident Ruské federace Vladimir Putin, jsem se rozhodl oslovit vás všechny přímo a vynechat diplomaty, vaše vládce a novináře.

V Rusku existuje termín jako “radiový vysílač”, kde se nedá lhát a podvádět. Takže budu mluvit otevřeně, aby si každý mohl ověřit pravdivost mých slov.

Rusko je bohatá a největší země na světě. Jeho hlavní hodnotou je více než 150 národů žijících na jeho území, kde je svoboda a spravedlnost na prvním místě. Nepotřebujeme nová teritoria. Máme dostatek energie a všech dalších zdrojů. Od dob Velkého Tartariána a Velké Mughalské říše se národy severní Eurasie nerozvinuly díky loupežným expedicím a kolonizaci Ameriky, Afriky a Indie.Kdo umí ruský jazyk, chápe, že “ruština” je přídavné jméno pro všechny národy naší země. Ruští Slované, ruští Tataři, ruští Židé, ruští Evenci atd. jsou duší Rusů, ačkoliv se jejich kultura, jazyk a způsob života mohou lišit.
Vítáme tuto rozmanitost jednoty!

Všechny národy Ruska jsou opět nuceny obětovat své životy, aby ochránily svět před nacismem a fašismem. Padesát válečných zajatců jsme vyměnili za padesát ukrajinských vojáků. Ukrajinští vojáci byli ošetřováni v našich nemocnicích, krmeni třemi pokrmy denně a vrátili se v pořádku domů. Přivedli jsme naše vojáky ze zajetí s uříznutými prsty a genitáliemi. Ani nacisté to v minulé válce neudělali. Tento důkaz představíme u budoucího tribunálu.

Hanba každému, kdo teď podporuje tyhle bastardy!

Vaši vládci ve Spojených státech, Evropě, Japonsku, Austrálii a dalších zemích se postavili na stranu těchto bastardů, kteří se schovávají za civilisty, těhotné ženy a děti v boji a úmyslně mrzačí válečné zajatce.

Těžko si dokážu představit někoho příčetného, kdo by podporoval tato zvěrstva. A vaši milovaní jako Biden, Scholz, Macron a další zločinečtí protivní demokraté nejen chrání, ale aktivně je vyzbrojují a zásobují penězi, které nestačí na udržení nízkých cen ve vašich zemích.

Ceny rostou a svět se hroutí, ale ne proto, že Rusové likvidují nacistickou verbež v Evropě, ale proto, že tiše pozorujete a skutečně podporujete novou vlnu nacismu.  Tentokrát do Berlína nepojedeme. Stojíme na našich historických hranicích a všechna nacistická verbež, kterou vaši vládci otevírají dokořán, aby vám připravili nový “křišťálový” život, stejně jako nacisté, až se připojí.

Tento text je věnován každému člověku, který chce žít a pracovat v míru, vychovávat děti a přátelit se s národy světa. Pomozte Rusku vypořádat se s novým rakovinným nádorem – ukrajinským nacismem.
NE s Ukrajinou, kde žijí mírumilovní a pracovití lidé, ale s nacismem, který za vaše daně vychovávají představitelé USA a NATO.


Pokud vaši vládci podporují nacismus, vyhnejte je, vezměte moc do svých rukou! Ukrajinští nacisté se chrání před kulkami za zády mírumilovných občanů, vaši vládci se pod záminkou strašného Ruska rozhodli přenést zátěž vysokých cen a hrozícího nedostatku na obyvatelstvo. Stejně jako na Ukrajině, nacisté žijí dobře ze zad obyčejných občanů, zatímco obyčejní lidé musí trpět – na Ukrajině i na západě jsou to stejné zločiny. Neporušili jsme žádný ze svých slibů, zatímco vaši vládci ukradli ruskému lidu, obyčejným lidem 300 miliard dolarů a eur v jejich majetku a dědictví.

Po celém světě rabují majetek občanů naší země, úmyslně mrzačí naše vojáky, zakazují ruský jazyk a útočí na pravoslavnou církev. Pozoruji, že v zemích, kde vlády zpřísňují sankce proti Rusku, roste povědomí o tom, co se děje a vlna protestů se rozšiřuje. Měli byste přemýšlet o výměně politiků, kteří se schovávají za vašimi zády před kulkami a cenami a neodkládejte to.

Pokud se spojíme, za týden nebudou na Ukrajině nacisti, obnoví se normální život v Evropě, v USA a v dalších zemích a společně se postavíme před nový tribunál ukrajinské nacisty a všechny ostatní, kteří podporují nacismus a nárokují si právo na naši planetu, která patří všem, chtějí rozhodovat o tom, kdo bude žít a kdo ne. Přesně ti budou souzeni.

Rád bych se o toto vítězství podělil se všemi co nejdříve.

podepsán V. V. Putin,
prezident Ruské federace

 

Zdroj: Stanislava R. Brno – internet