Jistý novinář, který si vyžádal dokumenty na základě zákona o svobodném přístupu k informacím, obdržel zřejmě omylem utajené složky o „dálkovém ovládání mysli“ a účincích „psychoelektrických zbraní“.

Pracoval pro neziskovou organizaci Muckrock. Učinil bizarní objev poté, co si prostřednictvím FOIA vyžádal dokumenty od americké vlády v rámci probíhajícího vyšetřování Antify a bělošských rasistických skupin. Zaslal žádost washingtonskému State Fusion Center, ministerstvu vnitřní bezpečnosti, které se specializuje na boj proti terorismu, odhalování trestné činnosti, plánování katastrof, kybernetickou bezpečnost a další hodnocení hrozeb.

Spolu se standardními dokumenty, jako jsou e-maily, zpravodajské brífinky a bulletiny, obdržel novinář bizarní složku nazvanou „EM účinky na lidské tělo.zip“.

Jeden dokument popisuje účinky „psychoelektrických zbraní“ včetně „vynuceného vymazávání paměti“, „vynucené rigor-mortis“ a dokonce „vynuceného o—m“.

Další dokument vysvětluje biomagnetická pole a mozkové vlny (Alpha, Beta, Delta, atd.) dva koncepty, které jsou extrémně důležité v MKULTRA a Monarch ovládání mysli.
https://vigilantcitizen.com/hidden-knowledge/origins-and-techniques-of-monarch-mind-control/

Dr. Josef Mengele svého času dělal pokusy na lidech. Jak se jeho “výzkumy” ocitly v USA?

Závěrečný dokument popisuje, jak pochybné organizace mohou provádět operace „dálkového ovládání mysli“ prostřednictvím mobilních telefonních sítí, kamionů maskovaných jako komunikační vozidla a „černých“ vrtulníků.

Přestože tyto dokumenty zaslala WSFC, nezdá se, že by byly vytvořeny vládní agenturou. První obrázek „Psycho-elektrické účinky zbraní“ je zřejmě součástí článku z roku 1996 z časopisu Nexus, který popisuje žalobu podanou Johnem St. Clairem Akewim proti NSA. Žaloba z roku 1992 tvrdila, že NSA má „schopnost tajně vraždit občany USA nebo provádět tajné psychologické kontrolní operace, aby u subjektů byla diagnostikována porucha duševního zdraví“. Článek stanoví:

Žaloba podaná proti americké Národní bezpečnostní agentuře odhaluje děsivé množství technologií a programů určených k tomu, aby hlídaly jednotlivce. Následující dokument obsahuje důkazy pro žalobu podanou u amerického soudu ve Washingtonu, DC, Johnem St Clairem Akweiem proti Národní bezpečnostní agentuře, Ft George G. Meade, Maryland (Civil Action 92-0449), představuje jeho znalosti o struktuře NSA, národních bezpečnostních aktivitách, vlastnických technologiích a tajných operacích ke sledování jednotlivých občanů Ed.

Obrázek také obsahuje webovou adresu www.raven1.net, která je nyní offline.

Autor druhého dokumentu zřejmě vystupuje pod jménem Supratik Saha a „Software And Electronics & Comm. Engg“.

Novinář Muckrocku netuší, jak se k těmto dokumentům dostal.

„Je zcela nejasné, jak to skončilo v tomto vydání. Mohlo to být míněno pro další vydání, mohlo to být shromážděno pro připravovanou zprávu WSFC, nebo to dokonce mohlo být z osobních složek zpravodajského důstojníka, který se nějak zamíchal do té zprávy. Telefonát do WSFC zůstal od tiskového času bez odezvy, takže dokud se neozvou, zůstává jejich přítomnost záhadou.“
– Muckrock, Washington State Fusion Center omylem uvolnil záznamy na dálkové ovládání mysli

I když tyto dokumenty pravděpodobně nebyly vytvořeny vládou, zdá se, že jsou natolik relevantní, že je WSFC uchovává v archivu.

Mohly by tyto dokumenty vysvětlit záhadné kubánské „zvukové útoky“, kdy 24 vládních úředníků trpělo „ztrátou sluchu, závratěmi, problémy se spánkem a viděním, tinitem, bolestmi hlavy, únavou a poškozením mozku“? Téměř všechny tyto příznaky lze nalézt v prvním dokumentu.

Zdroj: https://vigilantcitizen.com/latestnews/government-accidentally-sends-files-on-remote-mind-control-to-journalist/