O vyvolávání vojenských konfliktů, false flags a zatahování suverénních států do válek, které USA, NATO a EU přeměňují na své kolonie

„Naprostá většina válek byla vedena případně vyvolána z hlediska něčích zájmů, protože celá politika, jak zahraniční tak vnitřní nakonec není o žádných idejích, ideologiích či náboženstvích, ale je to vždycky o zájmech. Většina zájmů v posledních desítkách let, tak byla bohužel ze Spojených států, protože těm jde skutečně o tu globální dominanci, protože byl vyřazen Sovětský svaz jako hlavní protihráč, tak dočasně se stal svět monopolární a Američané si dělali víceméně, co chtěli. Výsledkem byl Irák, výsledkem byl Afghánistán, Libye, Sýrie, ale přitom žádná z těch válek nic pozitivního nepřinesla, což je to nejhorší. Valí se zbraně do jednotlivých zemí. Teď je to stejné i na Ukrajině,“ přibližuje své názory a zkušenosti vojenských analytik Ing. Martin Koller, pplk. v záloze, který pracoval před rokem 1989 ve Vojenské kontrarozvědce, kdy nakonec skončil v pozici šéfa skladů u vojenského útvaru 3289 neboli 217 protitankový pluk v Lešanech, což byl pluk pro politicky nespolehlivé vojáky.

„Nejdříve jsem v Lešanech sloužil jako šéf skladů. Později jsem dělal technika dělostřeleckého oddílu. Později jsem pracoval na Krajské vojenské správě Praha, tak jsme tam měli mobilizační sklady. Potřetí jsem řešil Lešany, když jsem nastoupil do Vojenského historického ústavu, tak se tam začalo budovat muzeum pozemní techniky, které tehdy v naší armádě vůbec neexistovalo. Měli jsme tehdy jen letecké muzeum v Kbelích, ale vojenské muzeum neexistovalo,“ vzpomíná Ing. Martin Koller, pplk. v záloze.

„Na přelomu devadesátých let jsme se již tehdy dostali ke zprávě CIA, kde se mluvilo o tom, kdy ty bývalé komunistické země dosáhnou úrovně západních zemí. Bylo tam již tehdy napsáno, že nikdy. Znamená to, že tady je prvoplánovitě, již dlouhodobě plánováno udržování této země v koloniální podobě,“ vzpomíná na zkušenosti a informace Ing. Martin Koller, pplk. v záloze, který spolupracoval s Vojenskou kontrarozvědkou.

https://cz24.news/video-vojensky-analytik-plukovnik-koller-o-vyvolavani-vojenskych-konfliktu-false-flags-a-zatahovani-suverennich-statu-do-valek-ktere-usa-nato-a-eu-premenuji-na-sve-kolony-video-cz-48-min/