Chazarská mafie (ChM) pokračuje v celosvětovém vražedném řádění zaměřeném na nejvyšší vládní představitele v zoufalé snaze vyhnout se soudům za válečné zločiny. To vyvolalo reakci Bílých klobouků, která zahrnuje vypsání odměn na desítky vrcholných válečných zločinců ChM.

Odměna ve výši jedné miliardy dolarů vypsaná na falešného velvyslance USA v Japonsku Rahma Emanuela vyvolala tajnou bouři, která vedla k vypsání dalších odměn. Odměna na Emanuela byla vypsána proto, že jako takzvaný velvyslanec USA je nejvýše postaveným úředníkem odpovědným za zavraždění více než 500 000 japonských občanů vakcínou. Emanuel se vyděsil a zavolal MI6 s žádostí o ochranu a obvinil svého šéfa Baracka “hromovládce Satana” Obamu. Emanuelovi pak bylo sděleno, že odměna na něj bude zrušena, jakmile veřejně oznámí svou rezignaci na funkci velvyslance. MI6 také informovala Bílé klobouky, že 1 miliarda dolarů je příliš vysoká odměna pro nižšího funkcionáře, jako je Emanuel. V důsledku toho byla nyní na Obamu vypsána odměna ve výši deseti tun zlata (cca 750 milionů USD).

Kromě toho byla vypsána odměna ve výši jedné metrické tuny zlata (přibližně 75 milionů USD) splatná v jisté východoasijské zemi na každou z následujících osob, které Mezinárodní trestní soud obvinil z válečných zločinů:

 1. Benjamin Netanjahu
 2. Yoav Galant
 3. Yahya Sinwar,
 4. Mohammed Deif,
 5. Ismail Haníja,

Kromě toho aliance vypsala stejnou odměnu na 16 níže uvedených vládních úředníků USA. Ti jsou obviněni z veřejné podpory genocidy v Gaze.

Senátor Lindsey Graham se obává, že na něj bude vydán zatykač, a prohlašuje, že by USA měly uvalit sankce na Mezinárodní trestní soud.

Také žalobce Mezinárodního trestního soudu Karim Khan uvedl, že mu bylo vyhrožováno, když vedl vyšetřování proti vysokým izraelským představitelům. Nebojte se, Karime, kryjeme vám záda.

Dosud 124 vlád po celém světě přislíbilo, že budou jednat na základě zatykačů vydaných Mezinárodním trestním soudem. Vrchní diplomat EU Josep Borrell řekl: “Všechny státy, které ratifikovaly statut ICC, jsou povinny vykonat rozhodnutí soudu.” Vedoucí představitelé Německa, Francie a dalších signatářů ICC rovněž slíbili, že budou zatykače vykonávat.

Nervózně se tvářící Netanjahu zde říká: “Obvinit mě ze zločinů v Gaze je jako obvinit George Bushe z 11. září”. Hádejte co, Satanjahu? Bush byl za 11. září popraven.

Lidé, kteří nařídili Bushovu popravu, také donutili britského loutkového premiéra Rišiho Sunaka rozpustit vládu a vyhlásit všeobecné volby poté, co odmítl schválit zákonnou povinnost své země vykonat zatykač. Podle průzkumů veřejného mínění je jisté, že jeho strana bude ve volbách 4. července poražena.

Britský poslanec Andrew Bridgen říká: “Celá věc je v Parlamentu pantomima… Není to závod mezi modrým a červeným týmem, kdo protne cílovou čáru. Jde o předání štafety ve všech velkých otázkách: “Net Zero”, reakce na Covid, WHO, trans agendy.” Jinými slovy, příští vláda bude pravděpodobně složena z lidí, kteří jsou v korporátních médiích stále označováni za “konspirační teoretiky”.

Je však zřejmé, že se tam chystá něco jiného. Královská rodina oznámila, že odkládá všechny své povinnosti, aby nenarušily průběh parlamentních voleb. Britská vláda zároveň spustila webovou stránku “Připravte se”, která vyzývá všechny občany, aby se připravili na závažné mimořádné události.

MI6 varuje, že tato mimořádná událost bude pokusem o převrat ze strany německých sil DVD. Důkazem toho je, že bývalý premiér Boris Johnson hostil v parlamentu ukrajinskou neonacistickou jednotku. Johnson prohlásil: “Děkujeme hrdinům z brigády Azov, kteří nás dnes večer poctili svou přítomností.”

Bývalý vůdce jednotky Andrij Bileckij v roce 2010 prohlásil, že cílem Ukrajiny je “vést bílé rasy světa do posledního křížového tažení… proti Untermenschen (podlidem)] vedeným Semity”.

Na setkání v parlamentu byl Johnson vyfotografován s transparentem Azov, na kterém byl zobrazen neonacistický symbol Wolfsangel.

Johnson v parlamentu pokračoval: “Dejte jim zbraně. Dejte jim oprávnění použít tyto zbraně mimo jejich vlastní hranice.”

Na znamení toho, že britští nacisté plánují válku, Sunak prohlásil, že nechce být “válečným premiérem” (mimochodem, podle zdrojů z Pentagonu na něj čeká pohodlná práce v San Diegu v Kalifornii).

Podle zdrojů MI6 je vrcholný britský satanista Simon Case osobou, která se snaží vehnat zemi do války, aby zabránila vytvoření nové vlády. Z tohoto důvodu byla na Casea také vypsána odměna ve výši jedné tuny zlata.

Vypsání odměn pro přední západní satanisty vedlo minulou neděli k setkání západních představitelů Bílých klobouků se zástupci japonského podsvětí a vůdci Asijských tajných společností. Mnohé z toho, o čem se na tříhodinovém setkání hovořilo, zůstává v zájmu ochrany probíhajících operací utajeno.

Asiaté se však dozvěděli, že návrh na budoucí plánovací agenturu v hodnotě 100 bilionů dolarů podporují Rothschildové, Černé slunce, Pentagon a Britské společenství národů. Asiaté byli zpočátku skeptičtí – prý nedůvěřují lidem ze Západu -, ale souhlasili, že plán podpoří, jakmile si řádně prověří zlato.

Asiaté si také uvědomili, že jediná opozice proti tomuto plánu nyní přichází od nacistické skupiny Rockefeller-Obama.

Asiaté přiznali, že se v roce 2008 nechali oklamat a poskytli 23 miliard dolarů na udržení ChM v chodu s příslibem černošského komunistického prezidenta. Tehdy si neuvědomili, že Obama je vnukem Adolfa Hitlera.

Dále uvedli, že šéf tajné společnosti Červených a zelených s miliony členů a stovkami tisíc vrahů nedávno zemřel přirozenou smrtí. Nový šéf (jehož jméno nemůžeme prozradit) je prý více nakloněn Bílým kloboukům. To znamená, že je jen otázkou času, kdy Čína, Tchaj-wan, Japonsko a Korea spolu se sdružením ASEAN ukončí vojenské soupeření a místo toho se zaměří na přátelské vztahy. Bylo také dohodnuto, že Sanfranciská smlouva podepsaná po japonské kapitulaci na konci druhé světové války pozbude platnosti.

Tajným společnostem byl také předán seznam jmen osob odpovědných za vraždy pomocí covid vakcín. Na znamení, že se začíná jednat, nyní otevřeně hovoří v televizi o škodlivosti „vakcín“ proti COVIDu-19.

Dalším výsledkem schůzky byla dohoda mezi Východem a Západem o vytvoření polycentrického světového systému, který by nahradil hegemonii ChM zaměřenou na OSN.

Není třeba dodávat, že zbývající vůdci ChM budou bojovat do posledního dechu, aby rozpoutali třetí světovou válku, v níž by vyvraždili 90 % lidstva a zotročili zbytek.

Proto americký „ministr zahraničí“ Antony Blinken, šéf NATO Jens Stoltenberg a další vyzývají k použití amerických zbraní k útokům na cíle hluboko na ruském území. Každý, kdo takovou výzvu vysloví, se sám označil za satanistu a bude muset být odstraněn.

Mimochodem, když už jsme u těch satanistů, Pentagon nám poslal odkaz na rozhovor o nich mezi evangelistou Billym Grahamem a Richardem Nixonem, který byl zaznamenán v letech 1972 a 1973. Abychom ho parafrázovali; Graham řekl, že Bible rozlišuje mezi dvěma skupinami Židů. Jedna se nazývá Satanova synagoga. Druzí jsou zbytky Božího lidu a jsou to skuteční Židé. Členové Satanovy synagogy jsou poháněni nadpřirozenou mocí zvanou ďábel. Mají v sobě zvláštní lesk. Jsou chytří a podle mého soudu jsou energizováni nadpřirozenou mocí. Mají pod palcem bankovnictví, média a vůbec všechno. Toto sevření musí být zlomeno, jinak tato země půjde ke dnu.

Nixon odpověděl: “Nikdy to nemohu vyslovit, ale věřím tomu.”

Tento autor (B. Fulford) – který je Žid a byl vychován jako ateista – viděl, jak tato entita skutečně unáší lidi. Jejich hlasy a osobnost se mění a zorničky jim zčernají, když je tato entita ovládá na dálku. (Neřekla bych na dálku, ale tito lidé jsou doslova posedlí ďáblem, to znamená, že do nich vstupuje – pozn. př.)

To se nyní stává všeobecně známým. Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová označila nedávnou cestu amerického ministra zahraničí Antonyho Blinkena do Kyjeva za “satanovu návštěvu”. Text písně, kterou předvedl v baru s nacistickou tématikou, obsahoval “‘Máme laskavější, jemnější ruku s kulometem’,” uvedla Zacharovová. Podívejte se na Blinkenovy oči ve videu, jsou černé.

Dále se mu podívejte do očí, když je označován za válečného zločince. Nejsou černé a vypadá vyděšeně. Ví, že je po všem, že Bidenova show se chýlí ke konci.

Tato italská televize ukazuje, jak se zbytek světa dívá na Bidena a jeho administrativu.

Vzhledem k tomu, že jim pravděpodobně hrozí trest smrti, budou ChM bojovat až do konce.

Například nasadili do Rockefellerovy televize velmi falešně vypadajícího bývalého šéfa FBI Jamese Comeyho, aby varoval: “Trump si jde pro FBI a Ministerstvo spravedlnosti.”

Dalším falešným člověkem, který je stále na útěku, je Justin Castro Trudeau. Srovnejte Castrudeaua v roce 2010 a Trudeaua nyní. Je zřejmé, že se jedná o rozdílné osoby.

Tento druh falšování už nefunguje. V reálném světě už ChM prohrála ukrajinskou válku a brzy ztratí Izrael a korporaci The USA.

Ruský prezident Vladimir Putin agentuře Reuters sdělil, že je připraven zastavit válku na Ukrajině na základě jednání o příměří, které uznává současnou linii bojiště.

To potvrzuje, že Rusko souhlasí s dohodou uzavřenou s gnostickými ilumináty, aby se řeka Dněpr stala hranicí mezi východní a západní Evropou.

Proti válce se bouří i většina Evropy. V Německu kancléř Olaf Scholz stále odmítá výzvy NATO k útokům hluboko na ruském území.

Maďarsko se rovněž nechce účastnit vojenské mise NATO na Ukrajině a místo toho přehodnocuje svou roli v této organizaci, uvedl maďarský premiér Viktor Orbán.

Ukázalo se také, že ruské rušičky brání 90 % amerických zbraní zasáhnout cíle.

Válka na Ukrajině skončila, na řadě je Izrael. Na znamení toho, že brzy přestane existovat a bude nahrazen národním státem Judea (Palestina), oznámily Irsko, Španělsko a Norsko své rozhodnutí uznat Palestinu jako nezávislý stát. Španělská vicepremiérka Jolanda Diazová prohlásila: “Palestina bude svobodná od řeky až k moři.”

To znamená, že Palestinu uznává 146 ze 193 členských států OSN včetně Ruska. Pouze 9 zemí je proti.

Izraelci denně demonstrují proti své vládě, kde jsou váleční zločinci, a policie na koních je nedokáže potlačit.

“Jak víme, sionistický Izrael je postupně likvidován. Svět už má jejich satanské genocidy definitivně dost. Je čas na globální očistu,” tvrdí zdroj z Mossadu.

Sionisté zahnaní do kouta však právě připravují velmi nebezpečný poslední útok v Íránu a Saúdské Arábii.

Příkladem je vražda prezidenta Ebrahíma Raisiho. Írán si je plně vědom toho, že se jednalo o úmyslný atentát na prezidenta Raisiho a jeho tým, který provedl Mossad. Ze tří vrtulníků se zřítil pouze ten “jeho” kvůli… mlze. Stále více to zní jako plánovaná operace a s největší pravděpodobností práce zevnitř. Rovněž byly odstraněny všechny satelitní údaje o počasí v den havárie íránského prezidenta.

“Jsou to zásahy Mossadu. Teď jdou do toho naplno, protože vědí, co je všechny čeká (nápověda, nejsou to chanukové dárky),” říká zdroj z Mossadu.

Hned po Raisiho smrti byl zavražděn šéf íránské policie Ahmad-Reza Radan a šéf íránské zpravodajské služby v provincii Lorestán v Íránu.

Také mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov řekl, že se mu nechce věřit, že by americký ministr zahraničí Antony Blinken veřejně prohlásil, že íránský lid je na tom po Raisiho smrti “lépe”.

Íránské zdroje se s námi spojily a uvedly, že nejvyšší vůdce Chameneí není za Raisiho smrt zodpovědný: “Pan Chameneí řekl, že staré časy pokrevních dynastií jsou pryč a jeho syn nebude jeho nástupcem. Podle mého odhadu bude příštím íránským vůdcem bývalý íránský prezident pan Mohammad Chátamí.”

I když Írán oficiálně neobviní Izrael z vraždy – protože nechce dát ChM záminku k zahájení třetí světové války – neznamená to, že nebudou podniknuty žádné kroky.

Hlavní velitel IRGC (Islámské revoluční gardy) Hosejn Salámí a velitel sil Quds Esmaeil Qa’ani se na okraj Raisiho pohřbu setkali s vůdci a zástupci íránských zástupných skupin včetně Hamásu, Hizballáhu, palestinského Islámského džihádu, PFLP (Lidová fronta pro osvobození Palestiny), Ansarulláhu (Hútíů) a iráckých militantních skupin. Pohřbu se zúčastnilo více než 7 milionů lidí.

Během setkání účastníci “zhodnotili nejnovější regionální vývoj a zdůraznili pokračování džihádu, dokud nebude dosaženo vítězství v Gaze,” uvádějí média spojená s IRGC.

V návaznosti na to Hútíové oznámili, že raketami zničili tři lodě napojené na Izrael, včetně jedné ve Středozemním moři.

Minulý týden také egyptské ministerstvo obrany poprvé odtajnilo stovky materiálů a dokumentů z období války v říjnu 1973. Podle zdrojů Mossadu z těchto dokumentů jasně vyplývá, že Egypt v této válce zvítězil a že je připraven společně s Tureckem zaútočit znovu, pokud Netanjahu a jeho kumpáni nebudou zatčeni.

Cílem těchto útoků na Írán mohlo být zabránit Íránu ve spolupráci s Ruskem vytvořit alternativu k americkému dolaru v rámci operace Kaddáfí 2.0.

Zdá se, že podobný motiv funguje i v Saúdské Arábii. Francouzské zpravodajské služby nás informovaly, že v poslední době bylo zabito deset saúdských princů. Také jejich vůdce Mohammed bin Salmán na poslední chvíli zrušil plán navštívit Japonsko, protože jeho (dávno mrtvý) otec “byl nemocný”. “Víme, že král Salmán je mrtvý už asi dva roky. Udržují spin tak dlouho, jak je to jen možné,” říká zdroj ze CIA. Pravděpodobně brzy oficiálně oznámí královu smrt.

Zpravodajské informace o celé záležitosti jsou značně utajené – většina zdrojů se k ní odmítá vyjádřit -, ale je zřejmé, že probíhá boj o moc nad saúdskou ropou a petrodolarem.

Alex Jones tvrdí, že jde o součást “pokusu o vraždu všech vůdců, kteří podporují ruskou operaci na Ukrajině”. Před týdnem čtyřikrát střelili slovenského Fica, teď je mrtvý íránský prezident. To není náhoda a přijdou další akce. Je to stínová válka, která nás vrhá do možné světové války.”

V Africe a Oceánii již probíhá nevyhlášená válka Společnosti Černého draka proti ChM, zejména její francouzské odnoži. Proto hoří Nová Kaledonie a Francie byla vyhozena z mnoha afrických států, přičemž další budou následovat.

Zde je důvod… Ve 14-ti afrických zemích, které byly dříve francouzskými koloniemi, existuje “koloniální daň”, která Francii ročně přináší značné platby ve výši přibližně 500 miliard dolarů.

Tyto země byly až do roku 1958 pod francouzským útlakem, poté získaly nezávislost. Státy jako Benin, Burkina Faso, Pobřeží slonoviny, Guinea, Mali, Niger, Senegal, Togo, Kamerun, Středoafrická republika, Čad, Kongo, Rovníková Guinea a Gabon jsou však stále zatíženy placením koloniálních daní.

Těchto 14 zemí má dohromady 174 milionů obyvatel a celkový nominální HDP 196 miliard USD, přičemž HDP v paritě kupní síly činí 411 miliard USD.

Francie formálně zastavila svou kolonizační politiku, ale její ekonomická kolonizace těchto afrických států pokračuje. Část rozpočtu kolonií nadále plyne do francouzské centrální banky pod různými názvy a kategoriemi.

Tento proces umožňuje Francii přivlastnit si přibližně 85 % ročního příjmu bývalých kolonií. V důsledku toho se africké země potýkají s finančními problémy a jsou nuceny si půjčovat zpět své vlastní peníze od francouzské centrální banky jako dluhy.

Africké země mohou žádat o navrácení svých prostředků pouze do výše 20 % převedené částky. Pokud žádají o vyšší částku, bývalý kolonizátor má právo ji vetovat. Francie tvrdí, že pouze splácí peníze, které vynaložila na budovy a infrastrukturu vybudované před více než sto lety. Jakékoli odmítnutí afrického vládce zaplatit koloniální daň často vede k převratu, který iniciuje Francie.

Poslední puč v Nigeru je jiný, puč svrhl prezidenta přátelského k Francii… Afričané už toho mají dost.

K těmto převratům došlo ve francouzských koloniích jen za poslední tři roky:

 1. GABON – srpen 2023
 2. NIGER – červenec 2023
 3. BURKINA FASO – leden 2022
 4. GUINEA – září 2021
 5. CHAD – duben 2021
 6. MALI – srpen 2020

V rámci 14 zemí, které tvoří sféru francouzské kontroly v Africe, jich zbývá dalších 8…

V poslední době Společnost Černého draka zastavila v Kongu pokus o státní převrat, do kterého byli zapojeni občané USA.

Všechny tyto akce po celém světě by měly přivést ke krachu velkou korporaci The USA Inc. Čína se právě zbavila většiny svých amerických státních dluhopisů, aby to urychlila.

Konec se blíží. Za prvních sedm měsíců fiskálního roku 2024, který začal loni v říjnu, činily čisté úrokové platby celkem 514 miliard dolarů, což je o 20 miliard více než výdaje na obranu. Proto krysy zachraňují loď, v poslední době právě skončil předseda Federální společnosti pro pojištění vkladů (FDIC) Martin Gruenberg.

Jiní bojují až do hořkého konce. Společnost Google vyplatila americkému ministerstvu spravedlnosti šek, aby přiměla prokurátory k zamítnutí jejich žaloby o náhradu škody způsobené porušením antimonopolních pravidel.

Takto tedy naložili se 125 miliardami dolarů z australských penzijních fondů, které “omylem smazali”.

Majitelé Googlu jsou pronásledováni Bílými klobouky a brzy se připojí ke Klausovi Schwabovi na druhém „břehu“.

Když už jsme u Schwaba: Klaus Schwab Rothschild se před svým odstraněním a cestou na onen svět prohlásil za “správce budoucnosti Země”. Proč to média neukázala ve zprávách? Nyní je mrtev a jeho budoucnost na „lidské zvířecí farmě“ byla zrušena. Lidé budou o své budoucnosti rozhodovat sami.

Někteří z jeho přisluhovačů se však stále snaží uskutečnit jeho plány. To může být důvod, proč je Boeing pod palbou. Nejnověji 300 letadel Boeing používaných společnostmi United a American Airlines má potenciálně velmi vážnou závadu, která by mohla způsobit explozi letadel ve vzduchu – což je poslední rána pro skandálem zasaženou společnost.”

Pravděpodobně je to všechno součástí většího plánu. Nejdříve nebyli žádní piloti kvůli očkování a nyní žádná letadla kvůli vadným materiálům při výrobě. Teď se objevují titulky jako např:

“Varování před chaosem při cestování na letní dovolenou poté, co bezpečnostní krize Boeingu vedla k nedostatku letadel.”

Možná se jen snaží zabránit lidem v cestování. Podle plánu Agendy 2030 nás chtějí omezit na 15-ti minutová města.

To se nestane, ale sionisté ChM budou pokračovat, dokud nebudou definitivně odstraněni a postaveni před vojenské tribunály.

Stále se také snaží napadat zemědělce. Nejnověji vlády Austrálie a Nového Zélandu vypalují včelí farmy poté, co byly údajně nalezeny stopy po nemoci hniloby včelího plodu. Žádné včely = žádné jídlo = žádný život.

Australané také předvedli další směšný pokus vyvolat strach. Jde o novou mutaci Covidu, která se šíří po zemi – nazývá se varianta FliRT (Flirt, čtete správně). Kdo na tuhle habaďůru skočí, má to marný a bude dál brát posilovače (boostery).

Tento druh propagandy pravdu neodvrací. Renomovaný americký právník Tom Renz vypovídal před senátem v Ohiu a tvrdil, že nemocnice a lékaři byli “motivováni” k vraždění” svých pacientů, aby vytvořili iluzi, že COVID-19 představuje významnou hrozbu pro veřejné zdraví.

Během své výpovědi Renz prozradil, že nemocnice dostávaly od vlády více peněz za každého pacienta, který byl pozitivně testován na COVID-19. Dostávaly další finanční prostředky za léčbu pacientů na COVID-19 a ještě více, pokud byl virus uveden jako příčina jejich úmrtí. Renz poznamenává, že tento systém podněcoval nemocnice k tomu, aby nadsazovaly počty pacientů s COVIDem, a dokonce je “vraždily”.

“Pokud přijdete do nemocnice a dostanete pozitivní test na Covid, nemocnice dostane více peněz,” řekl Renz zákonodárcům během slyšení.” Pokud dostanete remdesivir, nemocnice dostane více peněz. Pokud vám nasadí ventilaci, nemocnice dostane více peněz. Místo toho, abychom řekli: Dostanete více peněz, když bude tento pacient zdravý, řekli jsme: Dostanete více peněz, když zemře.”

Pokud chtějí čtenáři pomoci, mohou podpořit organizace, jako je JCCF Canada. Hájí svobodu projevu zdravotníků a stojí na straně jednotlivců, kteří čelí povinnému očkování. Byla jednou z prvních neziskových organizací v Kanadě, která vyzvala k ukončení výluk.

Stále častěji se také ozývají výzvy k ukončení nekontrolovaného přistěhovalectví. Níže uvedené virální video ukazuje mladé lidi, kteří na ostrově Sylt v severním Německu zpívají “Německo pro Němce, cizinci ven, cizinci ven”.

Německá vláda má strach. Poslechněte si kancléře Scholze, vypadá ustaraně.

Hádejte, které země jsou poučovány o tom, že “mají mít méně dětí kvůli klimatu”, což je znamení, že se Obama může zapojit do imigrační kampaně?

Podle vládní kontrolní agentury Pentagon odmítl dodat tolik letounů F-35, že společnosti Lockheed Martin docházejí místa, kam by je mohla umístit.

Skutečným důvodem hromadění letounů F35 je jejich naprostá zastaralost. Zdá se, že Pentagon se chystá odtajnit antigravitační plavidlo známé jako B21, podle Wikipedie. (Proto česká ministryně války Černochová a Fialenko dostali příkaz nakoupit šrot F35 za 150 miliard Kč? Celkový provoz by pak stál 322 mld. Kč! – Pozn. př.)

Technické detaily a specifikace B-21, jako je rychlost, systémy, “velikost, požadovaný stealth, konstrukce, počet a typ motorů, plánované zbraně a palubní senzory, zůstávají utajeny”.

Vidíte nějaké tryskové motory? Že by antigravitace?

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/vrazedne-radeni-chazarske-mafie-prineslo-odmeny-pro-predni-satanisty/