Vraťme se zpět k INAUGURACI. Vysvětlil jsem vám, že všechno je scénář, že vše je předem naplánováno a že přísaha Joe Bidena bude předem natočena. Viděli jste, jak se změnilo počasí? Najednou za černými mraky nad Washingtonem svítilo slunce. Protože všechno bylo předem naplánováno a natočeno. Proč si to nikdo nevšiml? Protože vojáci z této části Washingtonu udělali vězeňské město. Do oblasti Capitol mohli vstoupit pouze HERCI. Tým Q šel o krok dále.
.. tak nějak drobná ilustrační storka o vztahu vrchního velení Pentagonu a “Bidetova legračního království” .. :)))
to abyste si nemysleli, že to video nahoře je jen tak od někoho z ulice ? ..

Charlie Ward & Simon Parkes:

Vraťme se zpět k INAUGURACI. Vysvětlil jsem vám, že všechno je scénář, že vše je předem naplánováno a že přísaha Joe Bidena bude předem natočena. Viděli jste, jak se změnilo počasí? Najednou za černými mraky nad Washingtonem svítilo slunce. Protože všechno bylo předem naplánováno a natočeno. Proč si to nikdo nevšiml? Protože vojáci z této části Washingtonu udělali vězeňské město. Do oblasti Capitol mohli vstoupit pouze HERCI. Tým Q šel o krok dále.

.

Podívejte se na kostýmy, které udělali hlavním hercům – byli oblečeni do téměř stejných šatů, jaké se nosili v trilogii filmu „HUNTER GAMES“. Jedna z největších satanistek, lady GAGA (její dvojnice), měla dokonce na sobě šaty S IDENTICKÝM PTÁKEM Z FILMU. A nejen to, všichni muži měli modré kravaty, které symbolicky označují KLONY nebo DVOJNÍKY. Joe Biden složil oficiální přísahu v 11:43, o čemž svědčí i záznam doby z „živého vysílání“. Tento akt je nezákonný, protože by neměli být dva prezidenti současně a Donald Trump byl prezidentem až do 12:00. Pokud jste se při sledování přísahy podívali do parku naproti řečnickému pultu, mohli jste vidět nějakou „divnou americkou vlajku“, která neměla žádné vodorovné čáry, ale 13 horizontálních čar a místo 52 jen 35 hvězd! To je vlajka, která se oficiálně nazývá „American ensign“, kterou měli v roce 1813 pro výměnu vojenských vězňů mezi Velkou Británií a Spojenými státy.

.

Další podrobnosti o tomto vlajce si můžete přečíst v galerii obrázků. VŠECHNO TOTO JE NEPOCHYBNÝ VIDITELNÝ DŮKAZ ANONŮ, ŽE TÝM Q A PREZIDENT DONALD TRUMP A PRŮBĚH ARMÁDY MÁ VŠECHNO POD KONTROLOU. V tuto chvíli je ve Washingtonu již téměř 165 000 vojáků, kteří obklíčili CIZÍ ÚZEMÍ, MĚSTO WASHINGTON JE V OKRESU KOLUMBIE, který nespadá pod USA, viz mapa v obrazové galerii. Je to stát spravovaný rodinami Rothschildů a Windsorů a vlastněný VATIKÁNEM. „Nikdy nezasahujte do nepřítele, když je v procesu ničení sebe samého“, je známé přísloví a to je přesně to, co velké technologické společnosti, média a další zločinci, kteří jsou stále na svobodě a nyní jim hází polena pod nohy . Na závěr napíšu, že se nebojte, vše je pod kontrolou. Pedofilové, vrahové, zrádci a zločinci se nestanou našimi vůdci. Patrioti mají dostatek důkazů od Jeffreyho Epsteina a Ghislaine Maxwella a informace, které našli v notebooku Hunter Biden, že mohou popravit všechny zločince za zločiny proti lidskosti. Možná jste se divili, proč Bidnův syn Hunter nebyl přítomen na inauguraci? Nebo Tom Hanks, který byl jinak oznámen? Hrůzy z Hunterova notebooku už dávno uložily všechny zločince do hrobu. Je to všechno jen film, nebojte se očkování, nebojte se, že světu vládnou pedofilové, nezatěžujte se hrozbami satanské kabaly prostřednictvím médií. Všechno již skončilo, ale byrokracie je bohužel něco velmi dlouhotrvajícího a nervy drásajícího. Pěkný slunečný pozdrav ?, plný světel a velké objetí ?. Autor: Matej Rotovnik

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9168389/We-form-Read-Donald-Trumps-farewell-speech.html
https://www.c-span.org/video/?508087-2/lady-melania-trump-farewell-address
https://breaking911.com/live-joe-biden-2021-presidential-inauguration-ceremony/tato inaugurace byla digitálním produktem vytvořeným předem
:)))
zde je opravdová inaugurace ..
vrchní velení Pentagonu (a Q) vás tak nějak oslovují, všimli jste si ? ?

Vysvětlení vojenské varianty: = nejhorší noční můra Deep State.

Během období rekonstrukce po občanské válce nařídil Kongres, že volební právo bude vynucováno řadou akcí různých zodpovědných stran, které budou zakončeny právem na vynucení takovou částí pozemních nebo námořních sil Spojených států nebo milice, která může být nezbytná pro výkon této povinnosti.

Čtyřicátý první zákon Kongresu na Prosazování práva občanů Spojených států volit v několika státech této unie a pro jiné účely.

Co se však stane, když i soudy se stanou disfunkčními?

Nejvyšší soud na tuto otázku odpověděl po Pearl Harboru podle precedentu ve věci Duncan vs. Kahanamoku, 327 USA 304 (1946):

“Pokud i soudy již nejsou schopny fungovat, potom všechny příslušné pravomoce přebírá armáda.”

Q RED4: 10. horská námořní pěchota ve Washingtonu DC, maskovaná jako Národní garda pro potlačení nepokojů V následujícím videu byla ukázka 10. mariňácké divize námořní pěchoty na tom, co se zdá být vojákem národní gardy, který měl nášivku, která naznačuje, že by mohl být z elitní námořní divize. Nejedná se však o úplné potvrzení, protože tento týpek ve službě by mohl naznačovat, že u nich někdy v minulosti sloužil. Podívejte se na video (stejný název !!! nahrát na youtube). Existuje spousta debat o tom, zda je to důkaz, že 10. horská divize tam opravdu je. Nebyly sděleny žádné oficiální zpravodajské zdroje ani zprávy, které by naznačovaly, že jednotky Národní gardy nyní shromážděné ve Washingtonu DC jsou mariňáky podporovány.

Vojenská okupace Washingtonu DC: podle šéfa národní gardy je ve službě na území District of Columbia celkem 65 000 gardistů.

Dotazovaná kapka Q obsahuje to, o čem Anoni vždy věřili, že jsou tři data – 11: 3, 11: 4 a 11: 6.

Mel K – a další Anons – se nyní domnívají, že se jedná o čísla článků z příručky „Zákona války“ ministerstva obrany. Tyto články se týkají okolností, kdy armáda může obsadit cizí mocnost.

V tomto případě je cizí mocností District of Columbia.

Je důležité si uvědomit, že District of Columbia NENÍ součástí Ameriky. Je to soukromá společnost „vlastněná“ Rothschildovými bankéři a Čínskou komunistickou stranou. Dalšími dvěma [D] eep [S] tate] okresy jsou Vatikán a Londýn (nikoli město).

Mel věří, že vojenská okupace District of Columbia podporuje kontinuitu vlády v Bílém domě. Jinými slovy, prezident Trump ustupuje a umožňuje armádě převzít kontrolu nad zatýkáním. Mel je přesvědčena, že vedle armády je také pod kontrolou FEMA (Federální agentura pro řízení mimořádných událostí). Nyní se odhaduje, že v District of Columbia je 65 000 – 100 000 vojáků.

Abych to uvedla na pravou míru, tento obrovský počet vojáků obsadil malou plochu deset čtverečních mil. Je to ohromující.

Jak říká Mel: „Toto je největší vojenská operace, jakou kdy člověk viděl.“

Mel nás vyzývá, abychom provedli vlastní výzkum – neberte to jen za její slovo. Mohu však potvrdit důvěryhodnost její teorie. Q to pustil jasně:

„Budoucnost dokazuje minulost“.

Existuje velká šance, že se zítra probudíme v kompletně proměněném světě. A pokud ne zítra, tak velmi brzy. Udržujte své Světlo jasně zářící! Svět nikdy nepotřeboval vaše Světlo více, než bude potřebovat v příštích dnech a týdnech. Kam jedeme, jedeme všichni.Lásku a světlo – Sierra (NZ)

??Breaking News??

„Ve Spojených státech bude založena nová politická strana.“

Strana bude založena s plnou podporou prezidenta Donalda J. Trumpa. Neztrácejte víru. Lživá média brzy pochopí, udělalo jejich lhaní s naší milovanou Amerikou. Neztrácejte naději. Všichni Američané podporovali prezidenta Trumpa. Čína a další komunisté koupili Hollywood a naše média. Vydražili svůj patriotismus. Zradili americký lid. Byli jsme cenzurováni ve všech médiích, ale budeme pokračovat v cestě. Tu cestu, kterou jsme začali jít, oni nijak zničit nemohou.

„Děkuji Telegramu za to, že nás necenzuroval, a že plnil svou skutečnou povinnost.“ Znovu se plazíme vyčerpáni s mocí a velkou podporou amerického lidu.

Založíme vlastní média. Budeme mít vlastní sítě, skutečné vlastence si nelze koupit.

??Sdílejte se svými přáteli @ GeneralHyten5

„Amerika byla prodána Britům v roce 1871 a stala se společností ovládanou zkorumpovaným „Deep State“. 4. července 2020 ji Trump zrušil a 4. března bude Trump znovu uveden do funkce 19. prezidenta a všechny zákony od roku 1871 budou zrušeny.“

Trumpova óda na korporaci.

Zpráva Dianne Marshall z 20. ledna 2021

D.C. je oplocen a prezident se nikdy nevrátí do Bílého domu. Ale ne z důvodů, které si možná myslíte.

?

Nebojte se, bude vybudováno nové hlavní město a také bude konec daní z příjmu placených výběrcům daní pro Korporaci US, která je nyní v rukou nové správy. Šli do všech možných potíží, aby ukradli společnost-firmu, jejíž aktiva jsou v procesu konfiskace. Většina z nich to nevěděla, protože ani nevěděli, že jejich národem je Korporace. Ale je to skutečné, nicméně od nynějška tomu již nepodléhají žádné státy.

Čtěte dále, abyste pochopili podstatu bitvy, v jejímž epicentru se právě nacházíme.

V roce 1871 vláda provedla pobuřující čin. Byl proveden puč, při kterém PŘEPSALI ÚSTAVU a čímž postavili WE THE PEOPLE (Nás Lidi) ve všech hlavních městech na základě nové korporátní smlouvy převádějící Spojené státy americké do nové Corporation of the United States of America, která přenesla moc We The People a Ústavy na nové korporace.

Když to provedli, tak se všichni občané Spojených států bez výjimky stali vlastnictvím korporace, která byla soustředěna ve Washingtonu D.C.

Tato akce učinila z Washingtonu D.C. ZAHRANIČNÍ ENTITU na půdě amerických suverénních států. Tato entita, Washington DC byla založena prostřednictvím finanční půjčky z Vatikánu, když byl D.C. převeden na městský stát, a tato korporátní entita poté vládla nad všemi lidmi. V tomto procesu (vládnutí) byla také těmto ovládaným lidem postrupně odňata občanská práva. A nikdo si vůbec nic neuvědomoval.

Když udělali makléřskou dohodu o získání půjčky z Vatikánu, učinili tak prostřednictvím Bank of London. V té době převedli veškerý majetek v District of Columbia na korporátní entitu D.C., zahraniční korporace. (Viz PŘÍBĚH NA POZADÍ níže v tomto článku).

Založení této společnosti v D.C. je velmi důležité pochopit, protože když prezident Trump v roce 2018 podepsal výkonné nařízení týkající se volebních interferencí / podvodů pro zahraniční i domácí subjekty, nastínil, jak budou jejich aktiva zabavena.Prezident i ostatní lidé věděli a měli důkaz, že došlo k převratu ze strany korporace Spojených států amerických spolu s dalšími cizími národy, a proto byl korporací v D.C. ignorován. Pokračovali v nelegálních krádežích a armáda je nyní v procesu zmocnění se aktiv této cizí země známé jako KORPORACE SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH. Zdá se, že výkonné nařízení prezidenta Trumpa byla po celou dobu skutečně zaměřena na korporátní bažinu / Kabalu ve Washingtonu D.C. Washington D.C. je nyní obehnán zdí a plný vojenských hlídek.

Prezident Donald J. Trump se natrvalo odstěhoval, protože přeci nemůže být prezidentem Svrchovaného národa v cizí zemi, což je Bílý dům a Kapitol. Prezident Trump byl zvolen americkým lidem – We The People. A nikoliv korporací.

Poté, co Donald J. Trump opustí Bílý dům, bude D.C. uzavřen, protože nebude možné, aby nějaký zahraniční vládce vládl nad suverénní zemí, a proto musí být tato zahraniční vláda uzamčena a nesmí se dovolit zaměstnancům v přístupu na pracoviště. V tomto případě by to byla tato nová (Bidenova) administrativa.

Uprostřed osobních nepokojů pokračuje právník Lin Wood ve svých útocích za Trumpa.
Tadyvidíte, jak správně chápat výkřiky Lina Wooda, že jsme ve druhé americké revoluci.

Doslova sledujeme REkultivaci Spojených států amerických. Pro nás We The People (=My lidé) to znamená mnoho věcí. Jednou z nich je, že už není IRS (nezákonná federální daň). Sledujte a uvidíte, jak se to bude hrát. Je to geniální tah. Bůh má na starosti tento národ a nyní vede své vyvolené k obnovení tohoto velkého národa nazývaného jeho jménem.

PŘÍBĚH NA POZADÍ

Město Londýn (to je čtvereční míle v rámci Velkého Londýna) není technicky součástí Velkého Londýna nebo Anglie, stejně jako Vatikán není součástí Říma nebo Itálie. Stejně tak Washington DC není součástí Spojených států, které kontroluje.

Tyto tři entity mají jeden cíl, a to zbavit se starého světového řádu suverénních národů a ustanovit nový globální světový řád pod jednu vládní vládu pod železnou pěstí Kabaly.

Tyto svrchované, právnické osoby mají své vlastní zákony a svou vlastní identitu a mají také své vlastní vlajky. Níže je vidět vlajka Washingtonu DC. Všimněte si tří hvězd, představujících trojici těchto tří městských států, známých také jako Imperium of City(Městská Říše) . Číslo 3 má také vysoký esoterický význam.

Vláda Spojených států, Kanady a Británie jsou všechno dceřiné společnosti – filiálky koruny, stejně jako Federální rezervní systém ve Spojených státech. Vládnoucí monarcha v Anglii je také podřízena koruně. Globální finanční a právní systém je řízen z londýnské City anglickou korunou.

Míle čtvereční tvořící centrum Velkého Londýna je globální sídlo Síly,

přinejmenším na viditelné úrovni. Washington D.C. byl založen jako městský stát v roce 1871 přijetím zákona z roku 1871, který oficiálně ustanovil – založil USA jako společnost pod vládou Washingtonu D.C., který sám je podřízen londýnské City.

Korporace jsou řízeny prezidenty, a proto nazýváme osobu vnímanou jako držitele nejvyššího místa moci v zemi „prezidentem“.

Faktem je, že prezident není nic jiného než loutka pro centrální bankéře a nadnárodní korporace (obě jsou samy ovládány vysokým církevním zednářstvím), kteří v reálu ovládají tuto zemi a nakonec prostě rozodují kompletně VŠE.

Washington D.C. funguje podle systému římského práva a mimo omezení stanovená ústavou USA. Unholy Trinity of Globalist Control: The Vatican, The City of London & Washington D.C. – (awakeandaware.ca)

Papežské státy jsou území na východním pobřeží bývalých Spojených států pod svrchovanou přímou vládou papeže, od pádu Spojených států kolem přelomu dvacátého století až po současnost. Papežské státy jsou jednou z regionálních mocností zálivu Chesapeake Bay, které ovládají město Washington i velkou část jeho okolí. Několik měst, baronství a dalších holdingů (kapitálových účastí a držav) mimo Washington drží také papež, což vytváří složitou síť holdingů, které se klaní přímo papeži.

Papežské státy se zrodily z bývalých Spojených států, na které moderní svět pohlíží jako na starodávnou říši a vládu kontinentu. Po násilném puči ve Washingtonu založil papežské státy Chester Hale Fitzgerald, a byly založeny na víře nového náboženství, z něhož se později stal unionismus. Papež však tvrdí, že jeho moc pochází z amerického impéria, které údajně poskytlo prvnímu papeži úplnou moc nad říší prostřednictvím Lincolnova Daru, padělaného amerického císařského dekretu. Tento dokument byl od té doby používán na podporu tvrzení politické autority papežstvím. Poznejte svou historii … přečtěte si více zde: https://althistory.fandom.com/wiki/Papal_States_(Days_After_Chaos)

Jak jsou tedy tato tři města nakonec propojena? Nejprve se musíme vrátit k templářským rytířům a jejich počáteční 200 leté mocné říši. Vidíte to na vlajce londýnské City. Přečtěte si o vlajkách všech zahraničních entit zde: https://awakeandaware.ca/the-unholy-trinity-of-globalist-control-the-vatican-the-city-of-london-washington-d-c/

Na závěr:

Korporace s názvem Washington D.C. je nyní na půdě suverénních americké států zahraničním subjektem.

Byla založena prostřednictvím půjčky z Vatikánu, když byl D.C. převeden na městský stát a do této formy právnické osoby. Nyní je obklíčen americkou armádou kvůli porušení Zákona – prezidentského výnosu o zasahování do voleb We The People of the United States spolu s Vatikánem a dalšími cizími národy, které zasahovaly, jako je Německo, Itálie, Čína atd. Nyní jsou nepřítelem státu a jejich majetek bude také ZKONFISKOVÁN. Naše armáda už tohoto giganta sejmula, jak jsme byli svědky, zatímco všechny oči byly upřeny na podvody voličů.

Svět se tedy otřásá v základech

Italská vláda rezignovala:https://www.businesslive.co.za/bd/world/europe/2021-01-13-italys-government-in-crisis-after-matteo-renzis-party-quits/

Polská vláda rezignovala:https://www.dw.com/en/poland-jacek-czaputowicz-resignation/a-54633895

Ruská vláda rezignovala kromě Putina:https://www.bbc.com/news/world-europe-51120166

300 italských politiků a policie obviněno z italské mafie: https://www.theguardian.com/world/2019/dec/19/italian-politicians-and-police-among-300-held-in-historic-mafia-bust

Celá vláda Kuvajtu rezignovala: https://news.yahoo.com/kuwaits-government-quits-deepening-political-161447092.html

Nizozemská vláda rezignuje:https://www.cnn.com/2021/01/15/europe/n Netherlands-government-resigns-scandal-intl/index.html

Německá kancléřka Angela Merkelová odstoupila:https://www.wionews.com/world/end-of-an-era-german-chancellor-angela-merkel-prepares-to-step-down-after-15-roky-357816

Malajská vláda odstoupila:https://www.bbc.com/news/world-asia-51716474

Baron Benjamin de Rothschild zemřel v 57 letech: https://heavy.com/news/baron-benjamin-de-rothschild-dead-billionaire-dies-suddenly-of-heart-attack/

Estonský premiér resignoval: https://www.sandiegouniontribune.com/news/nation-world/story/2021-01-13/estonias-pm-resigns-over-corruption-scandal-in-his-party

Obamagate dokumenty odtajněny – plně naložené usvědčujícími skutečnostmi: https://www.publishedreporter.com/2021/01/14/solomon-president-has-delivered-in-a-big-way-with-declassification-major-obamagate- dokumenty mohou být vydány jako brzy v pátek /

Stráženo a uzamčeno s více než 25 000 jednotkami Národní gardy a armády v D.C. a 10 US hlavních městech: https://www.cbsnews.com/live-updates/joe-biden-inauguration-washington-dc-lockdown/

Washington DC v uzamčení a panice: https://www.cbsnews.com/live-updates/joe-biden-inauguration-washington-dc-lockdown/

A kdopak se to účastní inaugurace v Korporaci Spojených Států ne-států ?

A podívejte se na lady Gagu uvnitř Apoteózy (zvedající se do výšin bohů) v Capitol Dome.Opravdu věříte, že otcové zakladatelé by povolili, aby na kopuli rotundy byly namalovány řečtí a římští bohové? Věříte, že by na její kopuli měli Artemisinu bohyni svobody? Myslíte si, že by George Washington chtěl, aby jeho socha, představující se jako Baphomet, v kupolovité kopuli, která ho zvedla do výšin boha? VŠECHNY ODPOVĚDI JSOU NE!

Gaga potřísněná krví se třemi dětmi popíjejícími z lahvičky adrenochrom. Prý umění .. ale kdepak. Naprosto čistý, krystalický Satanismus. Byly spolu s Madonou velekněžky a obětovaly i mučili děti.

Celý areál korporátního hlavního města byl narýsován a rozložen tajnými společnostmi do tvaru pentagramu, který ctí boha, kterého následují, boha Baala, který obětoval děti. Smutné, ale velmi pravdivé. Vše, co je skryté, bude odhaleno.

…. podle knihy Exodus byla povinnost obětovat prvorozeného syna jedním z důležitých zákonů, které museli Izraelité bezpodmínečně dodržovat …

… Řecký historik Diodóros Sicilský píše v 1. stol. př. Kr. 1 3 o bronzové soše boha Krona s rukama nataženýma a dlaněmi obrácenými nahoru; ruce byly nakloněny k zemi tak, aby dítě na ně vložené spadlo až do jejího rozžhaveného vnitřku. Zajímavé je, že zprávy o podobě sochy se shodují s Molochovým popisem v určitých rabínských pramenech; ty byly často přejímány pozdějšími židovskými a křesťanskými autory ….(str.5).

“POVINNOST ZABEZPEČIT AMERIKU JAKO PRVNÍ, NIKDY NEKONČÍ.” – MIKE POMPEO

Takže buďte trpěliví a pamatujte si, co Trump řekl: “TO NEJLEPŠÍ TEPRVE PŘICHÁZÍ!”

https://www.townandcountrymag.com/society/g20662651/kimberly-guilfoyle-fox-news-facts/

A pro ty, kteří si myslí, že je to jen spousta hovadin na jediný hromadě, cituji slavnou linii z epického filmu Gone With The Wind… .. „Upřímně řečeno, moje drahá, je mi to fuk!“
Proč nezlobí google antifa.com… ..a podívejte se na nový web korporace! Dostanete se k tomu. :)))

Kéž je Bůh rychle s každým z Vás, když bude tato bouře procházet kolem, a ať je každý z Vás v bezpečí mocných rukou Otce Boha, který vykonává své dílo, úžasné Dílo!

Dianne Marshall

Obrovské energetické vlny zasáhly Zemi.

Obnovená republika.

Podle Charlieho Warda právě teď vlastně neexistuje žádný legální americký prezident, protože Biden byl zvolen prezidentem US Inc. a US Inc. byla rozpuštěna kvůli jejich bankrotu, který byl uzavřen 2. listopadu 2020.https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/01/usa-inc-bankrupt-docs-we-are-witnessing.html

V sobotu 16. ledna POTUS Donald Trump vyhlásil Národ stav nouze. Odvolával se na zákon o povstání, který umožňoval stanné právo – to znamená, že Trump zůstane prezidentem USA, dokud nebudou zatčeni všichni zločinci.V tu sobotu Trump předal svou vládní autoritu armádě, přičemž geniální Mike Flynn povede cestu k vyčištění zapáchající bažiny Kabaly.

Plán spočíval v tom, že vláda USA zůstane během přechodného období pod Stanným Právem v obnovené Republice fungující podle původní Ústavy, a jejíž volby proběhnou v březnu 2021 (kvantovým volebním systémem). Trump bude zpět jako součást ústavní nebo vlastenecké strany z roku 1776 . Stanné právo: https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi

Bylo plánováno, že Emergency Broadcast System (=nouzový vysílací systém) někdy již velmi brzy převezme všechny americké televizní sítě. Kdy k tomu skutečně dojde, bylo rozhodnutí armády a generála Flynna, plus závisel na spolupráci různých sítí při pravdivém vysílání událostí dne.

Poté, co se EBS ujme moci, bude armáda vyrábět veškeré televizní programy po dobu nejméně dalších 72 hodin a začne Trumpem: „Bouře je nad námi.“ Trump by potom během dalších 72 hodin rozdal dalších sedm zpráv. Sítě by mohly být trestně odpovědné, pokud by nedovolily pustit záznamy do vysílání.

V úterý 19. ledna bylo mediálním stanicím řečeno, aby od té doby až do Neděleočekávaly veřejné vyhlášení Stanného Práva 24. ledna

Dr. Charlie Ward tvrdil, že dostal video z úplného Bidenova inauguračního ceremoniálu v 7 hodin španělského času, ve středu. 20. ledna (1:00 EST). Pokud ano, dokázalo by to, že Bidenova inaugurace byla předem zaznamenána, ačkoli všechny americké televizní stanice ji vylíčily jako živou. Byl to pravděpodobně psy-op zřízený Aliancí. Jak vidíte, Trump a armáda byli stále ve vedení a víc kroků napřed.

Ve 12:01 EST ve středu. 20. ledna armáda údajně pozatýkala více než 200 000 kabalistů obžalovaných v zapečetěných obžalobách podaných u federálních soudů po celé zemi – z nichž některé obsahovaly obvinění ze zrady a většina z nich uváděla obvinění z pedophilia. Obvinění za pedofilii byly výsledkem Mezinárodního 9 vatikánskéhopedofilního satanistického kultu – obchodů s dětma, jejich krví, orgány ..etc., který provozoval Vatikán, a byly použity k vydírání politických elit. Obvinění ze zrady bylo hlavně výsledkem toho, že politické elity spikly s cizími mocnostmi a zasáhly do voleb do roku 2020. Další velmi závažná trestní obvinění nemohla být vznesena, protože Obama, výkonným nařízením, odpustil všem v den, kdy odešel z funkce.

Biden nebyl při inauguraci zatčen, protože hrozilo nebezpečíbombového ůtoku a navíc bylo tolik zkorumpovaných soudců, že soudy pravděpodobně Bidena nechaly chodit. Není divu, že Bidenovi bylo zabráněno v získávání Vojenského Intelu. https://news.yahoo.com/amphtml/really-quite-shocking-inside-ugly-180054170.html

V pátek 22. ledna armáda zveřejní seznam osob v Kongresu hledaných pro trestné činy a minuty později Kongres převezme vojenská policie. Očekávalo se, že zatknou 67% členů Kongresu.

V sobotu 23. ledna předloží zástupce sněmovny Dillmanová články Bidenovi obžaloby.

Vojenský kontakt Intel uvedl, že do 24. ledna by mělo být americkému lidu všechno jasnější. “Ilegální předsednictví pedosatanisty Joe Bidena by mělo začít být zveřejňováno spolu se zveřejňováním zločinů mnoha dalších zrádců / zločinců v DC.”

Do toho by v Neděli 24. ledna mohla armáda oznámit prostřednictvím EBS pozastavení nelegálního Bidenova předsednictví a odhalit, že jsme již v dočasné vládě pod dohledem americké armády.

Harrisová by byla zatčena.

Bude použit 25. dodatek.

Ve středu 27. ledna by zbývající členové Bidenovi sněmovny nominovali Trumpa na amerického prezidenta výměnou za prezidentské odpuštění.

Od čt 28. ledna až 4. února bude Kongresový výbor stíhat pobuřování členů obou stran.

V USA bylo Stanné Právo velmi potřebné. Loni v únoru 2020 zaútočila čínská komunistická strana (CCP) na USA s pandemií C19. V říjnu 2020 ČKS koupila hlasovací zařízení Dominion a s pomocí CIA a několika dalších národních komunistických stran dokázala převést Trumpovy hlasy na Bidena a ukrást volby 2020 – to vše bylo zakryto masmédii, které skrytě vyplácela ČKS.

ČKS byla pro zvolení Joe Bidena. Podvodně zvolený prezident úzce spolupracoval s komunistickou Čínou dvanáct let. Více než čtyřicet let bylo všeobecně známo, že zneužíval své politické pozice k uzavírání osobních peněžních obchodů se zahraničím. Jeho syn Hunter Biden využil politickou moc Bidenů k rozvoji offshore rodinných podniků Bidenů na Ukrajině, v Rusku, komunistické Číně, Iráku a Íránu. Bylo známo, že Biden byl vůči čínské komunistické straně kompromitován.

Převzetí USA Čínskou komunistickou stranou bylo téměř úplné. V každém státě byly údajně čínské a íránské spící buňky, zatímco nedávno byly poblíž budovy Kapitolu nalezeny tři “špinavé” jaderné bomby. Právě teď se na kanadské hranici nachází 25 000 čínských vojáků a na mexické hranici 75 000 čínských vojáků. Čekali na lodích v mezinárodních vodách 100 mil od východního i západního pobřeží. Byl to dlouhodobý plán ČKS napadnout zemi poté, co by přísahal Joe Biden jako americký prezident a Kamala Harris jako viceprezidentka.

Trump a americká armáda to zachránili. Minulý týden hlídaly americká letadla a lodě velká města a východní i západní pobřeží. Armáda měla 60 000 vojáků Národní Gardy (kteří se chystali federalizovat), 40 000 policistů a 50 000 speciálních sil okupujících District of Columbia, přičemž 28 000 vojáků složilo přísahu jako US marschalls na pomoc při masových zatýkáních. Vedl to generál Flynn spolu s generálem Hytenem jako Předsedou spojeného štábu náčelníků Pentagonu.

Trump jmenoval Christophera Millera a Pete Gaynora do čela FEMA. Právě teď byly po celém Capitol Hillu stany, personál a vozidla FEMA. Od té doby, co se Trump v roce 2016 ujal úřadu, se po celé zemi připravovaly uvězňovací tábory FEMA, na přijetí více než 200 000 vězňů, jichž se týkají zapečetěná obvinění podaná u federálních soudů po celé zemi.

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/01/restored-republic-via-gcr-as-of-jan-22.html

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cg

Čtvrtek 21. ledna: Lodě a 300 vojenských letadel ve vzduchu nad US.

 Zdroj: