UPravděpodobná vláda znovuzaložené Republiky spojených států, která bude oficiálně založena 5. března 2021…
Uvádí se, že armáda našla pod Bílým domem další tunely, kde byly mrtvé děti. Některé z těchto tunelů jsou spojeny s pedofilní pizzerií Comet Pizza. Celé generace dětí byly poté zachráněny z podzemních tunelů D.U.M.B.s, které byly dodatečně nalezeny pod Bílým domem a Kapitolem….

Nezvratné forenzní důkazy soudních procesů s vysokými kabalisty a elitou…

https://youtu.be/GiGHAJmCA7A

https://youtu.be/72AQa1dTjfk

zatajované skutecnosti o volných energiích:

Uvádí se, že armáda našla pod Bílým domem další tunely, kde byly mrtvé děti. Některé z těchto tunelů jsou spojeny s pedofilní pizzerií Comet Pizza. Celé generace dětí byly poté zachráněny z podzemních tunelů D.U.M.B.s, které byly dodatečně nalezeny pod Bílým domem a Kapitolem.

Obnovení globální měny a totální transformace toho co známe jako globální finanční systém NESARA / GESARA – to všechno je o dětech. Není to o penězích. Řeč je o dětech – o tisících podvyživených a traumatizovaných dětÍ, které byly na počest Satana pronásledovány a vražděny, aby elitní pachatelé mohli získat mládí (adrenochrom), moc a ovládnout svět. Prvním oficiálním činem, který prezident Trump učinil hned ráno před složením přísahy do úřadu, byla návštěva centrály CIA a vyhlášení války mezinárodnímu kartelu 9 vatikánského pedofilního a satanistického kruhu obětování a pašování dětí k sexuálnímu zneužívání řízenému těmito globálními elitami. Modlíme se za ty nejmenší, které nyní zachránili z podzemních tunelů Kabaly po celé planetě, pronásledovány a zabíjeny jejich sousedskými satanistickými spolky. Modlíme se také za ty vojenské jednotky na celém světě, které riskovaly své vlastní životy, aby je z těchto pekelných podmínek zachránily.

Říká se tomu Satanský kult dětského obětování devátého kruhu. Ti, kdo vědí, si dlouho uvědomovali, že případ Jeffreyho Epsteina byl pouhopouhou špičkou ledovce této mezinárodní sítě obchodování s dětmi provozované Vatikánem a financované černým rozpočtem CIA z dolarů amerických daňových poplatníků.

https://youtu.be/VQOOxOl9l80

Sierra(NZ)

Pátek 29. ledna.Speciální jednotky US zachránili z tunelového systému pod Bílým domem a budovou Kapitolu ve Washingtonu D.C. těla, spálené části a nejméně stovku přežívajících dětí. V brzkých ranních hodinách, kdy se doručovaly pytle na těla, svědek hlásil, že viděl více vojáků vycházet z Bílého domu s nejméně stovkou dětí v dodávkách. Obecně se má mezi všemi za to, že děti byly sexuálně zneužívány, mučeny a ovládány politickými elitami.
O pár dní později v brzkých ranních hodinách 2. února a za fungování USA podle stanného práva byli Joe Biden a 464 zvolených vládních úředníků uvězněni v oblasti Capitol Hillu, který byl obklopen osmi metrovým ostnatým drátem. Washington DC zůstával i nadále střežen více než 30 000 jednotkami Národní gardy.
Velmi brzy uvidíte, jak americká armáda převezme všechna americká média. Mainstream média odmítla vysílat oficiální oznámení o statusu USA ve stanném právu kvůli cizím zásahům do voleb v roce 2020, čímž se dopustila vlastizrady a ohrozila tak celý národ a jeho existenci.
V úterý a v noci z 28. na 29. ledna přijela policejní auta a vojenské autobusy s blikajícími světly do budovy Kapitolu. Mezi lidi, kteří se dostali na Capitol Hill, patřili američtí maršálové, vojáci Národní gardy a vojenští právníci JAG (generální advokát soudce) ve tříčlenných týmech (vojenský právník, asistent a pomocný asistent).

Šli do budovy Capitolu zatknout, vyslechnout a obvinit lidi z Kongresu, kteří byli zrádci a byli zapojeni do volebního podvodu. Vojenští právníci byli určení k vojenským tribunálům zatčených osob.
Armáda zatím nedala o zatýkáních vědět , protože (1) nechce, aby elita a Deep State (politici, byrokraté) dozvěděli, KDO UŽ BYL zatčen, a (2) zatím nechtějí, aby to věděla veřejnost [k minimalizaci odvetných opatření DS prostřednictvím násilí Antifa / BLM v hlavních městech 50 států a ve více než 400 městských oblastech].
Letecká základna Andrews, která se nachází 13 kilometrů jihovýchodně od DC, se stala novým dějištěm hromadných vojenských tribunálů všech zatčených z DC, kteří se právě nyní pohybují v zákulisí. Základna Andrews bude do budoucna velmi zaneprázdněná.
Vzhledem k tomu, že GITMOvězení pro kabalisty na Guantánamu – je plné kvůli 10 000 + zatčeným elitám Deep Statu, tak se Washington DC změnil na GITMO 2.
Washington DC byl (do léta minulého roku) městským státem vlastněným a kontrolovaným ze zahraničí Vatikánem, městem Londýn a bankami DS. Národní garda ví moc dobře, PROČ jsou tam v DC; říkají, že jsou tam na obranu ústavy a nás lidí; nejsou v DC, aby bránili “vládu“, a vědí, koneckonců, že jsou tam, aby odstranili podvodnou administrativu Bidena stejně tak, jako vlastizrádnou administrativu Kongresu a vlády.
Trump složil přísahu jako prezident obnovené Republiky US v zákulisí 11. ledna (jak uvedly zdroje Gene Decode).
Při podvodné inauguraci Bidena neměli “vojáci” na uniformách žádné označení. Byli to podvodníci-herci od CIA patřící k DS.
Biden byl “prezidentemv Oválné kanceláře”pouze ve filmovém studiu Castle Rock Entertainment a Amazon StudiosvCulver City, v Kalifornii, jak skvěle dokládá toto video:

Toto video (dole) ukazuje nezaměnitelné důkazy o tom, že vysvobozené děti opustily Bílý dům v časných ranních hodinách 24. ledna. Uvádí se, že oběti satanismu byly zachráněny jednotkami zvláštních operací z tunelů hluboko pod Bílým domem a kopcem Capitol Hill, na kterém stojí budova Kapitolu. O vojenském personálu se říká, že je tak traumatizován děsivými scénami v tunelech, že má dostatečné PTSD zážitky na celý zbytek svého života. https://www.brighteon.com/bc8e5d26-052a-43b0-9220-ae70cb8a7039 Také záběry řady autobusů od Mustang Medic jsou dost podrobné. https://timothycharlesholmseth.com/very-strange-secret-midnight-activity-at-capitol-in-washington-dc/

Na videu jsou vidět linky autobusů se zatemněnými okny, které odvážejí děti z jejich podzemního pekla.
Všichni lidé se brzy dozví o tomto satanistickém Zlu, které existuje mnoho a mnoho let za bdělého vědomí amerických prezidentů a podvody & triky “volených” pedofilů v US Kongresu, kteří si děti objednávají do svých kanceláří. Některé ze zachráněných obětí byly uvězněny v tunelech a nikdy neviděly denní světlo i třicet let. Podívejte se na všechny ty autobusy opouštějící Bílý dům koncem ledna. Okna jsou začerněná. Proč se mainstreamová média nezajímala o tento mimořádný pohled a akci? Byly roubíkem [D] eep [S] tate? Q nám připomíná, že globální operace Aliance byla zaměřena na globální záchranu milionů obětí satanistických státních mafií Deep State (Deep Statestátní aparát=státní mafie, která vlastní lid, národ a své soukmenovce neorganizuje a nespravuje, ale PRODÁVÁ A OBĚTUJE ZA PENÍZE A PROTISLUŽBY dobře platícím korporacím). Sítě hlubokých podzemních tunelů (DUMBs) se používaly v mnoha zemích, včetně Austrálie k distribuci ulovených obětí přímo elitním vládním pedofilům do jejich státních kanceláří. To je nevyslovitelná pravda, o které se lidstvo brzy dozví – i když Q říká, že většina důkazů nebude nikdy známa, protože jsou příliš šokující.

CIA kontrolovala všechna americká média a propagandistické příběhy DS, falešné zprávy a lži.

Vojenské zatýkání začalo 18. ledna v nejnižších kruzích a trvá dodnes.

V pondělí 1. února začalo zatýkání vyšších kruhů – Biden a spol. Hned po té, co byly ukradeny volby pro Bidena a DS, dva dni na to, 4. − 5. listopadu 2020, byli agenti DS v různých částech země odvezeni speciálními jednotkami a posazeni do vojenských vrtulníků. Vojáci je zavěšovali ze dveří vrtulníku a vyhrožovali jim, že je shodí ze tří tisíc stop, pokud nezačnou spolupracovat s “bílými klobouky”, aby jim poskytli usvědčující důkazy proti svým kolegům z DS, kteří jejich prostřednictvím ukradli americké volby.
Pozemská Aliance měla mnoho tajných schůzek, které se konaly v minulosti, v Monaku.
Plán demontáže Federálního rezervního systému a provedení obchodní války mezi USA a Čínou vytvořila v roce 2010 Pozemská Aliance.

Účelem obchodní války mezi USA a Čínou je obnovit obchodní podmínky mezi národy a vytvořit spravedlivý obchod.
Koncept NESARA vzešel ze soudní pře v případu farmářských nároků vyhrané v roce 1993.
Bill Clinton (pochopitelně KLON Billa Clintna) odmítl podepsat zákon NESARA a krátce nato došlo k utajené akci, kdy mu byla mu elitními členy námořní rozvědky (Qteamu), kteří se dotali do Bílého Domu podzemními chodbami přímo z Pentagonu (Obama je nechal zavalit), přiložena “devítka” ke spánku za asistence a nuceného svědectví jeho ochranky, která ho přiměla k tajnému podpisu tohoto zákona, který se změnil na AGENDU. Z NESARA se postupem času vyvinula GESARA, která je nyní tajnou globální smlouvou – agendou, kterou ze zavázaly dodržovat všechny země.
Očekává se, že dojde k řadě událostí, které vytvoří dominový efekt, který završí přechod na celosvětovou agendu GESARA. De facto k nim dochází, ovšem pouze pro vzdělané jedince SCHOPNÉ TYTO JEVY, DĚJE A UDÁLOSTI UVIDĚT, ROZPOZNAT OD OKOLÍ A POJMENOVAT. Cože je přesně TO co se idiotům nedaří. Jak říká nazaretský:

“Kdo MÁ oči vidí, a kdo MÁ uši slyší”.

O těch, co tyto orgány nemají nebo je mají disfunkční řeč není.
Brexit bude příkladem pro všechny evropské země, aby si vzali zpět svou suverenitu od EU, čímž se EU rozloží.
Obvinění a bankrot kabalistické megabanky – Deutsche Bank způsobí zhroucení evropských akcií.
Vyhlášení Stanného práva a aktivace Zákona o povstání, kterým se zahájí hromadné obžaloby, způsobí zhroucení amerických trhů. Tyto události způsobí selhání globálního finančního systému a budou důvodem pro zavedení nového [kvantového] finančního systému (QFS).
QFS doplní veškerou potřebnou likviditu dluhopisy krytými zlatem. Všechny země budou nuceny používat měny Zlatého standardu a tedy pouze měny podložené zlatem, drahými kovy a minerály, primárními materiály a nebo prací. To je základ pro vaše hodnocení všech virtuálních měn. Jestliže nemají tento základ – zmizí. Všechny kurzy měn se přehodnocují na základě množství fyzického zlata každé země.

MUČÍCÍ KOMORY POD KONGRESEM A NEJVYŠŠÍM SOUDEM – VAKY NA MRTVÁ TĚLA – TĚLESNÉ ČÁSTI – KRYSY – ŠVÁBI – PEKLO.

Tady je komentář Charlese Timothyho Holmsetha z High Command PPTF: https://www.bitchute.com/video/wGUNjKZvSVlY/

Gene: Díky Michale, že jsi mě pozval..

Michael: Můžeš nám říct, jak vidíš všechny ty pohyby Deep State, už jsme mluvili o podzemních prostorách DUMBS a také tajných kosmických programech a všem tom co se ted děje v DC, kde je pořád víc a víc armády a speciálů na těch pokračujících operacích, víme, že odtamtud brali také děti.. a celý ten impeachment, a tak. Tak co si o tom myslíš, myslíš, že mužeme zveřejnit, že už je vykopli?

Gene: Jak jsem říkal, je to něco velkého. Já cítím, že proč se tak opožďují, tak je to proto, že tam – pod D.C je DUMB – podzemní základna. A to co bylonalezeno v Austrálii (p.př.: nejhorší podzemní prostory a pokusná experimentální pracoviště na genetické experimenty a transformaci humanoidů ..etc), co jsme tam viděli, tak to bylo jako piknik, a nikdo venku nemá ani ponětí o této úrovni mravní zkaženosti a nechutnosti a děsivého Zla, hnusu, zvrácenosti a prasáren, které tam byli a jak daleko ve všech těchto svých odporných zvrácenostech dokázali zajít. To co oni našli v DUMBs (podzemních prostorech) a museli tam vyčistit ještě nikdo nikdy nenašel a oni šli tedy dovnitř a udělali hlubokou čistku, udělali těch “10 dnech temnoty” a dostali odtamtud ty děti a lidi co byli uvnitř. A to bylo vidět, a proto tam byla všechna ta policejní auta, že to byli lidé, personál z vlády, kteří byli administrátoři a zaměstnanci DUMB, kteří byli dole.

Michael: oh .. wow ..

Gene: Ano .. Senátoři, Kongresmeni, “byBiden” a celý jeho štáb, všichni úředníci, byli tam opravdu velcí a důležití lidé. Bylo mi řečeno, že byli transportováni do Camp Century a potom byli přepraveni na novou základnu na Měsíci, na základnu z průhledného aluminia, takže budou mít na Zemi aspoň pěkný pohled. Protože, jak už řekl Quebec 16+1 [you/tu/be kod pro Q], není pro ně vhodné kráčet po této Zemi, když už je to všechno venku. Měli bychom za sebou hordy lidí, když se ukáže, co se vlastně děje v těch DUMBECH tam dole, stejně jako po celém světě a Austrálii a Haagu …
Bylo to špatné, ale to NIC NENÍ ve srovnání s tím, co mi bylo řečeno v D.C.
Dostali odtamtud ty, které mohli zachránit, kdo byl naživu …
Mariňákům, kteří tam sestoupí, a speciálním jednotkám, které tam sestoupí, se muselo dostat poté speciálního poradenství, protože to bylo opravdu dost špatné …

Gene: Množství pouze částí tělních vaků, části těl a věcí posetých šváby a krysami … jediné, co mohou udělat, je spálit to poté, co to vyčistili; že všechno, co mohli, bylo jen spálit … udělat odprašování [plamenometem]… jít tam a vyhodit to do vzduchu…

Včera v noci došlo k výbuchům [v D.C.], kde rozfoukávali věci…

Michael Jaco: Candice Owens zveřejnila, že zaslechla velkou explozi v D.C. minulou noc a otřáslo to jejím domem.

Gene: Ano, vyhodili to do vzduchu a opravdu si myslím, že je to v D.C. potřeba, je to cizí země a můžeme to převzít, až bude hotové a uklizené, všechno sundat, zaplavit to vodou z Potomacu a proměnit to zpět v Bird Refuge (ptačí rezervaci) pro vodní ptáky, jako to bylo předtím, než sem přišli Evropané …

https://inteldinarchronicles.blogspot.com/2021/02/charlie-ward-and-gene-decode-horrifying_14.html

Podzemní zednářský chrám. Tady jsou ta místa, kde drží v podzemí na celém světě stovky tisíc dětí. Tyhle luciferiánské mrdky ..

https://youtu.be/IQNvU5rfodk

Paris Hilton přiznává zákonodárnému shromáždění státu Utah jak byla jako děvče unesena z vlastního domu a ve vazebních zařízeních pro mladistvé pohlavně zneužívána a mučena.

Paris začala vyprávět u soudu, jak ji jednou, uprostřed noci unesli z jejího vlastního domu a pak převezli do jednoho z těch center v Utahu, a přestože byla v několika a trpěla ve všech, soustředila se na to, co uviděla a vytrpěla ve škole Provo Canyon. Paris Hilton začala své prohlášení slovy: „Jmenuji se Paris Hiltonová. Jsem přeživší institucionálního zneužívání.“
Kromě toho, že vypovídala o tom, jak v jednom z center, kde byla ji několik dní drželi zřízenci na samotce, tak prozradila, že „v Provu děti svazovali, bili je, házeli je proti zdi, škrtili a pravidelně je sexuálně zneužívali“. Také se přiznala k traumatu, které po této zkušenosti stále prožívala. „Ta malá místnost pokrytá škrábanci a nemytou krví a bez záchodu je stále jednou z nejživějších a nejtraumatičtějších vzpomínek, jaké jsem kdy zažila.“ Vzpomínáte si na tu vlnu stížností, které byly vzneseny nedávno (2020) ve Španělsku, zejména na Mallorce, na zneužívání spáchaná v centrech nezletilých, pod jejichž dohledem vláda ani nevyšetřuje, ani o tom nemluví? Mějte na paměti, že je to úplně stejné jako současné vyšetřování ve státě Utah.

Apropó, španělská vláda a parlament, vedené kokainovými narkotrafikantyMadurova gangu Soles, a pašeráky dětí a žen = politickou stranou Podemos & spol., která se dostala k moci zneužitím lidové revoluce 15M, toto vyšetřování zneužívání dětí na Mallorce SUSPENDOVALI při hlasování !!!!! Samozřejmě proto, protože jsou kompletně všichni implikovaní v těchto zločinech zneužívání mladistvých. Obdoba českých Pirátů.

GLOBÁLNÍ MAPA OBCHODU S LIDMI – ÚNOSŮ A NÁLEZŮ DĚTÍ

https://amberalerts.globalincidentmap.com/home.php

Noticias Rafapal, [10.02.]
[Reenviado de GhostEzra]

Uživatel Telegramu, kterého ztotožňuji s Flynnovým chráněncem, Ezrou Cohenem, včera připustil, že uživatel Gab a on jsou stejná osoba. Zveřejnil řadu zpráv, ze kterých lze shrnout:

1 – Uvádí, že všichni bývalí prezidenti, kteří dostali obálky na pohřbu Bushe Sr(jeho syn George Bush mladší, Obama a Clinton), již byli popraveni, stejně jako někteří vůdci Demokratické strany, kteří se jednoho dne objevili jako zadržení. https://www.indoasian.com/images/where-s-mtqtjt/bush-funeral-they-know-everything-bd1ac2

Obálky začínají vytahovat z desek a otvírat ve 2:46. Jak většina již ví, to co pochovali jako “Bush Sr.” nebyl člověk, ale od skonu skutečného Bushe v r.1989, kterého popravila vlastní manželka Barbara, satanistická velekněžka, na jednom večírku kapesníkem s jedem, to byl klon č.43 (?).

2Mike Pence, kterého všichni vidíme skoro denně, je klon, protože ten skutečný byl popraven před dvěma lety, poté, co se pokusil o atentát na Donalda Trumpa.

Domácí klon Donalda Trumpa ruské výroby ?

3 – Před několika minutami potvrdil, že herec, který si stěžoval na pedofilii v Hollywoodu, Isaac Kappy, je naživu, a že Julian Assange je již se svou rodinou.

https://jasperandsardine.wordpress.com/2016/01/29/fema-camps-are-open-guillotines-are-in-place-and-isis-executioners-await-your-arrival/

4 – V táborech FEMA připravuje gilotiny pro zrádce (mimochodem, to samé se říká o stavbě ve Washingtonu, Columbia Disctrict). Ti, kteří fandí životu v Gitmu. Novinkou je, že Gitmo není dost velké pro všechny zločince. Lepší je vyrovnat zemské frekvence. Zajímavé jsou gilotiny Fema. Viděl jsem jich velkou objednávku.

5 – Sdílím explicitní videoklip s hlasem Isaaca Kappyho, ve kterém poukazuje na komplice Epsteinova spiknutí: zvláštní prostor mají Bill Gates, Steve Balmer, Woody Allen a Kevin Spacey. (Rafael Palacios 10.2.2021 telegram)

Ti, kteří dostali obálky na pohřebu Bushe staršího, jsou již pryč (p.př.: = popraveni). To je stará garda. Pokud se nejedná o předem nahrané video, které by vydal Potus, tak na nadcházejících soudech je neuvidíte. Oznámí se to. Všechny skryté věci musí přijít na světlo k uzdravení. Novou gardu, jako jsou Schiffa a Schumera a mnoho dalších, s největší pravděpodobností uvidíte naživo a na záznamu. Američané si to zaslouží vidět. Spravedlnost se nejlépe podává teplá.

Ženy dostanou provaz. Muži dostanou kulku. Trest za spiknutí a zradu. Obecné pravidlo.

Je tu Mike Pence a Sam239. Dva různí lidé. Skutečný Pence byl zatčen a vypnut v červenci 2019. Jeho letadlo bylo zastaveno na runwai a jeho výlet byl ukončen. Tag jména-nicku se změnil z Af2 na Sam239. Což je biblicky Samuel 23:9.Vyhledej to. Dobré číst Jeho slovo. Dobré pro vaši duši. Boží plán. Boží načasování. ?? #Ncswic (Přeposláno od GhostEzra)

Samuel 23: 9, Verze King James:

9 David věděl, že Saul proti němu tajně páchal zlo; a řekl knězi Ebiatarovi: Přines mi sem efod.

(efod je kněžské prádlo na rozmluvu s Bohem. Můžeme rozlišit tři části v efodu: druh vesty nebo halenky, dvě ramenní vycpávky a šerpu.)

Pence se pokusil zavraždit Potuse při jeho cestě do NK. Samozřejmě předtím měl Pence dalších 100 zločinů, ale to byla ta “poslední slánka, která zlomila velbloudovi záda”. Byl původně přiveden Potusem, aby shromáždil informace. Měl Penceovo ## ode dne 1. Přátele měj blízko a nepřátele ještě blíž. Každý, kdo je blízký Bushovi a Clintonovi, je ve výchozím nastavení zločinec. S oběma byl Pence po celá desetiletí kamarád. Skutečné monstrum z bažiny. Herec, který hrál Pence celých 18 měsíců, je rovnej chlap. Muž víry. Odvážný a skvělý řečník. Na rozdíl od Pence, zrádného pedofila.

Vím nepochybně, že Q projekt je reálný. Skutečný je také projekt Looking Glass. Proto musíte tyto drobty intel informací brát vážně. Většina z toho (= důležitý intel) je tam. Budoucnost dokazuje minulost. Matematicky nemožné je potvrzeno.

Co znamená “skrze zrcadlo” ?? Tento výraz se vztahuje k novele Lewise carola: Alenka v Říši divů, kdy Alenka překračuje hranice úplně jiného světa – vesmíru, když projde kouzelným zrcadlem na jeho druhou stranu. Fráze tedy znamená nepředpověditelnost a nezvyklé a podivné události.

“Méně než 10 lidí zná všechny podrobnosti Plánu. Někteří znají jednu část a jiní další. Ten, kdo hraje Bidena, nezná rozsah všeho, co se dělá. Troufám si tvrdit, že pouze Donald Trump a jeho syn Jr. , znají celý plán. Musí to tak být. Někdy dochází k neúmyslným únikům. “

„Někteří z těch, o kterých si myslíš, že jsou naživu, jsou mrtví, a někteří z těch, o kterých si myslíš, že jsou mrtví, tak jsou naživu. Buď mentálně připraven.”

Lin Wood a Sidney Powell za týden přešly z rychlosti 100 km / h na volnoběh. Jako Potus. To znamená, že jsou zaneprázdněni v zákulisí. Lin viděl deklarace. A VÍ, co přijde. Potus ho trochu škrtil, protože Lin všechno zchytal v ohni! Powellová bude stíhat tribunály. Je to moderní Ester. „Ezra Cohen“ říká, že i kdyby bylo Trumpovo obvinění schváleno, bylo by neplatné, protože

bude obnovena ústava z roku 1776a prezidentství korporace, která se zrodila v roce 1781, přestane být platné.

Ústava republiky z r.1776 není ústavou Korporace z r. 1871. Byli jsme od roku 1871 otroky. Každá barva a rasa byla otrokem. Černá vs. Bílá akce měly všechny rozptýlit, zatímco elity DS drancovaly Američany.
Q není nějaká podivná skupina. Jsou skutečnou skupinou znepokojených vlastenců v rámci NSA. Viděli všechny ty špinavé sračky, které se děly po celá desetiletí, a rozhodli se udeřit ve vhodný čas. Instalace Trumpa v roce 2016 byla tím dokonalým načasováním. Ale plánovali to během Obamovy administrativy před Trumpem. Viděli všechno a trpělivě čekali na svůj čas. Je to jako 8k silná skupina. Potus na nic z toho není sám. Získal ty nejlepší z nejlepších a pomohli mu naplánovat všechno.

GhostEzra: “Dokonce i Tapper ví, že jsou skuteční. Také se jich velmi bojí.” :)))))

Zákonodárce Jižní Dakoty se snaží umožnit státu blokovat výkonné příkazy Bidena. Zástupce státu v Jižní Dakotě připravil návrh zákona, který, pokud bude přijat, by státu v zásadě umožnil ignorovat jakýkoli výkonný příkaz prezidenta Joe Bidena,který je považován za protiústavní.
https://t.me/TheTrueDefender

Hologram Joe in hologram TV show :)))

Tento rozhovor s Charlie Wardem, který se velmi doporučuje (p.př: teď je 10:15GMT 18-2; omlouváme se, you-tube mezitím původní video zrušil, tak se ho pokusíme najít jinde .. toto dole je prozatímní se stránkami videí Charlieho Warda), zejména od 15. minuty. V 47. minutě uvádí, že na serverech společnosti Dominion zabavených v důsledku volebního podvodu 3. listopadu existují důkazy o krádežích voleb i v jiných země, jako je Austrálie, Nový Zéland, Spojené království … (Jistě je tam také Španělsko, i když to nepojmenuje). Rovněž potvrzuje („ačkoli to popře,“ upřesňuje), že

jakmile se Spojené státy vrátí k původní ústavě, zahájí tým generála Flynna mezinárodní turné za účelem získání svobody všech ostatních zemí.

Poukazuje na to, že jeho informátoři uznali, že mu poskytli falešné informace druhý den (o dni a čase nouzového vysílání), jako “pomoc při zatýkání Bidena” ..

(p.př.: Inu takto prostě chodí a pouze “idioti mezi námi”, kteří nejsou schopní analýzy a výběru informací, nesouzní s touto válkou – nebojují, ale jen čumí a žvaní – a nejsou schopni rozpoznat elementární Zlo ve svém okolí, a většinou také nejsou schopni svým jepičím mozkem pochopit, že “lež”, kterou oni tak hrozně “utrpěli”, zachránila někomu jinému život, nebo pomohla zakopat do hlíny tuny zmrdů, kteří by jinak vyzabíjeli stovky a tisíce …etc..etc..)

Komentují, že hlavní město Spojených států se přesune z Washingtonu na jiné, blíže neurčené, místo (myslím, že z toho vyvozuji Reno), a vysvětluje obrovské částky peněz, které Reset bankovních ůčtů “těch dobrých” (p.př.: a kompletní konfiskace majetků a účtů “těch špatných”) přinese VŠEM lidským bytostem: každý na planetě by měl mít SVŮJ VLASTNÍ 1 milion dolarů (p.př.: předpokládá se fixace cen základních-nezbytných produktů na úrovni 50. let + extremní hightech; pro patologicky mentálně zaostalé, retardované estébácké ultravylízance a zpuchřelé komanče z KSB, a jejich ještě vylízanější následovníky, jen dodávám, aby ze sebe opět nedělali imbecily na entou před celou republikou, a nerozšiřovali stupidní dezinformaci (jen pro obdobné idioty jako jsou sami), že Reset světového bankovního systému je provázen měnovou DE-valvací. Stejně nikdo z těch estébédementů NEZNÁ rozdíl mezi devalvací a revalvací ..hahaha. TO co přijde je proces opačný, a tedy REvalvační, jak logicky vyplývá s přechodu na Zlatý Standard, vy gumy jedny neekonomické, tupé a vygumované tupejma a nevzdělanejma židobolševikama, dementi !!!Ovšem také logicky bude takový proces pro poctivé jedince, nikoliv pro židobolševiky a všechny jejich fízl-soudní kamarády. Těmto fízlsoudním stvůrám-zrůdám nikdo konta nezresetuje, páč jim bude převod na Zlatý standart ODMÍTNUT. Všem bez rozdílu … a dojde k “zůčtování”).

https://drcharlieward.com/my-videos/

Zadržovací tábor v zátoce Guantánamo: Zadržení, obvinění a popravy pro tisíce nových vězňů ex-elit – úřední dokumenty.

AMG-NEWS – 12.02.2021. Než začneme, pochopme nejprve, že předtím, než byl Trump POTUS, tak GITMO (zadržovací tábor v zálivu Guantánamo), představoval jen zlomek své velikosti. To lze jasně potvrdit následujícími vizuály, identifikujícími značné množství expanze pro to, co se očekává, že budou desítky tisíc nových ex-elitních vězňů.

Budou to ti, kteří nebudou popraveni hned, přinejmenším prostřednictvím vojenského soudu. Nyní, pokud si nejste vědomi těchto obžalob, o kterých se zmiňuji, to dává dokonalý smysl, protože jsou stále zapečetěny a do dnešního dne nejsou veřejně známé. Dovolte mi, abych vás “osvítila”. Nyní je zhruba 222 000 zapečetěných obžalob, které se týkají hlavně nejvíce znepokojivých a korupčních zločinů proti lidskosti.

Mezi ně patří obchodování s lidmi, obchodování s orgány, obchodování s dětmi, sexuální otroctví, zrada, terorismus, podvody, zneužívání umělé inteligence, genocida, vymývání mozků, pomluvy, ohrožení 5G, náboženská diskriminace, úmyslné klamání, cenzura, porušování soukromí a prevence záchrany lidstva před biotechnologickým ohrožením.
Níže naleznete související a potvrzené probíhající soudní spory podané Kyprem A. Parsou, The AI ​​Organization vs. Google na 26. února 2020.

Stejně tak existuje mnoho dokumentů zveřejněných na webových stránkách Tribunálu pro lidská práva týkající se porušování všech 30 článků Všeobecné deklarace lidských práv (UDHR), včetně válečných zločinů za účelem masové genocidy zahrnující ANTIFA, CDC, Fauci, Gates Foundation, National Lawyers Guild, National Governors Association, The Rothschild Family a WHO.
George H.W. Bush přiznal všechno na svém tribunálu pro lidská práva(natočeno analogicky), což vážně zahrnulo do hry mnoho loutek státních úředníků.
Mnoho z těchto zapojených elit používalo COVID-19 jako masku svých zločinů proti lidskosti a pomocí kódované komunikace si navzájem oznamovalo své právní situace.
Mnoho z těchto do vážných zločinů zapojených elit je v současné době vhodné pro kotníkový monitor nebo mikročipové sledování. Vidíte, jak si často falešně poranili nohu, aby dostali přes monitor velkou odlitku / ortézu, aby ji mohli snadno skrýt. Níže vidíme Ellen DeGeneres se zapnutým SMART monitorem.

Justin Trudeau si například nechal nějakou dobu monitorovat kotník, dokud se údajně nenechal mikročipovat, jak vysvětluje níže v následující poznámce Annie, úřednice kanadské vlády.

Zatímco klon / dvojník Joe Biden tak zjevně předvádí, jak si nezlomil nohu, pouhých pár dny poté, co si ji údajně zlomil. Je zřejmé, že skrývá monitor kotníku, což ho činí nepopiratelným. Je zřejmé, že zcela kapituloval před Plánema pouze hraje svoji roli, možná dokonce i herce bílých klobouků.
Od 11. června 2020 se na sociálních sítích začaly objevovat obrázky seznamů se jmény elit, které potom obíhaly ve skupinách a skupinových chatech. Zdá se, že identifikují, kdo je v současné době v domácím vězení, ve vězení, čeká na soud, na GITMO nebo již byl popraven.
Existuje mnoho verzí seznamů a názvy se značně překrývají, což pomáhá potvrdit jejich platnost:
Zde je seznam obžalob, zatčení a poprav – Demontáž agentů Deep State a dvojníků z 29. ledna 2021
Těchto 50 politicky zapojených elit bylo obviněno z jakékoli kombinace následujících porušení hlavy 18 amerického zákoníku, včetně:
18 Americký zákoník, § 2381 – Zrada
18 Americký zákoník, § 2382 – Zrádné jednání
18 Americký zákoník, § 2383 – Vzpoura nebo povstání
18 Americký zákoník, § 2384 – Rozvratné spiknutí
18 Americký zákoník, § 2385 – Prosazování svržení vlády
Tato zatýkání, popravy a tribunály začaly již v roce 2017 během Trumpova prezidentství a dodnes pokračují, protože mnoho obžalob musí být ještě odzapečetěno. Následující diagramy se snaží pochopit „plán“ nebo „show“ nebo „film“ nebo „scénář“, který sleduje celý svět, jak je Deep State kabala zadržována, vězněna a stínána v zákulisí.
Mnoho elit, které již byly zatčeny nebo popraveny, spolu s těmi, kteří dosud neměli svůj vojenský soud, budou i nadále páchat sebevraždy nebo umírat záhadnou smrtí. To je také způsob, jakým klony bílých klobouků / doubléři nahrazující obžalované elity opustí film, který všichni sledujeme.
Prolhaná masová média mohou dokonce označit mnoho z těchto Rommelových úmrtí za COVID-19, aby prosadily svůj příběh o spících masách, a aby si je udrželi v co největším strachu. Tyto elity se snaží udržet svůj veřejný obraz a dědictví beze změny a uzavřely dohody v zákulisí. Zločiny, kterých se dopustili, jsou buď zrady, nebo zločiny proti lidskosti, které se stejně rovnají trestu smrti bez ohledu na cokoliv.

Operace Warp Speed, vojenská dodávka vakcín, je považována za akci, která má tyto tyto obžaloby odpečetit, aby mohla proběhnout masové zatýkání prostřednictvím armády za zločiny proti lidskosti, velezradu a další vysoké zločiny (armáda je lék). Viděli jsme řadu živě vysílaných injekcí vakcín (z nichž mnohé se zdají být pomocí injekčních jehel k falešným injekcím) některým známým zradným nebo pedofilním osobám.
Klíčovým bodem, který je třeba na následujícím obrázku přehlédnout, je to, že všechny vlajky jsou pomačkané, což je komunikace pro zrádce / zradu. Je možné, že tyto vakcíny jsou ve skutečnosti smrtící injekce? Byli jsme právě svědky postupného vyřazování herců / klonů / čtyřhry z filmu?

Následující videa vám pomohou pochopit, jak Trump dokázal použít důkazy o adrenochromu a obchodování s dětmi ve všech zemích po celém světě, aby je (=Kabalu) přiměl kapitulovat před Plánem. To zahrnuje královské rodiny, předsedy vlád, prezidenty, Vatikán a všechny Rothschildovy centrální banky. V zásadě to vysvětluje, proč je Trump v současné době nejbohatším mužem na světě s největší armádou na světě, protože všechny země, které souhlasily s kapitulací podle Trumpových požadavků, se nyní řídí každým jeho příkazem.

Jak bylo zmíněno ve výše uvedených videích, klonování lidí bylo potvrzeno a mnoho elit, které nyní vidíte, jsou ve skutečnosti klony nebo double, které kopou za sebe sama.
Důvodem těchto klonů je to, že se lidstvo dosud dostatečně neprobudilo, aby zvládlo vědomě zpracovat všechny zločiny, do kterých jsou tito nechutně nemocní zednářští iluminátští kabalističtí globalsatanisté skutečně zapojeni. Většina společnosti by se doslova duševně zbláznila, kdyby se jim dostalo všech těchto informaci najednou.
Proto musíme pomoci každému, koho známe, zvýšit jeho vibrační frekvenci, překonat kognitivní disonanci, vzít červenou pilulku a porazit indoktrinaci. Jakmile společně uvidíme světlo, uvidíme pravdu, jsme v ní společně.
Zdroj:
[1] Celý soudní proces – Kypr A. Parsa, organizace AI vs. Google a kol.
[2] Celý dokument – Human Rights Tribunal International vs. Gates et al.
[3] Celý dokument – Mezinárodní soud pro lidská práva vs. rodina Rothschildů
[4] Celý dokument – Tribunál pro lidská práva vs. ANTIFA et al.

https://inteldinarchronicles.blogspot.com/2021/02/restored-republic-via-gcr-update-as-of_9.htmlhttps://inteldinarchronicles.blogspot.com/2021/02/restored-republic-via-gcr-update-as-of_11.html

Na vyjímečném videu Mikea Lindella (dole) vidíme na softwaru nabo aplikaci (obrázek nahoře), která je pravděpodobně součástí systému Kraken, nebo jedním z jeho interface, je v historickém čase zaznamenáno celé divadlo volebního podvodu do posledního hlasu. Nenechte si ujít!


KONEČNĚ VYŠETŘOVÁNÍ FINANČNÍCH ZLOČINŮ MORAVSKÉHO MYNÁŘOVA GANGU A OPĚT AKTUÁLNÍ OTÁZKA: JE NÁŠ SIOMILOUŠ JEŠTĚ SIOMILOUŠ NEBO TAKY UŽ JEN “SIOKLON” ??

Význam žluté barvy, čísel a dat ve veřejné komunikaci intel zpravodajství

Od 19. októbra 2020 bude v posádke v Martine pôsobiť skupina maximálne štyroch amerických vojakov, ktorí na území SRbudú pôsobiť v rámci spolupráce Ozbrojených síl (OS) SR a USA pri výcviku spôsobilostí v oblasti civilno-vojenskej spolupráce CIMIC (civil-military cooperation) a psychologických operácií (PSYOPS psychological operations). Národná rada (NR) SR vo štvrtok vyslovila súhlas s pôsobením amerických vojakov na území SR. „Doba pôsobenia príslušníkov ozbrojených síl USA na území Slovenskej republiky je 36 mesiacov (do léta 2023). Rotácia príslušníkov americkej armády bude zabezpečená v deväťmesačných cykloch,“ uviedli ministerstvá obrany a zahraničných vecí v materiáli. https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/563143-na-slovensku-budu-posobit-americki-vojaci/qOkra

…..
zdroj, kompletní videa a pokračování: https://geopoliticsastrology.wordpress.com/2021/02/15/vlada-nove-republiky-dabelske-podsveti-kapitolu-zatykani-soudy-a-popravy-s-kabalou-pokracuji/