Pamatujete si na větu, kterou jsem psal před několika lety v článku o Androidech (Animus), klonování lidí? Všechno je pravda a zároveň všechno je lež????? Tak jak můžete vidět po celém světě spousty klonů-herců, za původní lidské bytosti, uveďme si jednoho nejznámějšího a tím je nynější americký P-rezident ospalý JOE, tak proč by nemohl mít i český stát podobného herce?

Dnes je to běžná praxe. Osobám, které byly Deep state (DS) vyvoleny předem, aniž by o tom věděly, jim byla odebrána při setkání nepozorovaně DNA. Kdy a kde budou nahrazeny svým vlastní klonem ví pouze a jenom režisér celého scénáře, a to je DS. Zarazila mě před volbami zpráva, kterou jste určitě zaregistrovali, že jeden z prezidentských kandidátů prý zemřel.

Vzpomínáte si také na zprávu ze dne 18.11.2021 o tom, že Andrej Babiš spáchal sebevraždu skokem z okna? Buď to byla pravda, nebo si originál odvezli pryč.

Vážení, nic není náhoda a jen tak pro nic za nic se zprávy v novinách neobjevily. Tímto způsobem si totiž ELITY dávají vzkazy, protože otevřeně nemohou pro veřejnost pravdu ventilovat. A to mě zarazilo. A protože jsme humorný a satirický web, dovolíme si zde něco uvést, co s touto tematikou těsně hraničí. Však čtenáři tadesca vědí, co je předchozí větou myšleno.

Podívejme se nyní do světa. Oblečte si kabáty, abyste nezmrzli a vydáme se na cestu. Na Antarktidu. Jste oblečeni? Máte dobré boty? Tak jedeme a letíme.

Jeden titulek hlásá:

Speciální jednotky zajistily na Aljašce klonovací laboratoř Deep State

Speciální jednotky Spojených států zajistily poblíž Fort Yukonu na Aljašce nepřátelskou klonovací laboratoř, v níž se nacházely desítky klonů, uvedl zdroj z kanceláře generála Erica M. Smithe pro Real Raw News.

Tento nález je již druhým případem, kdy Bílé klobouky lokalizovaly kopie politiků Deep State. Jak jsme informovali minulý měsíc, speciální jednotky 22. prosince našly a zničily skryté klonovací centrum v Ozarks v Missouri, kde se nacházely repliky Josepha Bidena, Chucka Schumera a Anthonyho Fauciho. Důkazy odebrané z laboratoře později dovedly speciální jednotky ke „klonovacímu vědci“ německého původu žijícímu v Bostonu. Tato osoba, jejíž jméno zůstává záhadou, byla údajně zatčena a převezena na základnu námořní pěchoty k výslechu.

Server Real Raw News se našeho zdroje zeptal, zda vědec prozradil existenci a umístění aljašské laboratoře, ale ten odpověděl mlhavě: „Dostali jsme věrohodné informace, které prověřil generál Smith. Bylo to dost na to, abychom jednali.“

Přiznal však, že rada nejprve „důvěryhodné informace“ odmítla, neboť odlehlý hornatý terén vnitrozemí Aljašky se zdál nepravděpodobným místem pro úkryt a provoz svatyně Deep State. Fort Yukon se nachází na severním břehu řeky Yukon u jejího soutoku s řekou Porcupine, severně od polárního kruhu, a má bipolární klima s krutými zimami a mírnými léty. Jeho obyvatelé – podle posledního sčítání lidu jich zde žije 583 – jsou domorodí Gwich’inové, kteří bydlí ve srubech. Fort Yukon je mimo aljašské silnice a je dostupný pouze letecky; městské letiště má pouze štěrkovou dráhu, která není schopna pojmout velká letadla potřebná k přepravě stavebního materiálu pro něco tak velkolepého, jako je klonovací laboratoř. A jak uvedl náš zdroj, laboratoř se nachází 40 km severně od Fort Yukonu.

Když se rada vyjádřila k nemožnosti tajně postavit baštu v říši, která je osm měsíců v roce zamrzlá, zbavil je generál Smith jejich pochybností tím, že jim ukázal záběry z leteckého snímkování, na nichž byla vidět obdélníková budova. Vedle budovy byly betonové plošiny dostatečně velké na přistání velkého vrtulníku a ten, kdo zařízení kontroloval, nedávno odhrnul čerstvý sníh z heliportů. Dron sledoval budovu jako sup kroužící kolem mršiny.

Dvourotorové vrtulníky jako Ch-57 Chinook, které unesou 9 tun, mohly převážet vybavení mezi Fairbanksem a laboratoří.

Po poradě s velitelem 19. skupiny speciálních sil generál Smith vybral vojáky této jednotky – prošli výcvikem v arktickém boji během operace Arctic Fox v květnu 2022. Před prudkou přestřelkou, která by mohla ohrozit životy vojáků, však chtěl zpravodajské informace „z terénu“, které by doplnily letecký průzkum, a proto vyslal do Fort Yukonu malý tým – vydávající se za fotografy National Geographic studující polární záři – a překladatele z gwich’inštiny.

Podle našeho zdroje chtěl generál Smith dostat laboratoř v neporušeném stavu, aby se Bílé klobouky mohly dozvědět, jak je Deep State napájí z elektrické sítě.

Dne 20. ledna přistáli ve Fort Yukonu operátoři speciálních jednotek v civilu na palubě letadla Cessna Caravan. Najali si gwich’inského průvodce pod záminkou, že potřebují místního člověka, který by jim ukázal příhodná místa k fotografování polární záře.

Zeptali se, zda Fort Yukon navštěvuje hodně cizinců, a průvodce odpověděl, že cizinci přicházejí tak dlouho, jak dlouho je naživu, tedy 57 let. Musel mít šestý smysl, protože vytušil krycí historku speciálních jednotek a usoudil, že mají skrytý motiv, proč do Fort Yukonu přišli, přestože si nesli tašky obtěžkané fotoaparáty, objektivy a stativy. „Jste tu kvůli nim. Jen doufám, že nejste s nimi,“ řekl průvodce a ukázal na sever do náhlé sněhové vánice.

Vedoucí speciálních jednotek průvodce ujistil, že on ani jeho muži o „nich“ nevědí, ale naléhal na průvodce, aby mu sdělil další informace.

Jejich šerpa řekl, že je představí stařešinovi z Fort Yukonu, který rozhodne, zda jsou hodni vyslechnout si pověsti. Když se velitel speciálních jednotek zeptal, co rozhoduje o hodnosti, průvodce odpověděl: „Podívá se na vás a pozná to. A také je zvykem přinést dárek. Informace sama o sobě je dar. Protože nenesete velrybí maso, určitě vám postačí pár stovek dolarů. Předpokládám, že jste sem necestoval bez hotovosti.“

Představil speciální jednotce nejstaršího žijícího obyvatele Fort Yukonu, devětaosmdesátiletého muže jménem Tom Ericwas, jehož dům byl jen šikmá střecha postavená z klád a vytápěná kamny na dřevo s jedinou plotýnkou na vaření. Průvodce začal překládat, ale Ericwas ho pobídl, aby mluvil anglicky. „Tito muži nemluví naším jazykem, ale my mluvíme jejich jazykem,“ řekl Ericwas a posteskl si, že jejich rodným jazykem už mluví méně než 300 aljašských Gwich’inů.

Ericwas se podělil se speciálními jednotkami o místní folklór. V létě 2013, v neobvykle teplém období, se na obloze severně od Fort Yukonu objevily roje vrtulníků, někdy husté jako mračna komárů. Tažná lana zavěšená na jejich trupech nesla betonové a ocelové stěny, I-nosníky a obrovské dřevěné bedny. Přilétaly a odlétaly dnem i nocí, zastavovaly se jen za největších dešťů, a muži z vrtulníků znehodnocovali les kácením posvátných stromů, které tu stály stovky let. Lety ustaly, když začal padat sníh, ale vrtulníky se vrátily následujícího jara. Ericwas říkal, že Gwich’inové se do této oblasti neodvažovali, protože ji považovali za doupě zla. Vzpomínal, že slyšel hrozný řev, jako by se země rozdělila. Po dvou jarech a dvou létech se přelety staly méně častými, ale za některých nocí obloha zářila modře, a to ne kvůli polární záři.

Speciálním jednotkám pak vyprávěl příběh, který by většina lidí považovala za směšný. Na jaře 2017, těsně po prvním tání, se z lesa na čtyřkolce vynořil muž, který vypadal jako prezident William Jefferson Clinton a tvrdil, že je jím. Trval na tom, že je Bill Clinton, ale netušil, kde se nachází. Tvrdil, že utekl z vězení a musel oznámit své ženě i Al Goreovi, že je naživu.

Gwich’inové, řekl Ericwas, věřili, že ve Fort Yukon straší zlý duch, který mění podobu. V roce 2017 bylo Clintonovi 71 let, měl propadlý obličej; Clinton ve Fort Yukonu měl však vizáž výrazně mladšího muže, jak vypadal během svého prezidentství v 90. letech. Clinton z Fort Yukonu se dožadoval okamžitého odletu do Washingtonu, ale bylo mu řečeno, že nejbližší plánovaná dodávka, která by ho mohla dopravit do Fairbanksu, dorazí až za dva dny. Ericwas řekl speciálním jednotkám, že Clinton nasedl zpět na čtyřkolku a vydal se na východ směrem k Severozápadním teritoriím.

„Kdyby to byl člověk, nemohl by přežít. Pokud duch, je někde jinde,“ řekl Ericwas.

Speciální jednotky odletěly zpět do Fairbanksu, aby své poznatky předaly generálu Smithovi.

Generál, jak uvedl náš zdroj, považoval tato odhalení za příliš znepokojivá, než aby je mohl ignorovat. Pokud je příběh pravdivý, znamenalo by to, že Clintonův klon unikl z klonovací laboratoře a že technologie klonování existuje už delší dobu.

Ve čtvrtek dorazily dva dvanáctičlenné oddíly speciálních sil na leteckou základnu Eielson ve Fairbanksu, odkud byly letecky přepraveny na letounech Blackhawk několik kilometrů východně od údajné klonovací laboratoře. Obtěžkáni těžkými batohy a oblečeni do arktické výstroje se plahočili na vzdálenost, dokud nedosáhli pozorovacího stanoviště, které jim poskytovalo nerušený výhled na budovu bez oken, obklopenou řetězovým plotem a půltuctem hlídek vyzbrojených automatickými puškami. Strážní, oblečení v černém na bílém pozadí, byli snadným cílem; odstřelovači speciálních jednotek je stříleli do středu těla nebo do hlavy.

Když byly hlídky zlikvidovány, prorazili plot, prorazili vchody s výbušninami a hodili dovnitř omračující granáty. Postříleli půl tuctu lidí v bílých laboratorních pláštích a dalších pět ozbrojených hlídek, ačkoli některé střely se odrazily a roztříštily klonovací válce totožné s těmi, které byly objeveny v Ozarku v Missouri.

Ačkoli v těchto válcích nebyly žádné klony Clintonových, byly v nich klony několika osobností z hlubokého státu, které se proslavily teprve nedávno: Alexandria Ocasio Cortezová, Ilhan Omarová a Cori Bushová. V dalších maturačních komorách se nacházely faksimile Nancy Pelosiové a Gavina Newsoma. Vyloučeni nebyli ani republikáni: v jedné části budovy se nacházely klony Williama Barra, generála Michaela Flynna, soudce Nejvyššího soudu Johna Robertse a, ano, Mitche McConnella.

„Máme to pod kontrolou a zkoumáme technologii,“ řekl náš zdroj. „Netřeba dodávat, že takových míst je v zemi a možná i v zahraničí pravděpodobně víc. Nebudu lhát, máme před sebou spoustu práce. Oni (DS) na tom dělají už zatraceně dlouho“.

Až potud překlad ze zdroje RRN.

Dle mého názoru jsou BABIŠ i PAVEL klony, a byl zvolen ten, který se nechá na dálku lépe ovládat. Klon Babiše patří asi WH a nepracoval by pro DS. Nemají své myšlení, ani svou vůli. Brzy to poznáte na jejich činech. Ale mohu se také mýlit. Nic nám nevěřte, všechno si prosím ověřujte.

A nyní dovětek. Jak je možné, že den poté, co byl zvolen de-generát, jsou v prodeji mince s „P-REZIDENTEM“ české republiky. Kdo věděl, že vyhraje agent PÁVEK? Kdo nechal připravit grafické návrhy? Kdo to financoval? Pokud nemají J-ELITY materializační a dematerializační zařízení na výrobu čehokoliv, tak je následující nemožné. Jen se podívejte.

Uvedu zde jeden trefný názor:

A pamatujte větu: Všechno je pravda a zároveň všechno je lež. Jestlipak ji čtenáři tadesca opět v našich článcích objeví.

Hlavně zapojte svoji intuici po přečtení čehokoliv. Ta Vás určitě nikdy nezradí.

Napsal a přeložil tm

https://tadesco.org/mozna-dalsi-stripek-do-skladacky-celeho-deni-v-hotelu-zeme-nebyl-ve-volbach-zvolen-jenom-naklonovany-herec/