Přeložil jsem pro Vás jedno krátké video s velmi zajímavými daty…..

1: „Bude jedna země, jedno území, jeden národ. A lidé budou svobodní od politiky a náboženství. Lidé budou svobodní tak, jak pro nás Bůh zamýšlel. Rád bych uvedl několik poznámek, které lidi uklidní. To je teď velmi důležité. Ano, nacisté jsou pryč. Zbytky jsou pronásledovány.

Dne 24. května jsme začali zatýkat a popravovat 500 000 osob, živlů, které jsou zločinné, zkorumpované, satanistické. Zabijeme a popravíme či zatkneme dalších 8 milionů, průběžně. A mimochodem, od této chvíle se nezastavíme.“

Reportér: „Říkal jste 8 milionů?“

O vojenských soudech zde:

https://knihya.cz/vojenske-soudy-v-gitmo-probihaji-uz-od-roku-2017/

1: „Samozřejmě. Mnohem víc.

Každý lékař, který píchl člověku biologickou zbraň, bude popraven. Každá zdravotní sestra, každý lékař, který bez vědomého souhlasu vpíchl jehlu do lidské bytosti, bude popraven. Dopustili se zločinu proti lidskosti. Znovu opakuji, nechci tady brečet, ale díky tomu jsme přišli o miliardu lidí. Tedy jednu miliardu božských lidských druhů a dětí. To číslo si nedokážete představit.

Nacisté jsou národní sionisté. Židé, to nejsou lidé, a budou buď vyhlazeni, nebo odstraněni z planety Země jinými prostředky. Musíte pochopit, že vesmírné síly začaly v roce 1947 s tajným vesmírným programem (SSP). A to bylo dávno předtím, než se Jurij Gagarin vydal do vesmíru, jakožto první člověk, že?

A možná se ptáte, proč SSP? Proč v roce 47? Moje hodinky jsou z roku 1947, vidíte? Proč jsme měli tajný vesmírný program? Proč tajný? Musím to říct. Naší pozemské alianci pomáhá Galaktická federace. A o všech těchto věcech vás oficiálně informuje armáda. Nemějte žádný strach. Na naší planetě, na naší Zemi, nyní vládne světlo a láska.

No, také to není ani planeta, ale k tomu se dostanu později. Vzpomínáte si na zatmění Slunce 8. dubna, pane? Vzpomínáte si na něj?“

Reportér: „Ano.“

1: „V Americe se na to všichni soustředili, že? Říkali jsme všem, aby se nedívali do Slunce, že? Ale je to jako s dětmi, protože když někomu řeknete, aby někdo něco nedělal, tak to udělá. A to byl cíl.

Dámy a pánové, informuji vás, že si to můžete ověřit na svých aplikacích on-line. Dne 8. dubna se Slunce a Měsíc, které znáte, nacházely ve znamení Ryb, obrazně řečeno, po mé pravici na obloze a pohybují se paralelně. Ale viděli jste zatmění Slunce, stín, který šel z Nového Mexika přes Texas až do Severní Ameriky. Videa z TikToku potvrzují, že v Dallasu byla úplná tma.

Toto zatmění Slunce jsme vyprodukovali my sami. A pak si řeknete, že je to gigantické. Je to víc než biblické. Samozřejmě, že je. Máme své lodě ve vesmíru a určité objekty jsme zadělali stínem, abychom vám to ukázali, co dokážeme.

Teď vám mohu říct, že jste chráněni, zcela chráněni. Nikdo se vás nedotkne. A pokud se vás někdo dotkne, půjde se zpovídat policii nebo armádě. A zatmění byl zvláštní vzkaz všem zbývajícím špatným a nemocným lidem s poselstvím. Pokud dokážeme zfalšovat skutečné fyzické zatmění Slunce s falešným Sluncem a falešným Měsícem, abych tak řekl, pokud máme tuto moc, kterou máme, právě jsem vám ji odhalil, znamená to, že si pro vás přijdeme. A nikdo se před námi neschová. Opakuji, nikdo, a my neděláme žádné výjimky, nikdo nemůže uniknout našemu světlu.