Světová banka a Výbor 300 odstříhnutí od disponibilních práv a od peněz! Všechna historická aktiva byla anulována. Začal přechod na zlatý standard a nový ekonomický systém podle nových pravidel. Základem budou tři rezervní měny kryté zlatem. Historické účty ve všech světových bankách jsou verifikovány a nový bankovní systém je připraven ke spuštění. Po  ukončení hry bohů a vytvoření nové éry může zlatý poklad Ra sloužit lidstvu.

Exkluzívní záběry z předávání práv na nejvyšší sakrální úrovni, úrovni na všechny aktiva světa jejich vlastníkům po rodě, Slovanům. Poprvé zveřejníme Rod Ochránců všech aktiv na naší planetě. Sovětský svaz je suverénní a plně obnovený. Celá elita, i zákulisní, akceptovala a uznala obnovení Sovětského svazu, který je zpět jako národní a suverénní spravedlivý stát.

Gos bank CCCP je obnovena a naplněna aktivy. Emise rublů jako nové rezervní měny a nové patentované bankovky jsou připraveny do oběhu. Nová centrální banka pro celý svět, banka Hospitaliérů, má sídlo v Bratislavě.

Všechny vlády jsou informovány o aktivaci účtů a změně finančního systému a krocích, které mají podniknout jak budou chtít financování pro své národy. Možná to zní jako pohádka. Přichází čas Slovanů a přichází nová éra. Uděláme všude pořádek a už to nikdo nemůže změnit. Hra parazitů se na věky skončila.

Zůstali bez práv, síly, v zoufalství. Média bohužel stále hrají svou falešnou hru. Herci pokračují stále ve svých hereckých rolích, naštěstí pouze dočasně. Ve filmu v pár minutách dostanete odpovědi. Ukážeme vám fakta a pravé dokumenty. Přichází čas probuzení a je třeba konat. Právě začíná zlatá éra…

Film je třeba přeposlat každému obyvateli na této planetě: