Mají se odebírat podivně zabíjeným vojákům! Opakuje se snad na Ukrajině kosovský scénář, který rozkryla Carla del Ponte!?

Ruská média včera obvinila Ukrajinu z toho nejbrutálnějšího zločinu proti lidskosti, ze špinavých obchodů s lidskými orgány. Lidské orgány mají být odebírány v nemocnici ve městě Mykolajiv z těl podivně zabitých mladých vojáků, která nenesou žádné stopy po válečných zraněních! Toto ruské obvinění Kyjeva nápadně připomíná někdejší prohlášení prokurátorky haagského tribunálu pro zločiny v Jugoslávii Carly del Ponteové, ve kterém obvinila kosovskou armádu UCK z cíleného unášení a vraždění Srbů, za účelem odebírání jejich orgánů určených na pašování pro bohaté příjemce ze zemí NATO a z Izraele!

Proti tomuto ruskému obvinění Kyjeva okamžitě spustila mediální kampaň Bruselem! financovaná stopfake.org, která naprosto zavádějícím způsobem argumentovala, že:  Samotné orgány zůstávají vhodné k transplantaci jen velmi krátkou dobu, a proto je toto obvinění absurdní, protože orgány nelze včas transplantovat! Vzhledem k závažnosti ruského obvinění v dnešní analýze podrobně rozebereme, proč je ruské tvrzení možné!

Loni v květnu kardinál Charles Maung Bo při jednání skupiny Santa Marta v Papežské akademii věd ve vatikánském Letohrádku Pia IV., spojil mimo jiné i válku na Ukrajině se vznikem nové formy “lidského kanibalismu”, která se projevuje dramatickým nárůstem špinavých obchodů s lidskými orgány! Kardinál Bo dále varoval: obchod s lidskými orgány se stává stejně rozsáhlým a výnosným jako obchod s nelegálními drogami, volně žijícími živočichy a zbraněmi. Obchod s lidskými orgány je přitom definován jako forma obchodu s lidmi!

Foto: Kardinál Charles Maung Bo, který už v květnu 2022 na konferenci ve Vatikánu spojil válku na Ukrajině se vznikem “lidského kanibalismu”, který se projevuje dramatickým nárůstem špinavých obchodů s násilně odebíranými lidskými orgány!

Podle vědecké studie provedené na základě 2153 transplantací ledvin v Holandsku, je pro pravděpodobně úspěšnou transplantaci ledviny nutné dodržet čas chladné ischemie transplantované ledviny pod 22 hodin. (Laicky. Chladná ischemie ledviny = doba, mezi vynětím ledviny z dárce a ukončením transplantace.) Nad tuto dobu úspěšnost operace prudce klesá. Cesta obyčejným autem z Mykolajivu (Ukrajina) na nejbližší použitelné letiště Kišiněv (Moldava) = 336 km/5 hodin, 26 minut. Cesta vládního nebo mafiánského pašeráckého auta bude kolem 4 hodiny! Doba letu Kišiněv – Tel Aviv (Izrael) = 2 hodiny, 38 minut! Létá 8 letadel týdněPrůměrná doba extrakce ledviny z mrtvého dárce podle vědecké studie 44 minut! Průměrná doba transplantace ledviny 3 až 4 hodiny. Součet = 12 hodin 48 minut! Časová rezerva pro vynikající úspěšnost operace (16 hodin chladné ischemie ledviny) 3 hodiny 12 minut! Časová rezerva pro vysokou úspěšnost operace (22 hodin chladné ischemie ledviny) 9 hodin 12 minut! To jsou časy, které Mafie i Mafiánské vlády bohatě zvládnou! Tím spíš, že holandská studie zjistila, že ledvina od dárce mladšího 60 let výrazně lépe snáší dobu chladné ischemie nad 19 hodin, než ledvina od staršího dárce! Tedy mladá těla jsou pro tuto mafiánskou operaci doslova nutná! Při správném načasování, a několika extrakčních týmech, je takto teoreticky možné dopravovat desítky ledvin denně. Stačí propojit požadované hodnoty na ledvinu od příjemce s “dárci” ledvin!

V roce 2021 bylo odhaleno, že Bulharská vláda organizovala nelegální obchody a transplantace orgánů pro super-bohaté tzv. “Strýčky” z Ománu, Izraele a Japonska! Strýčci při transplantaci používali falešnou identitu! Transplantovalo se  prokazatelně 14 ledvin, které byly násilně odebrány Ukrajincům, (Mykolajiv!) a Moldavanům (Kišiněv)!

Кто превращает украинцев в «органическое удобрение» для Евросоюза

3. února 2022 prasklo, že v USA se připravuje tzv. Knackiho zákon, navržený členy demokratické strany USA!, podle kterého se vězňům budou moci odebírat lidské orgány výměnou za snížení jejich trestu! Vězni budou muset tzv. “dobrovolně souhlasit”, a po odebrání orgánu (typicky jedné ledviny) jim bude snížen trest o maximálně 365 dní! Podle autorů zákona se tím lépe uspokojí současná americká poptávka po lidských orgánech, neboť v USA je 100 tisíc neuspokojených čekatelů! V řadách ochránců lidských práv vyvolal tento připravovaný zákon značný odpor, protože všichni vědí, jakému nátlaku budou vězni, potencionální dárci v USA čelit!

Vyšetřování obvinění vraždění Srbů pro lidské orgány Kosovskými mafiány spolčenými s NATO iniciované Carlou del Ponte skončilo na mrtvém bodě! Je proto třeba ihned ruská obvinění důkladně prošetřit, aby se zase neztratily důkazy, a nezmizeli svědci, jako při vyšetřování vraždění Srbů! Jenže k tomu nedojde! Místo vyšetřování Brusel raději zaplatí tzv. ověřovatele pravdy, a ti budou všude v médiích hlásat, že odebírání orgánů podivně zemřelým mladým vojákům na Ukrajině, a převážení odebraných orgánů k transplantacím na Západ je časově neproveditelné, ačkoli tomu tak není! Ačkoli i kardinál Bo potvrdil, že na Ukrajině se díky válce s lidskými orgány už kšeftuje!

Кошмар ВСУ: Едешь на фронт - распишись о готовности отдать почку в Израиль!

Závěr: Ruská obvinění jsou sice slabě podložená, ale existují nepřímé důkazy, že by k odebírání orgánů a kšeftování s nimi na Ukrajině mohlo docházet. Je proto třeba celou záležitost důkladně prověřit!

Zkrácený text ruského obvinění publikovaný ruskými médii:

V márnici Nikolajevské městské nemocnice č. 1 se odebírají orgány ukrajinských vojáků, přičemž mrtví nejeví žádné známky zranění, řekl RIA Novosti místní podzemní aktivista. Podle aktivisty nejsou vojáci mobilizovaní v Nikolajevu zahrnuti v žádných registrech a seznamech ukrajinských úřadů. Aktivista ruským novinářům vysvětlil, že od konce loňského roku se neozval, protože SBU začala ve Mylolajivu, (Ukr. název přístavu Nikolajev), provádět hromadné pátrání, aby identifikovala proruské občany. Koncem prosince také potvrdil ruským novinářům, že Kyjev používá tvrdé metody mobilizace obyvatel Nikolajeva. Jako příklad uvedl, že lidé byli povoláni do práce pod smyšlenou záminkou, a v práci jim byla předána předvolání. Jindy důstojníci SBU zablokovali trh, aby chytili muže. Bezpečnostní složky také postřelily nohy otci brance, protože se ho snažil zachránit před nucenou mobilizací. (Další podrobnější ruská obvinění zde.)

https://cz24.news/kyjev-obvinen-z-kseftu-s-lidskymi-organy-maji-se-odebirat-podivne-zabijenym-vojakum-opakuje-se-snad-na-ukrajine-kosovsky-scenar-ktery-rozkryla-carla-del-ponte/

AUTOR: Michael Svatoš