Speciální jednotky americké armády v sobotu zatkly Paula Pelosiho – manžela Nancy – při odchodu z drahého drogového a alkoholového doupěte v kalifornském San Diegu, sdělily zdroje JAG zpravodajské stanici Real Raw News.

Dvaaosmdesátiletý Paul Pelosi byl hostem v Aton Center, luxusním rehabilitačním zařízení, které si účtuje 96 000 dolarů měsíčně (a více) za rehabilitační léčbu, exkurze za pozorováním velryb, gurmánská jídla, osobní masérku a další vymoženosti. Popisuje se jako dobrovolný zotavovací domov pro elitu.

Zdroje RRN sdělily, že Paul Pelosi se přihlásil do Atonu pod smyšleným jménem Louie Lapps, což je anagram, 25. června, měsíc poté, co byl zatčen – a propuštěn – za způsobení dopravní nehody, když byl silně opilý. Jelikož byl jeho pobyt v Atonu dobrovolný, mohl Paul Pelosi volně přicházet a odcházet, jak se mu zlíbilo, ale podle zprávy JAG strávil v zotavovacím centru nejméně 16 hodin denně.

White Hats mají samozřejmě větší rybu na smažení než opilé řidiče a jejich zájem o Paula Pelosiho pramení z obvinění, že je to sériový pedofil, který využil statusu své ženy v Deep State, aby nalákal mladistvé tuláky a pobudy, chlapce a dívky, do motelových pokojů v okrese San Francisco, často výměnou za drogy nebo hotovost.

JAG začala pátrat po Paulu Pelosim v březnu, kdy vyšetřovatelé po stopě neznámého původu přečetli na Dark Webu svědectví osoby, která tvrdila, že Paul Pelosi opakovaně obtěžoval jeho čtrnáctiletou neteř bez domova, závislou na pervitinu. Zapsaný příspěvek popisoval, jak Pelosi, který nemohl „fungovat“, nařídil dívce, aby vzrušovala sama sebe a vložil  jí úd do pochvy. Na oznámení stálo: „Tohle se odehrálo pětkrát nebo šestkrát, přičemž Tara nevěděla, kdo to je. Byl to starý chlap s drogami a hotovostí. A rodina chtěla, aby se dala do pořádku. Až jednou byl tak na mol, že řekl, že je  důležitý člověk, manžel Nancy Pelosiové…Dozvěděli jsme se to během rodinného zásahu. Snažil jsem se to říct každému, kdo by mohl poslouchat, novinám, policii, ale nikdo o tom nechtěl nic slyšet. A věc se má tak, že existuje důkaz.“

Tím důkazem, jak teď říkají představitelé JAGu, jsou selfie dívky a nahého, zchátralého Paula Pelosiho ležícího na posteli v ošuntělém motelovém pokoji.

„Po dlouhém dohadování se JAG rozhodla, že tvrzení prošetří. Vím jen, že naši spolupracovníci z kybernetického velitelství americké armády to potvrdili, zjistili identitu oznámení a spojili se s ním. Byl dychtivý mluvit, ale dívka je stále vyděšená. Poté, co JAG potvrdila Tařinu historku, strávila měsíce pátráním v Paulově minulosti a s pečlivou prací našla další tři malé děti s věrohodnými historkami. Osoba, která domluvila ty schůzky – toho máme taky a bude vypovídat. Důkazy byly víc než dostatečné na to, aby byl na jeho jméno vydán vojenský zatykač,“ řekl náš zdroj z JAGu.

Zvláštní jednotky, dodal, původně plánovaly Pelosiho zadržet po jeho obvinění z řízení pod vlivem alkoholu u vyššího soudu okresu Napa 3. srpna. Pelosi však s odvoláním na Covidov  dostal od soudu svolení zúčastnit se virtuálního slyšení o obvinění z přestupku přes ZOOM.

Speciální jednotky tedy Aton Center obklíčily, a když Pelosi opustil zařízení a začal kráčet ke svému Mercedesu-Maybach na parkovišti, vrhly se do akce a popadly ho. Když mu ukázali zatykač, tvrdil, že je nevinný a že to na něj „ušili“.

JAG trvá na tom, že důkazy jsou vyčerpávající a žalovatelné, a ne pomstychtivá odplata za neschopnost dosud dopadnout jeho ženu.

„Pravomoc, která nám byla udělena, nám umožňuje chránit mládež našeho národa před dětskými predátory, zejména když soudy, které jsou jim zavázány, odmítají stíhat tyto závažné zločiny,“ řekl náš zdroj.

https://realrawnews.com/2022/08/military-arrests-paul-pelosi/