Skončí někdy tyto hrůzy? Americká armáda pokračuje v hledání anomálních složek ve vakcínách Covid-19, které výrobci Pfizer a Moderna vyráběli – a údajně zmírňovali – pro děti ve věku od 6 měsíců do 5 let. Minulý týden Real Raw News exkluzivně informovaly, že armáda našla lék skopolamin, halucinogenní směs se škodlivými vlastnostmi, v masových očkovacích centrech v New Yorku, Kalifornii a Washingtonu.

Zločinecký Bidenův režim a ředitelka CDC Rochelle Walensky prohlásili, že „tyto injekce ochrání naše děti před nejsmrtelnější nemocí, které jsme kdy čelili“. Bílé klobouky uvnitř americké armády však zkoumají tato místa pro hromadné očkování a kradmo zabavují lahvičky s vakcínami pro chemickou analýzu. Nejnovější data ukazují, že vzorky získané z očkovacího centra v Redmondu ve státě Washington obsahují jed vosy, tarantule jestřábí, který se podle entomologa Justina Schmidta řadí mezi nejbolestivější žihadla na planetě.

Dne 25. července obdržely Bílé klobouky v americkém armádním lékařském výzkumu 75 lahviček – 450 dávek – dětské vakcíny Covid odebrané z místa v Redmondu. Čtyři ze 75 lahviček obsahovaly 19mg jedu na lahvičku o 1000 jednotkách. Typické žihadlo tarantule jestřábí dodává ~100μg jedu. Laicky řečeno, každá lahvička obsahovala 19 000 μg jedu, tedy 42,5μg na dávku. To se může zdát triviální, protože každá dávka obklopuje příjemce méně než poloviční účinností typického žihadla; nicméně oběťmi jsou velmi mladí kojenci a děti s nízkými prahy bolesti.

Dospělí popsali žihadlo vosy a  tarantule jako horší než žihadlo sršně, což jasně naznačuje, že je bolestivé a dočasně vysilující.

A co je horší, přibližně 1% dětí alergických na vosí žihadla prodělalo anafylaktický šok. Při absenci antihistaminik, jako je epi-pero, některé děti zemřely na jedinou injekci.

Bílé klobouky ale nevěří, že vosí jed je součástí eugenického programu na vymýcení našich dětí. Spíše tvrdí, že Hlubinný stát je zapojen do široce rozšířeného programu, jehož cílem je způsobit nezměrné utrpení mezi nejzranitelnějšími demografickými skupinami naší populace – dětmi, jako součást zlověstné, ale ne zcela pochopené agendy.

„To je očividně míněno tak, aby děti křičely bolestí, když dostanou Covidovu injekci. Ta injekce je dost bolestivá, ale s přidaným vosím jedem je to stokrát horší,“ řekl kapitán John Forsythe z Velení pro lékařský výzkum a vývoj. „Že jen malé procento dětí dostane kontaminovanou vakcínu, na tom nezáleží. Je to nevýslovně děsivé a potenciálně škodlivé pro ty, kteří ji dostanou. Vakcína je dostatečně smrtící i bez kontaminantů.“

Zdroj:  https://realrawnews.com/2022/07/wasp-venom-found-in-child-covid-shots/