Významná vítězství Aliance pro osvobození planety Země je nyní nemožné popřít. Anglosasové, Rusové a Číňané se dohodli ohledně Ukrajiny a nyní jsou připraveni zničit zbývající bašty chazarské mafie ve Švýcarsku a Izraeli. JaChMile budou tato řídící centra neutralizována, dojde ke konečnému osvobození Spojených států, což umožní světový mír.

Toto virální video, na němž je zachycen vyšilující manažer společnosti Pfizer, je dobrým důkazem toho, jak velkou kontrolu Rockefellerové a Rothschildové již ztratili:

(Zde máte video v delší formě s CZ titulky z kanálu Otevři svou mysl, ODKAZ)

Předpokládáme, že většina našich čtenářů ho již viděla, tak se zaměříme na důležité skutečnosti, které odhaluje. Těmi jsou, že společnost Pfizer veřejně přiznala vytváření virů za účelem prodeje vakcín. Další je, že Google a Twitter již necenzurují pravdu o zločinech jménem Covid a vakcíny.

V důsledku toho se k ovčanům dostávají informace, jako je tato:

Studie provedená v Izraeli na 700 000 osobách ukázala, že dvojnásobně očkovaní měli 27krát vyšší pravděpodobnost, že se znovu nakazí COVIDem, a údaje z Anglie, Skotska a severních zemí Evropy ukazují, že trojnásobně očkovaní měli vyšší pravděpodobnost úmrtí.MUDr. Richard Urso

Také nové recenzované vědecké studie odhalily to, co mnozí z nás věděli od začátku: 5G záření nejenže souvisí s pandemií Covid-19, ale ve skutečnosti vyvolává v těle tvorbu nových „virů“ a nemocí, včetně „koronavirů“.

Než se této studie chopí mainstreamová média a přesvědčí masy, že je nedůležitá, měli byste vědět, že se jedná o recenzované vědecké studie zveřejněné na webových stránkách Národního institutu zdraví (NIH).

To znamená, že nejen farmaceutické společnosti, ale také technologické společnosti se podílely na pokusu o vyvraždění velkého procenta světové populace.

Tento druh informací se nyní dostává do hlavního proudu, protože ChM ztrácí kontrolu nad společnostmi v žebříčku Fortune 500.

Příběh je však mnohem hlubší. Důvodem, proč jsou západní farmaceutické společnosti nuceny vytvářet nemoci a pak prodávat léky, je to, že mají zakázáno vyrábět léky, které nás činí chytřejšími, šťastnějšími, silnějšími atd. Jeden manažer farmaceutické společnosti mi kdysi řekl, že by nebylo nic jednoduššího než vyrábět léky, které by zvyšovaly naše IQ, ale že to mají zakázáno. Řekl také, že vyrobit nové rekreační drogy, které by nebyly škodlivé, „by bylo neuvěřitelně snadné“. Důvod, proč je sportovcům zakázáno „dopovat“, aby byli silnější a rychlejší, je stejný.

Je to proto, že skupina Oktagon na vrcholu ChM nás jako druh záměrně brzdí. Zakazují léky a genetické změny, které by zvýšily IQ apod. Záměrně také uměle udržují naši délku života krátkou, abychom neměli dost času přijít na to, jaké kontrole ze strany matrixu podléháme.

Jinými slovy, porážka ChM bude mnohem větší než pád Sovětského svazu. Změní všechno. Výpočetní výkon počítačů se prý každé dva roky zdvojnásobí. Lidé by mohli dokázat totéž, kdyby chtěli a bylo jim to umožněno.

Také nás čeká osvobození od strašlivého otroctví. Například vláda USA dotuje obchod s dětmi ve všech 50-ti státech. Děje se tak kvůli „zákonu o adopci a bezpečných rodinách“, který v roce 1997 podepsali Bill a Hillary Clintonovi – Rockefellerovi. Na tento program vynakládá federální vláda více než 80 miliard dolarů ročně, aby státy dostaly více než milion dolarů za každé dítě, které zabaví rodině. Sama vláda přiznává, že 83 % odňatých dětí je zabaveno pod falešnou záminkou.

Nyní se také ukázalo, že používali falešné testy na drogy, aby to vypadalo, že rodiče jsou „drogově závislí“ a jejich děti tak musely být rodičům odňaty.

Mučení a vraždění těchto dětí (za účelem získání adrenochromu) bylo natočeno na video a použito k vytvoření rozsáhlé složky k vydírání mocných na Západě. Souběžně s vraždami dětí existovala také rozsáhlá skupina homosexuálů, která znásilňovala a vydírala.

Lidé, kteří se nepodíleli na těchto zločinech, se nedostávali do nejvyšších funkcí, zatímco viníci se dostávali na vrchol. Nyní víme, že existuje více než 400 000 těchto vyděračských spisů, což vysvětluje, proč bylo tak těžké vysušit bažinu.

Bažina se však vysušuje. Západní a ruské speciální jednotky Bílých klobouků nyní spolupracují na operacích proti Vatikánu a centrále Oktagonu ve Švýcarsku díky podrobným informacím o jejich vůdcích.

Například zasvěcenec, který se zúčastnil „rituálů prováděných v noci v temných místnostech“ pod dohledem Klause Schwaba Rothschilda na Světovém ekonomickém fóru ve švýcarském Davosu, říká, že „tam vládne energie temnoty a utrpení“. Na těchto setkáních samozvaných „bohů na Olympu“ Klaus Schwab řekl, že „starý svět se nevrátí“, a prohlásil se za „papeže nového světového řádu“. Schwab účastníkům řekl, že se mohou „považovat za bohy“. Řekl, že WEF vytvořil pět krizí, aby dokázal, že Bůh neexistuje, protože kdyby existoval, zabránil by jim v tom. (Je zajímavé, že nad baštami ChM, jako je Vatikán a Kyjev, jsou nyní vidět obrovská hejna černých ptáků, která jsou předzvěstí katastrofy: chystá se Bůh-Stvořitel udeřit?)

Publikace WEF popisují tyto krize následovně:

„Kolektivní pozornost světa se soustředí na „přežití“ dnešních krizí: životní náklady, sociální a politická polarizace, zásobování potravinami a energií, vlažný růst a geopolitická konfrontace a další.“

Na setkáních se Schwab také chlubil, že „katolická církev se hroutí a na papeži nezáleží“. Vatikánští inspektoři potvrdili, že herec, který se vydává za papeže Františka, přijímá příkazy od Shwaba a ChM. Proto „František“ zveřejnil dopis: „V době, kdy Světové ekonomické fórum slaví padesáté výročí, posílám pozdravy a modlitební přání všeho dobrého všem účastníkům letošního shromáždění“. ODKAZ

Podle amerického katolického novináře George Neumayra je jedním z klíčových lidí, kteří stojí za ChM kontrolovaným falešným Františkem a Vatikánem, zhrzený bývalý washingtonský arcibiskup Theodore McCarrick (Teddy), který řídí rozsáhlou vyděračskou operaci. „Teddy dokáže pod své vydírací kouzlo dostat všechny preláty s hlubokými kapsami, aby ostrakizovali a finančně vyhladověli každého biskupa, který se mu vzepře: Neumayr řekl: „Teddy stále řídí věci v církvi. Neumayr byl zavražděn 19. ledna, když vyšetřoval infiltraci zednářů do církve v Africe.

Lidé, kteří ho zavraždili, patří mezi cíle speciálních jednotek Bílých klobouků. Budou vypátráni a posláni do podzemí, aby se setkali se svým pánem.

Americká námořní rozvědka, odnož Bílých klobouků, nyní zakročila proti dalším vysoce postaveným zrádcům, včetně Michaela Chertoffa, Roberta Muellera, kongresmana Adama Schiffa, senátora Marka Warnera, Alexe Sorose, senátora Mitche McConnela a zvláštního poradce Johna Durhama, tvrdí zdroje z MI6.

Rusové se věnují vlastnímu lovu. Jevgenij Prigožin, zakladatel Wagnerových skupin, říká: „Mám svědky, kteří si pamatují, jak představitelé CIA cvičili Usámu bin Ládina a přiváželi pytle peněz a zbraně ISIS do Sýrie a dalších zemí. Připravovali zločince a teroristy po celém světě, aby všude byly problémy – v Evropě, Africe, Asii, Jižní Americe.“

Mnoho těchto zločinců se shromažďuje na Ukrajině, kde jsou systematicky pronásledováni a likvidováni.

Čínské zdroje odhadují celkové ztráty ukrajinských ozbrojených sil za posledních 11 měsíců konfliktu na 680 000 osob. To znamená, že Ukrajina již válku prohrála. Chytání čtrnáctiletých chlapců a starců z ulic a jejich posílání na porážku na tom nic nezmění.

Situace dospěla do bodu, kdy i válečné think-tanky jako Rand Corporation od války upouštějí. Tvrdí, že „studie minulých konfliktů a podrobný pohled na průběh tohoto konfliktu naznačují“, že „optimistický scénář je nepravděpodobný“.

Vzpomeňte si, že Rand jsou vzteklí psi, kteří navrhovali, aby si USA vzaly na paškál „středně velkou zemi“, jako je Japonsko nebo Brazílie, a stimulovaly tak svou ekonomiku.

Jinými slovy, jsou to rváči, kteří chtějí útočit jen na někoho, o kom jsou přesvědčeni, že ho mohou porazit, ale před skutečnými protivníky utíkají.

Zdroje MI6 tvrdí, že Anglosasové a Rusové již dosáhli dohody o Ukrajině, a že v jejím rámci západní tanky, které jsou údajně posílány na Ukrajinu, ve skutečnosti míří do Ruska.

Šéf MI6 říká:

Z Moskvy jsme se dozvěděli, že se nám ozvali zpětným kanálem. Mnohem odbornější je diplomatický kanál. Vojenské zpravodajství řídí ozbrojené síly, a ne naopak.

Tanky, které jste zmínil, jsme poslali velmi dobře vybavené a chápeme, že šlo o nějaký druh dohody o přenosu technologií. Předpokládá se vymezení Ukrajiny podél Dněpru od severu k jihu od Kyjeva až po Krym, a tím to do března skončí. Tanky se spoléhají na to, že nejdříve pronikne dělostřelectvo a pak se udrží pěchota, tanky pouze prorazí, k tomu jsou určeny. Všechny přechody a mosty přes řeku budou vyhozeny do povětří, aby se vytvořila železná opona.

Rusko-ukrajinský konflikt je jejich vlastní boj a zatahování všech ostatních do něj skončí slzami, pamatuj na má slova, Benjamine. Boris Johnson tam minulý týden neměl co dělat. Museli jsme přijmout naše politiky a přečíst jim zákon o výtržnictví. Tohle je zase nějaký chazarský, pseudožidovský Tom Whackery.

Chazarský vlk v židovském rouše beránčím, jak se říká. Kdybyste od nich na vteřinu odtrhli oči, vyrazili by vám dech, stejní darebáci.

Dnes přišla smutná zpráva o Janu Kanyzovi
Zdá se, že víme, kdo bude příštím prezidentem České republiky
Dnes přišla smutná zpráva o Janu Kanyzovi

Jinými slovy, Západ bude přihlížet, jak Rusko likviduje poslední satanské síly na Ukrajině.

Obchodník se zbraněmi Victor Bout poskytl první rozhovor západnímu zdroji od svého propuštění z vězení. V podstatě tvrdí, že USA utratily 150 milionů dolarů, aby ho obvinily, a že stejným způsobem obvinily mnoho dalších lidí po celém světě. Říká také, že to, co Západ (ChM) dělá Rusku, by bylo stejné, jako kdyby Rusko ovládlo Mexiko a pak se pokusilo vzít Spojeným státům Kalifornii, Floridu, Nové Mexiko a Texas.

Bout však nemluvil o schůzce v thajské Pattayi, kde kolem roku 2008 ukázal Sašovi Zaričovi alias iluminátskému velmistrovi Alexandru Romanovovi jadernou hlavici ukradenou z ruské ponorky Kursk. Tato hlavice byla následně použita při útoku tsunami a jaderném teroristickém masovém útoku na Japonsko 11.03.2011.

V každém případě budou probíhat také společné ruské a anglické operace s cílem zneškodnit vedení ChM ve Švýcarsku a Izraeli, tvrdí zdroje britské MI6 i ruské FSB. Netřeba dodávat, že adresy bydliště Schwaba a dalších samozvaných „bohů na Olympu“ jsou jim známy.

V rámci přípravy veřejnosti na norimberské tribunály pro válečné zločiny se nyní o zločinech NATO mluví také v parlamentech a na dalších veřejných fórech po celém světě.

ChM šílí a zoufale se snaží zahájit dlouho plánovanou třetí světovou válku masivními útoky na Sýrii a Írán. Ty zahrnují stovky bojových letadel.

Íránské zpravodajské zdroje uvádějí, že na Írán zaútočily také síly přicházející z Ukrajiny. „To bude mít pro ukrajinskou vládu těžké následky,“ tvrdí zdroj.

Ať se stane cokoli, tento útok třetí světovou válku nezahájí, protože světové ozbrojené síly již ChM neposlouchají.

Útok na Írán byl také zoufalým krokem ChM zločinného režimu Benjamina Netanjahua, který se snažil odvrátit občanskou válku uvnitř Izraele prostřednictvím vnějšího nepřítele.

Židovský národ se však probouzí a zločinci z ChM skrývající se v jeho středu budou pronásledováni, slibují zdroje z Mossadu.

ChM je také nucena vyjít ze stínu. Minulý týden Liga proti hanobení oficiálně vystoupila na podporu ukrajinských neonacistů. „Už víme, že ‚Židé‘ z ChM byli od počátku vždycky nacisté,“ říká zdroj z Mossadu.

Zoufalství ChM pramení také z toho, že svět odmítl jejich plán na udržení kontroly nad finančním systémem zavedením jejich digitální měny centrálních bank se znamením šelmy.

Proto se Rockefellerova služebnice Janet Yellenová vydala na žebráckou cestu do Afriky. „Oficiálně měla tato cesta přesvědčit Afričany, včetně volených představitelů, vedoucích představitelů podniků a zemědělců, že Spojené státy usilují o dlouhodobé vztahy ve všech oblastech, od potravinové bezpečnosti až po elektrifikaci venkova.“

Ve skutečnosti však Yellenová Afričanům vyhrožovala, že pokud novou digitální měnu nepřijmou, „plná platební neschopnost USA bude mít dopady po celém světě a zdraží půjčování peněz v některých nejchudších zemích světa“.

To je samozřejmě lež, protože ve skutečnosti dojde k tomu, že všechny ty vykořisťovatelské půjčky MMF Africe budou zrušeny v rámci jubilea za nesplácení závazků amerických korporátních vlád. Poté Afričané konečně dostanou za svou práci a zdroje spravedlivě zaplaceno.

Není to jen vláda USA, kdo neplní své závazky. Úvěry na domy a auta v soukromém sektoru také vedou ke hroucení bankovního systému.

Jeremy Cross, prezident společnosti zabývající se zabavováním automobilů, říká, že nemůže najít dostatek lidí, kteří by uspokojili poptávku, ani prostor pro uskladnění všech automobilů, které jeho společnost dostala za úkol zabavit.

Podle výroční zprávy Bankrate o pohotovostním fondu se 68 % lidí obává, že by nebyli schopni pokrýt své životní náklady po dobu pouhého jednoho měsíce, pokud by přišli o svůj hlavní zdroj příjmů. A když přijde na věc, většina (57 %) dospělých Američanů si v současné době nemůže dovolit nouzové výdaje ve výši 1 000 USD.

Téměř tři čtvrtiny (72 %) rodin se středními příjmy tvrdí, že jejich příjmy zaostávají za životními náklady, přičemž před rokem to bylo 68 %.

Situace dospěla do bodu, kdy miliony Američanů budou hladovět, protože jim budou odebrány potravinové lístky.

Američané budou stejně jako Afričané osvobozeni od dluhového otroctví a jejich příjmy vyskočí, jakmile bude odstraněn parazit ChM Federální rezervní banka.

Tváří v tvář vojenské porážce, hospodářskému kolapsu a soudním procesům s válečnými zločinci je nyní velkou otázkou, zda se ChM nakonec pokusí zahrát svou kartu „mimozemské invaze“.

Polské zpravodajské zdroje tvrdí, že „G7 vezme zbraně z mimozemských arzenálů a shodí je na Rusko a Írán, protože USA a EU jsou loutkami mimozemských okupantů“. Ti používají „dehumanizační otrocký systém pro získávání méně inteligentních lidí bez vědomí ovládajících své zvířecí instinkty mentálně, podobně jako psi nebo plazi jsou cvičeni jako vojáci k provádění rozhodnutí proti lidem.“ Mají na mysli tzv. padlé anděly a jejich lidské otroky.

Také zde je nejnovější důkaz, že mezinárodní vesmírná stanice (ISS) je falešná a my sami jsme v jakési karanténě. Ta pravděpodobně skončí, až budou satanisté poraženi.

1. Čtyři UFO drony nad Lusakou, Zambie, 20. ledna 2023:

2. UFO nad Chile:

3. Objekt nad Kanadou:

4. Multidimenzionální světelná loď pozorovaná nad Havají 18. ledna 2023:

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/ukrajina-padla-na-rade-je-izrael-a-svycarsko/