Český“ parlament a senát schválily údajný výcvik 4 000 ukrajinských vojáků na území ČR v několika turnusech po 800 mužích. Celá akce působí velmi podivně, z hlediska rozsahu ukrajinských ztrát na bojišti se jedná o zcela zanedbatelné množství mužů. Jaký výcvik jim může nabídnou torzo „české“ armády, která má zkušenosti pouze ze zahraničních misí, kde dělala křoví americkým a britským invazním jednotkám (Irák, Afganistán, Mali atd.)? Z vojenského hlediska to nedává žádný smysl.


Celá podivná událost získá nový rozměr, když si uvědomíte, že „výcvik: bude probíhat v době, kdy se očekává opětovná vlna protirežimních protestů. Podle všeho se nebude jednat pouze o poklidné demonstrace jako na podzim letošního roku. Režimem určitě otřesou v základech, protože žádnou podporu v národě nemá.
 Jenže to nemohou zahraniční protektoři připustit. Proto bude potřeba národní hnutí potlačit i za použití násilí, protože týl ve velké válce s Ruskem musí zůstat klidný. Tady má ale liberálně demokratická vláda P. Fialy problém. Místní české ozbrojené složky velkou loajalitou k liberálně demokratickému režimu neprokazují. I na ně a jejich rodiny dopadají ekonomické důsledky šílené vlády „Ukrajince“ Fialy, i jim přicházejí šílené zálohy za energie, i jim je omezována lékařská péče na úkor „uprchlíků“, i jejich dětem je likvidováno vzdělání ukrajinizací českých škol, kde se hroutí výuka…

Proto bude potřeba mít v zemi ozbrojené složky, které budou připraveny zasáhnout se vší brutalitou a nebudou cítit žádnou empatii k místnímu obyvatelstvu. Kde je vzít? No přece na Ukrajině! Zfanatizovaní příslušníci jednotek typu Azov nebudou mít nejmenší problém postřílet a rozjezdit tanky české opoziční hnutí. Režim jim české vlastence předem vylíčí jako „ruské šváby a dezoláty“ a ti si přece zasluhují smrt, že?! Pro režimní loutky tomu budou ještě tleskat….

Češi se na to musí připravit. Změna režimu se už nedá dosáhnout u voleb, liberálně demokratický režim svobodné volby již nikdy nepřipustí a na masové protesty tu bude mít „cizineckou legii“.

 

ZDROJ