Až se prezident Donald J. Trump oficiálně vrátí do úřadu, podepíše exekutivní příkaz rušící instituci, která od svého založení v roce 1862 oškubává tvrdě pracující americké občany. Tou organizací je samozřejmě berní úřad. Archaický a nefunkční IRS, který Donald Trump nazval „nejhlubšími hlubinami hlubokého státu“, okrádal pracující občany o nevyčíslitelné částky.

Zdroje z ústředí prezidenta Trumpa v Mar-a-Lago pro Real Raw News uvedly, že Trump se už dlouho snaží o vymýcení IRS a že byl právě uprostřed plánování jejího rozpuštění, když Deep State v roce 2020 ukradl prezidentské volby. Předtím ale Trump nebyl připraven vymazat IRS jediným škrtem svého prezidentského pera, protože on a jeho nejbližší poradci se teprve museli rozhodnout, jak životně důležité subjekty, jako je americká armáda, přežijí bez federálních daňových dolarů.

Národní obranu a bezpečnost financuje pouze 20% federální daně z příjmu a polovina z toho financuje umělé agentury, jako jsou mimo jiné zbytečné TSA, FEMA a Středisko pro nákazy zvířat na Plumově ostrově. Zbytek financuje ilegální imigraci, ilegální, tajné války na cizí půdě, platí zákonodárným sborům okázalé dovolené a financuje pomstychtivé federální procesy proti nevinným osobám. Pokud jste vlastenec platící daně, pak vaše (a moje) dolary financují Bidenovým režimem zlovolné stíhání 800 vlastenců, kteří 6. ledna legálně navštívili Kapitol – Lidový dům.

Zdroje RRN uvedly, že Trumpův tým našel schůdný způsob, jak financovat ozbrojené síly, aniž by inkasoval jediný federální dolar. Předčasně by „plán“ nesdíleli, protože by tím poskytli Deep State čas, aby ho veřejně zdiskreditoval v rámci své nezákonné války proti Trumpovi.

„Plán už trvá léta a on nedává Deep State žádné varování,“ řekl jeden ze zdrojů. „Trumpovým záměrem vždycky bylo vysušit bažinu. Bohužel se hned na začátku svého prezidentství dopustil chyb, když do své administrativy přivedl Deep State. Chyba se nestane dvakrát. Chystá se vykuchat federální vládu. IRS je hlavní hlavou hydry; když je useknuta, ostatní hlavy zemřou s ní.“

Interní daňový úřad v současnosti zaměstnává 78 661 lidí, z nichž každý vydělává ročně zhruba 76 tisíc dolarů. Jinými slovy, daňoví poplatníci platí zaměstnancům IRS každý rok devět miliard dolarů.

„Je to Trumpovo stanovisko, že jim platíme, aby nás okradli. Představte si, že do vašeho domu vnikne vetřelec a vy řeknete: ‚Jé, ahoj! Vítejte. Dovolte mi, abych vám zaplatil, abyste mě okradli.‘ To je analogie toho, co se děje už velmi, velmi dlouhou dobu,“ řekl jeden zdroj.

Korupce uvnitř IRS bují, dodal.

Začátkem května 2022 vyšlo najevo, že komisař IRS Charles Rettig dohlížel na zničení dat souvisejících s miliony podání. Místo aby přijal odpovědnost, obvinil Rettig ztrátu dat z „náhodného zmatku“. Jeho „chyba“ zpozdila daňová přiznání a podle prezidenta Trumpa byla pečlivě vymyšleným plánem, jak zprostit vysoce vydělávající Deep Staters placení jakýchkoli federálních daní.

„Desítky tisíc milionářů a miliardářů z Deep State neplatily žádné daně. Proč zničil data o 30 milionech daňových podání? No, protože nejlepší způsob, jak spáchat zločin, je skrýt jej za nehodu. Tím, že těch 30 milionů podání zamlžil, byl snadno schopen zatajit zhruba deset tisíc,“ řekl náš zdroj.

Trump, dodal, už viděl dost.

„Se zničením IRS budou chřadnout a umírat i další agentury. Trump chce, aby Američané sklízeli plody své tvrdé práce; chce, aby si ponechali to, pro co pracují,“ řekl.

Zdroj: https://realrawnews.com/2022/07/trump-to-abolish-irs/