Speciální jednotky Spojených států v sobotu zaútočily na kancelář Federální agentury pro řešení krizových situací v Houstonu o rozloze 17 tisíc čtverečních metrů, zatímco řídící nadřízení a agenti v terénu se scházeli v zasedací místnosti a plánovali, jak vypustit své ozbrojené gestapo na obyvatele Houstonu, jejichž životy a živobytí právě zničil ničivý hurikánový vítr a biblické záplavy, uvedl zdroj z kanceláře generála Smithe pro Real Raw News.

Čtvrteční nepřízeň počasí poničila komunity po celém jihovýchodním Texasu, vyvrátila stromy jako domino a zanechala téměř milion obyvatel bez proudu uprostřed blížící se vlny veder. Nejhůře zasažená města – Cyprus, Baytown a Spring Branch – otevřela veřejná chladicí centra, distribuovala jídlo a vodu a pomáhala třídit chodící raněné, v podstatě začleňovala povinnosti FEMA do jejich náročných agend.

Zatímco místní úředníci se snažili zmírnit veřejnou hysterii, federální fanatici doufali, že chaos vyvolají terorizováním a drancováním občanů, řekl zdroj.

V sobotu ráno, když začal úklid a CenterPoint Energy opravila transformátory a vyměnila vedení, které spadlo pod tíhou vyvrácených stromů, sdělil generálu Smithovi jeden z federálních sloupkařů 5. kolony, že FEMA ne’er-do-wells naplánovala neoficiální schůzku v podivnou denní dobu v nedávno pronajaté kanceláři agentury v severozápadním Houstonu.

„Nebyl to náhodný tipař. Je to chlap, který nám už dřív dal dobré informace, ale pořád se obáváme pastí, protože federálové mohli přijít na to, že je dvojitý agent, a donutit ho, aby nám dal špatné informace. Ale generál Smith zná modus operandi FEMA a její historii autoritářské krutosti – potýkáme se s nimi celé jaro od chvíle, kdy vypukly bouře. Generál přišel na to, že pokud jsou informace pravdivé, obsadíme nebo se zbavíme několika vedoucích pozic,“ řekl zdroj.

Generál Smith, dodal, požádal spojence z Velitelství speciálních operací americké armády, aby toto tvrzení prošetřili a reagovali na něj s využitím svého nejlepšího úsudku.

Speciální jednotky nejprve zvažovaly, že dorazí dříve, aby přepadly FEMA na parkovišti. Ale od tohoto nápadu se distancovaly, protože bylo nepravděpodobné, že by všichni účastníci dorazili současně. Vyloučily čelní útok – FEMA obsadila nejvyšší patro (8. patro) a mohla postavit hlídky u schodišť a výtahů v nižším patře, aby varovaly účastníky před vetřelci.

„Nechtěli, aby se cestou nahoru strhla vleklá přestřelka, a pátý sloupkař říkal, že budova má také spoustu bezpečnostních kamer,“ doplnil zdroj. „Vybrali si umístění helikoptéry na střeše, která má přístupový bod dovnitř.“

V půl druhé ráno piloti 160. leteckého pluku speciálních operací s krycím názvem Night Stalkers, létající na Blackhawku upraveném pro utajení, vysadili speciální jednotky na střechu kancelářské budovy 616 FM 1960 v Houstonu. Poté, co zajistili střechu a nasadili odstřelovače na hlídku, aby odstřelili každého agenta FEMA, který by náhodou z budovy utekl, tým prorazil přístupové dveře a sestoupil po schodech do osmého patra, cestou se nesetkal s žádným odporem a pečlivě obešel několik bezpečnostních kamer.

Obešli dveře do zasedací místnosti, kde četné hlasy žoviálně navrhovaly sebrat zbraně z poškozených obydlí a povzbudit uprchlíky před bouří, aby zůstali na očkování.

Speciální jednotky vykoply dveře a hodily do místnosti bleskové granáty, načež vtrhly dovnitř se zbraněmi namířenými na hlavy devíti pracovníků FEMA, kteří náhle padli na kolena a zakryli si rukama uši.

Vojáci okamžitě zahájili palbu a tři z devíti zabili. Zbývajících šest drželo ruce nad hlavou a jeden křičel: „Nejsme ozbrojeni.“ Dvě střely ho zasáhly a on padl mrtev k zemi.

„Tak to jste se měli ozbrojit,“ řekl poručík speciálních jednotek. „Kdo z vás je tady velitel?“

„Právě jste ho zabili,“ řekl přeživší agent FEMA.

„Kdo živý má nejvyšší autoritu?“ přeformuloval poručík.

„No, já a tohle vám nikdy neprojde,“ koktal jeden nervózně.

Speciální jednotky postřílely všechny kromě velitele, kterého zajistili, než se stáhly na střechu.

Ten, kdo přežil, byl podle našeho zdroje dopraven do úkrytu White Hatu k výslechu a horlivě hájil a prosazoval své politické přesvědčení a potřebu „odstranit“ zbraně z poškozených domácností. Odvolával se na výbušnou rétoriku, když říkal, že lidé vlastnící střelné zbraně k ochraně svých domovů už nepotřebují zbraně, protože bouře srovnala jejich domy se zemí.

Na závěr jsme se svého zdroje zeptali, proč se White Hats chovali jako Red Hats – vraždili, místo aby skupinu zatkli.

„Byli to dobří střelci,“ bylo vše, co dodal.

https://realrawnews.com/2024/05/special-forces-assault-fema-houston-office-slaughter-gun-grabbing-agents/