Vůdci chazarské mafie – nechvalně proslulé skupiny Octagon se sídlem ve Švýcarsku – se minulý týden pokusili Číně vyhrožovat a zároveň ji prosit o peníze, ale podle zdrojů z Asijských tajných společností jim bylo řečeno, aby se na to vykašlali. Děj se odehrával v čínském městě Tchien-ťin, kde se vedoucí představitelé Octagonu jako Klaus Schwab Rothschild, švýcarský prezident Alain Berset a jejich poskoci sešli na svém „letním Davosu“.

Schwab se snažil Číně podbízet slovy: „Musíme uznat Čínu za nejlepší velmoc na světě.“

Poté se americká falešná ministryně financí Janet Yellenová opakovaně poklonila čínskému vicepremiérovi He Lifengovi, čímž se zapsala do dějin.

Všimněte si, že He Lifeng se neuklonil. To není totéž, jako když se američtí úředníci uklánějí japonským úředníkům, protože Japonci se také uklánějí, což symbolizuje rovnost a vzájemný respekt, nikoli podřízenost a pokoru.

Číňané se museli radovat, když si vzpomněli, jak začala první opiová válka poté, co se první britský velvyslanec v Číně lord George MacCartney odmítl v roce 1792 poklonit čínskému císaři. Mimochodem, královna Alžběta II. se Číňanům za opiové války omluvila, ale přesto se před Čínou odmítla poklonit.

Pozadí toho všeho je vidět na videu níže, které ukazuje, že země BRICS ekonomicky zcela předstihly skupinu G7 ovládanou Oktagonem.

Číňané se každopádně nenechali oklamat podlézáním zaměstnanců skupiny Octagon. Vzpomínají, jak po masovém vražedném útoku na japonskou Fukušimu 11. března 2011 japonský otrocký premiér Šinzó Abe na setkání v Davosu v lednu 2014 řekl, že Čína je jako Německo před první světovou válkou. Německá říše se po této válce rozpadla a Německo bylo rozděleno na malé země. Vzkaz zněl, že Čína bude napadena Ruskem, Japonskem, NATO atd. a rozdělena na pět rozhádaných států. Plánem bylo zajistit, aby Čína už nikdy nepředstavovala hrozbu pro chazarskou mafii. Číňané samozřejmě nevěří lidem, kteří jim podlézají poté, co se je nepodařilo zabít.

Po odmítnutí ze strany Číny se Schwab vydal do Japonska, kde se setkal s otrockým premiérem Fumiem Kišidou. Podle zdrojů z japonské tajné společnosti Yatagarasu Schwab rovněž opustil Japonsko s prázdnýma rukama.

Když se tedy nepodařilo Čínu rozbít a nepodařilo se jí podlézat, začala ChM sprostě vyhrožovat masovými vraždami.

Klaus Schwab Rothschild řekl publiku v Číně: „…naše generace se ocitla v přelomovém okamžiku, kdy čelí skutečně existenčním problémům… klimatické změny, vykořisťování přírody, možné jaderné incidenty nebo ještě hůře extrémní chudoba a viry; to vše může vést k vyhynutí velké části naší světové populace.“

Umělé lesní požáry v Kanadě způsobené „změnou klimatu“:

Člen Octagonu Berset na to navázal slovy: „Poválečný řád v současnosti prožívá svou největší krizi.“ Poté, co řekl, že „solidarita s Ukrajinou je nezbytná“, uvedl jako výzvy také změnu klimatu, pandemii, válku, migraci a šíření zbraní hromadného ničení a poznamenal, že „přibližně 350 milionů lidí v 82 zemích je akutně ohroženo hladem; to je o 200 milionů více, než když začala pandemie a válka“. Poznamenal také, že „před válkou pocházelo 90 % obilí vchudých zemí v Africe z Ruska a Ukrajiny“.

To je mimochodem lež, protože Rusko našlo způsob, jak dál posílat obilí do zemí, které ho potřebují.

Vůdci „světového řádu založeného na pravidlech“ tedy říkají, že nás všechny zabijí válkou proti počasí (změna klimatu), biologickými zbraněmi (pandemie), válkou, nelegální imigrací mužů ve vojenském věku (migrace) a uměle vyvolaným hladomorem, pokud se nepodřídíme.

Tyto výhrůžky přišly poté, co představitelé ChM neuspěli s mnohostranným pokusem získat ochranu před nadcházejícími tribunály pro válečné zločiny na Západě.

První známkou této tajné mise byla cesta Billa Gatese do Číny 16. června, kde výměnou za ochranu nabídl své biologické zbraně a počítačová tajemství. Číňané vědí, že je masový vrah, a jeho dary přijali, přičemž zdvořile odmítli nabídnout právní ochranu. Gates si dokonce přeje, aby malárii dostali všichni, nejen chudí lidé.

Když Gates neuspěl, další věc, kterou jsme viděli, byla návštěva Billa Clintona Rockefellera a Alexe Sorose u falešného papeže Františka, kde hledali ochranu. Pokud si vzpomínáte, Tony Blair a George Bush mladší navštívili po válce v Iráku papeže Benedikta XVI. v podobné snaze získat ochranu před stíháním za válečné zločiny. V tomto případě Blair dostal ochranu svědků poté, co zpíval jako kanárek, zatímco Bush byl popraven.

Tentokrát však prosili falešného papeže, který nahradil papeže Františka poté, co byl v roce 2020 zavražděn. Pokud jste to ještě neviděli, odkaz, který ukazuje, že současný „papež František“ je falešná maska s gumovou maskou, si můžete prohlédnout zde: ODKAZ

Požádali jsme zednáře z lóže P3, aby nám vysvětlili, kdo dává příkazy falešnému papeži. Řekli nám, že to byl Jeane-Babtiste de Franssu, šéf Vatikánské banky. Pokud sledujete jeho kariéru předtím, než se stal šéfem Vatikánské banky, stopa vede ke společnosti s názvem „Invesco“ a odtud k Wilburu Rossovi (dítě) a odtud ke skupině Octagon ve Švýcarsku.

Proto arcibiskup Carlo Vigano zakládá nový subjekt na ochranu pravých křesťanů uvnitř katolické církve, kteří jsou pronásledováni falešným papežem. V každém případě tím, že se Clinton Rockefeller a Alex Soros obrátili na falešného papeže, ve skutečnosti požádali Rothschildy o ochranu. Problém je v tom, že Rothschildové sami nejsou v pozici, která by je mohla zachránit. Proto se zase obrátili na Číňany a byli odmítnuti. To znamená, že už se na této planetě nemají kam schovat. (To samé řekl před lety i prezident putin na adresu dcery Hitlera, rozuměj Angelu Merkelovou-Hitlerovou. Řekl, že i kdyby se posluhovači Deep state schovali 30 km pod zem, tak si je najdou – pozn. př.)

Mnozí z vás samozřejmě netrpělivě čekají na zahájení soudů pro válečné zločiny a chtějí vědět, proč ještě nezačaly. Odpověď, kterou jsme dostali jak od britské MI6, tak od ruské FSB, byla něco, čemu se říká teorie přechodu moci. Vysvětlili nám, že je lepší počkat, až zraněný lev zemře, než na něj zaútočit, když vám ještě může ublížit. Současná západní mocenská struktura se hroutí a je lepší počkat na implozi, než se začne budovat náhrada, tvrdili.

Dokonce i Federální rezervní systém nyní přiznává – což je obrovské podcenění – že „výpočty ze zadní strany obálky naznačují“, že nedávné zvýšení sazeb bude mít „velký“ vliv na investice a zaměstnanost. Každý, kdo má kalkulačku, si může spočítat, že přechod z nula procentního na 5-ti procentní úrok časem zničí finanční systém.

Podle průzkumu mezi ekonomy je pravděpodobné, že Bank of Canada 12. července zvýší úrokové sazby na 5 %. Pokud se poté zvýší o dalších 1,5 %, Kanaďan vydělávající 100 000 dolarů ročně a nemající žádné dluhy by neměl nárok ani na hypotéku na 350 000 dolarů.

Nicméně čekání na to, až systém imploduje, není příliš uspokojivé, protože jsme svědky mnoha snah ChM získat čas slibováním nejrůznějších dobrých věcí v roce 2025. Zároveň vidíme, že stále prosazují nesmysly New Age o jakémsi fotonovém pásu nebo vzestupu do 5. dimenze, který zlikviduje 90 % populace. Ti, kdo přežijí, pak dostanou „med-bed“ a kouzelné stroje, které vyrobí cokoli atd. Jinými slovy „počkejte prosím, až vás budeme moci zabít“. (No zdá se, že BF o skutečných Med-beds asi moc neví – pozn. př.)

Na poslední chvíli se také chystají převzít moc. Světové ekonomické fórum (WEF) vyzývá vlády po celém světě, aby zrušily fyzickou hotovost a zavedly digitální „peníze“. Zdroj z MI6 slibuje, že k tomu, aby jakákoli vláda zasáhla do transakce s digitální měnou, bude zapotřebí soudního příkazu.

Jak jsme však viděli v případě řidičů kamionů v Kanadě, kterým byly zmrazeny bankovní účty, protože nechtěli povinné očkování, nevěříme jim. Poskok WEF vysvětluje, jak by vláda mohla pomocí digitální měny zabránit lidem v nákupu věcí, jako je munice, drogy nebo pornografie.

Polská rozvědka varuje, že EU nyní podniká poslední kroky k digitální identitě každého občana, která bude uložena v aplikaci v jeho chytrém telefonu. Brzy nebudou žádné vakcíny, žádné potraviny.

Některé banky na Novém Zélandu a v Austrálii už nemají žádnou fyzickou hotovost. Tito psychopati se chtějí zbavit hotovosti, aby byli lidé nuceni přejít na digitální měnu. Můžete si být jisti, že se o něco podobného brzy pokusí i v Kanadě.

Druhým uchopením moci je WHO, která stále prosazuje právo uchopit globální totalitní moc pro jakýkoli „naléhavý případ“, o kterém rozhodne. „WHO je nevolená, diplomaticky imunní skupina osvobozená od daní… nejbohatší lidé na světě kontrolují 84 % peněz, které jdou do WHO,“ řekl poslanec Andrew Brigden v Parlamentu EU a poté vyzval vlády celého světa, aby se tomuto uchopení moci postavily.

Dostáváme, co si zasloužíme. Byli jsme stádo ovcí, mysleli jsme si, že můžeme ignorovat politiku, nestudovat právo, žít si pro vlastní potěšení, souhlasí zdroj z ruské FSB.

Nyní však dochází k odporu, protože země jako Rusko, Velká Británie a USA začaly Světovou zdravotnickou organizaci vylučovat z financování.

Výbor pro rozpočtové prostředky Sněmovny reprezentantů USA například doporučil snížit financování WHO a ukončit její spolupráci s WEF.

Po neúspěšném převzetí moci WHO nyní sama OSN žádá o mimořádné pravomoci, které by jí umožnily vést „společnou agendu“ pro všechny národy během jakýchkoli „komplexních globálních otřesů“, jako je například nová pandemie.

Zdrojem těchto „šoků“ budou samozřejmě oni sami. Následuje video, na němž jsou zachyceni přicházející „uprchlíci“ vojenského věku, kteří mají na sobě velmi pěkné oblečení a dostávají tisíce v hotovosti za nic. Nejsou to vaši „unavení, vaši chudí, vaše shrbené masy“, jak se nám snaží namluvit. Jsou financováni vaší zrádnou americkou vládou a míří do vašich čtvrtí, aby vás vraždili, znásilňovali, plenili a nahradili.

Existuje mnoho známek, že odpor je blízko vítězství. Příkladem je příběh Huntera Bidena. Zde ho můžete vidět pekelně „sjetého“ na balkoně Bílého domu. Tentýž člověk vlastní Biolabs na Ukrajině, které studovaly netopýří koronaviry před pandemií.

Je tedy zajímavé, že byl v Bílém domě v době, kdy tam objeven kokain. Skutečnost, že to tajná služba nedokázala ututlat a objevilo se to v korporátních médiích, je známkou toho, že odboj funguje.

Trump: Opravdu někdo věří, že kokain nalezený v západním křídle Bílého domu, v těsné blízkosti Oválné pracovny, je určen pro někoho jiného než pro Huntera a Joea Bidena? Ale pozor, Fake News Media brzy začnou tvrdit, že nalezené množství bylo „velmi malé“, a že to ve skutečnosti nebyl kokain, ale spíše obyčejný rozemletý Aspirin, a příběh zmizí. Byl v oblasti nálezu kokainu spatřen vyšinutý Jack Smith, šílený, Trumpa nenávidějící zvláštní prokurátor? Mně připadá jako feťák!

Jako další znamení sledujte ilegální arizonskou „guvernérku“ Katie Hobbsovou, jak je v tělocvičně konfrontována s ukradenými volbami, které ji vynesly k moci.

Občané novináři, nepouštějte tyto lidi na veřejnost, aniž by byli konfrontováni s pravdou.

Další pravdou, se kterou je elita konfrontována, je masové vraždění, krádeže orgánů a pedofilie.

Například na níže uvedeném odkazu můžete vidět operaci krádeže orgánů, kterou pravděpodobně provedla ChM na Ukrajině. Na něm můžete vidět několik těl lidí, kterým byly odebrány orgány, jak poznamenává osoba, která snímek zaslala. „Podle částečně sražené krve můžete vidět, že se nejedná o podvrh. Také mnoho čelistí je otevřených, nohy jsou již zmodralé. Tohle všechno je skutečné.“ Varování: Video jen pro silné povahy. ODKAZ

Také jsem byl upozorněn, že ve francouzském pornografickém filmu Sex Roulette z roku 1978 je scéna, kdy je těhotná žena svázána a její téměř zralý plod je vyříznut. Je to prezentováno jako sen, ale vypadá to jako realistické zobrazení odběru adrenochromu.

Nejedná se o vzácný jev. V současné době se jen v USA považuje za nezvěstných nejméně 85 000 dětí…. vláda USA se stala prostředníkem v rozsáhlé, mnohamiliardové operaci obchodování s dětmi, kterou řídí špatní aktéři snažící se vydělat na životech dětí.

Na znamení masového odporu se 4. července, kdy film konečně vstoupil do kin po celé zemi, dostal na první místo amerických pokladen film společnosti Angel Studios „Sound of Freedom“ o záchraně dětí před obchodníky s lidmi. Věděli jste, že společnost Disney pět let blokovala uvedení tohoto filmu a pokusila se ho zablokovat natrvalo? Zeptejte se sami sebe proč?

 

Představitel hlavní role ve filmu Jim Caviezel nyní sděluje mnoho věcí. Například říká, že podvodná plandemie umožnila Deep state cabal / ChM shromažďovat DNA lidí, kterou mohou použít k výrobě dalších biologických zbraní.

Tito zločinci jsou loveni. V Maďarsku spáchal sebevraždu aktivista Antify poté, co policie při razii v jeho domě našla 70 000 grafických nahrávek pedofilie, z nichž mnohé zobrazují mučení a znásilňování malých dětí. Případ, který je spojen s německou scénou Antify, Maďarsko vyděsil: policie objevila stopy podivného rituálu nedaleko místa, kde se muž oběsil. Policie rozkrývá síť, která za tím stojí.

V USA byla zatčena Marie Laughtonová, rozená Barry Charles Laughton Jr., první transgenderová státní úřednice v zemi, a to kvůli obvinění z dětské pornografie. Laughton nyní vypovídá o síti, která mu materiál poskytla.

Všimli jsme si také, že Johnny Depp měl na sobě zdravotní botu. Je to GPS lokalizátor?

Minulý týden také došlo k pádu jednoho z lídrů ChM, když odstoupil nizozemský premiér Mark Rutte s odvoláním na „nesmiřitelné“ rozpory v rámci jeho čtyřstranné koalice ohledně migrační politiky.

Jeho rezignace přišla poté, co se Indonésie rozhodla zakázat vývoz nerostných surovin, což vedlo k faktickému bankrotu Nizozemska. Indonésie se tak rozhodla poté, co jí aliance BRICS slíbila, že ji ochrání před nizozemskými hrozbami použití zemětřesných zbraní, pokud jí nevydá své nerostné bohatství. Subjekty skupiny Octagon, jako je MMF a WTO, samozřejmě protestovaly.

Ve Francii mezitím nepokoje a chaos ustaly poté, co falešný prezident Emmanuelle Macron náhle souhlasil s tím, že Francie přece jen nechce opustit NATO. Zároveň vyzval k novému „mezinárodnímu zdanění“ nad rámec současných daní, aby se financovalo „úsilí o ochranu klimatu“. To potvrzuje, že „muslimské nepokoje“ byly fašistickou operací NATO (Octagon) Gladio.

Kim DotCom: Francie hoří. Ulicemi se potulují ozbrojení zločinci. Obchodní centra a obchody jsou vyrabovány. Turistický ruch je pryč. Z města lásky se stalo město nenávisti. Vy a vaše politika jste Emmanueli Macrone selhali. Je čas odstoupit. Francie potřebuje nového vůdce. Loutky WEF selhávají všude.

Nicméně NATO jako takové pravděpodobně brzy padne. Nyní otevřeně přiznávají, že jsou válečnými zločinci. To přišlo ve chvíli, kdy USA pokrytecky přiznaly, že na Ukrajinu posílají nelegální kazetové bomby.

Na otázku, proč kazetové bomby pro Ukrajinu právě nyní, prezident odpovídá:
„Došla nám munice“.

Přitom falešná mluvčí Bílého domu Jens Psaki Rockefellerová odsoudila kazetové bomby jako válečný zločin.

Dále můžete vidět mluvčího Rady pro národní bezpečnost Sněmovny reprezentantů USA Johna Kirbyho, který de facto přiznal, že se USA během ukrajinského konfliktu dopustily válečných zločinů, když řekl, že civilisté budou umírat kvůli americké kazetové munici.

Zatímco se Západ začíná vypořádávat se svými vlastními zločinci, zbytek světa také bojuje za svobodu. Níže uvádíme seznam zemí, kde v roce 2023 odstartovaly velké protesty 10 000 až milionu lidí, konkrétně proti rostoucím životním nákladům.

 1. Alžírsko
 2. Argentina
 3. Arménie
 4. Bangladéš
 5. Belgie
 6. Brazílie
 7. Columbia
 8. Chorvatsko
 9. Česká republika
 10. Francie
 11. Německo
 12. Řecko
 13. Honduras
 14. Indie
 15. Írán
 16. Kazachstán
 17. Libanon
 18. Pákistán
 19. Portugalsko
 20. Rusko
 21. Šalamounovy ostrovy
 22. Jihoafrická republika
 23. Španělsko
 24. Súdán
 25. Tunisko
 26. Spojené království
 27. Spojené státy americké
 28. Uruguay
 29. Venezuela

Zdroj: The Global Protest Tracker

Dalším projevem izolace ChM je skutečnost, že 33-členné Společenství latinskoamerických a karibských států (CELAC) vyškrtlo ze společného prohlášení navrženého EU všechny zmínky o Ukrajině.

S ohledem na tuto situaci jednali minulý týden zástupci NATO se zástupci Společnosti bílého draka (SBD). Vysvětlili jim, že NATO je organizace obchodující se zbraněmi a že potřebuje války a výbuchy, aby se udržela na trhu. SBD jim doporučila, aby zkusili něco podobného jako rytířské turnaje, které se pořádaly, aby si středověcí rytíři udrželi zaměstnání v době míru. NATO uvedlo, že tento návrh projedná na svém zasedání tento týden.

Tento týden jsme se konečně rozhodli přestat zveřejňovat nejnovější videa o UFO. Náš názor je takový, že už toho bylo dost, že chceme sami skutečně jezdit na létajících talířích a ne se jen dívat na videa s nimi.

Upozorňujeme však, že operace Bluebeam je skutečná. Na přípravu falešné invaze mimozemšťanů, při níž může dojít k mnoha skutečným úmrtím, bylo vynaloženo nespočet bilionů dolarů. Možná proto se ChM snaží získat čas do roku 2025? Nedávejme jim ten čas.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/vedouci-predstavitele-skupiny-octagon-byli-po-neuspesne-misi-do-ciny-vyzvani-aby-si-dali-pohov/