Pokud stále někdo pochyboval, že Ukrajina je území plně ovládané US Deep state, tak právě aktuální zatčení ukrajinského zákonodárce, který byl tím, kdo poskytl důkazy o zkorumpovanosti Bidenových skrz ukrajinskou firmu Burisma, tyto přímé vazby naznačuje.

Zdálo se, že jde jen o hru na stínovou občanskou válku v Kyjevě, ale ukázalo se, že jsou do toho zapleteny i korupční vazby Burismy.

Ukrajinský zákonodárce obviněný z vlastizrady za „dezinformace“ byl vzat do vazby na 60 dní – a jak se příběh rozvíjí a my získáváme lepší představu o tom, kdo je Oleksandr Dubinskij, ukazuje se, že příběh zahrnuje Joea a Huntera Bidenovy, Donalda Trumpa a Rudyho Giulianiho.

Prvotní informace hovořily o tom, že Dubinskij byl odstraněn kvůli svým nedávným komentářům o chaotické situaci v zemi, nekontrolované korupci v okruhu Volodymyra Zelenského.

Napsal, že „skutečným prezidentem“ je šéf prezidentské kanceláře Andrej Jermak, který odjel do Washingtonu, aby získal povolení zbavit se vrchního velitele Valerije Zalužného, který je v současné době zapojen do mocenské hry se Zelenským.

„Zelenskyj eliminuje jakéhokoli politického konkurenta nebo dokonce kritika svých činů,“ prohlásil Dubinskij.

Ukrajinský poslanec Dubinskij, kdysi člen Zelenského strany, který se stal Zelenského kritikem, je obviněn z vlastizrady a soud ho v noci poslal do vězení bez kauce.

Dubinsky byl kdysi hvězdou strany „Sluha lidu.“

„Režim pomalu, ale jistě požírá sám sebe. Je to také dárek pro Bidena, koneckonců to byl Dubinsky, kdo prozradil nahrávky Porošenko-Biden, které ho spojily s korupcí Hunter Bidena a firmy Burisma.“

Tyto nahrávky korupci jasně potvrzují. Tehdy dostal každý z Bidenových (Joe a Hunter) 5 milionů dolarů a jsou i podkladem k chystanému Bidenovu impeachmentu.

Dubinsky je na americkém sankčním seznamu za „vměšování do voleb“ – za zveřejnění důkazů o rozbujelé korupci firmy Burisma, která by se týkala Joea a Huntera Bidenových.

SBU uvedla, že Dubinsky byl součástí zločinecké organizace vytvořené v roce 2016, která zahrnovala bývalého zákonodárce a bývalého prokurátora.

„Je prokázáno, že na pokyn ruských tajných služeb organizovala akce s cílem zdiskreditovat obraz Ukrajiny na mezinárodní scéně s cílem zhoršit diplomatické vztahy se Spojenými státy a zkomplikovat vstup Ukrajiny do Evropské unie a NATO,“ uvedl Státní vyšetřovací úřad v samostatném prohlášení zveřejněném na svých webových stránkách.

„Bývalý poslanec Andrij Derkač a bývalý prokurátor Kostiantyn Kulyč jsou také obviněni z účasti na síti. Předpokládá se, že oba se skrývají mimo Ukrajinu.

Hlavním úkolem této organizace bylo využít napjaté politické situace na Ukrajině a zdiskreditovat náš stát na mezinárodní scéně,“ uvádí se v prohlášení SBU.

„Skupina za to dostala peníze od ruské vojenské rozvědky. Toto financování činilo více než 10 milionů dolarů,“ dodává SBU.

Na konci roku 2019, kdy se připravovala první podvodná obvinění z impeachmentu proti Trumpovi, Dubinsky a Derkach potvrdili, že odhalili korupci ve společnosti Burisma.

To nemůže být v době, kdy se připravuje impeachment Bidena, rozhodně žádná náhoda. Takže nyní je třeba počkat, abychom posoudili, co je za vším skryto…

ZDROJ