Od konce října tohoto roku byste měli být schopni vidět širší obrázek. Vidíte, jaký systém je, a ať se vám to líbí, nebo ne, váš život se změní. Informace, které vám byly poskytnuty, nebyly pro pobavení. Byly vám dány proto, abyste je šířili a abyste se připravili na to, co přijde.

Mluvíme tu o vašem životě. Musíte nahlédnout hluboko do svého nitra a pochopit svou pravou podstatu. Jediný člověk, který vás může připravit na budoucnost, jste vy sami. Budeme se snažit vás co nejlépe vzdělávat a informovat. Berte to, o co se s vámi podělíme, jako radu .… pravda se vždy skrývá uvnitř.

Mezi těmi kdo utlačují a námi ostatními proběhne ještě mnoho bitev. Uplynulý měsíc říjen byl rozhodně bitvou o duše. Z lidí, o kterých jsme si mysleli, že jsou dobří, se vyklubala řízená opozice.

Většina lidí zapomíná, že měsíc říjen vlastně začal teroristickým útokem na Turecko. Dva teroristé provedli 1. října bombový útok před budovami ministerstva v Ankaře, přičemž jeden z nich se odpálil, zatímco toho druhého úřady „zneškodnily“.

Putin rovněž oznámil, že 1. října proběhne cvičení v simulaci jaderného útoku.

Dne 2. října Vědci, jejichž práce umožnila injekce mRNA proti COVIDU, získali Nobelovu cenu za medicínu.

Dne 3. října byl Kevin McCarthy odvolán z funkce předsedy Sněmovny reprezentantů a Donald Trump koketoval s myšlenkou stát se jejím dočasným předsedou.

Dne 4. října bylo oznámeno, že se ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj pokoušel rekrutovat bojovníky ISIS z Iráku a Sýrie do ukrajinských ozbrojených sil.

Pedofil Kevin Spacey byl 4. října převezen do nemocnice kvůli infarktu.

FEMA a FCC provedly 4. října celostátní test nouzového varování na všech mobilních telefonech, bezdrátových zařízeních, rádiích a televizorech. Rusko přesně ve stejný den testovalo svůj jaderný varovný systém. Nezapomeňte, že se tak stalo pouhé tři dny předtím, než došlo k útokům na Izrael.

Dne 4. října byl ve svém domě ve Westchesteru v den narozenin své manželky nalezen mrtvý bývalý odborový boss newyorské policie a uznávaný právník Roy T. Richter, který sloužil u policie 33 let. Podle všeho byl příznivcem prezidenta Trumpa a kolovaly zvěsti, že měl díky svému postavení přístup k notebooku Hillary Clintonové a Anthonyho Weinera.

Dne 5. října bylo oznámeno, že Irák zakáže všechny výběry hotovosti v amerických dolarech do začátku ledna 2024.

Den před útoky na Izrael 6. října Hillary Clintonová vyzvala k převýchově Trumpových příznivců: „V určitém okamžiku by možná mělo dojít k formálnímu odprogramování členů jeho sekty“.

Dne 7. října dochází v Izraeli ke koordinovaným teroristickým útokům. Mossad a izraelská armáda to plánovaly. Byly vydány rozkazy k zastavení činnosti a očití svědci hlásili, že viděli izraelské vojáky zabíjet vlastní lidi. Jednalo se o nový útok ve stylu 11. září (9/11), ale tentokrát se místo v Americe odehrál v Izraeli.

Večer 7. října vyhlásil Izrael válečný stav. Po tomto oznámení svět zasáhlo trojnásobné zemětřesení, když Papuu-Novou Guineu zasáhlo zemětřesení o síle 6,7 stupně, Mexiko vydrželo otřesy o síle 6,3 stupně, Afghánistán také postihly silné otřesy.

Dne 8. října izraelský bezpečnostní kabinet poprvé od jomkippurské války (před 50-ti lety) odhlasoval použití článku 40 Alef, tedy oficiální vyhlášení války.

Izraelská armáda 9. října začíná bombardovat Gazu bez ohledu na lidské životy. Vyhazují do vzduchu mešity, nemocnice, kostely, a dokonce i bezpečné body OSN.

Izraelská armáda 9. října zmobilizovala 300 000 záložníků a zopakovala plány na plnou pozemní invazi do Gazy. Přerušili také dodávky vody z Izraele.

V chaosu na Blízkém východě začaly 9. října prudce stoupat americké obranné zásoby a bylo oznámeno, že několik členů Kongresu nakoupilo zásoby zbraní ještě před událostmi 7. října.

Lindsey Graham téhož dne navrhl, aby armáda Spojených států začala kobercově bombardovat Írán.

Egyptská rozvědka 9. října oznámila, že Izrael tři dny před teroristickým útokem ignoroval opakovaná varování před „něčím velkým“.

Úplné zatemnění Gazy 10. října.

Rusko 10. října naznačilo, že se možná v určitém okamžiku bude muset připojit k izraelsko-palestinské válce. Putin v přímém prohlášení označuje konflikt za „selhání“ politiky USA na Blízkém východě.

Tvrzení izraelského zpravodajského kanálu i24 news o uřezaných hlavách dětí bylo 10. října vyvráceno a prokázáno jako nepravdivé spolu s mnoha dalšími lžemi sionisty vlastněných mediálních subjektů.

Tally Gotliv z Netanjahuovy strany 11. října vyzval k použití jaderné bomby na Gazu.

Dne 11. října bylo Bidenem oznámeno, že USA posílají na Blízký východ další stíhačky.

Ve veřejném projevu 12. října Donald Trump sdělil, že nikdy nezapomene na to, že nás Netanjahu „zklamal“ a že to byla „strašná věc“.

Dne 12. října zveřejnil úřad Benjamina Netanjahua fotografie mrtvých dětí, o nichž se později ukázalo, že byly vygenerovány umělou inteligencí.

Izraelská ministryně informací Galit Distelová podala 12. října demisi.

Mezinárodní síť nadací George Sorose v hodnotě přes 25 miliard dolarů začala 12. října zavírat pobočky po celém světě.

Dne 13. října se ztratilo 800 000 tun radioaktivního odpadu z pensylvánského ropného a plynárenského průmyslu.

Dne 14. října začaly sociální sítě Facebook a Instagram mazat veškerá videa vysvětlující historii Gazy jako koncentračního tábora.

Jedna z obětí Jeffreyho Epsteina, která svědčila proti Ghislaine Maxwellové, byla 15. října nalezena mrtvá.

Dne 15. října svědci z teroristického útoku v Izraeli ze 7. října uvedli, že izraelští vojáci stříleli izraelské občany.

Americká armáda připravila 16. října 2 000 vojáků k nasazení na podporu Izraele.

Dne 17. října po bombovém útoku na nemocnici v Gaze začalo několik demonstrantů v blízkovýchodních zemích protestovat před izraelskými velvyslanectvími.

Dne 18. října Izrael evakuoval velvyslanectví v Maroku a Egyptě.

Od 18. října měly USA ve východním Středomoří tři válečné lodě .

Sidney Powell uzavřel dohodu o vině a trestu a 19. října přiznal vinu v kauze voleb v Georgii v roce 2020.

Izrael 19. října stáhl všechny diplomaty z Turecka.

Bílý dům nasvícen do červena, 19.10.2023

Joe Biden 19. října označil Vladimira Putina i Hamás za teroristické hrozby.

Generál Flynn na svém účtu X označil 20. října Q za psychologickou operaci.

Jim Jordan 20. října odstoupil z boje o post předsedy Sněmovny reprezentantů.

Čína vysílá 21. října šest válečných lodí na Blízký východ.

Pentagon začíná na Blízkém východě rozmisťovat další protiraketové systémy, které mají pomoci chránit americké síly, 22. října.

Bývalá Trumpova spoluobviněná Jenna Ellisová přiznává vinu v jednom bodě obžaloby z napomáhání nepravdivým výpovědím v kauze ovlivňování voleb v Georgii 24. října.

Mimořádný soud 11. obvodu přijal k projednání případ, který má zneplatnit zfalšované volby v letech 2020 a 2022, 24. října. Rozhodnutí vydává soudce Clarence Thomas.

Turecký prezident Erdogan označil Hamás za bojovníky za svobodu a nikoliv za teroristickou organizaci 25. října.

Mike Johnson se 25. října oficiálně stává předsedou Sněmovny reprezentantů a okamžitě vyhlašuje rezoluci na podporu Izraele.

Austrálie začne 25. října vysílat vojáky na Blízký východ, protože situace mezi Izraelem a Palestinou se začíná zhoršovat.

Dne 25. října Nejvyšší soud státu New York nařizuje, aby všem zaměstnancům města New York, kteří byli propuštěni proto, že se nenechali očkovat proti COVIDU, vrácena práce s náhradou mzdy.

Střelba pod falešnou vlajkou v Maine si 25. října vyžádá přes 18 mrtvých. Střelec zmizí a o několik dní později je nalezen mrtvý.

Americké válečné letouny provádějí 26. října v Sýrii nálety proti „íránským zástupným silám“.

Dne 27. října vyšlo najevo, že prezident Trump nabídne u soudu utajované informace týkající se zahraničních vlivových aktivit, které ovlivnily volby v letech 2016 a 2020.

Dne 27. října zemřel ve věku 60 let hlavní čínský epidemiolog Wu Zunyou. Hrál klíčovou roli při zavádění drakonické politiky uzavíracích opatření COVID v zemi.

Izrael 27. října oficiálně zahájil pozemní válku v Gaze.

Dne 27. října plánuje společnost Johnson & Johnson vyhlásit bankrot, protože čelí více než 50 000 žalobám, jež dávají její dětský pudr do souvislosti s rakovinou.

Elon Musk 28. října oznamuje dodávky Starlinku mezinárodně uznávaným organizacím v Gaze.

Statisíce lidí vytvoří 28. října v tureckém Istanbulu oceán červených protestů ve prospěch Palestiny.

Objevují se záběry z mexického Acapulca 28. října poté, co jej náhle zasáhl hurikán. Zkáza byla velmi podobná té na Havaji.

Od 30. října se ve Středozemním a Rudém moři nachází více než 50 válečných lodí z 11-ti zemí.

Jemen oficiálně vyhlásil válku Izraeli 31. října.

Zdroj: General MC News

https://tadesco.org/hlavni-udalosti-z-rudeho-rijna-2023-shrnuti/