Úřad vojenských komisí v úterý odsoudil bývalého prezidenta Williama Jeffersona Clintona za obvinění ze zrady a obchodování s dětmi… poté, co se v slzavém kolapsu podřídil na milost a nemilost rozhodnutí soudu, dostal trest k doživotnímu vězení.

Tři důstojníci, kteří zastávali funkci soudce a poroty, vynesli verdikt již dvě hodiny po zahájení řízení, protože viceadmirál John G. Hannink, který stíhá případ jako zástupce JAG, poskytl dostatečné důkazy o Clintonově účasti na „adrenochromových párty“ a o jeho mnoha návštěvách Epstein Island, kde se spolu s usvědčeným pedofilem Jeffreym Epsteinem zúčastnili drogových párty s nezletilými dětmi.

Mnoho z těchto dětí, řekl předseda Hannink porotě, bylo oběťmi spolku obchodování s dětmi, který Bill a jeho nyní zesnulá manželka zorganizovali během Clintonova prezidentství. Konečný zisk v tomto chlípném odvětví – 1 000 000 000 $  ročně, ze kterého Clintonovi a jejich přátelé buď profitovali, nebo se podíleli na zločinném a lascívním chování. Viceadmirál Hannink ukázal záznamy transakcí tribunálu, které dokazují, že nezletilí – často uprchlíci a sirotci – byli běžně letecky přepravováni na pronajatých tryskácích na ostrov Epstein a další tajná místa, včetně majestátného sídla Clintonových (za 3 000 000 $) na Whitehaven Street, Washington, DC

“Do tohoto domu přiváděli a odváděli nevinné děti a nikdo neřekl ani slovo.” Nikdo neřekl ani slovo, protože všechno ovládal Bill Clinton! Jelikož byli zapojeni všichni jeho kamarádi, nikdo tehdy nemluvil, protože prozrazení by je zdiskreditovalo nebo zabilo. Nedělejte si iluze, pro Clintonovi bylo zabití stejně snadné jako dýchání. Bill Clinton, násilník, vrah, zrádce, měl neomezenou moc páchat trestuhodné zločiny, “řekl viceadmirál Hannink.

Když hovořil, Clintonův právník David E. Kendall pokračoval v divadelních představeních v soudní síni, obvinil tribunál ze zlomyslného nařčení… předvedl však chabé důkazy.

“S úctou k soudu můj klient nikdy nenavštívil ostrov Epstein.” Ano, jeho jméno se objevuje na několika letových záznamech, ale není důkaz o fyzické návštěvě. Nikdy nikoho neznásilňoval a všechny ty ženy, které to o něm tvrdí, hledaly jen chvilku slávy v záři reflektorů. Můj klient, bývalý prezident Spojených států, by měl mít projevenu veškerou úctu muži, kteří zde  zastávají soudcovské pozice, “řekla Kendall.

Viceadmirál Hannink předložil desítky fotek, které ukázal tribunálu…  jasně ukázaly, že Bill, Jeffrey Epstein a Ghislaine Maxwell se účastnili sexuálních aktivit s nezletilými chlapci a dívkami.

“Tyto fotografie jsme získali s laskavým svolením od Ghislaine Maxwellové,”  řekl viceadmirál Hannink. “A máme jich mnohem víc.”

“Přehazuje to na mě?” Clinton vyhrkl.

“Opravdu? Řekla nám a popsala jak je zneužívali, otevřeně jim vyhrožovali, že je zabijete, týrali je strašili aby trpěli, pak jste je připoutávali k nosítkům a odebírali jim krev, abyste ji přeměnili na adrenochrom, na kterém jste závislí. Řekla nám, že máte erektilní dysfunkci a že chronické užívání konvenčních ED léků je bezvýsledné. Ale z Adrenochromu jste získali nové vzrušení a energii, “řekl viceadmirál Hannink.

Kendall podal námitku s odvoláním na výslech svědka..

Než mohl námitku dokončit, viceadmirál Hannink přistoupil k notebooku u stolu žalobce a zadal heslo… O chvíli později se na obrazovce objevila tvář Ghislaine Maxwell, živě prostřednictvím volání přes ZOOM z její cely, která se nachází v NY vězení. Potvrdila důkazy obžaloby a uvedla, že byla osobně svědkem toho, že Clintonová měla v letech 1995–2016 sex s 23 různými nezletilými.

Dojetím nebo jako trik se Clinton náhle rozplakal. Požádal tribunál, aby se mohl soukromě poradit se svým právníkem… viceadmirál Hannink vyhlásil pauzu na 15 minut.

Po přestávce Kendall prohlásil k soudu: „William Jefferson Clinton přiznává, že spáchal nejhorší zločiny, které zde byly uvedeny. Je však skutečně kajícný a všeho velmi lituje. Přijímá plnou odpovědnost. Přiznává všechna obvinění a žádá, aby byl ušetřen trestu smrti. Je mu 74 let a je ve špatném zdravotním stavu, jednou nohu v hrobě. Jeho jediné dítě zůstalo bez matky. Mělo by také zůstat bez otce? “

“To “jediné” dítě tu bude taktéž, a to brzy,” prohlásil viceadmirál Hannink.

“Smrt pro mého klienta by byla rychlým a milosrdným trestem. Pokud nemáte pocit, že si zaslouží milosrdenství, pak by doživotní žalář byl vhodnějším trestem. Tímto se můj mandant podřizuje na milost a nemilost tomuto soudu, “dokončil obhájce Kendall svou řeč.

“Kdyby to bylo na mně, osobně, necítím slitování, ale rozhodnout je na přísedících důstojnících,” řekl viceadmirál Hannink.

Důstojníci pověřeni rozhodováním o Clintonově osudu strávili hodinu, kdy se radili. Poté se jednomyslně shodli na tom, že Clinton stráví poslední roky svého života v kempu Delta GITMO. Aby ochutnal stejný komfort jako islámští džihádisté, kteří byli v minulosti ubytováni v tomto hrůzostrašném obydlí…

 

Zdroj: https://realrawnews.com/2021/06/military-tribunal-convicts-bill-clinton/