p.př.: uvědomte si prosím, a dáváme to sem záměrně, že tento článek je ze začátku r.2019. Porovnejte tedy své informace nyní a předtím. K potvrzení slov India Eco potom není co dodávat. Příští sada rozhovorů bude surově aktuální.

KANÁL GALAKTICKÉ VĚDOMÍ.
TERTULIAS CON INDIE ECO I EMILIO SIESTO
AKTUALIZACE RESETU A GEOPOLITIKY z 9. února 2019

OBSAH

Aktualizace NESARA / Gesara 2019
Trump Union Speech: Zahalené stopy
Guantánamo
George Soros byl zatčen a podroben procesu výslechu “bažiny”
George Bush starší a McCain popraveni podle stanného práva
USA NELZE vyhlásit stanné právo, protože bylo tajně deklarováno po celá léta od 11. září 2001.
Jakou zprávu dostali ti, kteří se zúčastnili pohřbu George Bushe st.?
Vojenské vrtulníky působící v civilních oblastech: speciální operace námořníků (NAVY SEALS) s použitím zapečetěných obžalob …
Proč Trump zrušil uzavření americké administrativy?
Proč je pro RESET důležitý čínský „rok prasete“?
Jak funguje QFS a jak může měna určité může vstoupit do nového kvantového bankovního systému?

ÚVOD:

EMILIO: Zdravím všechny a vítejte opět na kanálu Galactic Consciousness, omlouváme se za zpoždění, která nahráváme do videí, víte, že jsme docela zaměstnáni s vytvářením platformy ASES, ale již přinášíme nové video, které bude velmi zajímavé, setkání s India Eco, které bude v tomto případě dnes zaznamenáno a my ho uspořádáme a uvedeme na světlo další informace, které nám India Eco poskytne. A pokračujeme přivítáním India Eco. India, dobré ráno, dobré odpoledne, dobrý večer, tak jsme tady ty a já a lidé, kteří nás poslouchají, jak se máš?

INDIA ECO: Dobrý den, Emilio, jak se máš? Dobré odpoledne, dobrý večer do různých částí světa, v kterých jsou v současné době posluchači z publika, v tomto programu, že i když to bude nahraný program, příjemnou pohodu všem, těm, kteří nás po celou tuto dobu sledovali, že jsou tak zaujatý procesem Resetu, který je tak důležitý, a tak drahý pro celé toto lidstvo. A také procesy sociálních čistek, které jsou v politice žádány, a které je třeba provést, a které se ve skutečnosti provádí na mezinárodní úrovni prostřednictvím společného procesu Aliance.
Předem ti znovu děkuji za kontakt, že mám tu možnost kontaktovat naše přátele, protože to nejsou jen internauti ani sledující, ale už jsou to přátelé. A ještě jednou vám děkuji a jsem velmi rád, že si s vámi znovu povídám.

——————————————————————–

EMILIO: Dobře, odtud z Galaktického Vědomí a ze sebe také děkuji za to, že máš tu ohleduplnost, když se shodujeme, schopnost shodovat se, protože někdy je to pro nás obtížné. Musím uznat, že jsme mohli mít tuto řeč už před dvěma víkendy. Ale na poslední mi pár členů rodiny na chvíli onemocnělo chřipkou a horečkou a je pravda, že jsem musel naši schůzku odložit. A tak říkám našim následovníkům, kteří už dávno chtěli něco slyšet z našeho kanálu nebo v tomto případě také India Eco, protože na celou otázku Resetu, takže pokud chceš, zmůžeme začít o tom mluvit.
A přesně, otázka, která se spíše hodí do atmosféry před dvěma nebo třemi týdny, si lidé kladou otázku sami sobě, proč byl tak dlouho výpadek informací a jestli Je tu něco z těchto posledních dvou nebo tří týdnů, které nám můžeš v rychlosti říci co nebylo zveřejněno, a proč je tolik tmářství, a taky, že lidé jsou trochu zklamaní, není žádná informace, ale je to trochu zvláštní, protože nic není jasné, o Q jsou stěží nějaké zprávy, o Donaldovi Trumpovi v průběhu měsíce leden a prosinec se objevují po sobě jdoucí, ale nakonec neřekl nic jasně, pokud jde o nejenom o Reset, ale vůbec říct něco jasně a přímo, ale dobré dát nějaký vodítko a samozřejmě dlouho očekáváno nebylo naplněno, jako třeba otázka armády, teď mi to vypadlo o co jde (INDIA ECO: stanné právo), jasně, stanného práva, co vlastně můžeš říct o těchto posledních dvou týdnech, co víš ?

INDIA ECO: Nejprve vám řeknu, proč se v poslední době zachovávala rouška tajemství, nejdřív se toho chopím z mého pohledu, snažil jsem se mlčet po jistou dobu z opatrnosti, s přihlédnutím k tomu, že obvykle se procesy Zveřejnění provádí následujícím způsobem: to znamená, že jako první se provede zveřejnění, a poté se očekává proces ověřování, že ano?
To znamená, že když řeknu, že se něco stane, a pak se cítím dobře, když vidím, co se stane, OK? A když se to stane, je to. Ok. Pokud zkontrolujete videa, která jsme ty a já měli, o konverzacích, které jsme měli, nikdy a pokud je najdou, řekněte mi to, řekl jsem, že Donald Trump bude muset něco vyhlásit, tady nebo tam či jinde. Jinými slovy, není to vhodné a já vysvětlím, PROČ to není vhodné, aby Donald Trump učinil jakékoli oznámení ohledně toho, co je NESARA/GESARA nebo něco podobného.

EMILIO: Myslím, že by to bylo zajímavé, protože lidé věří, že někdo na konci, někdo oficiálně, by měl přednést nějaký druh řeči, ale myslím, že vysvětlíš teda proč?

INDIA ECO: Problém je jednoduchý a především NESARA, protože NESARA sama o sobě není aplikovatelným severoamerickým zákonem, a proč? Protože se NESARA stala tím, čím je nyní GESARA, jedná se o globální proces, tento globální proces není sám o sobě zákonem, ale spíše dohodou, je to dohoda o interoperabilitě, řekněme to tak, že ze straně vlád. Je to dohoda, která není nijak legislativně upravena, pokud tomu rozumíte. Jinými slovy, abyste pochopili, není to instrument-prostředek. Když připravujete legislativu, nejdříve se hlasuje o zákonu a všechno ostatní, zákon se schvaluje a všechno ostatní, a pak se zákon musí provést, jasné? NESARA i GESARA jsou předpisy, které nejsou vybaveny operativními instrumenty. Jinými slovy, nemá svůj instrumentální systém, jinými slovy systém NÁSTROJŮ. Proč? Protože NESARA byla ve svých počátcích, ve svém normálním procesu, nařízením,
Takže s přihlédnutím k vlivu Deep State mafie na úrovni obou komor ve vládě Spojených států bylo jasné, že tento proces bude neproveditelný. Takže myšlenka, která se trochu odrážela nebo která se snažila následovat, způsobem, který abych tak řekl, skoro mlčky nebo se zavřenými ústy, bylo vygenerovat proces zvenčí dovnitř. A jak probíhá proces zvenčí dovnitř? Proces zvenčí dovnitř je: aplikujeme jej na globální úrovni a poté jej vezmeme a tlačíme na Spojené státy, proč? Protože ve Spojených státech kontroluje vše Deep State, Kabala.
Co tedy bylo třeba udělat, je pinzetově jemná operace, která by obklíčila Spojené státy, ale ne Spojené státy jako takové, ale vládu (EMILIO: Deep State), kterou v tomto případě vládu, která je zodpovědná, tvoří DeepState. K této velké části vlády Spojených států, vyjma Donalda Trumpa a velkého počtu lidových zástupců, kteří od posledních voleb stáli na straně Aliance a v jejích službách, je další velké množství k odstranění, a v tomto případě jde o Senát, kteří tam jsou, kteří jsou stále součástí Deep State. A také Parlament.
Proces tlaku tedy vychází zvenčí, prostřednictvím zemí BRICS (Brazílie, Ruska, Indie, Číny a Zimbabwe), takže politika byla tak nějak zvenčí dovnitř, vybavme si v hlavě dohromady proces, kde podstata zákonů GESARA, z tehdejší NESARA, která se později stala GLOBÁLNÍ DOHODOU PODEPSANOU DVĚMA STOVKAMI ZEMÍ, KTERÝ NAKONEC skončil tlakem na Spojené státy, díky potřebě dodržování různých typů mezinárodních standardů, které se začaly provádět a dodržovat prostřednictvím mezinárodních dohod.
Takže, pokud si člověk přečte chladně text toho, co je GESARA, zjistí že je to to, co byla NESARA, aspoň velká část, velká část toho, co se očekává, že bude použita GESARA, se JIŽ globálně uplatňuje, ale nejen to. Přišel ji uplatňovat Donald Trump, ale konkrétním a částečným způsobem, to znamená, že to aplikuje, ale ne globálním, celkovým způsobem, ale po jednotlivých položkách. Rozumíš? Prostřednictvím osy, kterou prezentují v posledních letech a kterou schvalují, a která je v souladu s tím, co je GESARA, a paprskový důkaz toho, co říkám, je přesně tím, co je Promluva o Unii.
EMILIO: Tak takhkle je to? V projevu Unie jsme měli pilulky, protože si myslím, že si stěžovali, že je všechno velmi neutrální. Nebo nám vykucháte nějaké maličkosti?

INDIA ECO: Nevím … co se stane, je to, že jsem to řekl tisíckrát, realita je taková, že s oblečením si hraje ten, kdo má výšku. Ten, kdo není dostatečně vysokej, neví, zda se jedná o ručník nebo plachtu, to znamená, řekněme to jasně, devadesát procent lidí, kteří si pravděpodobně, a říkám to se vší úctou, kteří si pravděpodobně sednou ke sledování našeho programu, normálně ze severoamerické legislativy neznají ani “ň”, a také zcela ignorují dynamiku gringů, tj. severoamerickou politiku. Jednoduše řečeno, myslím, že nemají nejmenší tušení o co ve skutečnosti jde.
Tak o co tedy jde? Pro ně, to znamená pro většinu smrtelníků, a to říkám se vší úctou a nechci, aby se někdo urazil, ale pro většinu smrtelníků může za Donaldem Trumpem projít obrovitý růžový slon, tak tito lidé to nezjistí, neuvidí, nepochopí. Chápeš to?? Pouze pokud se Donald Trump objeví oblečený do zeleného barneyho dinosaura nebo do fialového barneyho dinosaura, s talířem v každé ruce a s nápisem na čele: “GESARA, jdeme nahoru”, tak možná jim to dojde, rozumíš?
A co se tedy děje? Politika tak nefunguje. Takto to prostě nefunguje, neníto tak. Chápeš mě?. To znamená, že je zbytečné vydávat tato bouřlivá oznámení a celou tuto historii, protože by to rozpoutalo nekonečné množství zvratů na úrovni tisku, což by byl brutální, brutální nedostatek kontroly, že je, svět ještě není připraven na všechno. Nikdo není připraven na takovou míru odtajnění informací, není to tak jednoduché, rozumíme si? Myslím to tak, že jde prostě o to DĚLAT TO, to znamená, co tím myslím? Co chcete, aby se to splnilo, aby se to stalo nebo, aby se o tom kecalo ??
Co je nutnější? Ať se to provede, nebo at se na to udělá plakát? Protože pokud chcete vytvořit plakát, řeknu ti, je to stejná středa jako vždy, to znamená, že je to to samé, co jsme měli posledních sto let. Jinými slovy, je to čistý bla bla bla a pak to přijde k ničemu. Trump tedy neřekl nic, on to prostě udělal. Udělal, neřekl, udělal. A dnes v projevu Unie již učinil, ale řekl. Jinými slovy dal černé na bílém všechnu politiku, kterou učí a systematicky uplatňuje, aby zajistil, že země bude mít stabilizaci, kterou navrhuje GESARA, chápeš? Jinými slovy, jedná se o systém reforem stability a bezpečnosti, GESARA, tedy v té době NESARA. Jasan?
USA mají dnes nejnižší daně a pokračují s vizí mít daň mezi 14 a 16 %, dobře, což je to, co plánuje zákon GESARA, dnes mají nejnižší daně, jaké kdy USA nikdy neměly. Kromě toho dnes ve Spojených státech, no … nebudu se zabývat vším, co už řekl Donald Trump. Podívejte se na to, podívejte se na řeč a poté analyzujte, co je chladným textem zákona NESARA, a co je dnes GESARA, analyzujte jej, prostudujte a uvidíte, že celý tento proces byl dokončen, ale bez uvedení štítku GESARA.

EMILIO: Dobře, myslíš tím těch deset, dvanáct, patnáct bodů, které existují v zákoně NESARA, v textu NESARA, byly postupně splněny, první, čtvrtý až sedmý, devátý, aniž by to nazývali GESARA, aby nepřitahovali pozornost. Vždycky vezmou kousek daně, kousek zákona, trochu pozatýkají, taky jdou po korupci, tu a tam, a vše uplatňují kousek po kousku, aniž by to kdokoli nazval NESARA nebo GESARA.

INDIA ECO: Přesně, tak říkám, zde nezáleží na tom, že to oznámí, důležité je, že to udělají a bylo to provedeno. Co se stane, jaká je mechanika toho, coje zpracováváno na úrovni vojenské strategie, na úrovni zpravodajských služeb, jaká je? Strategie horké vody a ropuchy, tak tomu říkáme my. Jak to funguje: no, když vezmete ropuchu a hodíte ji do hrnce s vroucí vodou, ropucha vyskočí a je zachráněna, Teď, když chytíte ropuchu, a dáte ji dovnitř hrnce se studenou vodou a začnete aplikovat progresivní teplo se spodním hořákem, začnete zahřívat zdola a začnete dávat teplo progresivním způsobem Co se stane s ropuchou, je, že se termálně přizpůsobí, již podle známého adaptačního procesu, který ropucha má, ropucha ztrácí svou energii, proč? Protože energie není ztracena, je transformována, Transformuje své energie v procesu adaptace, což mu dává co? Dává mu čas žít. Jinými slovy, transformuje svou energii na dobu života nebo životně důležitou.
Pak se pomalu vyčerpá, vyčerpá, vyčerpá, vyčerpá, vyčerpá a dosáhne bodu, kdy voda už bude tak horká, že se nebude moci přizpůsobit, ale když se pokusí skočit, bude mít již spotřebovánu všechnu svou energii v adaptačním procesu přežití. V procesu přizpůsobivosti, a to je moment, když ropucha umírá. OK?
Když se budeme zabývat Deep State, stane se přesně to samé, proces svržení Deep State po aplikaci GESARA implikuje přesně kolaps, proces systematického postupného oslabování všech jeho zdrojů, tedy všeho, co musíme jít těžit a kopat, ale jak? Hladce, pomalu a bez skákání ropuchy z hrnce. S tím, že ropucha, které se dá čas, aby se cítila dostatečně pohodlně, v tomto procesu ztratí postupně své zdroje, spálí své zdroje, rozumíte mi?
Takže co se děje? Jako první krok jsme uzavřeli hranice, druhý krok jsme zablokovali jejich aktiva, což bylo to, co již bylo provedeno, lidé si nepamatují, ale všechna aktiva většiny amerických politiků byla zablokována, jejich aktiva byla zablokována, lidem z Deep State. Byly uvedeny žaloby, poslouchej, obžaloby z kriminální-trestné činnosti byly každému z nich již předneseny, což je těchto sedmdesát tisíc zapečetěných zatýkacích rozkazů, včetně Obamy, Clintonových, Buschů, všech komplet. Z toho přesně vyplývalo uzavření hranic, uzavření hranic v ráímci jejich finančních prostředků, bylo jim zabráněno mobilizovat prostředky kdekoli, a poté přímo se jejich prostředky zablokovaly, zablokovali jejich účty atd. atd. atd. Zámořské účty bla bla bla; Samozřejmě, nikdo z nich nepůjde do televize, aby řekl, že mi zablokovali účty. Jsou tichouncí a klidňoučcí.
A začíná proces obkličování a oplocování. A to nejen těchto, ale všech!. Poté blokují federální rezervu, blokuji federální rezervu. Federální rezerva už nemůže dělat nic, nemůže vydávat dolary. Ale pro některé se NIC neděje. Byli tam jen dva, tři prezidenti, kteří se odvážili blokovat Federální rezervy, ale budu hovořit o dvou, dvou prezidentech, kteří zablokovali federální rezervu, a jeden byl největší z prezidentů, jaké Spojené státy měly, kterým byl John Fitzgeraldl Kennedy, a tak tomu také bylo, a druhým byl Donal Trump. Federální rezerva je uzamčena měsíce a měsíce a měsíce, a Trump je stále naživu a v pohodě.

EMILIO: Kolik, kolik pokusů už bylo, naposledy jsi mi řekl, že je něco kolem sedmnácti nebo dvaceti?

INDIA ECO: No, v tomto bodě, to znamená, že se zmenšili, protože, samozřejmě, co vám vysvětlím, ropucha ztrácí sílu, ale poslední se hodně zmenšili, to znamená, že se pohybovali kolem dvaceti tří dvaceti čtyři pokusů .. na této úrovni. Ale k tomu, k čemu mířím, ke konkrétnímu bodu, protože je to více než cokoli jiného. Jde o to, že Trump má, nikoli Trump, ale Qteam tomu uřezal nohy ze všech stran, tedy ty technochapadla, chapadla této velké chobotnice, která je symbolem Deep State. Rozdělovali chapadlo po chapadle, pomalu, pomaličku, se spoustou trpělivosti, se spoustou práce, se spoustou disciplíny, rozdělovali ta chapadla jedno po druhém.
Dnes, dnes můžeme klidně říci, že je máme doslova na lanech, proti lanům a velká část z nich už byla doslova uvězněna … Tito lidé jsou již doslova utápěni v absolutním chaosu, v absolutním chaosu. Zatýkání je již velmi zrychleno, mohu vám poskytnout možnost přístupu na webové platformy, které Pentagon připravil speciálně pro přístup veřejnosti, protože v zásadě byly hromadné sdělovací prostředky vyzvány, aby posílaly své vyslance na Guantánamo, a oni to odmítli, ne víte, jestli jste to věděli nebo ne. To znamená, že lidé nemají tušení, co se děje, ale není to proto, že neděláme tyto věci nebo jim to nechceme říkat. Je to tak, že Deep State prostřednictvím komunikačních médií mají celkovou a absolutní kontrolu nad informacemi, a přístupu k informacím.
Pak je vše v dohledu, všechno je tam, co se stane. Problém je že lidé nevědí, jak to najít, nebo se unaví nebo znudí, myslím, a taky, že to nevydrží, to je otázkou. Dnes existují mediální prostředky k tomu, abychom pochopili, co se děje na Guantánamu a všechno další, To znamená, že ty vězeňské lodě jsou skutečné, Guantánamo s 3. 800 vojáky uvnitř je skutečné. Otázka vojáků, kteří jsou mobilizovaní k hranicím Spojených států , to je skutečné a bude to i nadále skutečné, protože nyní jich bude posláno mnohem více, a to kvůli karavanám. Kvůli Sorosovi, když jsem vysvětlil, že to byl Soros, kdo dal dohromady celou tuí karavanu a vše, co jsem jasně vysvětlil, již bylo ověřeno, je již známo, že Soros byl uvězněn ve Švýcarsku, je v procesu před soudem, nyní byl, byl aplikován jeho vylepšený výslech v Curychu, to znamená, že se s ním pracuje velmi dobře. Sorose už nepustí, protože ho sejmul-udal Obama, protože dobře, už jste věděli, že ho sejmul, ale já říkám, že to bylo proto, aby si zachránil kůži. Pohřbil ho kompletně a stejně pohřbil mnoho dalších, celý tento proces byl spuštěn smrtí Busche (otce), to znamená, že POHŘEB BUSCHE (otce) BYL TÍM PRAVÝM PŘEVRATEM. Busch (otec) je souzen, shledán vinným, popraven a od té doby všichni věděli, že přišla noc.

EMILIO: Takže když mluvíš o Buschovi (otci), nezemřel přirozenou smrtí, to znamená, že došlo k soudu, byl popraven? Můžeme to říci?

INDIA ECO: Samozřejmě, jako bývalý viceprezident McCain, samozřejmě že ano.

EMILIO: Takže nezemřeli přirozenou smrtí, byli v zásadě odstraněni ze svého prostředí.

INDIA ECO: Ne, nebyli odstraněni z cesty, byli odpovídajícím způsobem popraveni v rámci stanného práva, a pokud jde o stanné právo, stanné právo je zavedeno, dovolte mi to vysvětlit, pokud jste to nevěděli. Stanné právo existuje – je v platnosti ve Spojených státech od roku 2001, doslova od 12. září 2001.

EMILIO: Jinými slovy, od události dvojčat.

INDIA ECO: Nejzábavnější je to, že Spojené státy mají od 11. září 2001 dvě vlády, jednu vojenskou a druhou civilní. Lidé to nevědí.

EMILIO: Jinými slovy, dnes bychom mohli hovořit o tom, že problém stanného práva tedy není v tom, že má být zveřejněno nebo vykonáno, ale v tom, že již stanným právem amerika žije, a možná proto mohou nasadit jednotky k mexickým hranicím, protože kdyby ne, nemohla by armáda dělat civilní úkoly, že ano?

INDIA ECO: Logicky, přesně, přesně, byla by to národní garda.

EMILIO: Protože by nemohla být armáda, která by vykonávala civilní úkol.

INDIA ECO: Ne, protože armáda je pro vnější záležitosti, ne pro vnitřní. Uvnitř je národní garda, to je to, co vám vysvětluji. (Emilio: Správně, správně), myslím, podívej, před malou chvílí, před několika dny, jsme prozradili video o některých operacích v Miami ve Spojených státech, které to prozradily, protože lidé to začali viralizovat tak, jak to bylo vojenské cvičení uprostřed Miami, lež, nebylo to cvičení, nebudu říkat, kdo byl zadržen, protože nemohu, ale nebylo to cvičení.

EMILIO: Pokud je pravda, že to bylo vidět, stalo se to virálním a přišlo mi to na WhatsApp a já nevím, jestli to vyšlo v televizi a tam byly vojenské vrtulníky, bzučení (India Eco: Black Hawk) tam a zpět, ve skutečnosti Black Hawk, dokonce i někteří podobní nebo podobní Apache, nevím, jestli ano . Vypadalo to, že mám pocit, možná se mýlím, protože jsem měl před sebou to kopí, které vypadalo jako kulomet, ale je pravda, že někteří Black Hawks to mají na soběstačnost zásobování, mají to žíhadlo dopředu, což je vlastně pro …

INDIA ECO: Ano, ano, ve skutečnosti to byli dva Black Hawks, dva Black Hawks a byli to dva černé týmy, jsou z týmů NewMisil ze Spojených států.

EMILIO: Takže to byla jedna z těchto slavných zatýkacích operací.

INDIA ECO: Přesně tak, přesně.

EMILIO: Nic z toho v žádném případě nevyšlo, ani oficiálně, ani neoficiálně.

INDIA ECO: Nic, snaží se mlčet. A co se bude dít? Ano, a samozřejmě se dělají a budou i nadále považovány za samozřejmost. Ber to jako samozřejmost. A za jak dlouho to bude vyčištěno? No, chvíli to potrvá, proč? Protože, když se plánovaly útoky pro zahájení povstání všech těchto lidí, byly vzneseny, to bylo na začátku, byly vzneseny pro asi dvacet pět tisíc zatýkacích rozkazů, ano? Ale co se stalo? První zatýkání začalo, lidé o tom ani nevěděli, mluvím o tom, že tato první zatýkání byla před rokem a půl, jak začala první zatčení, dokonce vám říkám víc, ještě dříve, pamatujete si kdy, podívejte se: první zatčení „Lepší, udělám retrospektivu, první zatčení tam byla v roce 2015, mezi polovinou a koncem roku 2015. O tom vám nikdo neřekne, začínají první zatčení, nikdo tomu ani nevěnoval pozornost, protože to byly vojenské procesy. Tam někde si odváželi první politiky; Říkám vám, a koho že vzal? Vzali dva a pak byli ponecháni domácí vězení, dokonce i jeden z těchto dvou, byl kandidátem na prezidentství Spojených států v roce 2016 a tato osoba zpochybnila část prezidentského úřadu právě svým elektronickým kotníkem. A tak dva lidé velmi vysokého postu na vládní úrovni obcházeli Washington DC s elektronickou kotníkovou ortézou maskovanou jako dlaha. Na kotníku, holenní a lýtkové kosti. Pokud je budete hledat, uvidíte je. Jednou byla Hilary Clintonová a druhou MacCain.
Byli v domácím vězení atd. atd. atd., dobře? Takže jsou doslovné, jeden z nich již není, byl shledán vinným a byl již popraven, a my už víme, jaký je příběh, druhý je již v této chvíli v něm, abychom to objasnili.

EMILIO: Dobře, a když už mluvíme o tom, o čem jsme právě mluvili o Georgovi starším, který šel na pohřeb, tento slavný dopis nebo poznámka, která se objevila ve vzpomínkách v tom, co je uvedeno na kartách, připomenutí … (INDIA ECO: nekrolog), nekrolog, jaká malá zpráva tam byla? “Už ti to došlo”, tam bylo napsáno, ne, myslím si já? Jaká malá zprávička, a on měl totálně konsternovaný výraz, co tam měl?

INDIA ECO: Zpráva měla jen dvě slova, dvě slova, obsahovala jen to. Ve zprávě bylo uvedeno: “Konec hry”, konec palby, právě to, a oni už věděli, kdo ji posílá, už to věděli, kdo ji posílá, (EMILIO: Skvělý .. a co dál?)

INDIA ECO: Ale to není nic, pokud se podíváte, byli tam dva nebo tři, tři agenti tajné služby, doprovázející Bushe Jr., aby ho odvedli pryč.

EMILIO: Jinými slovy, aby nevyužil rozruchu pohřbu a nemohl dobře zmizet?

INDIA ECO: Ne, ne .. pro každý případ, aby se nezastřelil, to vím, něco takového stylového. Rozumíš?

EMILIO: A pokud jde o veškerá následná opatření týkající se všech těchto lidí, která jsi již zmínil, ptal jsem se jtě, když jsme naposledy mluvili soukromě. Otázka. Dobře víme, že Donal Trump uzavřel přibližně na třicet dní veřejnou administrativu, s všemi těmiúředníky, kteří se nemohli shromáždit, a nakonec se rozhodl znovu otevřít veřejnou správu a vrátit vše na své místo. To by mohlo být, vím, co jsi mi říkal, ale položím ti otázku. Bylo by možné interpretovat jako kapitulaci Donalda Trumpa pod tlakem Kongresu, nebo ty a já vím, že to má jiný význam, proč to přestalo, proč byla administrativa uzavřena?

INDIA ECO: No, uvidíme, on to na okamžik sice zvedl a budeme čekat, co se stane v těchto dnech, protože se to vrátí, (EMILIO: Uzavření federace se vrátí, to je první zpráva tedy, protože to nikdo neví?) Jsem si jistý, to znamená, že to považuji za samozřejmost, protože důvodem je ta skutečnost, tak jak je to v příběhu, abys mi porozuměl, tj. velký počet členů DeepState, který je velmi obtížné odstranit, chápeš, kdo je tam jako kamikadze, cháeš? Jsou jako političtí teroristé, kteří jsou tam proto, aby se ve správný čas upálili, rozumíš mi, jak to myslím? Politicky řečeno a udělají cokoli.

EMILIO: Měli bychom zde zamíchat Mk Ultra nebo to nechat na jindy?

INDIA ECO: Není to MK Ultra. Je to programovací proces, který existuje, že ačkoli mnozí prošli těmito procesy, ano, ale tito lidé se více bojí Deep State, než samotného Trumpa a Aliance, to je jasné. takže tito lidé jsou sebevražedníci, slyšíš? Z politického hlediska jsou sebevražední, takže jsou schopni jakékoli hlouposti, aby všechno zablokovali, to znamená, že na nic nedělají, to znamená, že ano, tak co se stane? Jsou to lidé, kteří tam jen blokují celý proces, a blokují ho odtud, a blokují ho odtamtud a navíc se jim stále musí platit plat.

EMILIO: Mluvíme o středních manažerech správy a manažerech jmenovaných ručně, sekretáři a sekretáři administrativních byrokratů, kteří jsou ručně vybíráni Kabalou a kdo má pochopitelně veškerou kontrolu nad jejich odpovídajícím administrativním systémem?

INDIA ECO: Přesně tak, existuje pravidlo, ale nyní si nepamatuji jméno nazpaměť, ve Spojených státech existuje pravidlo, které spočívá v tom, že když má vláda odstávku, je to odstavení vlády, protože tam jsou překážky na politické úrovni, to ať tak či onak, neumožňuje normální a důsledný vývoj vlády, ať už proto, že prostředky nejsou schváleny Senátem, a v takovém případě je vláda uzavřena. Vláda Spojených států jako taková, nebyla uzavřena poprvé, již byla uzavřena jindy, byla uzavřena předtím, že? Nyní existuje moc, kterou má prezident, že v okamžiku, kdy uplyne určitý počet dní, je v jeho možnostech po několika dnech nařídit uzavření vlády. Je jednoduše v jeho silách I v jeho možnostech propustit ty, které chce propustit a ponechat si ty, které si chce ponechat. Rozumíš?

EMILIO: Zajímavé

INDIA ECO: Takže od tohoto okamžiku se rozhodl, a toto není nové, toto se bude nacházet ve více než jednom analytickém kanálu a všech ostatních; neříkám nic nového, a každý, kdo o tom něco ví a zná severoamerické předpisy a jak to funguje, a víte, tady je to zajímavé, jaký je základní záměr, to je problém. A základním záměrem je dostat všechny tyto lidi (Deep State) z cesty. Jsou to všechno vládní parazité, kteří pracují pro Deep State a to, co v podstatě dělají, je že přenáší všechny informace Deep State a nejdůležitější je mít naprostý klid pro všechny operace, aniž by jim někdo z Deep State dýchal na krk a dokázal se mobilizovat ve vládních orgánech, aniž by kdokoli filtroval informace a tak dále, a všechno co s tím souvissí. Rozumíš? Proč? Protože přichází státní převrat z milosti, nebo spíše převrat z milosti právě přišel. Vládní převrat se již začal uplatňovat, o čemž nemohu mluvit. Nemohu o tom mluvit více, ale již se uplatňuje a je na pochodu. Jediné, co chci, abyste věděli, je, že státní převrat již začal, je a bude naprosto a absolutně zničující. Je jen otázkou času, to znamená, že je to již vidět ve skutečnosti v médiích. No není to vidět tak v médiích, ale spíše je to vidět v politickém spektru, velká změna v Promluvy o Unii ze strany opozice, to není náhoda. (37,37).

EMILIO: To jsem ti chtěl říct, dokonce jsem si myslel, že jsem viděl, jak jí Nancy Pelosi tleská a všemu… Chtěl jsem se tím divit, ale kdo to je? Paní, předsedkyně kongresu Nancy Pelosi Říkám, že pokud mu to navrhuje, povzbuzovala ho a ona mu tleskala a já jsem si říkal, ale to je ta samá, která ho před deseti dny chtěla mrtvého a v rakvi, nebo něco tak?

INDIA ECO: A všímáš si, že není ta samá.

EMILIO: Ano, protože to bylo velmi podivné, tedy shrnutí toho, co se říká, že Donald Trump vymyslel uzavření administrativy, potřeboval na to třicet zvláštních dnů, což mu umožnilo snížit administrativní rozpočet v otázce platů…

INDIA ECO: Ne, nejde o peníze.

EMILIO: Ne. To vím. To je jenom výmluva. Poslouchej, to znamená, že zákon vám umožňuje, že pokud nedojde k rozšíření státního rozpočtu, ale tak to není, protože Donald Trump nechce pokračovat ve vyrobě lístků z tiskárny od začátku, což je to, co mu Rezervy (FED) nedovolí.

INDIA ECO: Ale podívej se, udělej zastávku u ministerstva financí. Rezerva (FED) je blokována, je uzavřena, říkejme tomu tak.

EMILIO: Ano, ale jen podle toho, co jsem pochopil, když jsi si s námi předtím povídal.

INDIA ECO: Začněme od základů. Kdo je Rezerva, kdo je Rezerva? Rothschild. A kdo prodává jeho svěřenecké fondy? Rothschild, a až bude mít termín, řekl, že prodá všechny své svěřenecké fondy? V březnu letošního roku řekl, že tento rok prodal všechno. Nyní vysvtává otázka: kdo sakra koupí dolarové svěřenecké fondy od toho chlapa, který má tolik peněz jako nikdo jiný. Takže tedy NE-PRODÁVÁ, ale komu přenechává? Ministerstvu financí.

EMILIO: Otázkou ale je, že nejde jen o to, kdo by mohl, ale kdo by chtěl, kdo chce koupit papírové dolary v Indianapolis.

INDIA ECO: Ne, ne, nezeptali se na tuto otázku, ani se na ni neptám, ani mě to netrápí vidět ty peníze. Tady musí záležet na dalším příběhu, kdo může (koupit), protože nikdo nemůže. Myslím, komu to budeš prodávat, Morganům? Komu to chceš prodat, komu?

EMILIO: Možná Saúdské Arábii.

INDIA ECO: Nezapomeň, nemůžeš, příteli, nemůžeš, takže musíte být realisté, musíte být struční a konkrétní a rozumět, jediný způsob, jediný, jediný koho? No jenom samotnému ministerstvu financí Spojených států. A hlavně je to tak, že to neprodává, je to tak, že ji ministerstvu PŘEDÁVÁ, proč? A protože mejdan jednoduše skončil, posvícení skončilo, to znamená, že je jasné, že většina lidí si to ani neuvědomuje, jaký je tento proces, ne, ale pro nás je naprosto jasný, to je proces. PROCES FINANČNÍHO RESETU. A O co jde přesně? Že americká měna nebyla ničím podložena, byla podložena jen čím? Jen obchodováním s futures na ropu, když převedeme obchodování s futures na ropu na juan, dolar již není podložen ničím. KDO TEDY MUSEL VYPLÁZNOUT SVOJE ZLATO, ABY ZÁLOHOVAL TUTO NOVOU MĚNU? Ten týpek jménem Rothschild, Rothschild by musel jít pro co? Chcete-li získat zlato, co? Ta mince. Která? Jeho dolar, dolar, který on pronajímá Spojeným státům.

A Rothschild říká: Ani jsem si neprdl, to znamená, že pro něj není vůbec tak těžké, aby si tuto středu koupil zlato, tady ho máš, dávám ti ho, zálohuju tě a už ti nebudu pronajímat měnu, je to vaše měna. Gringové tedy řekli dobře, toto je naše měna, od nynějška je to naše měna. Ale čím ji podložím? Chystám se to podložit … zlatem a odkud mám vzít zlato? Odkud ho mám? Nemám zlato, … jediný, kdo má takové množství zlata, aby podložil nesmysly, které Rothschild a federální rezerva vytvořily na globální úrovni s bankami, s centrálním bankovním systémem a vším tím ostatním bankovním balastem, a nafukování dolaru jako balonu, jediná země, která již může mít takové množství zlata na podložení takového množství emisí, kdo to je? Zimbabwe .. a tam řekli: ale pokud je to Zimbabwe, tak je zablokováno, a dokonce ho blokujeme my. Kdo to zablokoval, kdo byl nenormální, kdo operativně zablokoval Zimbabwe? A byla to Clintonová, a tam řekli, co to sakra je, to je hrozné, a co teď uděláme? Musíme to odemknout a jak to odemkneme? A musíte podepsat zákon, abyste je odblokovali, to znamená, že musíte podepsat změnu zákona a jaký byl zákon? Zákon Cidera a kdo to způsobil, tu změnu zákona Cidera? SZO? Trumf. Rozumět A kdo je tím, kdo provádí změnu zákona Cidera? Trump. Rozumíš? A kdo je tím, kdo zákon Cidera mění? Kdo? Trump. Rozumíš?

EMILIO: Trump podepisuje odblokování hospodářských vztahů se Zimbabwe.

INDIA ECO: Trump právě podepisuje zákon, to znamená, jaká bude novela, zákon Cidera, kdy? Minulý rok, chápeš?

EMILIO: K čemuž také nebylo dána žádná omáčka, žádná kvóta, nic, žádné zprávy.

INDIA ECO: To je pravda, nikdo nic neřekl, to znamená, že ve většině případů šlo zcela bez povšimnutí, a i kdyby to nezůstalo bez povšimnutí … je to jedno.

EMILIO: Což je zase jen dalším nepřímým krokem GESARA a NESARA, který není konkrétním krokem, ale je provozním bodem.

INDIA ECO: Podívejme se, kdo byl ten jediný pitomec, kdo o tom mluvil ha? … INDIA …

EMILIO: Pokud vím, ty! Nepamatuji si, jestli to bylo otevřené nebo soukromé, ale pamatuji si, že jsi mi to zmínil. To je pravda.

INDIA ECO: Chápeš, co ti tu říkám? A tak na to co se stane, musíte pochopit celé globální geopolitické spektrum na finanční úrovni, nebo neporozumíte ničemu, co je v kartách. Nyní, jak opakuji, ten, kdo má vejšku, vyzvedne své oblečení, ten, kdo ne, neví, jestli je to prostěradlo nebo ručník, protože to nevidí odshora. Ti, co se dívají to studují zdola, pak to vidí seshora, ale nerozlišují to, chápeš? Tak co se děje? Může se vám to stát, a opět to opakuji. Ne jeden růžový slon, kolem vás projde celé stádo růžových slonů a vy o tom ani nevíte a nemáte ani tušení!! Ani nevíte, to znamená, a vidíte klauny, slony (paparara paparara) a nezjistili jste to, nezjistili jste, a samozřejmě jste celý den s facebokem. Rozumíš mi? Jsi celý den s Instagramem, kde posíláš fota, bereš děti do školy, bojuješ se svým šéfem v práci, nemáš čas … nemáte čas. A pak s vámi mluví o politice a říkáte, že pokud jsou všichni zkorumpovaní v řadě od prvního do posledního, nemluvte se mnou o politice, nechci o politice vědět nic, a navíc všichni gringos jsou jen banda degenerátů, ať už jsou tam nebo onde.
Jinými slovy, když budeme mít jen ten svůj vlastní hedonismus a budeme hledat neustálé potěšení jenom si hrát s koulema, budeme mluvit jasně, což nás dostane jasně k tomu, abychom se stali kořistí. Nezjistit zatraceně, CO SE VLASTNĚ DĚJE. Protože nás to nezajímá, protože je to jednodušší, jak se říká tady v Rio de la Plata, je snazší sedět a dívat se na Tinelliho, protože je to kretén – televizni hlasatel, chápeš, než převzít a mít kontrolu nad svým vlastním životem, a dělat to, co máš dělat, a chápeš, co tím myslím? (45m59s)

EMILIO: Ano, myslím si, že pokud existují lidé, kteří mají zájem o to, co se děje, Děje se to, že ve skutečnosti existuje mnoho lidí, kteří nemají ani nejmenší schopnost překládat, interpretovat fakta, číst mezi řádky faktů, které se odehrávají na geopolitické úrovni, to je jasný problém. Protože mnozí z nich mluví takhle, musíte pochopit, že se spojí bod s jiným bodem, a ten s jiným bodem a řeknete, sakra, ta věc, že Írán je odpojen od Swiftu, není proto, že Američané jsou náhoda, a ne proto, že Američané jsou zkurvysyni, kteří je vyřadili ze systému, chudák Írán, a že jim samozřejmě došla ropa. Samozřejmě, když někdo přijde a ušetří vám, aby mohl získat mnoho dolarů z budoucích operací na ropu, aby je vyměnil za petrojüan, protože když existuje procento z těžby petrojüanů, pak jsou dolary uvolněny, a ty dolary by byly pro Reset, a ty dolary by byly zálohovány ve zlatě. Ale to vám samozřejmě nikdo nevysvětluje, samozřejmě, jediná věc, která vám zbývá tvrdit je: chudý Írán, který bez Swiftu zůstane bez pomoci.

INDIA ECO: A pak se samozřejmě na internetu objeví chlap, který to všechno vysvětluje, .. a vždy se objeví nějaký idiot, který ti řekne: “nic neví, to je lež, a že tady a tam, a ještě další hovadiny..”, tak co mám dělat? Držím hubu, zůstávám zticha ve formě, chovám se hloupě, vůbec nemluvím, zůstávám zticha a říkám dobře, tak jo, tam to máš, tak jen nechme události, ať se stanou, až se zhmotní.

EMILIO: Jsi hostem kanálu, který nám přichází poskytnout informace, které ví, že má, a my jsme již řekli, jak říkáš, že zde existuje mnoho kanálů, které každý interpretuje a každý pokračují v jejich vírách.

INDIA ECO: Ale kromě toho, Emilio, to, co dělám, je, že dávám všechno na stůl a nechávám to tam, (Emilio: Ano), nechám to proběhnout, proběhne to, tak dobře, splnilo se to. Teď, tady jsem zpátky, proč? Protože devadesát osm procent toho, co jsem řekl, se splnilo. Jak se tedy splnilo, když to zbývá? Dvě procenta, co jsou ty dvě procenta? Samotný proces vykupu/směny, výplata vykoupení, no, říkám vám, že to pokračuje, to je … podívejte se, vysvětlím, bude to nějaký čas, budou to dva roky, tak si sedněte a udělejte si pohodlí, v těchto dvou letech …

EMILIO: To byla otázka, kterou jsem měl, takže lidé, kteří mají jak dluhopisy, tak bankovky mají čekat tiše a sedět, protože to jde pomalu?

INDIA ECO: Nejde o to, ať čekají vsedě, ale o to, že to nejde pomalu, jde to plnou rychlostí, ale co se vlastně děje? Celý ten proces bude trvat dva roky, počínaje rokem prasete, čínským. Začalo to v úterý (Emilio: Přesně, začalo to tento týden), začalo to tento týden, dobře, to znamená, pohodlně si utáhněte, popravte si bezpečnostní pás, protože přichází důležitý okamžik .. a ve skutečnosti již přichází .. Ne, už nic neřeknu.

EMILIO: Samozřejmě se bude odehrávat spousta událostí, ale jak jsme na tom s penězi na problém Resetu a Fondů Prosperity, to se stane, když se všechny tyto série událostí, ke kterým dojde během dalších dvou let, to znamená, že u zimbabwských bankovek minimálně pět měsíců a u dluhopisů, jak jsi mi řekl, pak počkejte rok nebo déle, na nějakou likvidaci dluhopisů.

INDIA ECO: Bude to globální proces světové finanční restrukturalizace a bude trvat dva roky, nic víc, dvacet čtyři měsíců, to znamená, že čas letí, roky ubíhají, ale představ si, jaký tento proces bude, implementace kvantum, všechno je v tom a kvantum již začalo, A já vás všechny informuji, abyste věděli, že TO JIŽ JE, je to realita, je to skutečnost, skutečnost, která nemá žádnou diskusi.

EMILIO: Pokud již proběhlo několik testů na obou úrovních softwaru, řekl jsi mi v minulém hovoru, který jsme měli, že distribuce softwaru již byla zpracována, do bank a nemovitostí, dokonce i na nějakou jinou platformu, aby mohli dělat testy.

INDIA ECO: Ano, ale je to více než software, už teď jsou v zásadě vázáni pevným časovým rámcem schůzek pro dodávku kvantových počítačů k zahájení procesu. Nejprve adaptace na systém, nyní, protože se musíte naučit jej ovládat nebo s ním musíte manipulovat. A nezapomeň na to, že to nakonec skončí tak, že banky pouze poskytnou poradenský proces, nic víc, ale už nemají kontrolu nad vašimi účty, ale vy máte kontrolu nad svým ůčty, a tu kontrolu máte ze svého počítače, tedy totální kontrolu, (Emilio: Je decentralizovaný), totálně ..

EMILIO: Decentralizovaný ze starých struktur Kabaly, o kterých bychom si teď promluvili v další části videa, a taky se tě později chci zeptal na ty krokodýly, o kterých jste mi vyprávěl, na krokodýly, o kterých jsme mluvili v rozhovoru druhý den. Ale samozřejmě takže ty, mi říkáš že, že MAJITEL-VLASTNÍK nebo osoba, která bude spravovat finanční prostředky z QFS, protože má nějakou Zimbabwe bankovku nebo dluhopis nebo několik, nebude schopna zpracovat objednávky nebo nebude moci pracovat se svými účty z normálních počítačů? Nebo se bude moci pracovat pouze z kvantových počítačů?

INDIA ECO: Ne, neexistuje žádný způsob, vzhledem k rychlosti zpracování dat a typu softwaru, se kterým se pracuje, a dokonce i systém propojení dat je vysoce sofistikovaný systém pro propojení s kvantovým systémem, to znamená, že to není internet, není to internet, který známe. Je to mnohem inovativnější systém. Je to systém propojení point-to-point na satelitní úrovni, to znamená, že je zcela odlišný od toho, co si většina lidí představuje. A to znamená, že je to jen další typ technologie, který dokonce předčí I 5G.

EMILIO: Jinými slovy, každý z MAJITELŮ-VLASTNÍKŮ bude muset mít ve svém držení kvantový počítač, aby mohl s tímto celým novým systémem pracovat. (India Eco: Ano, to je ta myšlenka), to znamená, že když se chystají převzít své účty, které jsou v Curychu nebo kdekoli jinde, spolu s podpisem a papírováním, budou si muset vzít počítač, ze kterého mohou manipulovat nebo přistupovat ke svým účtům a svým operacím.

INDIA ECO: S biometrickými systémy atd., Ano, samozřejmě, ano, protože už nebudeš muset chodit do banky, abys to udělal, budeš to dělat z domova, pokud chceš, chápeš? Je to jako dnes, skoro stejné, pokud chci přejít na přístup ke svému účtu, přistupuji k účtu ze svého počítače, rozumíš? Nebo dělám transfer, je to stejné.

EMILIO: Jo, už mi je to jasné, to jsem si teda nemyslel …

INDIA ECO: Rozdíl je v tom, že je kvantový a nic jiného, a protože je kvantový, úroveň zpracování dat je na jiné úrovni, potřebujete typ počítače s úrovní zpracování informací velmi odlišnou od té, na kterou jste zvyklí.

EMILIO: No, já můžu pochopit, že pro výpočty a řekněme skvělý centrální server, pokud by se to dalo nazvat tak, že dělá něco kvantového, ale aby jsi měl přístup (India Eco: jsou tři), existují tři kvantové servery, dobře. Jinými slovy, přístup nelze vygenerovat z normálního systému, z normálního počítače, to je to, co mě samozřejmě asi jasně potvrdíš.

INDIA ECO: Jo. Nemůžeš.

EMILIO: No, tímto způsobem brání hackerům … (India Eco: Ale z bezpečnostních důvodů) … efektivně, že hackeři kabaly nebo samotné banky, banky, které nyní pomáhají svými strukturami s možnou distribucí těchto prostředků nemají přímý přístup k penězům nebo operacím prostřednictvím svého systému.

INDIA ECO: Samozřejmě, že nemají už tu moc, nemohou se dotýkat účtů, už nemají kapacitu, už ne, nic ví. Předtím to bylo to, co dělali kompeltně, teď to budeš dělat jen ty, rozumíš?

EMILIO: Takže teď jsou to kamenní hosté, a kteří ne, snaží se odfiltrovat, to o čem teď mluvíme.

INDIA ECO: Mluvím na MAKRO úrovni (Emilio: Ano na makro úrovni), na makro úrovni, na mikro úrovni bude vše pokračovat stejně, prakticky nedojde ke změně, pokud celý systém bude fungovat a bude digitalizován, žádné fyzické peníze neuvidí, nebo uvidí jen velmi málo, myslím v oběhu pro konkrétní věci. To byla vždy politika posledních deseti let směřující k tomuto bodu, protože to už bylo známo , že je známo, že se to stalo před deseti lety, že na tom pracovali, takže banky pomáhají tomuto procesu, to znamená, že kvůli němu a všem vládám po celém světě pomáhají, a k čemu? K agendě procesu plateb systému elektronického bankovnictví.

EMILIO: To je problém, který také znepokojuje lidi, že pokud budou všechny peníze digitalizovány a budou existovat pouze v digitálním Cloudu, existují lidé, kteří se velmi obávají, že pouze jedno tlačítko tě může vymazat ze Země, nebo vzít si úspory nebo zmizet z mapy?

INDIA ECO: Zde platí kvantový systém, protože i když celá nižší vrstva, řekněme, bude v určitých aspektech fungovat tak, jak funguje dosud, ale globální kontrola globální ekonomiky na finanční úrovni je na úrovni kvantum. A pak banky, bez ohledu na to, kolik … banky už přestávají s penězi nakládat. Je velmi složité to vysvětlit za pár minut, abys to pochopil. Tak banky přestanou ovládat peníze tak, jak je ovládali až doposud, a stejně tak globální finance. Ti, kteří říkají kam a od kterých všechno pochází a přelévá se do ekonomiky všech částí světa, a to bude nakonec zcela a přímo ovládáno kvantovým systémem, ne top 25 (=světovými bankami).

EMILIO: Dobře, a tím mi říkáš, že za dvacet let většina bank zmizí?

INDIA ECO: NE, nezmizí, banky zůstanou jako služby, nic víc než finanční poradenské služby.

EMILIO: A správu omezených finančních částek, ale s velmi přísnými pravidly.

INDIA ECO: Ale podívej, v první řadě na to, že Tebe/Vás to maže a vše, to se PRÁVÉ DÉJE dnes a denodenně se to děje.

EMILIO: Samozřejmě, proto se lidé bojí, proto, že se to děje každý den, jak říkají.

INDIA ECO: Ale strach z čeho? Čeho se bojí? Vždyť se to JIŽ DĚJE .. CELÝ NÁŠ ŽIVOT SE TO DĚJE. Banky přesně ten systém, po celou dobu, se to dělo! A proto, kvůli čemu se zavádí kvantový systém? Aby k tomu nedocházelo dál, tj. vysvětlím ti to, abys to pochopil, jak problém bank funguje: Jdeš do banky, dáš tam zlato, a oni ti ho ukradnou. A dají ti papír, který říká, že jsi odevzdal zlato toho a toho dne v té či té bance. Už to chápeš?
Takže když Ty mluvíš o stříbře, stříbře … co je to stříbro? Stříbro je účetní položka, je to kousek papíru, který říká, že toho máte v bance tolik, že? Teď, bankovka je teoreticky směnka, proč? Jedná se o směnku, která byla navržena jako směnka, co to znamenalo? Mám tuto bankovku, operuji s ní tady, operuji s ní tam, ale na konci dne poslední, kdo jej má, jde a změní jej v bance. Za co? No přeci za zlato. Ale potom už neexistuje nic (=tvoje zlato). Závěr: vidíš co dělají? Co distribuují? Papír. Tady, kdo poroučí, je zlato. Kdo má zlato, ten poroučí. A co se tedy stalo? Kdokoli měl zlato, šel a uložil ho v bance – zbankovnil ho. A v okamžiku, kdy ho zbankovnil (=dal do banky), přesně v tom okamžiku mu bylo ukradeno, chápeš? (Emilio: Už ho neviděl nikdy více.) To je ono. A pak jsi chtěl jít a získat to zlato zpět; řekli ti ne, ne; Prostě tě okradli.

EMILIO: Ano, řekli, že musíš čekat měsíc, než ho přivezou, nevím odkud. Ale už ho nikdo nikdy neviděl.

INDIA ECO: Ne, zapomeňte na to, ani to, ukradli vám to, to je ono, Naser si, řekli. Tady máte papír, hrajte si tam, neotravuj. Nedám ti to zlato; Ano, ale to zlato je moje! Ano, ale tady je kousek papíru, který říká, že tady je zlato a jdi do prdele, to je záruka, padej! Proto jsou banky podvod, samy o sobě podvod. Rozumíš? Mohu vysvětlit, co ti chci říct?

EMILIO: Ano, že si nechali všechno bohatství a majetek výměnou za papír, který ospravedlňoval bohatství tohoto majetku, že když chtěli majetek nebo bohatství získat zpět, řekli, že tramtadááá..blabla ..a už dáávno bylo to zlato prodáno desetkrát a bylo jich třeba deset vlastníků. A byli tam všichni, ovšem kromě tebe.

INDIA ECO: Co například dělá kvantový systém? Nebo co dělá kvantový systém? To všechno končí, a jak je to možné? BOHATSTVÍ NENÍ SOUKROMÉ, BOHATSTVÍ NÁLEŽÍ NÁRODŮM, ano? A každý národ podporuje svůj vlastní lid prostřednictvím čeho ? Prostřednictvím své centrální banky. To znamená, že samostatné-soukromé podnikání končí. Stává se státním podnikem a stává se podnikem na vládní úrovni. Jak to tedy funguje? Rozumíš, že děláš operace na úrovni tvé země. Rozumíš?
Z tohoto důvodu to chci jednoduše vysvětlit, aby tomu lidé porozuměli. Zlato, které země má, je to, co v tomto případě podpoří kvantum, to, co podpoří každou měnu každé země. Takže, abyste mi rozuměli. Když mluvíme o tom, které měny mají projít tvrdým podložením (=myslí se zlatem, stříbrem, a drahými kovy a kameny + lidská práce) prostřednictvím dohod BRICS, kteréžto začíná dohodou BRICS a poté se rozšiřuje prostřednictvím zákona GESARA na celou globální úroveň. A v této dohodě je také zakotveno to, že my “hasiči” si mezi námi “hasiči” nebudeme vzájemně pokračovat ve šlapání po hadicích, to znamená, jak říká můj bratranec: “mezi duchy nemůžeme šlápnout na prostěradla”. A co tato metafora znamená?
Nemůže to být tak, že budeme i nadále pokračovat dokonce I my sami a podvádět. To znamená ten, kdo má, má, a ten kdo nemá, nemá. To znamená, že musíme dát “dům do pořádku” ve všech zemích, abychom mohli hrát novou hru na globální !úrovni a se zdravou ekonomikou. Rozumíš tomu, co ti chci říct? Zdravá ekonomika, proč? Protože předtím byl v centru jeden hlavní hráč, který hrál se všemi. Bylo to dvanáct rodin, které tvořily Federální rezervu Spojených států. A tito hráli se všemi zeměmi, a proč? Protože do každé země dali své zástupce, kterými byly centrální banky té které země.
A s čím si tedy hráli? S bankovkou zvanou dolar, že? Když se toto plánování spojí, aby se tento podvodný proces zvrátil na globální úrovni, provede se to následovně: – první krok – provedeme kontrolu toho, kdo má co v každé zemi nebo kdo co má? Dobrá. Jsem Uruguay, mám tohle, mám tolik vnitřního produktu, mám tolik zlata, mám tolik diamantů, mám tolik platiny, mám tolik vzácných zemin, mám tohle, mám tamto, mám tady, mám tam. Mám olej, mám brambor…. Etc.
Jsem z Argentiny, mám tohle, jsem Brazílie, mám tohle, jsem Paraguay, mám tohle, jsem Španělsko, mám to, jsem Rusko, mám to, jsem Spojené státy, mám to, a každý je dát to, co každý z nich má? Blablabla. Proč? Protože se nevědělo, kdo co má. Dobrá. Od této chvíle začnete měřit ekonomiky, jedna proti druhé, proč, na co? Aby se vytvořil, vygeneroval jasný proces směnitelnosti mezi měnami, pokud tomu rozumíte. Chcete-li dát skutečnou nominální hodnotu: iráckému dináru, zimbabwskému zimu, samotnému dolaru, chápeš? A různým měnám každé z těchto a dalších zemí. Právě PROTO jsou tak variabilní procesy měnové kotace – ocenění/přecenění a hodnoty různých měn v různých ekonomikách kolísají v těchto posledních obdobích posledních ne deseti let, ale již před pěti lety, a hlavně výraznější je to v posledních dvou letech. Tato fluktuace, tato volatilita. A to je přesně moment, když se objeví kdo ? Kdo? Konkurzní agenti, bankrotoví úředníci, kteří jsou novými prezidenty. Co mají za úkol dělat. Co je to? Dát dům do pořádku, organizovat, uklízet, pochopils? Zaplatit dluhy, které je třeba zaplatit, organizovat zemi, i když to bolí, i když to bolí. Rozuměl jsi? Tak dobrá.

EMILIO: Umět postavit zemi na vrchol nového systému, aby byla hodnota země skutečně adekvátní, až bude kvantum konečně zoficiálněno.

INDIA ECO: Co kvantum dělá, je že ZPRACOVÁVÁ VŠECHNY TYTO INFORMACE V REÁLNÉM ČASE, to znamená všechny proměnné, které tvoří tvrdý podklad měny každé země. V čem je problém Emilio? Co potřebuješ? … Představ si, že hodnocení mincí provádím pouze podle množství zlata, které země má, vše je v pořádku, existuje, kolik gramů zlata zde máme, kolik kilogramů, kolik tun, není to všechno fantastické?, velmi snadné. Nyní ale neměříme pracovní sílu, produktivní kapacitu, jestli má ropu, má-li diamanty, má-li vzácné zeminy, má-li úroveň produktivní kapacity … jestli má pitnou vodu; pitná voda, podívej se, co říkám, pokud má dobré geologické podmínky pro tvorbu elektřiny, pokud má … etc. Nic z toho neměříme! Dobře. Teď si představ, že to chytím do ruky a začnu načítat VŠECHNY tyto proměnné, Produkt, který odtamtud potom dostanu, je nepochybně mnohem vyšší hodnoty než je jen pouhé množství zlata, které země vlastní, nebo stříbra…etc.
Nyní, abych načetl všechny proměnné a byl schopen generovat neustálý tok informací, které jsou zpracováníschopné a smysluplné-adekvátní, potřebuji operační systém. Masívní, brutální operační systém, .. a to je kvantum. Co je to kvantum? Je to SUPER MEGA POČÍTAČ, který dělá to, že ZACHYCUJE VŠECHNY INFORMACE NA GLOBÁLNÍ ÚROVNI O VŠEM CO SE DĚJE, O KAŽDÉ I NEJMENŠÍ TRANSAKCI, O KAŽDÉ OPERACi PRODEJE ROPY, DIAMANTŮ, ZLATA, ale I MINERÁLNÍCH VOD …. prostě všechno, co si dokážete představit, statistiky produkce každé které země atd… atd.
A vše, co vstupuje do kvantum a kvantum to posuzuje, a říká ok, tato země produkuje tolik, její měna stojí tolik, její kapacita je tolik, a to vše kolísá, je to proměnlivé. Proč? Protože každý den nevstáváme správnou nohou. Jsou dny, kdy se máme lépe, a jsou dny, kdy jsme horší. Celý tento proces fluktuace je tím jemnější, čím větší množství rychlosti toku dat potřebuje, aby mohl zpracovat všechna tato data, čili větší kapacitu všech těchto dat, tedy kvantum, tedy kapacitu, kterou má tento makropočítač, tyto tři příšery, které zpracovávají informace rychlostí, jakou si dosud nikdo nedokázal představit.
A tato informace znamená co? Statistiky, sazby, které nám umožňují čeho? Výpočet toho, co tato země produkuje, kolik produkuje, kolik generuje bohatství a co tuto zemi podkládá. Pak odtud můžeme stanovit úrovně konkurenceschopnosti mezi měnami, mezi směnitelností, mezi jedním národem a druhým, nyní už chápeš, CO je kvantum? Jsou nějaké pochybnosti?

EMILIO: Ano, perfektně … a teď ti řeknu vám víc, ne kvantum, ne; Nyní začínám chápat určité geopolitické zpoždění, pokud jde o provádění revalvace, které jsem už cítil, když jsme začali mluvit o Trumpovi, nyní chápu, proč Trump reindustrializuje zemi, kromě toho, že to dělá, protože i kdyby to nebylo pro QFS a zhodnocení země, udělal by to, protože si pravděpodobně uvědomili, že celá americká ekonomika byla decentralizovaná, ve výrobě směřovala do Číny a východních oblastí a do Indie, ale …

INDIA ECO: Tam je! A on Ví, že v okamžiku, kdy kvantum začne a všechno se vyrovná, Spojené státy …

EMILIO: Budou zhodnocovat svůj průmysl, své pracovníky, množství zlata, výuku každého pracovníka, všechno.

INDIA ECO: Spojené státy, ve srovnání s padesátými lety, jsou jen malovanou lepenkovou krabicí, chápeš?

EMILIO: Když mluvíme o výplatách, a při vší úctě k Američanům, to byly kecy, protože Detroit byl zpustošen, Detroit byl poušť a totální spoušť … Samozřejmě, chudí průmyslníci víceméně vlastníci dělníků dekriminalizovali-zlegalizovali všechny obchody, všechna pracovní místa a začalo to být jako v mnoha zemích, jako ve Španělsku, které je zemí služeb a ničeho jiného, služeb a velké spotřeby, velké spotřeby věcí, které byly vyrobeny venku.

INDIA ECO: Ano, je, teď spadla figurka, dotkl jsi se figurky, Čím že byly Spojené státy? Bylo to finanční náměstí, chápeš? Jinými slovy, byl to ráj, o kterém lidé neví. Byl to největší daňový ráj na světě, to lidé neví.

EMILIO: Pokud jste si mysleli, že to byla Panama, Filipíny, Andorra, tohle všechno.

INDIA ECO: Ne. To o čem mluvíme, největším finančním rájem byly Spojené státy, ve skutečnosti máte peníze ostatních a stejně ani tak nevyjdete! Nevyjdeš, a ti z nás, kteří jsme ve finančním světě, to víme naprosto dobře, víme, že jste vložili peníze, ale abyste je vytáhli, na to musíte být Mandrake, musíte se stát Mandrake.
Tady jsou dva směry, kam můžete dát peníze, jeden USA, dva Hongkong a na obou místech je to bolest hlavy. Dáš tam peníze a potom, abych je získal zpět, chci tě vidět příteli. Chci tě vidět, chci tě vidět. Existuje tedy paralelní svět, který si většina lidí finančně neuvědomuje, většina lidí nemá ani nejmenší potuchy, jaký je toto příběh. Rozumíme si? A to se ještě navíc velmi jednoduše snažím škrábat skořápku na povrchu, abych ti vysvětlil shora, nic víc než hooodně, shora, jaká je tato celá hra, ale velmi shora. Je to velmi nevýrazné uvažování. I když vás to všechny stojí hodně uvažování, že pro vás je to, jako by se váš mozek rozdělil na polovinu, když to všechno víte, ale …
EMILIO: Ano, je to spousta informací, ale to, co je za nimi, je nesmírně hluboké.

INDIA ECO: Ale, to není nic, co vám teď říkám, není to skoro nic. Je to jen jako vyškrábávání zbytků z hrnce.

(1.12.27) KONEC

https://odysee.com/@ConcienciaGalactica:e/tertulias-con-india-eco-actualizaci-n:b

Převzato: https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2021/06/27/rozhovory-s-india-eco-aktualizace-resetu-a-geopolitiky/