Ve stejnojmenném filmu „Světová válka Z“ („Světová válka proti zombie“) hrdinové skončili porážkou živých mrtvých, kteří zničili svět, aniž by věděli, že už jsou mrtví.

Je to něco podobného tomu, co se děje nyní, kdy se 4. říše (nesprávně nazývaná „nový světový řád“ nebo „hluboký stát“) i nadále pokouší podrobit a zničit svět, aniž by si uvědomila, že již „žijí mrtví“, prohráli válku proti silám Dobra. Používají poslední zbraň, kterou vlastní: „falešné zprávy“ a absolutní cenzuru ve všech světových médiích (včetně internetu).

To je potěšením legitimní vojenské vlády, která byla zavedena o půlnoci ve středu 20. ledna 2021, jak to vyžaduje ústava a zákony USA.

Pomůže to Američanům a světu pochopit, s jakými zločinci jednají, a umožní vojenským soudům dokázat trestné činy, což jim umožní odsoudit k smrti za terorismus a velezradu.

Za ozbrojenou silou stojí:

Kati umírají

Jak jsme vysvětlili, korporace (sro) „Spojené státy americké“ byla legálně a ústavně rozpuštěna v úterý 19. ledna 2021 o půlnoci. Prozatímní vojenská vláda okamžitě převzala moc, jak to vyžaduje ústava a zákony USA.

Jejím posláním je vést zemi, dokud nebude stanoven skutečný vítěz voleb z 3. listopadu 2020.

Armáda má také zákonnou a ústavní povinnost zatknout a soudit před vojenskými soudy teroristy, kteří se pokusili manipulovat s listopadovými volbami zavedením milionů falešných hlasů.

Tato legitimní vojenská vláda má také zákonnou a ústavní povinnost zatknout a soudit teroristy, kteří se podle amerického a mezinárodního práva dopustili válečného činu a státního převratu ve středu 20. ledna 2021.

Rovněž má povinnost a ústavní misi vojensky osvobodit americké území od teroristických sil okupujících Kongres (parlament) a Senát na Capitol Hill, jakož i rozpuštěné předsednictví bývalých „Spojených států amerických“ na Bílý dům.

Nakonec má povinnost zatknout, uvěznit a popravit všechny bývalé zvolené úředníky (senátory a kongresmany), kteří se dopustili nebo se účastnili těchto teroristických činů a velezrady.

Všichni lidé, kteří se přímo nebo nepřímo podíleli na vytvoření a pokusu o použití falešných nařízení neexistující vlády a samozvaných touto teroristickou armádou napadající americké území, budou souzeni a odsouzeni za velezradu a terorismus.

Pelosi je Satan

Oznámení

Oznámení stanného práva a přechodné vojenské vlády, které platí od úterý 19. ledna 2021 od půlnoci, bylo učiněno v pátek 29. ledna v 18:00 východního času (23:00 GMT) oficiálním prohlášením doručeným všem americkým médiím (národní televize, rádia) a noviny) i všem světovým tiskovým agenturám.

Stejně tak bylo v neděli 31. ledna v 16:35 EST (22:35 GMT nebo 23:35) vydáno oficiální oznámení o zatčení Bidena v  Bílém domě spolu s 355 kongresmany a 109 senátory (zvolenými 464) (vystavovaný Biden je klon nebo dvojník – najatý herec v kulisách používaných pro filmový průmysl).

Jak plánovala přechodná legální vláda, stejně jako Trump a Q Force, byly tyto oficiální zprávy 100% cenzurovány všemi oficiálními světovými médii („hlavní proud“).

Americká vojenská vláda to věděla dopředu a potřebovala pouze důkazy. Stejně jako u Bidena a puče jeho strany, legitimní vláda USA umožnila americkým médiím spáchat akt velezrady cenzurovat oficiální prohlášení legitimní vlády týkající se opatření národní bezpečnosti a bezprostředního ohrožení národa. Illumináti a jejich média 4. říše padli do pasti.

Legitimní vojenská vláda nyní může převzít (prozatímní) kontrolu nad všemi těmito médii vinými z terorismu a velezrady, kdykoli si to rozhodne, jak stanoví zákony a americká ústava.

Legitimní vojenská vláda měla převzít kontrolu nad všemi oficiálními médii (rádia, televize, noviny) v pátek 5. února 2021 v 18:30 východního času (23:30 GMT) po celých Spojených státech. To zahrnuje převzetí kontroly nad všemi americkými kanály na satelitech s přímým vysíláním vysílajících po Francii a Evropě. To také znamená, že všichni Francouzi a Evropané se satelitní anténou pro příjem amerických kanálů již nemohou být cenzurováni, a proto se dozvídají pravdu.

Americká armáda bude v krátké době prostřednictvím všech těchto amerických médií postupně vysílat odhalení o Bidenově převratu a jeho zatčení v neděli 24. ledna 2021. Rovněž bude informovat Američany o zatčení zvolených teroristů na Kapitolu v pondělí 25. ledna 2021.

Legrační je, že byl Bílý dům od neděle 24. ledna 2021 každou noc bez života. Taková událost se nestala od občanské války (1861-1865).

Bílý dům 31. ledna 2021 večer.

https://www.earthtv.com/en/webcam/washington-white-house

WWG1WGA

Komu zvoní hrana…

A konečně v pátek 12. února 2021 přechodná vojenská vláda oficiálně zveřejnIla (důkazy předložené všem vládám světa a mezinárodnímu tisku) všechny důkazy o spiknutí spáchaném francouzskou vládou a Čínou za účelem vytvoření falešné globální epidemie, která by poškodila všechny, nejenom USA. A to zničením celosvětové ekonomiky.

Jedná se o válečný akt, který mimo jiné dává legitimní právo vlády USA svrhnout vládu Macrona a požadovat vydání jejích členů americkým vojenským soudům. To, pokud je francouzské vojenské soudy nezatknou a neodsoudí za státní převrat (v roce 2017), terorismus, zločiny proti lidskosti a velezrada.

Budoucnost dokazuje minulost

Ve starověkém Římě byli vrahové a zrádci popraveni házením z vrcholu Kapitolu (kde seděl Senát). Narazili na skalní plošinu pod názvem Tarpeianská skála. To vyústilo v moudrou zásadu, která k nám přišla:

„Není to daleko od Kapitolu u skály Tarpéienne“.

(ve francouzštině: není daleko od Élysée a gilotiny)

Jak by řekl lev…

Zdroj: http://clearlook.unblog.fr/2021/02/01/worldwar-z/